شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

2 سوال

1. 1-آيا دختران مانند پسران خواب هاي شهوتي مي بيينند؟و آيا مانند پسران كاملا ارضا مي شوند؟و آيا از آن ها مايعي خارج مي شود؟
    2-من 1 مشكل دارم و در هنگامي كه آلتم به بزرگترين اندازه ي خود مي رسد به سمت شكمم متمايل مي شود به طوري كه در جهت شكم به راحتي حركت مي كند ولي در جهت مخالف حتي تا زاويه 0 درجه هم به درد و زور پايين مي آيد
    آيا اين ممكن است در آينده ايجاد مشكل كند؟
    راه حل آن چيست؟
    با تشكر از شما

2. Shahab نوشته است: 1-آیا دختران مانند پسران خواب های شهوتی می بیینند؟و آیا مانند پسران كاملا ارضا می شوند؟

بله ممکنه دخترها هم از این گونه خوابها ببینند ولی قطعا کمتر از پسرها می باشد ، چون همانطور که قبلا هم در انجمنها ذکر شد ، اکثر خانمها بیشتر از اینکه از لحاظ فیزیکی لذت ببرند، از لحاظ احساسی ارضا می شوند . در یک تحقیق که مطالعه می کردم نوشته بود که به طور متوسط 30-40 درصد خانمها از لحاظ فیزیکی ارضا می شوند .

نقل قول: و آیا از آن ها مایعی خارج می شود؟

به طوری که از آقایان هنگام ارضا مایع منی خارج می شود ، خیر مایعی از خانمها خارج نمی شود ، اما در خانمها هنگام ارتباط جنسی ترشحاتی ناحیه واژن و دستگاه تناسلی خارجی را خیس و لزج می کند تا در هنگام نزدیکی محیط مناسب باشد.

نقل قول: من 1 مشكل دارم و در هنگامی كه آلتم به بزرگترین اندازه ی خود می رسد به سمت شكمم متمایل می شود به طوری كه در جهت شكم به راحتی حركت می كند ولی در جهت مخالف حتی تا زاویه 0 درجه هم به درد و زور پایین می آیدآیا این ممكن است در آینده ایجاد مشكل كند؟راه حل آن چیست؟

خیر، از نظر فیزیکی هر فرد ممکن است مشخصات منحصر به فردی داشته باشد ، و با این توضیحاتی که شما دادید به نظر نمی رسد مشکلی به وجود آید .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید