شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری(ناخواسته)

1. سلام.دختری هستم 26ساله.2هفته پیش بعد از معاشقه با نامزدم.منی شو بین سینه هام ریخت.بعد از پاک کردن کامل یه ربع بعد بدنم رو شستم که در اثر سرازیر شدن ابی که این قسمت رو شستم روی واژن ریخت.روز بعد2قرص اچ دی و 12 ساعت بعد دو قرص مصرف کردم.یک هفته بعد لکه های خون تیره دیدم که خیلی کم بود و دو روزی طول کشید.هنوزتقریبا یه هفته به زمان اصلی پریودم مونده.آیا حاملگی رخ داده؟این لک بینی بخاطر چی بوده؟باتشکر

2. saharsahari نوشته است: سلام.دختری هستم 26ساله.2هفته پیش بعد از معاشقه با نامزدم.منی شو بین سینه هام ریخت.بعد از پاک کردن کامل یه ربع بعد بدنم رو شستم که در اثر سرازیر شدن ابی که این قسمت رو شستم روی واژن ریخت.روز بعد2قرص اچ دی و 12 ساعت بعد دو قرص مصرف کردم.یک هفته بعد لکه های خون تیره دیدم که خیلی کم بود و دو روزی طول کشید.هنوزتقریبا یه هفته به زمان اصلی پریودم مونده.آیا حاملگی رخ داده؟این لک بینی بخاطر چی بوده؟باتشکر

سلام

شما به هیچ باردار نمیشی استرس بی مورد نگیر در مورد لکه بینی هم احتمالا نزدیک پریود هستید و یا به دلیل مصرف قرص هاست  ودلیلش هرچی باشه بارداری نیست...

3. IR_Negar

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دختری باکره هستم و16سال سن دارم.پریودی هامم مرتبه.شب قبل از پریودیم با دوس پسرم معاشقه داشتم اما هیچ دخولی صورت نگرفت و او فقط آلتش رو بین پاهای من قرار داده بود.لباس زیرم تنم بود اما پیش آب اون  روی لباس زیرم ریخت خیسیشو روی بدنم احساس کردم.حدود 20 دقیقه بعد خودم راشستم و لباس زیرم رو در اوردم.فرداش هم پریود شدم.تقریبا 8روز مونده به پریودیه بعدیم لکه هایی به رنگی بین قهوه ای وزرد به لباس زیرم دیدم که مقدارشون خیلی کم بودو فقط یک بار این اتفاق افتاد.آیا امکان داره من باردار شده باشم؟باتشکر

4. IR_Negar نوشته است: سلام دختری باکره هستم و16سال سن دارم.پریودی هامم مرتبه.شب قبل از پریودیم با دوس پسرم معاشقه داشتم اما هیچ دخولی صورت نگرفت و او فقط آلتش رو بین پاهای من قرار داده بود.لباس زیرم تنم بود اما پیش آب اون  روی لباس زیرم ریخت خیسیشو روی بدنم احساس کردم.حدود 20 دقیقه بعد خودم راشستم و لباس زیرم رو در اوردم.فرداش هم پریود شدم.تقریبا 8روز مونده به پریودیه بعدیم لکه هایی به رنگی بین قهوه ای وزرد به لباس زیرم دیدم که مقدارشون خیلی کم بودو فقط یک بار این اتفاق افتاد.آیا امکان داره من باردار شده باشم؟باتشکر

سلام
    یک قاعده کلی هست -->> پریود= عدم بارداری

وقتی روز بعدش پریودش شدید پس هیچ اتفاقی نیوفتاده که شما بارداری بشید درضمن با یک معاشقه و پیش آب کسی حامله نمیشه مگر اینکه در روزهای تخمک گذاری بوده باشه؛ البته اونم احتمالش خیلی کمه .

موفق و پیروز باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام، ٢٧ سالمه و پريود نامنظم داشتم هميشه. ٣/٤ ماه پيش رابطه داشتم (با روش جلوگيري طبيعى) ، ٢ ماه پيش لكه بينى داشتم به مدت سه روز كه گذاشتم به حساب پريود . دوباره ٢ هفته بعد خونريزى ٥ روزه كه بيشتر به پريود شبيه بود داشتم. در اين سه چهار ماه از ٣ تا بيبى چك استفاده كردم همه جواب منفى نشون دادن. اين ماهم پريود نشدم(كه البته سابقه پريود نشدن زياد داشتم!) به علت مشغله زيادى كه اينروزها داشتم وقت نكردم به طور جدي به اين موضوع رسيدگى كنم. آيا امكان داره حامله باشم با اين شرايطى كه گفتم؟ آيا اين احتمال ضعيفه يا قوى؟ آيا در سه چهار ماهگى ميشه سقط جنين كرد؟!

6. Peach نوشته است: سلام، ٢٧ سالمه و پريود نامنظم داشتم هميشه. ٣/٤ ماه پيش رابطه داشتم (با روش جلوگيري طبيعى) ، ٢ ماه پيش لكه بينى داشتم به مدت سه روز كه گذاشتم به حساب پريود . دوباره ٢ هفته بعد خونريزى ٥ روزه كه بيشتر به پريود شبيه بود داشتم. در اين سه چهار ماه از ٣ تا بيبى چك استفاده كردم همه جواب منفى نشون دادن. اين ماهم پريود نشدم(كه البته سابقه پريود نشدن زياد داشتم!) به علت مشغله زيادى كه اينروزها داشتم وقت نكردم به طور جدي به اين موضوع رسيدگى كنم. آيا امكان داره حامله باشم با اين شرايطى كه گفتم؟ آيا اين احتمال ضعيفه يا قوى؟ آيا در سه چهار ماهگى ميشه سقط جنين كرد؟!

سلام
    با توجه به مدت زمانی که از رابطه جنسی گذشته و با درنظر گرفتن پریود نامنظمی که دارید احتمال بارداری در حد صفره

نگران نباشید. با توضیجاتی که دادی شما باردار نیستید

>>> نکته مهم <<<
    کاربرانی که درمورد احتمال بارداری، سوال دارند حتما سوال خودشونو در تاپیک سوال و جواب درباره احتمال بارداری مطرح کنند
    چون این تاپیک در قسمت سوالات غیر جنسی طرح شده و اخطار داره

من هم بعد از پاسخ به سوال متوجه این مسئله شدم وگرنه پاسخ نمیدادم
    لطفا مدیران گذشت کنند . . .

7. باسلام
    آیا با مالیدن آلت های جنسی به هم بدون دخول یا ارضا شدن مرد، احتمال بارداری وجود داره؟ و آیا با
    وارد کردن انگشت به آلت زن امکان پاره شدن بکارت هست؟البته بدون درد و خونریزی شدید فقط در حد سوزش و خون چرکین بسیار کم؟

8. kianyict نوشته است: باسلام
    آیا با مالیدن آلت های جنسی به هم بدون دخول یا ارضا شدن مرد، احتمال بارداری وجود داره؟ و آیا با
    وارد کردن انگشت به آلت زن امکان پاره شدن بکارت هست؟البته بدون درد و خونریزی شدید فقط در حد سوزش و خون چرکین بسیار کم؟

سلام
    در روزهای پرخطر با این شرایط با پیشاب هم احتمال بارداری هست.
    بله با انگشت هم بکارت آسیب میبینه.

9. يك نكته رو به دوستان بگم اشتباه نكنند به دردسر نيفتند مايعي كه قبل از انزال از الت مرد خرج ميشه هم حاوي اسپرم هست و امكان ايجاد حاملگي هست مطمين ترين راه براي جلوگيري استفاده از كاندوم مطمئن قبل از انجام هر كاري هست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید