شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. سلام.من قبلا یه اتفاقی واسم پیش افتاد که میخوام نظرتونو بدونم که به نظرتون پرده بکارتم از بین رفته یا نه؟
    من رابطه کامل نداشتم از واژن فقط در حد بازی بازی خیلی کم بوده و یکم فشار کوچیک اما بعدش یهو اندازه یه کف دست خون اومد و نه دردی داشت نه چیزی حس کردم که سریع شستمش و تموم شد رفت.
    حالا نیمدونم مشکل چی میتونه باشه؟؟؟؟؟
    کامل از بین رفته یا یکمش اسیب دیده یا کلا چیزیش نشده؟؟؟
    اگه اسیب جزیی باشه نیاز به ترمیم داره یا احتمالش هست که خودش ترمیم شه؟؟

2. cutegirl نوشته است: سلام.من قبلا یه اتفاقی واسم پیش افتاد که میخوام نظرتونو بدونم که به نظرتون پرده بکارتم از بین رفته یا نه؟
    من رابطه کامل نداشتم از واژن فقط در حد بازی بازی خیلی کم بوده و یکم فشار کوچیک اما بعدش یهو اندازه یه کف دست خون اومد و نه دردی داشت نه چیزی حس کردم که سریع شستمش و تموم شد رفت.
    حالا نیمدونم مشکل چی میتونه باشه؟؟؟؟؟
    کامل از بین رفته یا یکمش اسیب دیده یا کلا چیزیش نشده؟؟؟
    اگه اسیب جزیی باشه نیاز به ترمیم داره یا احتمالش هست که خودش ترمیم شه؟؟

دوست عزیز
    اگه دخول در حد کم صورت گرفته باشه که امکان آسیب زیاده  
    برای اطمینان معاینه بشید و اینجوری نمیشه نظر داد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام من اسفند برای معاینه پده بکارت به پزشک زنان مراجعه کردم ایشون گفتن پدم حلقوی. ازشون پرسیدم یعنی ارتجاعیه که گفتن بله، اما دو هفته پیش رابطه داشتم که دخول کامل نبود اما خونریزی داشتم به یه پزشک دیگه مراجعه کردم که ایشون گفت پردم حلقوی اما تو ساعت 5 پاره شده و باید ترمیم شه. این پارگی ساعت 5 یعنی؟ اگه پردم ارتجاعی بوده چرا پاره شده؟ راستش برخورد دکتر به قدری بد بود که به سوالام هم پاسخ ندادند فقط گفت یعنی نداره یعنی چاره شده دیگه. اگه دیه رابطه نداشته باشم بازم معلوم میشه که قبلا رابطه داشتم؟

4. IR_mahdieh نوشته است: سلام من اسفند برای معاینه پده بکارت به پزشک زنان مراجعه کردم ایشون گفتن پدم حلقوی. ازشون پرسیدم یعنی ارتجاعیه که گفتن بله، اما دو هفته پیش رابطه داشتم که دخول کامل نبود اما خونریزی داشتم به یه پزشک دیگه مراجعه کردم که ایشون گفت پردم حلقوی اما تو ساعت 5 پاره شده و باید ترمیم شه. این پارگی ساعت 5 یعنی؟ اگه پردم ارتجاعی بوده چرا پاره شده؟ راستش برخورد دکتر به قدری بد بود که به سوالام هم پاسخ ندادند فقط گفت یعنی نداره یعنی چاره شده دیگه. اگه دیه رابطه نداشته باشم بازم معلوم میشه که قبلا رابطه داشتم؟

یعنی اگه بکارت رو به شکل صفحه یه ساعت فرض کنی توی اون قسمتش که میشه 5 آسیب دیده
    بکارتتون ارتجاعی هست دلیل نمیشه که رابطه داشته باشین و هیچ اتفاقی نیوفته
    اگه رابطه هم نداشته باشین ترمیم نمیشه و اگه رابطه رو ادامه بدی احتمال اینکه کلا از بین بره هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام.من دختری 20ساله هستم و در اثر رابطه ای که 3ماه پیش با نامزدم داشتم یک خراش بر روی پرده بکارت من افتاده و پرده من از نوع حلقوی است.ام من دو هفتس که اینو متوجه شدم.در رابطه هم هیچ دخولی انجام نشده و فقط مالش بود.دکترم می گفت که هیچ راه ترمیمی نداره و هرکاری کنی جای نخ و سوزن میمونه. توروخدا منو راهنمایی کنید؟ من چکار کنم؟ با اینکه نامزدی منم بهم خورده و هیچی نمیتونم به خونواده بگم

6. سلام.من دختری 20ساله هستم و در اثر رابطه ای که 3ماه پیش با نامزدم داشتم یک خراش بر روی پرده بکارت من افتاده و پرده من از نوع حلقوی است.ام من دو هفتس که اینو متوجه شدم.در رابطه هم هیچ دخولی انجام نشده و فقط مالش بود.دکترم می گفت که هیچ راه ترمیمی نداره و هرکاری کنی جای نخ و سوزن میمونه. توروخدا منو راهنمایی کنید؟ من چکار کنم؟ با اینکه نامزدی منم بهم خورده و هیچی نمیتونم به خونواده بگم

7. سلام خسته نباشین یه سوال داشتم!
    من داشتم التمو نگاه میکردم لبه اولیو دومیو که زدم کنار یه قسمت صورتی رنگ یکی دو سانت عقبترش بود که مانع میشد چیز دیگه ای دیده شه.خواستم بدونم اون پردست؟؟؟؟
    بعد کساییکه پرده ندارن میتونن واژنو ببیننو دیگه اون جلوشون نیستو خودشون میتونن متوجه شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. cutegirl نوشته است: سلام خسته نباشین یه سوال داشتم!
    من داشتم التمو نگاه میکردم لبه اولیو دومیو که زدم کنار یه قسمت صورتی رنگ یکی دو سانت عقبترش بود که مانع میشد چیز دیگه ای دیده شه.خواستم بدونم اون پردست؟؟؟؟

بعد کساییکه پرده ندارن میتونن واژنو ببیننو دیگه اون جلوشون نیستو خودشون میتونن متوجه شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    بله - چیزی که دیدید پرده بکارت بوده ولی توصیه میشه با آیینه این کارو نکنید چون ممکنه با دست کاری و کنجکاوی به پرده آسیب برسونید.

جواب سوال دوم هم که واضحه - بله

>> اگه احتمال میدید بکارتتون آسیب دیده یا میخواید از نوع پرده اطلاع پیدا کنید حتما به پزشک مراجعه کنید تا معاینه بشید.

9. mohsen5274 نوشته است: سلام.من دختری 20ساله هستم و در اثر رابطه ای که 3ماه پیش با نامزدم داشتم یک خراش بر روی پرده بکارت من افتاده و پرده من از نوع حلقوی است.ام من دو هفتس که اینو متوجه شدم.در رابطه هم هیچ دخولی انجام نشده و فقط مالش بود.دکترم می گفت که هیچ راه ترمیمی نداره و هرکاری کنی جای نخ و سوزن میمونه. توروخدا منو راهنمایی کنید؟ من چکار کنم؟ با اینکه نامزدی منم بهم خورده و هیچی نمیتونم به خونواده بگم

با درود
    عزيزم اگر دخولي صورت نگرفته و خودتون هم قبلا كاري نكرديد لزومي نداره آسيبي به بكارتتون رسيده باشه. من توصيه ميكنم به يك پزشك ديگه مراجعه كنيد.

10. به پزشک دیگم مراجعه کردم و همینو گفت و گفتش که بر اثر فشار آلت اینطور شده.آیا بطور طبیعی ترمیم می شه؟ یه راه حل جلو پام بزارید توروخدا

11. سلام ببخشید چند تا سوال داشتم
    من 25 سالمه از 13 ، 14 سالگی خودارضایی می کردم (با مالش کلیتوریس) با توجه به اینکه مدت خیلی زیادیه ممکنه پرده بکارتم آسیب دیده باشه؟من تو آیینه چک کردم اما فقط یه چیز صورتی شکل دیدم ولی چیزی متوجه نشدم تا حالا دستم به واژن نخورده.؟
    من یه بار شلوار تنگ پوشیده بودم متاسفانه یه لبه ای داشت که محل واژنم میخورد راستش خیلی درد داشتم تا امدم خونه به مادرم گفت ولی چیزی نگفت یکم نگرانم نمی دونم بکارتم آسیب دیده یا نه؟؟می خوام خود ارضایی رو ترک کنم ولی همیشه با شکست مواجه می شم

12. mohsen5274 نوشته است: به پزشک دیگم مراجعه کردم و همینو گفت و گفتش که بر اثر فشار آلت اینطور شده.آیا بطور طبیعی ترمیم می شه؟ یه راه حل جلو پام بزارید توروخدا

دوست عزیز
    بکارت که نمیتونه خودش رو ترمیم کنه
    همینجوری می مونه بهتره شما در زمان ازدواج اگه این موضوع براتون مهمه به همسر آیندتون بگید چه اتفاقی افتاده که مشکلی پیش نیاد

13. miniii نوشته است: سلام ببخشید چند تا سوال داشتم
    من 25 سالمه از 13 ، 14 سالگی خودارضایی می کردم (با مالش کلیتوریس) با توجه به اینکه مدت خیلی زیادیه ممکنه پرده بکارتم آسیب دیده باشه؟من تو آیینه چک کردم اما فقط یه چیز صورتی شکل دیدم ولی چیزی متوجه نشدم تا حالا دستم به واژن نخورده.؟
    من یه بار شلوار تنگ پوشیده بودم متاسفانه یه لبه ای داشت که محل واژنم میخورد راستش خیلی درد داشتم تا امدم خونه به مادرم گفت ولی چیزی نگفت یکم نگرانم نمی دونم بکارتم آسیب دیده یا نه؟؟می خوام خود ارضایی رو ترک کنم ولی همیشه با شکست مواجه می شم

بارها توی سایت گفته شده و در مورد شما هم صادقه
    چون چیزی وارد واژن نشده بکارت آسیب ندیده
    نگران نباشید

14. donya74

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان لطفا منو از این بریشونی در بیارین  من ازدواج نکردم اماباکسی که 4 ساله باهاش دوستم رابطه داشتم باراولم نه درد داشتم نه خونریزی حتی حالا.الان بشیمونم از کاری که کردم و این احتمالو میدم که اگر درآینده باهم ازدواج نکردیم و من باکسه دیگه بودم چه جوابی باید بهش بدم.آیا شانسی واسه باره نبودنش دارم؟

15. با سلام

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 12 از 31
رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید