شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4   

راهنمایی در مورد مشکلات جنسی

1. با سلام
    اين مرحله اي است که افراد بخاطرش رابطه جنسي برقرار مي کنند. ارگاسم وانزال دو مورد کاملاٌ مجزا از يکديگر مي باشند و به اعتقاد من مشکل عمده آقايان از اينجا آغاز مي گردد که اين دو مرحله مي توانند بدون يکديگر اجرا شوند. ارگاسم هم مي تواند همانند مرحله انزال کامل و يا ناقص باشد. ارگاسم يکي از موارديست که خانمها در آن خيلي موفقتر از آقايان هستند! البته از نظر کمي و نه کيفي! به زبان ساده تر ارگاسم در خانمها خيلي کاملتر از آقايان صورت مي پذيرد.
    چون زنها قدرت آزادسازي خود را براحتي دارا هستند و براي همين گاهي مي شنويد که فلان زن مثلاٌ در صورت ارگاسم شديد لحظاتي اصلاٌ از حال مي رود! اما در مردان بخاطر اينکه از نظر شخصيتي قصد کنترل بر همه چيز را دارند هيچگاه ارگاسم کاملي صورت نمي گيرد. متاسفانه چون آقايان حتي در طول رابطه نيز مجبور هستند که انزال و ارگاسم را کنترل کنند هيچگاه نمي توانند به لذت بالاي 60 درصد در طول رابطه جنسي دست يابند .
    از سوي بعضي از مردان عنوان مي شود که آنها در مدت کمتر از يک دقيقه به انزال مي رسند و اين براي آنها ناراحت کننده است. دليل اصلي اين است که فرد هنوز به ارگاسم نرسيده و انزال براي وي نشانه پايان رابطه خواهد بود.
    اگر انزال و ارگاسم در مردان همزمان اتفاق مي افتاد مسلماٌ همين زمان کوتاه نيز براي تحصيل لذت کافي بود ولي بدليل وجود اين فاصله ديگر چنين امکاني شدني نخواهد بود. ارگاسم همانطور که در مقالات گذشته ذکر کردم کاملاٌ موردي رواني مي باشد و زندگي و تکنولوژي بشري نيز توانسته در آن کاملاٌ دخالت کند.ارگاسم در يک فرد بومي ( يا به زبان خودي جنگلي! ) خيلي راحتتر و شيرينتر و کاملتر از فردي است که در شهر زندگي مي کند. بعضي از اين محيط زيستي ها! دليل آن را هواي سالم و غذاي سالم ميدانند که به اعتقاد من اينها اصلاٌ درست نيست!

چراکه اين موارد در کيفيت انزال نقش دارد و نه در مورد ارگاسم! ارگاسم يک مورد کاملاٌ روحي بوده و هيچ ارتباطي به موارد ياد شده بالا ندارد. در صورت رعايت اصول موارد بالا اگر بخواهيم ارگاسم را در مردان مثل تعاريف قديمي مرحله انزال ندانيم , تعريف ارگاسم در مردان چيز بسيار سختي مي گردد. در واقع به اعتقاد من تعريف ارگاسم در مردان زمان دستيابي به رفتارهاي جنسي فرد مي باشد و برخلاف زنان اين زمان نيز مقطعي نيست.
    هر چقدر که مرد در طول رابطه به اين رفتارها بيشتر دست پيدا کند رضايت و ارگاسم بهتري خواهد داشت. در مردان حتي تحرک و خود عمل فيزيکي رابطه نيز بخشي از ارگاسم آنان تلقي مي گردد. براي همين است که مردان عموماٌ انتظار دارند که بتوانند زمان طولاني در حال رابطه باشند و به اصطلاح زن را زير و رو نمايند! نکته قابل ادراک از اين مسئله اين است که با توجه به توضيح بالا افراد مسلماٌ درجه ارگاسم متفاوتي از يکديگر خواهند داشت.
    توضيح کاملتر اينکه ف.ت.ي.ش , زندگي شخصي اجتماعي کاري , رشد جنسي , خود ارضايي ( مرحله اول رشد جنسي معادل با شناسايي خواستهاي جنسي فردي و نحوه پاسخگويي به آنان ) , سن , آب و هوا وبسياري از چيزهاي ديگر در تشکيل درجه ارگاسم فرد نقش اساسي دارد و اين درجه در هر فرد نسبت به ديگري فرق دارد وداراي مزيت بر دبگري نيست!
    يکي از نارضايتي هاي خانمها اين است که عنوان مي کنند زوج آنها هر شب به کنار آنها مي آيد و رابطه 3 سوت شروع شده و پايان مي گيرد! مرد انزال مي گردد و همه چيز پايان مي پذيرد! حالا بطور کل فشار وارد آمده به زن را ناديده مي گیريم (چون مبحث مربوط به اين مورد نيست) و به اين مورد بسنده مي کنيم که خود آقايان هم بشدت با اين کابوس دست به گريبان هستند. آنها هر شب انزال مي گردند اما بدليل عدم دستيابي به رفتارهاي دلخواه جنسي ارگاسم نمي گردند. در نتيجه براي تشنگي جنسي رفع نشده ( و تشديد شده حتي! ) بايد دوباره در اولين فرصت براي دفع فشار حاصل تلاش کنند که نتيجه قطعاٌ چيزي جز نتايج قبلي نخواهد بود! عامل مهم افراط در خود ارضايي نيز از همين جا نشات مي گيرد. چراکه در واقع خودارضايي يک مرحله ابتدايي تشکيل خواستها و احساسات جنسي مي باشد و شناخت فرد از چگونگي پاسخي که مي طلبد اما بدليل عدم دسترسي به روابط جنسي اين عامل جايگزين خود رابطه مي گردد ( خودارضايي در بعد از ازدواج و يا روابط جنسي دليل ديگري دارد ) و سعي در پاسخگوي پيدا مي کند .
    مسلماٌ هم نمي تواند پاسخگوي کاملي باشد و در آن انزال و ارگاسم ناقص به چشم مي خورد. ارگاسم ناقص فرد را بسمت انزال دوباره خواهد کشانيد و نتيجه اينکه حتي مي شنويد فردي چندين بار در روز خود ارضايي ميکند....

مراحل ارگانیسم :

میزان اطلاع ما از رفتار جنسی مان چقدر است؟ شاید در پاسخ به این سوال عده ای به این نکته اشاره کنند که داشتن اطلاعات علمی در یک امر غریزی به چه کار می آید؟ و چر ا اصولا دانستن درباره اندام جنسی و رفتار جنسی در شرایطی که بدون این اطلاعات نیز می توان نیازهای روزمره انسان در این باره را براورده کرد، لازم است؟
    در پاسخ به این سوال باید پیش از هر چیز به اطلاعاتی اشاره کرد که از سوی پزشکان زنان منتقل می شود. گزارشهایی که نشان می دهد نداشتن اطلاعات کافی در مورد رفتارهای درست جنسی چه آسیبهایی را متوجه افراد می کند و چه بسا ریشه بسیاری از مشکلات خانوادگی را باید در رفتارهای نادرست جنسی دنبال کرد.
    مساله دیگری که نیاز ما را به دانستن بیشتر دراین حوزه معلوم می کند نابرابری جنسیتی تاریخی جامعه ما در رفتارهای جنسی است. در جامعه مرد سالاری که از حرمسراهای شاهانش تا کنج پستوی خانه های محقرش، تسلط بی چون و چرای زن از خواسته های جنسی مرد خانواده ارزشی - هم عرفی و هم قانونی- تلقی می شود، چه بسا حتی کمترین نیازهای جنسی زنان نیز نادیده گرفته می شود بدون این که هرگز حرفی از آن به میان بیاید چرا که معمولا حرف زدن در این باره نیز جزء تحریم های جامعه ماست. بنابراین همواره این نادانسته ها با ناگفته هایی پیوند خورده است که لازم وملزوم همدیگرند.
    بر این اساس در پی آموش هایی در باره شناخت اندام جنسی زن، اینک به خلاصه اشاره ای داریم به رفتارهای جنسی زنان.

حد و میزان مطلوب برانگیزش جنسی زن، به اندام فیزیولوژیکی و واکنشهای آموخته شده وی بستگی دارد.

قسمت دوم ارگانسم :

فرایند آمیزش تا حالت رضاء، در زنان آنهم در چندین مرحله همراه است با یكسری تغییرات، علاوه بر تغییرات هرمونی و مغزی، فیزیكی و تدریجی در بدن آنها. زنان در مرحله اول با پدیده ”تراكم رگی“ یعنی تجمّع فروان خون در سینه ها و واژن خویش مواجه می شوند كه این خود منجر به برجسته و برانگیخته و حساس شدن این اندامها می گردد. و نسبتاً تمام بدنشان در این مرحله نسبت به هر گونه تماس، مُلامسه، لیسش و ماساژ واجد یك سری احساسات گرم و داغ و مطبوع می شود، رنگ پستان ها، نوك پستان، و واژن تغییر، نموده , در همان حال واژنِ آنها مرطوب و لغزنده می شود.
    زنان در مرحله دوم با پدیده ”انقباض عصبی عضلات“ مواجه می شوند: یعنی، تولید انرژی در انتهای رشته های عصبی و بافتهای ماهیچه ای و بطور كلی تمام بدن. ”انقباض عصبی عضلات“ همان حدِّ از رابطه جنسی است كه دانشمندان آنرا در استشهاد، به زنان قبل از ارضاء پیشنهاد می كنند. بعداً بهّ تفصیل در باره استشهاد اعمّ از فواید و روشهای مناسب انجام آن مطالب مفیدی را به شما عرضه خواهیم كرد. فقط در اینجا تاكید باید نمود كه ”انقباض عصبی عضلات“ یك حالت بد كه در نتیجه احساسات منفی به آدم دست می دهد نیست.
    شاید شما این انقباض را در خود به عنوان احساس «پُرشدن» یا انقباض در سرتاسر بدن خویش آنهم «ماقبل ارضاء» یا در «نقطه برگشت» حس كنید. جالب اینجاست كه گاه برخی از زنان وقتی در این مرحله، دوّم، یك نوع انقباض شدیدی را در خود احساس كنند دیگر قادر به رهائی خود از تاثیرات بازدارنده آن در سیر به ارضاء خویش نباشند.
    باید این نكته را در نظر گرفت كه هر نوع عدم تمایل به امر آمیزش، بیزاری از فردی كه می خواهید با وی رابطه جنسی داشته باشید(از خودتان گرفته تا شخصی دیگر)، عدم تمركز، فشار عصبی، بیماری، دارو (تجویز شده یا غیر آن)، یا اصولاً هر گونه مرضی كه بنحوی از انحاء بر جریان خون یا بافت ماهیچه ها و یا سر رشته های عصبی تأثیر بگذارد بالقوّه می توانند مانع سیر طبیعی و تدریجی زنان و دختران به سمت رضاء شده و یا حدّاقل منجر به كاهش مدّت و سقف رضاء در آنها بشوند.

اگر شما از دو مرحله ای (اوّل= ”تراكم رگی“ و دوّم= ”انقباض عصبی عضلات“) كه ذكر شد آنهم در اثر مواجهه با تحریكات جنسی مناسب نگذرید آنگاه طبعاً قادر به تجربه ارضاء نیز، متاسّفانه، در خود نخواهید شد . اگر شما بنا بعللی كه در بالا گفتیم و علائمش چنانكه آمد: از عدم حسِّ ارضاء گرفته تا نوع ناقص آن و یا كاهش مدّت و سقف آن در جریان آمیزش، چه با خودتان و چه با فرد دیگری، در خود احساس می كنید لطفاً به یك متخصّص، مراجعه كنید. پس زنان و دختران قادر به تجربه سه الگوی ارضائی مشخّص، اعمِّ از ناقص تا كامل، هستند:

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. fotros4321 نوشته است: نیما جان از راهنمایی شما ممنوم!ولی باور کن دنبال راه شرعیش خیلی گشتم و باور کن پیدا نکردم!با توجه که دنبال این موارد نبودم یافتنش برام بسیار سخته

بهتون پيغام شخصي دادم

3. سلام
    شما اگه بخوای از راه شرعی وارد بشی می تونی با یه خانومی برای یه مدتی صیغه کنی فقط باید مواظب باشی باردار نشه بهترین راهی که به ذهنم میرسید که از نظر شرعی اشکال نداره و چه بسی به خاطر نیو فتادن به گناه اینکارو کردین ثواب هم داره. اگه جواب نگرفتین می تونید دوباره پیش روانپزشکتون برید موفق باشید

4. IR_ramin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام به تمامیه دوستانی که انقد با سراحت کلام دوستان رو راهنمایی میکنن.
    من مجردم 22 سال سن دارم وطول التم 11cmو قطرش 3 cmاست من همیشه مشگل داشتم وفکر میکردم از لحاظ جنسی مشگل دارم میتونم بگم زندگی ب گامم تلخ شده بود و حتی روم نمیشد
    به کسی بگم یا پیش دکتر اورولوژیست برم .
    تا اینگه تونستم یه رابطه جنسی داشته باشم وحتی زمانی که میخواستم لباس زیرمو در بیارم با خودم فکر میکردم که طرف مفابلم الانه که به من بخنده و منو پس بزنه ولی اینطور نبود بلکه اصلا براش مهم نبود و وقتی شروع کردیم تونستم باکارهای دیگه به غیر از دخول به لذت برسونمش و مایع لزج از واژنش ترشع بشه وخودش گفت از راه واژن رابطه برقرار کن و خیلی ام موفقعیت امیز و خوب بود .
    تازه فهمیدم ما مردهایی که طول التمون کوچیکه صاف در اشتباهیم بخدا میگم بخدا هیچ مشگلی نیست حتی اگه 8 cmام باشه میشه طرف مقابل رو ارضا کرد ولی خوب اینم بگم که هنگام دخول چون الت کوچیگه نمیشه حالت های مختلف رو امتحان کرد ولی هیچ مشگلی نیست.فقط باید بدونی که چطور به نقاط حساش دست پیدا کنی.
    ارزوی موفقعیت برای همتون دارم.

5. سلام
    امیدوارم که شما بتونید مشکل ما رو حل کنید. همسرم توی انزال مشکل داره یعنی نعوظ و معاشقه و .... به خوبی انجام میشه ولی موقعی که رابطه جنسی به طور اساسی شروع می شه نه فعالیتی از خودش نشون می ده و بدون انزال و به ارگاسم رسیدن کار خودش را تموم و رابطه را نیمه کاره رها می کنه. ما می خواهیم بچه دار شیم. شاید بعد از 6 تا رابطه باهم یه بار انزال صورت بگیره که اون هم جایی که نباید می ریزه.(ایشون به پاهای من خیلی علاقه نشون میدن) خودش هم ناراحته از این موضوع.من این را پیش هیچ کسی نمی تونستم مطرح کنم. کمکم کنید با مشکل دیر انزالی چه کنیم.

6. manizh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من تازه ازدواج کردم. طی رابطه جنسی چند روز قبل، چون همسرم خیلی انرژی جنسی بالایی داره و تحریکات شدیدی می کنه، نوک هر 2 تا پستانم به شدت درد میکنه.خارش نسبتا شدیدی هم داره، احساس میکنم کبود شده. پوست یه قسمتهایی رفته و درد شدیدی داره که حتی نمیتونم سوتینم داشته باشم. کرم ترمیم کننده استفاده کردم . الان 3 روز میگذره، دردش اصلا کمتر نمیشه. قسمتهایی که پوستش کنده شده بود داره تاول میزنه. دردش اینقدر وحشتناکه که کرم را هم به سختی روش میمالم. نمیدونم چیکار کنم؟حتی راه رفتنی و خم و راست شدنی هم درد داره

7. hosein85

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    حدود 2 ساعت قبل از رابطه تادالافيل 10 مصرف كردم كه نعوظ طولاني و آلتم سنگ بشه ولي بعد از انزال اول كه حدود نيم ساعت طول كشيد نعوظ از دست رفت، اصلا انگار تادالافيل هيچ اثري نداشت حتي عوارضش مثل سردرد و طپش قلب سراغم نيومد علتش چيه؟
    باتشكر

8. lilininas نوشته است: سلام
    امیدوارم که شما بتونید مشکل ما رو حل کنید. همسرم توی انزال مشکل داره یعنی نعوظ و معاشقه و .... به خوبی انجام میشه ولی موقعی که رابطه جنسی به طور اساسی شروع می شه نه فعالیتی از خودش نشون می ده و بدون انزال و به ارگاسم رسیدن کار خودش را تموم و رابطه را نیمه کاره رها می کنه. ما می خواهیم بچه دار شیم. شاید بعد از 6 تا رابطه باهم یه بار انزال صورت بگیره که اون هم جایی که نباید می ریزه.(ایشون به پاهای من خیلی علاقه نشون میدن) خودش هم ناراحته از این موضوع.من این را پیش هیچ کسی نمی تونستم مطرح کنم. کمکم کنید با مشکل دیر انزالی چه کنیم.

سلام

دیر انزالی به خودی خود  عیبی محسوب نمی شود تا وقتی که یک مشکل دیگری بر اثر آن ایجاد شود

آیا شما در رابطه جنسی با همسرتان مشکل دارید و درست ارضا نمیشوید یا روش و نوع رابطه را نمی پسندید؟

اگر پاسخ خیر است و شما از رابطه راضی هستید و برای بچه دار شدن نیاز به انزال در واژن دارید راه برای اینکه زودتر انزال کند

این است که شما ایشان را با دست یا دهان خوب تحریک کنید و وقتی به انزال نزدیک شد اقدام به ادامه رابطه از طریق واژن کنید

تا انزال صورت بگیرد همچنیین این را بدانید که مدت زمانی که از شروع رابطه تا انزال طول میکشد با انجام چند رابطه پشت سرهم

زیاد میشود پس سعی کنید در اولین بار در روز این کار را برای بچه دار شدن انجام دهید همچنین رعایت تقویم تخمک گذاری

هم میتواند شانس شما را برای بچه دار شدن زیاد کند تقویم را از سایت بگیرید

همچنین علاقه ایشان به پاهای شما هم یکی از علت هایی است که انزال در وازن انجام نمیشود و ایشان با پاهای شما احتمالا

بیشتر تحریک میشود

اگر مشکلتان حل نشد میتوانید از روان پزشکانی که در زمینه مسائل جنسی تجربه دارند کمک بگیرید

همچنین برای اطلاع بیشتر در سایت هم میتوانید جستجو کنید این دو پست را هم ببینید

روشی برای درمان دیر انزالی هم هست ؟

مشکل دیر و سخت ارضا شدن

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. manizh نوشته است: سلام من تازه ازدواج کردم. طی رابطه جنسی چند روز قبل، چون همسرم خیلی انرژی جنسی بالایی داره و تحریکات شدیدی می کنه، نوک هر 2 تا پستانم به شدت درد میکنه.خارش نسبتا شدیدی هم داره، احساس میکنم کبود شده. پوست یه قسمتهایی رفته و درد شدیدی داره که حتی نمیتونم سوتینم داشته باشم. کرم ترمیم کننده استفاده کردم . الان 3 روز میگذره، دردش اصلا کمتر نمیشه. قسمتهایی که پوستش کنده شده بود داره تاول میزنه. دردش اینقدر وحشتناکه که کرم را هم به سختی روش میمالم. نمیدونم چیکار کنم؟حتی راه رفتنی و خم و راست شدنی هم درد داره

سلام

علت اصلی مشکل شما تحریک بیش از حد یا بهتر بگم  آسیب به پوست و بافت های حساس بدن شما به علت انرزی جنسی زیاد

همسر شما است من نمی دانم کرم ترمیم کننده چیست ولی از هیچ دارویی حتی از نوع کرم و لوسیون بدون تجویز پزشک

استفاده نکنیدمیتوانید از کرم های بی بو معمولی موجود در بازار استفاده کنید

همسر شما به علت میل شدید جنسی کمی خشن رابطه برقرار کرده و آسیب های سطحی به شما رسیده است

این آسیب ها عموما در تازه عروس ها در سینه ها و همچنین واژن و اطراف آن هم دیده میشود جای هیچ نگرانی نیست

بعد از چند روز خود به خود این آسیب ها ترمیم میشوند  با گذشت زمان آشنایی بیشتر همسرتان با رابطه جنسی این مشکل

خود به خود رفع میشود همچنین در یک مکان مناسب نه در تختخواب میتوانید این مشکل را با همسرتان در میان بگذارید

تا دفعه بعد کمی بیشتر احتیاط کند

در این زمینه و زمینه های مختلف رابطه جنسی مطلب در سایت زیاد است مطالعه آن میتواند کیفیت رابطه جنسی شما را بالا ببرد

موفق باشید

10. tahorajoon نوشته است: سلام
    شما اگه بخوای از راه شرعی وارد بشی می تونی با یه خانومی برای یه مدتی صیغه کنی فقط باید مواظب باشی باردار نشه بهترین راهی که به ذهنم میرسید که از نظر شرعی اشکال نداره و چه بسی به خاطر نیو فتادن به گناه اینکارو کردین ثواب هم داره. اگه جواب نگرفتین می تونید دوباره پیش روانپزشکتون برید موفق باشید

کاش این راه شرعی پیدا میشد

11. دیر انزالی همسرم باعث شده که به خوبی  من را ارضا کنه و از این بابت هیچ مشکلی نیست . فقط به پاهام مخصوصا با جوراب علاقه خاصی داره (foot  #F.e.t.ish#)و خیلی تحریک می شه و این منو نگران میکنه و هر چند بار هم ارضا شده( در طی 2 سال زندگی) با فشار روی پاهام بوده و .... شاید هم خودش را خسته می کنه چون موقع دخول دیگه هیچ حرکتی نمی کنه و  وارد می کنه و کامل می خوابه و حال اینو نداره که عمل رفت و برگشت انجام بده. کمک کنید به ما
    واقعا خوشحالم که این سایت را پیدا کردم که می تونم مشکلاتم را مطرح کنم. این مسئله برای همه جوونا هست ولی اطلاعات تو این زمینه صفر. ممنونم

12. lilininas نوشته است: دیر انزالی همسرم باعث شده که به خوبی  من را ارضا کنه و از این بابت هیچ مشکلی نیست . فقط به پاهام مخصوصا با جوراب علاقه خاصی داره (foot  #F.e.t.ish#)و خیلی تحریک می شه و این منو نگران میکنه و هر چند بار هم ارضا شده( در طی 2 سال زندگی) با فشار روی پاهام بوده و .... شاید هم خودش را خسته می کنه چون موقع دخول دیگه هیچ حرکتی نمی کنه و  وارد می کنه و کامل می خوابه و حال اینو نداره که عمل رفت و برگشت انجام بده. کمک کنید به ما

واقعا خوشحالم که این سایت را پیدا کردم که می تونم مشکلاتم را مطرح کنم. این مسئله برای همه جوونا هست ولی اطلاعات تو این زمینه صفر. ممنونم

این مسئله که جای نگرانی نداره
    بیشتر مردها به پاهای شریک جنسیشون علاقه دارن و این مسئله تحریکشون میکنه
    البنه منظورتونو از این جمله متوجه نشدم > " هر چند بار هم ارضا شده( در طی 2 سال زندگی) با فشار روی پاهام بوده"

بنظر من شما میتونید با امتحان پوزیشین های مختلف مشکلتونو حل کنید
    در شکل رابطه جنسیتون تنوع بدین و پوزیشنی رو انتخاب کنید که همسرتون موقع دخول تماس بیشتری با پاهای شما داشته باشن و عمل رفت و برگشت برای هردوتون لذت دوچندان داشته باشه

13. من صفحه قبل سوال پرسیدم جواب ندادین شاید منظورمو بد ادا کردم
    من منظورم اینه که
    ایا همه زنان در رابطه از جلو درد شدید دارن حتی اگر دخول به حدی باشه که به پرده اسیبی نرسه
    من از کاندوم استفاده کردم ولی نسبت بهش حساس بود ( چرب بود) و دوست نداشت و درد شدید میکشید
    راهنمایی کنید تجربه زیادی ندارم

14. pishtaz نوشته است: من صفحه قبل سوال پرسیدم جواب ندادین شاید منظورمو بد ادا کردم
    من منظورم اینه که
    ایا همه زنان در رابطه از جلو درد شدید دارن حتی اگر دخول به حدی باشه که به پرده اسیبی نرسه
    من از کاندوم استفاده کردم ولی نسبت بهش حساس بود ( چرب بود) و دوست نداشت و درد شدید میکشید

ببینید اگه آلت مردانه وارد واژن بشه پرده حتما آسیب میبینه و دردی که شما میگید احتمالا به خاطر فشاری هست که به پرده وارد میکنید!
    زنانی (دخترانی) که تجربه رابطه جنسی نداشته اند و هنوز پرده شان سالم است غالبا وقتی رابطه جنسی از طریق واژن رو برای اولین بار تجربه میکنن درد رو هم تجربه میکنند

اگر قصد شما ایجاد رابطه واژینال (برای اولین بار) رو دارید؛ عجله نکنید

برای کم کردن درد بهترین و ماثرترین کار معاشقه طولانی و ایجاد آمادگی روحی در شریک جنسی است
    وقتی معاشقه طولانی شد و زن به درستی تحریک شد آماده ایجاد رابطه جنسی میشود و مسلما درد کمتری را تجربه خواهد کرد
    استفاده از روان کننده هم میتونه کمکتون کنه.

موفق باشید. . .

15. pishtaz نوشته است: من صفحه قبل سوال پرسیدم جواب ندادین شاید منظورمو بد ادا کردم
    من منظورم اینه که

سلام . منم با نظر این دوستم موافقم. راستش منم وقتی با نامزدم رابطه دارم هیچ وقت دخولی انجام نمیدم اما گاهی از سر شیطنت ، به واژنش دست میزنم و درد شدیدی میکشه ، حتی من یکدفعه با انگشتم به صورت خیلی خیلی خیلی آرام پرده اش رو لمس کردم که نامزدم درد زیادی میکشید و خودش رو عقب کشید که واقعا باعث تعجم شده بود حالا هم نمیدونم اگه یه روز خواستیم پرده اش رو برداریم باید چیکار کنیم که درد کمی بکشه......    

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 6
رفتن به صفحه :    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید