شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. naz_banoo نوشته است: سلام
    من خیلی بچه تر که بودم قبل از پریودم، نمیدونستم چیزی به اسم پرده بکارت و گواهی سلامت داریم یکبار توی خودارضایی نصف خودکار رو کردم توی واژنم. هیچ خونی نیومد. میخواستم بدونم پردم آسیب دیده؟ آیا به من گواهی سلامت میدن؟؟؟ تورو خدا راهنماییم کنید الان نزدیک عروسیمه و تازه مادرشوهرم گفته که بریم واسه معاینه.

سلام عزیزم.مشکل منم مثل شماست.با تحقیقاتی که کردم نباید مشکل خاصی وجود داشته باشه و بهمون گواهی سلامت داده میشه.چون فقط ممکنه پرده آسیب دیده باشه که در این شرایط متخصص زنان شنیدم که گواهی سلامت میدن.باز از متخصصین هم بپرس.لطفا اگه رفتی نتیجه رو به منم بگو که گواهی گرفتی یا نه،نگرانم.

2. 100af

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ببخشید سوالی داشتم اگر امکان داره سوال مرا جواب دهید....

من چند سال پیش داشتم با آیینه خودمو نگاه میکردم(آلت) که یکدفعه خونریزی کردم من چیزی داخل نکردم و اون موقع نزدیک پریود من بوده و من به مدت 7 روز خونریزی داشتم عین پریود   و قطع نمیشد  میخواستم بدونم این خون پریودم بوده یا پردم آسیب دیده..... من هیچ وقت چیزی وارد نکردم و اصلا زیاد آلتمم باز نکردم ...ممنونم جواب مرا بدهید....

3. 100af نوشته است: سلام ببخشید سوالی داشتم اگر امکان داره سوال مرا جواب دهید....

من چند سال پیش داشتم با آیینه خودمو نگاه میکردم(آلت) که یکدفعه خونریزی کردم من چیزی داخل نکردم و اون موقع نزدیک پریود من بوده و من به مدت 7 روز خونریزی داشتم عین پریود   و قطع نمیشد  میخواستم بدونم این خون پریودم بوده یا پردم آسیب دیده..... من هیچ وقت چیزی وارد نکردم و اصلا زیاد آلتمم باز نکردم ...ممنونم جواب مرا بدهید....

سلام

اگه چیزی داخل واژن نکردید به بکارت آسیبی نرسیده.
    اون خونریزی به احتمال قریب به یقین مربوط به پریود شماست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. دوستان و عزيزاني كه اطلاعات دقيقي راجع به سوال من كه تو پست 148 پرسيدم اگه دارن جواب بدن خواهشا.
    ممنونم

5. 1SABA1 نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    1SABA1 نوشته است: سلام
    من وقتي 8 سالم بود بهم تجاوز شده و الان نامزدم .با نامزدم نزديكي داشتم ولي به طور كامل فرو نميكرد تو همه نزديكيا دردم احساس ميكردم، وقتي به دكتر مراجعه كردم گفت پرده ندارم و پردم از نوع حلقوي ارتجاعي و همچنين گفتن درون واژنم اثري از خون مردگي  و خراشيدگي نيست ايشون به من گفتن اگه بهم نميگفتي بهت تجاور شده من فكر ميكردم نامزدت پاره كرده و يه گواهي به من دادن كه نوشتن داراي پرده بكارت حلقوي ارتجاعي هستم و ممكن است در هنگام اولين نزديكي خوني ديده نشود سوالي كه از دوستان دارم اينه كه ميتونيد بگيد پرده ي من در اثر تجاوز پاره شده يا در حين نزديكي و يه سوال ديگه اي كه داشتم اين كه آيا پزشك قانوني ميتونه نظر دقيقي بده؟
    چون ميخام به چند تا دكتر ديگه سر بزنم.
    ممنونم

سلام
    هایمن حلقوی ارتجاعی به همین سادگی پاره نمیشه. اگه گواهی دارید و با نامزدتون هم مشکلی ندارید چرا دنبال پرسش از چند پزشکید؟!!!
    و در جواب سوالتون بله پزشکی قانونی میتونه بگه پارگی تازه ست یا به سالها قبل برمیگرده.

سپاس دوست عزيز
    دوست دارم دوستان ديگه ام  كه اطلاع بالايي دارند در مورد سوالم  نظر بدن و به اون پاسخ بدن سوالم اين بود
    (من وقتي 8 سالم بود بهم تجاوز شده و الان نامزدم .با نامزدم نزديكي داشتم ولي به طور كامل فرو نميكرد تو همه نزديكيا دردم احساس ميكردم، وقتي به دكتر مراجعه كردم گفت پرده ندارم و پردم از نوع حلقوي ارتجاعي و همچنين گفتن درون واژنم اثري از خون مردگي نيست ايشون به من گفتن اگه بهم نميگفتي بهت تجاور شده من فكر ميكردم نامزدت پاره كرده و يه گواهي به من دادن كه نوشتن داراي پرده بكارت حلقوي ارتجاعي هستم و ممكن است در هنگام نزديكي خوني ديده نشود سوالي كه از دوستان دارم اينه كه ميتونيد بگيد پرده ي من در اثر تجاوز پاره شده يا در حين نزديكي و يه سوال ديگه اي كه داشتم اين كه آيا پزشك قانوني ميتونه نظر دقيقي بده؟
    چون ميخام به چند تا دكتر ديگه سر بزنم. )
    تو همين سايت خوندم پزشك قانوني تا يه ماه  بعد ديگه نميتونه تشخيص بده رابطه تو چه زماني بوده.
    دوستان ميشه يه اطلاعيه ي كامل راجع به پزشك قانوني كلا راجع به نحوه ي معاينه و .... بزاريد؟
    ممنونم

سلام
    وقتي دكتر گفته اگه بهم نميگفتي تجاوز شده فكر ميكردم نامزدت پاره كرده يعني تو تجاوز پرده ي شما پاره شده!!
    حالا چرا دكتر گفته حلقويه يا بخاطر اين بوده كه بهت كمك كنه يا اينكه واقعا حلقوي هستي و از آثار ورود آلت مرد چشم پوشي كرده.
    ةدر ضمن شما ٢ نكته رو بهش اشاره نكردي اول اينكه چقدر از آلت نامزدتون وارد واژن شد؟
    دوم اينكه اون تجاوز چجوري صورت گرفت ؟ مثلا چندبار يا چند نفر يا اينكه چقدر از آلتشون داخل شد

در ضمن شما براي گواهي سلامت بايد به همون متخصص مراجعه كني شنيدم جديدا پزشكي قانوني گواهي در صورتي ميده و حاضر به معاينه ميشه كه مورد شكايتي باشه

6. 100af

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خدمت دوستان عزیزم آقای clooney ,و ;kaivan و badomak باز سوالی برام ایجاد شده...

ایا دیدن آلت در آیینه چند بار بدون اینکه چیزی وارد بشه و زیاد لبه ها کشیده نشه وجود داره؟آیا ممکن است در این حالت پردم آسیب دیده باشه؟

ممنونم.....

7. 100af

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خدمت دوستان عزیزم آقای clooney ,و ;kaivan و badomak باز سوالی برام ایجاد شده...

ایا آسیب دیدن آلت در آیینه چند بار بدون اینکه چیزی وارد بشه و زیاد لبه ها کشیده نشه وجود داره؟آیا ممکن است در این حالت پردم آسیب دیده باشه؟

ممنونم.....

8. 100af نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیزم آقای clooney ,و ;kaivan و badomak باز سوالی برام ایجاد شده...

ایا آسیب دیدن آلت در آیینه چند بار بدون اینکه چیزی وارد بشه و زیاد لبه ها کشیده نشه وجود داره؟آیا ممکن است در این حالت پردم آسیب دیده باشه؟

ممنونم.....

دوست عزیز شما که هنوز نگرانی
    من جای شما بودم می رفتم پیش متخصص که خیالم راحت بشه
    هر چی که ما میگم باز شما نگرانی
    شما نمیدونم چرا قبول نمیکنی تا زمانی که چیزی وارد نشه آسیب نمیبینه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. سلام. من ونامزدم 31 فروردین باهم رابطه داشتیم,و پرده من به خواسته خودمون پاره شد.و دردو خون زیادی داشت .و به سختی پاره شد.. و بعد از پاره شدن کمی به عمل دخول ادامه دادیم. بعد از آن من قرص hd استفاده کردم. و 12 ساعت بعد به خاطر تهوع شدیدنتونستم بخورم. و 12 ساعت بعد2قرص دیگه وباز 12 ساعت بعد 2قرص دیگه خوردم.(یعنی 6 تاhd). سوال من اینه الان 5 روز از نزدیکی اولمون و 2روز از نزدیکی دوممون(با مصرف 4تاhd) میگذره ولی هنوز لکه های خون رو میبینم.و با نزدیکی دوم. کمی بیشترهم شد!!!و بازتبدیل به لکه های قهوه ای خون شد.با توجه به اینکه آخرین عادت ماهانه ام اواسط فروردین بود . این لکه های خون عادی است؟؟؟؟؟به خاطر پارگی پرده است یا عادتمه؟؟؟؟؟ واقعا نگرانم!

10. سلام به خاطر پارگی پرده است احتمالا هنوز محل زحم بهبود کامل پیدا نکرده بهتر چه مدت تا بهبودی کامل مراعات کنید موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام. من با نامزدم یک رابطه داشتم که هیچ دخولی انجام نشد اما بر اثر علائمی مانند دل درد و تکرر ادرار و نفخ شکم 2هفته بعد از رابطه آزمایش بتا دادم که گفتش مثبته اما مشکوکه و باید تکرار شه.ولی 4 روز بعدش دکتر یک آزمایش ادرار ازم گرفت و گفتش که منفیه و آزمایش بتارو دوباره یک روز بعد از اولین روز پریودی ماه قبل انجام بده.ولی با علائم خستگی و همین تکرر ادرار و نفخ شکم خیلی نگرانم.توروخدا راهنماییم کنید

12. ببخشید در مورد سوال قبلی آیا امکان بارداری خارج از رجم است؟

13. mohsen5274 نوشته است: سلام. من با نامزدم یک رابطه داشتم که هیچ دخولی انجام نشد اما بر اثر علائمی مانند دل درد و تکرر ادرار و نفخ شکم 2هفته بعد از رابطه آزمایش بتا دادم که گفتش مثبته اما مشکوکه و باید تکرار شه.ولی 4 روز بعدش دکتر یک آزمایش ادرار ازم گرفت و گفتش که منفیه و آزمایش بتارو دوباره یک روز بعد از اولین روز پریودی ماه قبل انجام بده.ولی با علائم خستگی و همین تکرر ادرار و نفخ شکم خیلی نگرانم.توروخدا راهنماییم کنید

سلام
    بهتر بود عدد hcg آزمایش اول رو میگفتید
    اگر عدد بین 10 تا 20 باشه مشکوک محسوب میشه و باید آزمایش تکرار بشه
    بهترین کار اینه که آزمایش بتا رو دوباره انجام بدین

ولی متوجه منظور این حرفتون نشدم - قدری گنگ نوشتید " گفتش که منفیه و آزمایش بتارو دوباره یک روز بعد از اولین روز پریودی ماه قبل انجام بده"

عدد hcg در بارداری خارج رحمی( که خیلی به ندرت هم اتفاق میوفته) مثل باردرای طبیعی افزایش پیدا نمیکنه و با سونوگرافی که پزشک تجویز میکنه میشه متوجه اون شد
    ولی اگه دکتر از روی آزمایش ادرار به شما گفته باردار نیستید ، نگران نباشید و برای اطمینان دوباره آزمایش بتا رو بدید.

موفق باپید.

14. ببخشید در مورد حرفی گه گفته بودید گنگه.این بود که دکتر با آزمایش ادرار گفتش منفیه ولی یک روز پس از موعد پریودیت آزمایش بتارو تکرار کن.اما مسئول آزمایشگاه در آزمایش اول میگفت که مثبته ولی کم رنگه و باید تکرار شه. ولی متاسفانه عدد hcg رو نگفت.نگرانی من این بود که مسئول آزمایشگاه با اعتماد می گفت مه مثبته.بی بی چکم جواب منفی داد.

15. mohsen5274 نوشته است: ببخشید در مورد حرفی گه گفته بودید گنگه.این بود که دکتر با آزمایش ادرار گفتش منفیه ولی یک روز پس از موعد پریودیت آزمایش بتارو تکرار کن.اما مسئول آزمایشگاه در آزمایش اول میگفت که مثبته ولی کم رنگه و باید تکرار شه. ولی متاسفانه عدد hcg رو نگفت.نگرانی من این بود که مسئول آزمایشگاه با اعتماد می گفت مه مثبته.بی بی چکم جواب منفی داد.

حرفتون کمی تناقض داره!
    " مسئول آزمایشگاه در آزمایش اول میگفت که مثبته ولی کم رنگه و باید تکرار شه."
    "  مسئول آزمایشگاه با اعتماد می گفت مه مثبته"

!
    اگه مسئول آزمایشگاه مطمئن بود که نمیگفت مشکوکه و دوباره آزمایش رو بدید
    ولی با توضیحاتی که دادید احتمال بارداری در شما کمه- بی بی چک و آزمایش ادرار جواب رو منفی دادن
    پس نگران نباشید ولی برای اطمینان کامل تو یه آزمایشگاه خوب آزمایش بتاhcg رو دوباره بدید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 31
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید