شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیماری تستسترون و سایز آلت

1. سلام من 22 سالمه چند ماهی میشه عقد کردم وزن من 110 کیلو گرم و قدم حدود 175 سانتی متر است

من بیماری تستسترون دارم . اندازه آلت من در حالت شل حدود 3 سانتی متر و در حالت نعوظ حدود 9-10 سانتی متر است نامزد من از این حالت راضی نیست ولی می گوید اگر دکتر گفت مشکلی ندارد ، همسرم هم مشکلی ندارد برای دکتر وقت زدیم 6 شهریور92
    الان سوال من این است ایا اندازه آلت من نرمال است یا ممکن است دکتر بگوید طبیعی نیست ؟ از این لحاظ پرسیدم چون همسرم اگر دکتر نامه دهد که نرمال نیست طلاق می خواهد
    ایا ممکن است نرمال نباشد؟ مورد بعدی ایا اضافه وزن من در سایز آلت تاثیر دارد ؟

2. باسلام
    اندازه متوسط آلت ابعاد بدن فرد ،طول آلت را تحت تاثير قرار می دهد.اگر فردی چاق و ستگين وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر می آيد،چون توسط بافت های بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو ميرود.اين حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده ناميده می شود.

وقتی فردی چاق و سنگين وزن است ،آلتش کوچکتر و جمع شده به نظر می آيد.معمولا وقتی وزن کاهش می يابد اندازه آلت به وضعيت قبلی خود برمی گردد.

به هر حال به جهت رفع نگرانی های شما برخی آمارهای خالص و کلی را در اين جا ذکر می کنيم:
    *متوسط اندازه آلت در حالت شل در محدوده ۶ تا ۱۱ سانتی متر است.
    * متوسط اندازه آلت در حالت راست شده در محدوده ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر است.
    .بايد توجه داشت که سرما و خستگی اندازه آلت را به صورت موقت کوچکتر می کند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام

پس با این حساب من خیلی به نگرانیم افزوده شد.

وقتی آلت من خواب است اصلا در بدنم احساسش نمیکنم و بیشتر اوقات به قدری

به داخل فرو میرود که فکر میکنم آلتم زنانه شده.

در حالت نعوظ هم الآن 4 سال است که 11 سانت است.

من 19 ساله هستم و بین 173 تا 177 قدم و بین 77 تا 80 وزنم است.

داری سابقه تشنج در نوزادی نیز هستم که این مشکل در 6 سالگی برطرف شد.

البته بدن من بسیار ناتوان و ضعیف است.

من 3 دوره نفر اول مسابقات شنا شدم البته مربوط به حداقل 7 سال پیش یا بیشتر

است.

برخی از دوستانم که از من هم کوچکتر هستند آلتشان از من بزرگتر است.

من الآن 3 سال است که قرار است ازدواج کنم اما بخاطر این مسئله بسیار نگرانم و

از ازدواج فرار میکنم.

همین دلیل باعث شده است که من گوشه گیر و منزوی و همجنسباز و فوت فیتیش

شوم و در کل خیلی در خودم احساس میکنم که دخترم و دوست دارم که دختر

شوم.

البته زمانیکه دوستدختر داشتم (البته بگم که رابطه جنسی برقرار نکردم)حس یک

مرد قهرمان را داشتم ولی بد از آن دوباره حس دخترانه بهم دست داد.

حالا از جناب دکتر و آقای سامی یا دیگر دوستان تقاضا دارم که به این مشکلات من

پاسخ دهند چون این مشکلات باعث شده که من دچار برخی بیماری های روحی و

روانی هم بشوم.

البته من سد نیستم ولی برخلاف احساس سرد مزاجی ای که قبل از
    دوستدختردارشدنم داشتم الآن احساس آتش فشانی دارم و بسیار گرم مزاج شدم.

این سوالات را پاسخ دهید تا بیماری های روحی و روانیم را بگویم.لطفا

باسپاس فراوان...

4. باید خدمت دوستان عرض کنم هدف اصلی در یک رابطه جنسی، ارضای جنسی و روحی طرفین رابطه هست. اگر شما در رابطه خودتون می تونید به این مهم دست پیدا کنید که دیگه آلت 9 سانتی با آلت 30 سانتی فرقی ندارد. مهمترین بخش رابطه جنسی هم معاشقه درست و به تبع آن مهارتهای جنسی هست. مطمئن باشید مردان زیادی با آلت های بزرگ هستند که در ارضا شریک جنسی شون مشکلات اساسی دارند.ضمنا چاقی هم در کاهش طول آلت و هم در قدرت تحرک و فعالیت جنسی شما موثر است. با ورزش به مرور بر تناسب اندام و سلامتی خودتون اضافه کنید و اصلا نگران این مسائل نباشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. باعرض سلام وخسته نباشید وتشکراز برنامه خوبتان ؛ مدتی است که دور الت تناسلی وکشاله ران من لکه های سفیدی پیدا شده وموهای آن قسمتها هم سفید شده ومعمولا بدون درد وخارش است وپوست بیضه هایم قهوای رنگ شده ؛ ودرمواقعی قبل از ادرار , بافشار آوردن مایع غلیظ سفید وشیری رنگی ازسرآلت خاج می شود مثل منی ولی غلیظ تر بدون بو وبدون هیچ احساسی ؛ اقای دکترلطفا  درصورت امکان علت را توضیح  دهید.باتشکر

6. IR_ramin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست من منم مثل شما طول التم 11وقطرش 3 سانت است وهمیشه فکر میکردم من مشگل دارم ولی اینطور نیست.
    قدم 175 وزنم 99 و22 سال سن دارم و این موضوع به کلی روی زندگی من تاثیر گذاشته بود تا اینگه تونستم با یه خانم رابطه جنسی بر قرار کنم و اون موقع بود که فهمیدم به طور کلی یعنی بگم صاف در اشتباه بودم.به نظر من شما مشگلی ندارید ولی خوب شما به پزشگ اورولوژیست مراجعه کنید بد نیست. راستی بعد از اون قضیه من چندین بار با اون خانم رابطه داشتم اگه مشگل داشتم اون خانم سعی میگرد که دیگه با من رابطه نداشته باشه ولی انطور نبود.نگران نباش.                      
                                                                                                         به امید روز پیروزی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام من20سالمه والتم11سانت میخوام بدونم دارویی واسه افزایش سایزهست اگه کرم باشه که بهترلطفاکامل جواب بدین

8. سلام
    آلت من کمی کج و .14 سانت است ممکنه از این باشه که زیاد به طرف پایینه شرتم میذارمش البته قبلا اگه به طرف بالا بذارم درست میشه؟16سالمه

9. IR_ramin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستم.
    ما مردها همیشه دوست داریم که التمون بزرگ تر شه ولی متسفانه همچین دارویی فعلا درست نشده و این مشگل برمیگرده به فیلم هایی که میبینیم اون ادم ها انتخاب شده هستن .زیاد نگران این قضیه نباشید.اگر طول الت در زمان نعوظ کمتر از 8cm بود باید به پزشک مراجعه کرد.

پیروز باشید

10. سلا دوستان. در حقیقت من تصمیم دارم که روش بزرگ كردن آلت تناسلي در مردان توسط روش Penimore - استفاده نمایم... حالا میخوهم که بدانم ایا این کار برای من ضرر دارد یا نه تشکر از همه تان

11. سلام خسته نباشيد خيلي خيلي بخشيد.خواهشا توروقران جواب مارو همين جا بده همين يه باره كه اينجا سوال ميكنم سوالاتم يه كم زياده ولي كله مشكلاتمو نوشتم من تمنا ميكنم جواب بديد.
    18 سالمه.من علاقه ب فرو كردن اشيا كلفت در مقعدم هستم ايا عوارض داره?جكار كنم كه اين عادت از بين بره?ايا شستشو دادنه مقعد مشكلي داره?يكي دوبار مقعده من ازش خون خارج شد اي قضيه قبلا اتفاق افتاد.ايا ميتونه مشكله جدي اي باشه? من ادمه بدبختي ام ن?نميدونم اخه جه مرضيه. من بسيار شهوتي هستم و خيلي وقته خود ارضايي ميكنم.عوارضش ميتونه عقيم شدن باشه?اخه من قبلا يك بار در اب مني خون ديدم و فقط همون يه بار بود تكرار نشد من عقيم شدم?روي قد تاثير داره?من در اينده قوز در ميارم?من يه جا خوندم افرادي كه استمنا ميكنند عقيم ميشن سره 30 سال قوز درميارن و فلج ميشن,و راه ادرار بسته ميشه و..... ببخشيد سوالاتم زياد شد.اين تاثير رو قد و عقيمي و قوز واسم خيلي مهمه ميشه جواب بديد,من دكتر برو نيستم اصلا روم نميشه.راستي سايزه الته من عاديه?تقريبا 14 سانت.تيره بودنه الت دليلش جيه جكار كنم تا سفيد شه?خواهشا راهنماييم كنيد.از اين قضيه خيلي رنج ميبرم.اصن سره همين تيره بودن خيلي اذيتم ميكنه من فكر ميكنم خيلي تابلوئه تيره بودن الت.شايد طرفم خوشش نياد كه 100% هم خوشش نمياد,2بار جق زدن بشت سره هم مشكل داره?اب مني من بيشتره وقتا مايل به زرده مشكلي داره?من كله مشكلاتمو نوشتم ممنون ميشم ج بديد,خيلي وقته كه بهشون فكر ميكنم
    بازم ببخشيد اينجا سوال مطرح كردم.

12. behnam12345 نوشته است: سلام خسته نباشيد خيلي خيلي بخشيد.خواهشا توروقران جواب مارو همين جا بده همين يه باره كه اينجا سوال ميكنم سوالاتم يه كم زياده ولي كله مشكلاتمو نوشتم من تمنا ميكنم جواب بديد.
    18 سالمه.من علاقه ب فرو كردن اشيا كلفت در مقعدم هستم ايا عوارض داره?جكار كنم كه اين عادت از بين بره?ايا شستشو دادنه مقعد مشكلي داره?يكي دوبار مقعده من ازش خون خارج شد اي قضيه قبلا اتفاق افتاد.ايا ميتونه مشكله جدي اي باشه? من ادمه بدبختي ام ن?نميدونم اخه جه مرضيه. من بسيار شهوتي هستم و خيلي وقته خود ارضايي ميكنم.عوارضش ميتونه عقيم شدن باشه?اخه من قبلا يك بار در اب مني خون ديدم و فقط همون يه بار بود تكرار نشد من عقيم شدم?روي قد تاثير داره?من در اينده قوز در ميارم?من يه جا خوندم افرادي كه استمنا ميكنند عقيم ميشن سره 30 سال قوز درميارن و فلج ميشن,و راه ادرار بسته ميشه و..... ببخشيد سوالاتم زياد شد.اين تاثير رو قد و عقيمي و قوز واسم خيلي مهمه ميشه جواب بديد,من دكتر برو نيستم اصلا روم نميشه.راستي سايزه الته من عاديه?تقريبا 14 سانت.تيره بودنه الت دليلش جيه جكار كنم تا سفيد شه?خواهشا راهنماييم كنيد.از اين قضيه خيلي رنج ميبرم.اصن سره همين تيره بودن خيلي اذيتم ميكنه من فكر ميكنم خيلي تابلوئه تيره بودن الت.شايد طرفم خوشش نياد كه 100% هم خوشش نمياد,2بار جق زدن بشت سره هم مشكل داره?اب مني من بيشتره وقتا مايل به زرده مشكلي داره?من كله مشكلاتمو نوشتم ممنون ميشم ج بديد,خيلي وقته كه بهشون فكر ميكنم

من جواب یه سری سؤالاتونو که میدونم میدم دوست عزیز
    فروکردن اشیا کلفت در مقعد مسلماً عوارض داره و اگه بی احتیاطانه این کار انجام بشه عوارضش بیشتر هم خواهد بود. این عوارض مثه همون رابطه از مقعده که توی سایتم هست.  برای از بین بردنش فک میکنم بهترین راه اینه که شرایطو برای خودت محیا نکنی. مثلاً جاهایی که احتمال انجام این عمل توسط شما وجود داره تنها نشی. برای کم شدن شهوتتون غذاهای سرد مصرف کنید و...
    شما آدم بدبختی نیستین. یه سری آدما شهوتشون زیاده که این دلیل بدبختی نیست و کاملاً طبیعیه. اونم توی پسری به سن و سال شما
    خودارضایی تا اونجایی که من میدونم باعث عقیم شدن نمیشه، باعث زودانزالی ممکنه بشه که این روی باروری تأثیر داره. که این مشکلم قابل برطرف شدن هست. باعث فلج شدن و ... هم نمیشه ولی از اونجایی که فرد برای خودارضایی پوزیشنی داره که باعث خم شدن پشت میشه در دراز مدت ممکنه طرف قوز در بیاره که این حالتم با ورزش مناسب برای تقویت عضلات شانه میتونه از بین بره.
    روی قد هم تأثیر نداره.
    سایز آلتتون عادی هست و در رنج متوسط قرار میگیره (البته اگه در حالت نعوذ 14 سانت باشه)
    تیره بودن آلتتون هم مشکلی نداره. خیلیا اینطور هستن. مطمئن باشین شریک زندگیتون به این موضوع اهمیت نمیده چون چیزای مهم تری مثه مهر و محبت توی یه رابطه چنین مواردی رو کم رنگ میکنه.
    در مورد آب منی هم رنگش طبیعیه و گاهی کمی به رنگ زرد متمایل میشه
    دوبار جلق زدن پشت سر هم مشکلی ایجاد نمیکنه
    البته خودارضایی توی رابطه ی زناشوییتون ممکنه مشکلاتی به وجود بیاره. بهتره اگه میتونین کنارش بذارین
    موفق باشین دوست عزیز

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. behnam12345 نوشته است: سلام خسته نباشيد خيلي خيلي بخشيد.خواهشا توروقران جواب مارو همين جا بده همين يه باره كه اينجا سوال ميكنم سوالاتم يه كم زياده ولي كله مشكلاتمو نوشتم من تمنا ميكنم جواب بديد.

من جواب یه سری سؤالاتونو که میدونم میدم دوست عزیز
    فروکردن اشیا کلفت در مقعد مسلماً عوارض داره و اگه بی احتیاطانه این کار انجام بشه عوارضش بیشتر هم خواهد بود. این عوارض مثه همون رابطه از مقعده که توی سایتم هست.  برای از بین بردنش فک میکنم بهترین راه اینه که شرایطو برای خودت محیا نکنی. مثلاً جاهایی که احتمال انجام این عمل توسط شما وجود داره تنها نشی. برای کم شدن شهوتتون غذاهای سرد مصرف کنید و...
    شما آدم بدبختی نیستین. یه سری آدما شهوتشون زیاده که این دلیل بدبختی نیست و کاملاً طبیعیه. اونم توی پسری به سن و سال شما
    خودارضایی تا اونجایی که من میدونم باعث عقیم شدن نمیشه، باعث زودانزالی ممکنه بشه که این روی باروری تأثیر داره. که این مشکلم قابل برطرف شدن هست. باعث فلج شدن و ... هم نمیشه ولی از اونجایی که فرد برای خودارضایی پوزیشنی داره که باعث خم شدن پشت میشه در دراز مدت ممکنه طرف قوز در بیاره که این حالتم با ورزش مناسب برای تقویت عضلات شانه میتونه از بین بره.
    روی قد هم تأثیر نداره.
    سایز آلتتون عادی هست و در رنج متوسط قرار میگیره (البته اگه در حالت نعوذ 14 سانت باشه)
    تیره بودن آلتتون هم مشکلی نداره. خیلیا اینطور هستن. مطمئن باشین شریک زندگیتون به این موضوع اهمیت نمیده چون چیزای مهم تری مثه مهر و محبت توی یه رابطه چنین مواردی رو کم رنگ میکنه.
    در مورد آب منی هم رنگش طبیعیه و گاهی کمی به رنگ زرد متمایل میشه
    دوبار جلق زدن پشت سر هم مشکلی ایجاد نمیکنه
    البته خودارضایی توی رابطه ی زناشوییتون ممکنه مشکلاتی به وجود بیاره. بهتره اگه میتونین کنارش بذارین
    موفق باشین دوست عزیز

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. rasool66 نوشته است: سلام

پس با این حساب من خیلی به نگرانیم افزوده شد.

وقتی آلت من خواب است اصلا در بدنم احساسش نمیکنم و بیشتر اوقات به قدری

به داخل فرو میرود که فکر میکنم آلتم زنانه شده.

در حالت نعوظ هم الآن 4 سال است که 11 سانت است.

من 19 ساله هستم و بین 173 تا 177 قدم و بین 77 تا 80 وزنم است.

داری سابقه تشنج در نوزادی نیز هستم که این مشکل در 6 سالگی برطرف شد.

البته بدن من بسیار ناتوان و ضعیف است.

من 3 دوره نفر اول مسابقات شنا شدم البته مربوط به حداقل 7 سال پیش یا بیشتر

است.

برخی از دوستانم که از من هم کوچکتر هستند آلتشان از من بزرگتر است.

من الآن 3 سال است که قرار است ازدواج کنم اما بخاطر این مسئله بسیار نگرانم و

از ازدواج فرار میکنم.

همین دلیل باعث شده است که من گوشه گیر و منزوی و همجنسباز و فوت فیتیش

شوم و در کل خیلی در خودم احساس میکنم که دخترم و دوست دارم که دختر

شوم.

البته زمانیکه دوستدختر داشتم (البته بگم که رابطه جنسی برقرار نکردم)حس یک

مرد قهرمان را داشتم ولی بد از آن دوباره حس دخترانه بهم دست داد.

حالا از جناب دکتر و آقای سامی یا دیگر دوستان تقاضا دارم که به این مشکلات من

پاسخ دهند چون این مشکلات باعث شده که من دچار برخی بیماری های روحی و

روانی هم بشوم.

البته من سد نیستم ولی برخلاف احساس سرد مزاجی ای که قبل از
    دوستدختردارشدنم داشتم الآن احساس آتش فشانی دارم و بسیار گرم مزاج شدم.

این سوالات را پاسخ دهید تا بیماری های روحی و روانیم را بگویم.لطفا

باسپاس فراوان...

با درود
    به نظر من مشكلات شما ريشه دارتر از اونه كه بتونيد در اين سايت حلش كنيد. چرا كه نظرات و عقايد دوستان ميتونه شما رو سردرگم كنه و مشكلتون رو افزايش بده. نتيجه گيري من از مشكل شما اينه كه شما هيچ مشكل جسمي نداريد و تنها با تلقين و افكار منفي باعث بوجود اومدن مشكلات و نگراني هاي روحي براي خودتون شديد. من توصيه ميكنم براي رفع مشكلاتتون در اسرع وقت به يك روانشناس مراجعه كنيد.

15. meraj2000 نوشته است: سلام
    آلت من کمی کج و .14 سانت است ممکنه از این باشه که زیاد به طرف پایینه شرتم میذارمش البته قبلا اگه به طرف بالا بذارم درست میشه؟16سالمه

با درود
    شما بايستي به اورولوژيست مراجعه كنيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید