شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افزایش میل جنسی

1. Tahna2020 نوشته است: مرسی که اینقدر مسئله رو خوب توضیح دادین ولی من توقع داشتم که 1ذره جدی تر برخورد میکردین البته من به هیچ وجه ناراحت نشدم حتی باعث شدین بخندم    وتازه متوجه شدم که اونموقعی که ماسرکلاس به حرفای خانوم دکتر خندیدیم چه حسی به ایشون منتقل شده!!
    من علاوه بر مسئله بازی قبل از معاشقه پیشنهادهای دیگه ای هم دادم(البته ازقول استادم)اما انگار بین اونا فقط  این مسئله خار شده برای شما!!!شایدم شما بچه بودین گرگم به هوا یا دزد وپلیس زیاد بازی میکردین والان یاد اون موقع ها افتادین
    بنظرم همین بازی میتونه خودش یه نوع تنوع باشه البته بشرطی که توش افراط نشه تاجایی که برن تو اعصاب همسایه ها یا ازخستگی بازی خوابشون ببره واز اصل موضوع جا بمونن!
    و اما در مورد راحتی وانعطاف پذیری کاملا باهاتون موافقم، مثلا درمورد رابطه جنسی مقعدی ما چند جلسه سرکلاس راجع بهش بحث کردیم اما همونطور که واقف هستین عکس العمل های مختلفی در این مورد وجود داره که خیلی هاش به مسائل دینی و عدم پذیرش این رابطه ازسوی خانم ها برمیگرده،مثلا خود من تاقبل ازاینکه کلاس تنظیم خانواده برم خیلی از رابطه جنسی مقعدی میترسیدم حتی بدم هم میومد اما الان باتوجه به اینکه آگاهیم بالا رفته هضم این مسئله برام خیلی راحتترشده وقبول دارم که خانوما باید جهت تنوع هم که شده بعضی وقتها این رابطه رو نتنها بپذیرن بلکه ازش لذت هم ببرن.
    ودیگه اینکه آقایون یکم ذهن هاشونو از منفی گرایی در بیارن وبه همسرشون اعتماد داشته باشن تا خانم جرات بکنه توی رابطه یه کم ازخودش سلیقه نشون بده و فقط مفعول واقع نشه اگه خانوم راحت بتونه با همسرش در مورد چگونگی رابطه صحبت کنه و کارهایی که بلده رو توی رابطه انجام بده نتیجه اش برای هردوشون خوبه واین خودش میتونه تنوع وبه دنبال آن رضایت بیاره واین رضایت خودش باعث افزایش میل جنسی میشه.
    مسئله مهم دیگه که آقایون باید بهش توجه کنن مسئله تفاوت بین ارگاسم وانزال در خانوم هاست که به اندازه کافی توی همین سایت درموردش مطلب وجود داره،شاید خانوم های زیادی ارگاسم رو تجربه کنن ولی افرادی که انزال رو تجربه میکنن خیلی محدودهستند،خیلی ها از اینکه موقعی که میخوان انزال بکنن میترسن چون نمیدونن که این حس چیه و خودشونو رها نمی کنن  یا حتی داشتیم خانومایی که انزال کردن وازطرف همسرشون به ادرار کردن متهم شدن،حالا تصورکنین که چه تاثیر بدی روی روح وروان خانوم میذاره وقتی که بهش تلقین بشه که حین رابطه ادرار کرده! در حالی که اگر با آگاهی با این قضیه برخورد کنن چقد رابطشون قشنگ میشه وزمانی که مایع خروجی از بدن خانوم اسپری بشه چه حس خوبی رو منتقل میکنه وچقدر شهوت برانگیزه و چه انگیزه بزرگی میتونه باشه برای تداوم رابطه جنسی.
    ببخشید خیلی زیاده نویسی کردم.

سلام دوباره

من فقط یه نکته رو لازم می دونم که توضیح بدم و در مورد بقیه ی حرفاتون (بازی و ...) همون پست قبلیم رو بخونین.

در مورد انزال زنانه
    اینکه خانمی حین رابطه Multiple Orgasm رو تجربه کنه و به Female Ejaculation برسه اما حتی خودش ندونه این چه حالتیه و چرا اینجوریه و با خودش بگه چرا همش من موقع رابطه ادرار دارم! و خودش رو نگه می داره و هیچی از رابطه متوجه نمیشه تا آخر سر بره دستشویی!
    با اینکه آقا ندونه اون مایع چیه و فکر کنه ادراره، متفاوته  
    و در پست قبلیم هم گفتم که علت اصلی بر می گرده به عدم آگاهی کافی و سخت بودن طرفین و اگه طرف مذهبی هم باشه که دیگه قوز بالا قوز میشه چون همچین فردی حتی حرف زدن در مورد رابطه ی جنسی رو قبیح می دونه! دیگه چه برسه به بازی و رابطه ی مقعدی و ...
    اینجا برای یه خانمی توضیح دادم خجالتو بذار کنار و خودتو رها کن و بذار مایع خارج بشه و اون ادرار نیست اما باز اومده پست ارسال میکنه که من درد دارم و تا دستشویی نرم خوب نمیشم!
    خلاصه
    اون حالت اول که خانم خجالت میکشه و خودشو خالی نمیکنه بر می گرده به همون راحت نبودن و
    اون حالتی که آقا فکر میکنه این مایع ادراره و ناراحت میشه هم بر می گرده به عدم فلکسیبیلیتی که در اثر کمبود و گاهی نبود آگاهیه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. سلام به همه دوستان:
    راستش من به چند تجربه خوب رسیدم که در بالا بردن میل جنسی بسیار موثر است و در ضمن طول زمان رابطه و کیفیت آن را افزایش میدهد:
    ۱. جینسینگ که انواع مختلف داره ولی فکر کنم قسمت پنکس اون مرغوب تره. به شکل های مختلفی مصرف میشه، به طور مثال یکی از بهترین روش های مصرف اون نوعی نوشابه کره ای است که در برخی سوپر مارکت های لوکس فروش موجود است. راه های دیگری هم برای مصرف دارد مانند دم نوش و انواع کپسول های آن! ولی من توصیه میکنم اگر خواستید کپسول آن را مصرف کنید حتما به هولوگرام بهداشت آن دقت داشته باشید. به طور مثال مارک مارک نیچرز گیفت خوب است. اما اگر خود آن را به صورت تازه از جای معتبر استفاده کنید فوق العاده عمل میکند! من فکر میکنم پر اثر ترین محرک باشد! امتحان کنید حتما!
    ۲. موز است که میل و کیفیت را بالا میبرد!
    ۳. بادام هندی
    ما بقی رو سعی میکنم تو قالب یک مقاله ارسال کنم!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. در وبلاگ طب اسلامی از کتاب مجربات باقر نسخه های خوراکی و طبیعی برای افزایش قدرت جنسی دیدم که بسیار مفید و مجرب هستند
    مؤلف این کتاب تا بحال چندین کتاب را به زبان عربی به انتشار رسانده و این کتاب را جهت استفادۀ ایرانی‌ها به فارسی چاپ کرده است.

در زیر چند نسخه مفید و مجرب عینن نقل قول میکنم:
    امیدوارم برای دوستام مفید و موثر باشه

-
    حلوای سیر (بسیار قوی تر از قرص ویاگرا و بسیار بسیار مجرب)

این حلوا برای تقویت قوای جنسی مردان اعجاز می‌کند!! این حلوا، اکسیر تقویت جنسی می‌باشد و قدرت فوق‌العاده ای دارد. بنابراین اگر ظرفیت استفاده از آن را ندارید و یا زنتان ضعیف است، بهتر است از نسخه‌های دیگر استفاده نمایید که قدرت کمتری دارند. چون اگر زن شما نتواند در برابر قدرت جنسی شما جوابگو باشد، آنوقت مطمئن باشید که نیاز به زن های دیگر برای تخلیۀ جنسی خواهید داشت!

برای تهیّۀ این حلوا به مواد زیر نیاز دارید:

1-  سیر تازه (70 حبه یا کمتر بر حسب نیاز)
    2-  شیر گوسفند یا شیر شتر یا شیر گاومیش (یک کیلو گرم)
    3-  روغن حیوانی (یک کیلو گرم)
    4-  زعفران آسیاب شده (یک قاشق چایخوری)
    5-  هل آسیاب شده (یک قاشق چایخوری)
    6-  میخک آسیاب شده (یک قاشق چایخوری)
    7-  عسل طبیعی (یک کیلو گرم)

طرز تهیه حلوا:

ابتدا حبه های سیر را از وسط نصف کنید. سپس آن ها را در ظرف بزرگی ریخته و به اندازه ای شیر بریزید که ارتفاع شیر به اندازۀ دو انگشت چسبیده به هم (فاصله ای بین دو الی سه سانتیمتر) بالای سیرها برسد. حالا حرارت ملایمی را زیر ظرف روشن کنید تا شیر و سیر کاملاً با هم ممزوج شده و مقدار زیادی از شیر کم شود، به حدی که در ته ظرف، مایع زرد رنگی باقی بماند.
    حالا روغـن حیـوانی را که اندازۀ آن به اندازۀ شـیر است، به آن اضــافه کرده و مرتب هم بزنید تا مواد کاملاً با هم مخلوط شوند. حالا عسل را اضافه کنید و به مدت دو دقیقه کاملا هم بزنید. دقت کنید که بیشتر از دو دقیقه طول نکشد تا عسل، خاصیت خود را از دست ندهد. سپس زیر آن را خاموش کنید.
    در مرحلۀ آخر و در حالیکه مواد هنوز گرم است، بلافاصله هل و زعفران و میخک آسیاب شده را به آن اضافه کرده و آنقدر هم بزنید تا همۀ مواد با هم ممزوج شوند. حلوای شما آماده است و می‌توانید هر روز یک قاشق غذاخوری، صبح یا شب، قبل از نزدیکی (جماع) بخورید و مدتی مداومت کنید تا شاهد اثر اعجاز انگیز این نسخه باشید!

نکات مهم:
    1- شیر مورد استفاده حتماً باید شیر شتر یا شیر گوسفند یا شیر گاومیش باشد و از دیگر شیرها مثلا شیر گاو یا بز استفاده نشود.

2- این نسخه باعث گرمی بسیاری در بدن می‌شود. پس اگر طاقت تحمل گرمی زیاد را نداشتید، برای خنک کردن بدنتان از هرکدام از عرقیات کاسنی یا شاهتره یا بید (نه بیدمشک!) می‌توانید استفاده کنید. البته اگر این سه عرق را با هم مخلوط کنید و بخورید، نتیجۀ بهتر و سریعتری می‌گیرید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حلوای شب عروسی (مجرب)

این حلوای بسیار گرم برای تازه دامادها و نوعروسانی که می‌خواهند لذت جنسی کاملی داشته باشند، بسیار مجرب است. این حلوا بخاطر طبیعت گرمش از بهترین داروهای ضد ضعف جنسی و ضد لاغری و مقوی کمر و اعصاب می‌باشد. این حلوا برای متاهلین قویّا توصیه می‌شود، چون شما را از مصرف هرگونه داروی شیمیایی تقویت جنسی بی‌نیاز می‌کند.

مواد لازم برای تهیه حلوا:

آرد جوانۀ گندم (500 گرم)
    آرد گندم (250 گرم)
    زنجبیل + هل + فلفل سیاه + دارچین + پودر جوزبوا + میخک  (از هرکدام 20 گرم)
    پسته + مغز گردو + پودر نارگیل (از هرکدام 50 گرم)
    روغن حیوانی یا روغن کنجد (به مقدار لازم)
    شیرۀ انگور یا عسل به اندازۀ دلخواه

طرز تهیۀ حلوا:

ابتدا آرد جوانۀ گندم و آرد گندم را خوب با هم مخلوط کرده و در ظرفی آن ها را خوب تفت داده تا به رنگ قهوه ای در آید، ولی مواظب باشید که نسوزد. حالا مقداری آب جوشانده را کم کم به آن اضافه کرده و مرتب به هم بزنید تا خوب مخلوط شوند و گلوله های آرد در آن کاملاً از بین بروند.
    حالا روغن را به آن افزوده و پس از جذب روغن به خمیر بدست آمده، شیرۀ انگور یا عسل را اضافه نمایید تا شیرین شود و آنقدر هم بزنید تا روغن ِ جذب شده، شروع به دفع شدن نماید.
    اکنون می‌توانید سایر مواد پودر شدۀ دیگر را با هم مخلوط کرده و به آن اضافه کرده و خوب مخلوط کنید.
    پس از سرد شدن، می‌توانید از این حلوای بسیار خوشمزه و مقوی، نهایت استفاده را ببرید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منع سرعت انزال و تقویت عمومی بدن (مجرب)

نسخۀ اول:

هرروز هسته های مقداری خرمای مرغوب را جدا کرده و خرماها را با یک لیوان شیر گاو و یک یا چند زردۀ تخم مرغ خام مخلوط کرده و بر روی اتش گرم کرده و بخورید. کثرت استفاده از این نسخه باعث دیرانزالی و تقویت جماع می‌شود.

نسخۀ دوم:
    2 مثقال کندر + 2 مثقال سیاه دانه + 2 مثقال شکر سفید + 2 مثقال رازیانه + یک مثقال مصطکی

همۀ این مقادیر را پودر کرده و با هم مخلوط کرده و صبح و ظهر و شب، یک قاشق چایخوری از این معجون بخورید که اثر بسیار قوی دارد.

نکته: برای تهیۀ مواد اولیۀ نسخه های ارائه شده به این نکته توجه داشته باشید که خواص گفته شده، در درجۀ اول در مورد مواد طبیعی و اصل منظور شده اند. از این رو در تهیۀ روغن ها، شیرها و سایر مواد گفته شده ، سعی کنید که از مواد مصنوعی و کارخانه ای استفاده نکنید و تا آنجا که ممکن است از محصولات دست ساز که به کیفیت اصلی نزدیکترند استفاده نمایید.

----

منبع
    -------

4. سلام تمام پاسخ ها رو خوندم
    یه سوال برای من پیش اومد توی پست اخر در مورد انزال صحبت کردین
    میخاستم بدونم انزال چجوری انفاق میوفته؟؟
    اصلا چه شکلیه؟؟
    چیکار باید بکنیم که این اتفاق بیوفته؟؟؟
    خیلی معذرت میخام من از روی کنجکاوی توی چند تا فیلم  دیدم که واقعا یه آبی شبیه ادرار از آلت زن می پاشه بیرون
    حتی چند دفعه پشت سر هم
    همچین چیزی ممکنه؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید