شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سردرد ناشی از بیرون رفتن از منزل

1. سلام. امیدوارم کسی بتونه جواب سوالمو بده!!!
    من 24 سالمه،دخترم..مجرد. وزنم 52 قدمم 159..گروه خونیمم AB+ ..بیماری خاصی هم ندارم...اما سیستم دفاعی بدنم ضعیفه.. درد معده...سرد شدن بدن..منظورم ایناس  که دارم... ولی در کل بیماری خاصی ندارم...

من سوالی دارم شاید جالب باشه!!!
    من هروقت برم بیرون از خونه...هر وقت..حالا صبح یا عصر یا غروب...و یا به هر مدتی ..1 ساعت..2 ساعت.. یا راه طولانی داخل ماشین 1 ساعت یا 12 ساعت... کلا حتی واسه کار کوچیکه نیم ساعتم برم بیرون از خونه و برگردم و کارامو تو شهر انجام بدم...سردرد پیدا میکنم...اونم تو قسمت پیشونی و اون قسمتایی که فرض کنید یه دختر خانم تل سر استفاده کنه..کل جای همون تل سر رو تصور کنید ..اون قسمتا و ناحیه  چشام هم درد میگیره ....یه درد کش دار همراه با خستگی...پاهامم درد میگیره..حالا این سردرد بیشتر اذیتم میکنه..
    چرا؟؟؟؟؟ سردردم با همون نیم ساعت بیرون تا 3 ،4 ساعت حتی بیشتر طول میکشه که با مصرف کدئین خوب آرومتر میشم..
    من تو شمال زندگی میکنم... واقعا برام مسخرست.... چند سالی میشه این موضوع برام هست..7،8 سال

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. onlyown نوشته است: سلام. امیدوارم کسی بتونه جواب سوالمو بده!!!
    من 24 سالمه،دخترم..مجرد. وزنم 52 قدمم 159..گروه خونیمم AB+ ..بیماری خاصی هم ندارم...اما سیستم دفاعی بدنم ضعیفه.. درد معده...سرد شدن بدن..منظورم ایناس  که دارم... ولی در کل بیماری خاصی ندارم...

من سوالی دارم شاید جالب باشه!!!
    من هروقت برم بیرون از خونه...هر وقت..حالا صبح یا عصر یا غروب...و یا به هر مدتی ..1 ساعت..2 ساعت.. یا راه طولانی داخل ماشین 1 ساعت یا 12 ساعت... کلا حتی واسه کار کوچیکه نیم ساعتم برم بیرون از خونه و برگردم و کارامو تو شهر انجام بدم...سردرد پیدا میکنم...اونم تو قسمت پیشونی و اون قسمتایی که فرض کنید یه دختر خانم تل سر استفاده کنه..کل جای همون تل سر رو تصور کنید ..اون قسمتا و ناحیه  چشام هم درد میگیره ....یه درد کش دار همراه با خستگی...پاهامم درد میگیره..حالا این سردرد بیشتر اذیتم میکنه..
    چرا؟؟؟؟؟ سردردم با همون نیم ساعت بیرون تا 3 ،4 ساعت حتی بیشتر طول میکشه که با مصرف کدئین خوب آرومتر میشم..
    من تو شمال زندگی میکنم... واقعا برام مسخرست.... چند سالی میشه این موضوع برام هست..7،8 سال

سلام
    براي جواب قطعي بهتري بريد دكتر

اين نوع سردرد ميتونه به علت آلودگي هوا باشه ولي شما گفتيد كه شماليد

ضعيفي بنيه بدن ميتونه باشه و احتمال اينكه سينوزيت باشه و با بيرون رفتن و باد خوردن به سرتون تشديد بشه هم هست ولي در چنين مواردي بايد مراجعه به پزشك صورت بگيره و با معاينه ي حضوري و آزمايش جواب قطعي بگيريد

3. سلام منم مشکل شما رو داشتم تا بیرون میرفتم سردرد میگرفتم به متخصص مراجعه کردم تشخیص دادن میگرن دارم با کامل شدن دوره درمان مشکلم تا حدود زیادی حل شد.

4. سلام
    نیاز به دکتر هست؟؟؟ واقعا...یا با جوشونده ای چیزی خوب میشم
    آخه هوای اطراف زندگی من واقعا پاکه و بدون دود و سرو صدا
    چه هوا ابری باشه چه بارون
    چه آفتاب
    چه باد بزنه نزنه
    بعضی اوقات میشم/////

5. سلام
    مراجعه به دکتر خیلی بهتره در ضمن برا همیشه از دست سردرد راحت میشید .داروهای گیاهی ممکنه همون لحظه مفید باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید