شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل روحی در ارضا شدن

1. باسلام
    من 21 سالمه چند ماهی که نامزد کردم تو این چند ماه تو روابط جنسی ناموفق بودیم حتی زده هم شدیم و موقعی که ارضا میشم به خانومم بی لاقه میشم وتا حدودی از خانومم بدم میاد وبعد از یک ساعت دوباره گرم میشم
    خانومم پای بند که تا عروسی بکارتشو حفظ کنه وازمقعد هم دوست نداره واز راه دهانی هم بدش میاد و من فقط با دست خانومم ارضا میشم
    اقای دکتر کمکم کنید بخاطر این سرد شدن من توروابط عاطفی هم به مشکل خوردیم

2. خواهشا یکی جوابما بده
    تو زندگیم به مشکل بزرگی برخورد کردم

3. دوست عزیز
    مشکلی نیست این احساس شما رو خیلی از آقایون بعد از رابطه جنسی دارند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. شما درست میگید
    وقتی که مردا ارضا میشن سرد میشن اما نه تا این حد به نظر شما از نحوه ی ارضا شدنم نمیتونه باشه؟
    تورو خدا راهنماییم کنید

5. دوست عزیزتلاش کنیدعرف جامعه را برهم نزنید دوران نامزدی یک چیزاست ودوران همسرداری چیزی دیگر.  اگرنمی توانید فرقی بین این دوبگذارید عروسی کنیدورسماهمسرداری رابجااورید باورمن این است که طرح اینگونه مسائل ودرگیرشدن اینگونه پاسخهاخارج ازمحتوای یک سایت پزشکی پربارمانندسایت حاضر بااعضای فوق العاده اگاه ودانشمنداست تاانجاییکه من میدانم درجوامع غیرمذهبی وغربی نیز اعمال دوران نامزدی وهمسرداری تفاوت دارد وهرکدام حرمت خودرادارد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. برادر عزیز پیشنهاد می کنم فقط به فکر خودتون نباشید سعی کنید با همسرتون معاشقه کنید، ایشون رو لمس کنید، حتما خوششون میاد و واکنش نشون میدن اینجوری شما هم لذت بیشتری می برید، و همسرتون هم بیشتر جذب شما میشن. تو روابط جنسی خیلی چیزها فقط از لحاظ روانیه نه مشکل جسمی. این فکر رو از خودتون دور کنید که بعد از ارضا شدن از همسرتون بدتون میاد، برعکس ایشون رو در آغوش بگیرید، چون خانم ها واقعا به این عمل بعد از رابطه نیاز دارند، البته خستگی شما هم بعد از رابطه یه امر عادیه که برای همه ی آفایونه. اما کلا منظورم اینه که بین نیاز خودتون و توقع همسرتون توازن برقرار کنید.چون رها کردن همسرتون بعد از رابطه باعث میشه ایشون از شما دور بشن. ضمنا هرگز خانومتون رو وادار نکنید کاری رو که دوست ندارن انجام بدن، اونم کاری برخلاف عرف یک جامعه ی اسلامی.

7. دوست عزيزmani6948 سياست ما عين ديانت ماست
    لطفا مسئله 2037 رساله مکارم شیرازی را بخوانید
    لطفا در مورد اشخاص زود قضاوت نکنيد وبه راحتي تهمت نزنيد
    من اگه نامزدم رو ازجونم بيشتر نميخواستم هيچ وقت اين موضوع رو مطرح نميکردم
    لطفا موضوع رو از بحث خارج نکنید
    از asalakjoon هم خيلي ممنونم و اگر چيزي رو يادتون رفته که بگيد لطفا بگيد

8. ahossein نوشته است: باسلام
    من 21 سالمه چند ماهی که نامزد کردم تو این چند ماه تو روابط جنسی ناموفق بودیم حتی زده هم شدیم و موقعی که ارضا میشم به خانومم بی لاقه میشم وتا حدودی از خانومم بدم میاد وبعد از یک ساعت دوباره گرم میشم
    خانومم پای بند که تا عروسی بکارتشو حفظ کنه وازمقعد هم دوست نداره واز راه دهانی هم بدش میاد و من فقط با دست خانومم ارضا میشم
    اقای دکتر کمکم کنید بخاطر این سرد شدن من توروابط عاطفی هم به مشکل خوردیم

دوست عزیز
    نگران نباشید ممکن پیش بیاد اما بهتر قبل از هر چیز با یه مشاور مجرب صحبت کنید و ازشون کمک بگیرید
    اما دوست عزیز بهتر دوباره از نو شروع کنید با نامزدتون،عین کسی که مسیر رودوباره داره پیدا میکنه و با این تفاوت که دقت کنید و ببنید چی رو بیشتر دوست دارید و چی رو کمتر.مثلا اگر صرفا زا رابطه با دست ناراحت میشید میتونید از روش دیگر هم استفاده کنید ومنظورم صرفا رابطه دهانی و مقعدی نیست.
    مهم ترین چیز اینه اگر در حال حاضر از رابطه جنسی زده شدید لازم نیست حتما در هر بار حضور در کنار هم اینکار رو انجام بدید.میتونید بشنید و با هم صحبت کنید و شرایط رو اول از نظر روحی مهیا کنید.مثلا در مورد اینکه چی دوست دارید انجام بدید یا ایشون چی دارن صحبت کنید،در مورد اینکه ایشون دوست دارن بعد از رابطه براشون چیکار کنید یا شما دوست دارید چه کارهایی انجام بدن صحبت کنید.دوست خوبم تا صحبت نکنید این مشکل حل نمیشه
    اگر صرفا هر دو تحمل کنید و حرفی نزنید بالاخره یه جا مساله خودش رو نشون میده،بهتره برای ایشون و خودتون نیازهاتون رو مشخص کنید.میتونید بعد از رابطه با اینکه احساس بی علاقگی میکنید اگر میتونید و بارتون سخت نیست مثلا یکبار فقط دستشون رو در دستتون بگیرید و کمی استراحت کنید و یا حرف بزنید و به مرور میتونید بیشترش کنید مثلا در آغوششون بگیرید بدون اینکه بخواید کاری انجام بدن یا انجام بدید و فقط در کنار هم باشید و اگر تمایل داشتید در مورد نحوه رابطه صحبت کنید.چیزهایی که دوست دارید خصوصا ایشون تکرار کنن یا چیزهایی که ایشون دوست دارن تکرار کنید
    دوست عزیز به توصیه دوستان عمل کنید و خوب با همسرتون معاشقه داشته باشید و ملزم به کاری نکنیدشون اما میتونید در مورد نیازهاتون و امتحان کردن روشهای متفاوت صحبت کنید.

در نهایت دوست عزیز این برای برخی از آقایون پیش میاد و چیز خیلی عجیبی نیست اما نباید بزارید ذهن شمارو بهم بریزه و تاثیر بد روتون بزاره چون باعث میشه کاملا لذت رابطه از بین بره.مطمئن باشید افراد دیگه ای هم این رو تجربه کردن و راه حل اون به دست شما و همسرتونه فقط

دوست عزیز فقط اگر از نظر نیازهای روحی و شخصیتی احساس میکنید با هم همخونی ندارید این قضیه دیگه فرق میکنه و لازمه که دنبالش باشید و صرفا یه چیز ساده نیست که بشه ازش گذشت.خوب فکر کنید
    در نهایت به مشاور خوب مراجعه کنید تا بیشتر راهنمایی کنن.

9. با سلام.
    در مورد تفاوت ارضا شدن و ارگاسم در زنان مطالب زیادی در سایت گفته شده،اما یک مطلب واحد نیست،و با هم تناقض دارند.میخواستم بدونم ایا ارضا و ارگاسم اصلا با هم تفاوتی دارند؟اگر منبع یا مقاله معتبری در این معرقی کنید ممنون میشم.
    با تشکر.

10. سلام دوستان.میتونم بپرسم چرا فکر میکنید برطرف کردن نیاز جنسی همسر در دوران نامزدی خلاف عرفه؟از لحاظ شرعی بعد از جاری شدن صیغه عقد حق و تکلیف زوجین اغاز میشه و اگر واقعا به یکی از طرفین داره فشار میاد این گناه هم داره که شما بی تفاوت بگذری.بعدم جناب این سایت واسه اینه که دوستان سوالاتشونو بپرسن و جواب بگیرن و سوال این اقا هم اصلا چیز بدی نبود که میفرمایید در شان سایت نیست و...متاسفانه ما عادت کردیم که یه طرفه در مورد مردم قضاوت کنیم.
    داداش گلم در مورد مشکل شما هم منم شنیدم که خیلی از اقایون اینطورین.شاید واسه شما به نحوه ارضا شدنتون مربوط باشه.شما روشتو عوض کن شاید درست شد.بدون دخول هم با راههای زیادی میشه ارضا شد.بعد سعی کن بعد از ارضا شدن به این فکر کنی که چقدر نامزدتو دوست داری که میتونه ارضات کنه و در اغوشش بگیر و ببوسش و ازش تشکر کن.تشکر کردن خیلی مهمه.به زن احساس مهم بودن میده.من ۴ ساله ازدواج کردم و یادم نمیاد یک بار بعد از رابطه شوهرم ازم تشکر نکرده باشه.البته ما تشکر کردنمون دو طرفست.ایشالا شما هم موفق میشی.

11. سلام.من پسر 28سالمه.از خیلی وقت پیش به همجنس خودم حس داشتم و ارتباط داشتم.مدتی تحت نظر روانپزشک بودم.حالا تصمیم به ازدواج گرفتم ولی یه مشکل اساسی هست اینکه هیچ حسی به جنس مخالف ندارم.روانپزشک گفت که حتماً باید یه بار با یه جنس مخالف رابطه برقرار کنی ولی موقعیتش برام پیش نیومده!من ناتوان جنسی نیستم چون تو رابطه با همجنس مشکلی ندارم و نداشتم!حیلی به این موضوع فک کردم شاید از ترس شده که اینجوری شدم!یه بار یه جا رفتم خواستگاری ولی بعدش یه حس بدی داشتم!خیلی خیلی گنگ و گیج شدم لطفاً کمک کنی

12. جناب fotros
    اولا وقتی شما با یک روانپزشک در ارتباط هستید بهتره با ایشون پیش برید

امیدوارم رابطه با همجنس رو به کمک روانپزشک فراموش کرده باشید
    اگه نکردید سعی کنید تا با کمک پزشک هرگونه ف.ت.ی.ش-خبال پردازی و رابطه و حتی مشاهده تصاویر از این موضوع رو کنار بزارید.

نمیدونم گفتن این اشتباهه یا نع! ولی شاید مشاهده تصاویر از جنس مخالف مفید باشه(فقط شورشو در نیارید).

در مورد ارتباط با جنس مخالف هم میتونید از دوستاتتون کمک بگیرید
    با اینکه فکر نمیکنم خیلی به مسادل دینی پایبند باشید ولی باید بگم میتونید با استفاده از تبصره صیغه موقت رابط جنسی مشروع اما موقت داشته باشید.

شاید یه مدت دوستی با جنس مخالف(عرض کردم! صیغه موقت میتونه کمک کنه) کم کم شما رو با احساسات زنانه اشنا کنه و تمایل شما به اون رو بیشتر کنه
    اما مواظب باشید از چاله به چاه نیفتید

13. atige نوشته است: جناب fotros
    اولا وقتی شما با یک روانپزشک در ارتباط هستید بهتره با ایشون پیش برید

امیدوارم رابطه با همجنس رو به کمک روانپزشک فراموش کرده باشید
    اگه نکردید سعی کنید تا با کمک پزشک هرگونه ف.ت.ی.ش-خبال پردازی و رابطه و حتی مشاهده تصاویر از این موضوع رو کنار بزارید.

نمیدونم گفتن این اشتباهه یا نع! ولی شاید مشاهده تصاویر از جنس مخالف مفید باشه(فقط شورشو در نیارید).

در مورد ارتباط با جنس مخالف هم میتونید از دوستاتتون کمک بگیرید
    با اینکه فکر نمیکنم خیلی به مسادل دینی پایبند باشید ولی باید بگم میتونید با استفاده از تبصره صیغه موقت رابط جنسی مشروع اما موقت داشته باشید.

شاید یه مدت دوستی با جنس مخالف(عرض کردم! صیغه موقت میتونه کمک کنه) کم کم شما رو با احساسات زنانه اشنا کنه و تمایل شما به اون رو بیشتر کنه
    اما مواظب باشید از چاله به چاه نیفتید

فراموش کردن نمیشه چون اینم یه حس هست!اما تا حد امکان بهش فکر نمیکنم!خیال پردازی هم ندارم!دکتر کارش تموم شد!چون تکنیک خاصی نیست!اونا رو امتحان کردیم با هم!ضمناً در ایران چند روانپزشک بیشتر نیستن که در موضوع رابطه جنسیولوژی کار میکنن!ضمناً به مسائل شرعی پایبند هستم!ولی دوستی ندارم که برام موردی به صورت ازدواج موقت پیدا کنه!در آخر از راهنماییت تشکر میکنم

14. mr_lizard نوشته است: با سلام.
    در مورد تفاوت ارضا شدن و ارگاسم در زنان مطالب زیادی در سایت گفته شده،اما یک مطلب واحد نیست،و با هم تناقض دارند.میخواستم بدونم ایا ارضا و ارگاسم اصلا با هم تفاوتی دارند؟اگر منبع یا مقاله معتبری در این معرقی کنید ممنون میشم.
    با تشکر.

دوست عزیز
    در پاسخ به سوالتون ومعرفی مقاله معتبر باید بگم کتاب واکنش جنسی انسان نوشته ویلیام مسترز و ویرجنینا جانسون ترجمه هدایت موتابی و ناشر انتشارات فروزش میتونه خیلی به شما و خیلی از دوستان که میخوان اطلاعات کامل از مکانسیم رابطه جنسی جز به جز داشته باشن و تمامی مراحلش بدونن کمک کنه.این کتاب دو بخش مردان و زنان رو کامل نوشته و حاصل تحقیق کارآزمایی بالینی روی تعدا افرادی حدود 500 نفر باید باشهه اگر اشتباه نکنم.توصیه میکنم بخونید و تمامی سفسته هایی که در مورد رابطه جنسی هم هست از ذهنتون پاک میشه و ابهام از بین میره

15. mr_lizard نوشته است:
    آیا ارضا و ارگاسم اصلاً با هم تفاوتی دارند؟

بله تفاوت دارند.
    در یک رابطه اگر مردی به اوج لذت جنسی (حالت انزال در مقاربت) رسید
    یا در خانم ها به علت تحریک جنسی نقطه G-spot که دقیقاً بالای واژن قرار دارد ممکن است احساس ادرار داشتن به فرد دست داده و می تواند باعث رسیدن به مرحله ارگاسم (اوج لذت جنسی) شود.
    اگر در طی این فرایند شخص احساس خشنودی و رضایت کرد اصطلاحاً ارضا شده.
    یک خانم ممکن است آمادگی کافی برای نزدیکی نداشته باشد یا بدون معاشقه رابطه ای را به اتمام رساند یا حتی به علت دخول، تحریک جنسی شده باشه و از غدد مهبل ماده لیز کننده ای ترشح کند ولی به دلیل عدم آمادگی قبلی یا خشنود نبودن از نوع و زمان رابطه ممکن است ارضا نشده باشد ولی ارگاسم را تجربه کند.
    بنابراین اگه فردی ارضا شد این بدان معناست از رابطه که داشته کاملاً خشنود و راضی بوده و بدون عیب و نقص به ارگاسم رسیده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید