شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 37 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. IR_Negar نوشته است: سلام.من یک شب قبل از پریودم با دوست پسرم معاشقه داشتم.هیچ دخولی صورت نگرفت و باکره هستم و فقط لباس زیر تنم بود.پیش آب دوست پسرم بین پاهای من ریخته شد وبه شورتم برخورد کرد و شورتم خیس شد.اما بعد از حدود 20دقیقه خودم را شستم و لباس زیرم رو درآوردم.آیا امکان بارداری وجود داره؟درضمن الآن 9روز به پریودم مونده اما کمی لکه خون دیدم.ممنون 1

سلام
    با شرایط شما بارداری امکان نداره. نه در روزهای پرخطر بودید و نه تماس مستقیمی بوده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mohsen5274 نوشته است: سلام. من دختری 20ساله هستم.2 هفته پیش یک رابطه با نامزدم داشتم.اما در این رابطه نه دخولی صورت گرفت و نه آب منی با واژن تماس پیدا کرد اما حالا آزمایش خون حاملگی رو نشون داده ولی غلظتش کمه و دستور تکرار دوباره رو دادن.آیا اماکن سخت بچه هست و آیا امکان منفی بودن در تکرارش هست؟

با مواردی که تو گفتی امکان حاملگی در حد صفره ، برو دوباره آزمایش بده

3. elinaze نوشته است:
    IR_Negar نوشته است: سلام.من یک شب قبل از پریودم با دوست پسرم معاشقه داشتم.هیچ دخولی صورت نگرفت و باکره هستم و فقط لباس زیر تنم بود.پیش آب دوست پسرم بین پاهای من ریخته شد وبه شورتم برخورد کرد و شورتم خیس شد.اما بعد از حدود 20دقیقه خودم را شستم و لباس زیرم رو درآوردم.آیا امکان بارداری وجود داره؟درضمن الآن 9روز به پریودم مونده اما کمی لکه خون دیدم.ممنون 1

سلام
    با شرایط شما بارداری امکان نداره. نه در روزهای پرخطر بودید و نه تماس مستقیمی بوده.

آخر 9 روز به پريدتون مونده يا شب قبل پريود رابطه داشتين؟

4. soozheh نوشته است:
    azams نوشته است: سلام
    آیا اسهال و استفراغ شدید و حالت خستگی و کسلی و درد پاها برای مدت چند روز میتونه از علائم بارداری باشه؟

تا جایی که من اطلاع دارم به ندرت پیش میاد خیلی شدید باشه و معمولا استفراغ حاملگی  در صبح اتفاق می افته .
    درد پاها هم نمی تونه از نشانه های حاملگی باشه.

هيچكدام از اين حالات با هم ربطي به بارداري نداره احتمالا مصموم شديد

5. IR_Negar نوشته است: سلام.من یک شب قبل از پریودم با دوست پسرم معاشقه داشتم.هیچ دخولی صورت نگرفت و باکره هستم و فقط لباس زیر تنم بود.پیش آب دوست پسرم بین پاهای من ریخته شد وبه شورتم برخورد کرد و شورتم خیس شد.اما بعد از حدود 20دقیقه خودم را شستم و لباس زیرم رو درآوردم.آیا امکان بارداری وجود داره؟درضمن الآن 9روز به پریودم مونده اما کمی لکه خون دیدم.ممنون 1

به هیچ وجه حتی در روز تخمک گذاری هم با شرایطی که گفتید امکان بارداری وجود نداره چه برسه 1 یا 9 روز مانده به پریودت.

6. با سلام . آیا اگر خانومی باردار باشه ، از اون دردایی  که 3 روز قبل از پریود شدن رو دارن، باز هم در حین حاملگی به سراغش میاد؟

7. shhg

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من پریودم نامنظمه و معمولا همیشه بین 7 تا 15روز عقب میوفته،،27 اسفند پریود بودم،
    24 فروردین با نامزدم رابطه داشتم،دخول کامل انجام شد ولی آب منی بیرون ریخته شد،واسه اینکه خیالم راحت باشه از روش اورژانسی استفاده کردمو قرص HDمصرف کردم،30 ام دوباره رابطه داشتمو این دفعه شک دارم که داخل ریخته باشه،هنوزم پریود نشدم...با توجه به اینکه قبل از رابطه دوم از روش اورژانسی استفاه کردم  آیا بازم احتمال حاملگی هست؟؟

8. halmat نوشته است: با سلام . آیا اگر خانومی باردار باشه ، از اون دردایی  که 3 روز قبل از پریود شدن رو دارن، باز هم در حین حاملگی به سراغش میاد؟

بله در برخی افراد پیش میاد خصوصا در ماههای اول.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. shhg نوشته است: سلام.من پریودم نامنظمه و معمولا همیشه بین 7 تا 15روز عقب میوفته،،27 اسفند پریود بودم،
    24 فروردین با نامزدم رابطه داشتم،دخول کامل انجام شد ولی آب منی بیرون ریخته شد،واسه اینکه خیالم راحت باشه از روش اورژانسی استفاده کردمو قرص HDمصرف کردم،30 ام دوباره رابطه داشتمو این دفعه شک دارم که داخل ریخته باشه،هنوزم پریود نشدم...با توجه به اینکه قبل از رابطه دوم از روش اورژانسی استفاه کردم  آیا بازم احتمال حاملگی هست؟؟

سلام
    مصرف قرص در هر رابطه به رابطه بعدی ربطی نداره اما با توجه به روز سیکل پریودتون احتمال بارداری وجود نداره.

10. سوالی که میپرسم از طرف یک دختر میباشد. که خودش دسترسی نداره به اینترنت

سلام،
    من 23 سال سن دارم و باکره هستم :
    1 - قاعدگی نامنظم دارم.
    2 - طول دوره 32 -33 روز است.  ( از حالت معمولش که 28 روزه هست  عقب تر میفته)
    3 - دوره خونریزی 7-5 روز است.
    4 - آخرین بار 13/1/92 خونریزی من شروع شد.
    5 - در تاریخ 20/1/92-19 پایان خون ریزی
    6- در تاریخ 30/1/92  یک رابطه جنسی داشتم. که حدوداٌ 48 ساعت میگذره ازش
    6 - شرح حال:
    (دخول اصلاً به هیچ صورتی انجام نگرفته و در حد ارضا شدن بوده. و فقط یک مقداری کمی از مایع منی روی بالای کلیتوریس و شاید هم روی کلیتوریس ریخته باشه .  و مایع منی نیز رقیق بوده و خیلی کم در محل گفته شده ریخته و همان لحظه پاک شده و به بکارت نرسیده و همچنین در آن لحظه بر اثر رابطه و ارضا شدن ،ناحیه تناسلی من مرطوب بوده ). و به احتمال زیاد 10 -12 روز دیگه دوره قاعدگیم هست (یعنی 10/2/92 یا 12-13/2/92 )
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟ اگه بله به چه صورت میشه عمل کرد که مانع شد اگر تا زمان قاعدگی صبر کنیم و قاعدگی رخ ندهد احتمال بارداری ممکنه باشه؟ و راه از بین بردن نطفه چیه؟

در کل بارداری احتمالش چقدر هست .

ممنون میشم به سوالاتم جواب بدید

با تشکر

11. سلام.وقتی مایع منی داخل وازن یا لبه هایی پایین ریخته نشده و روی کلیتوریس بوده و مقدارش هم خیلی کم بوده و بلافاصله پاکم کردی احتمال بارداری وجود نداره.نگران نباش.موفق باشی.

12. maede_s

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من روش اورژانسی رو انجام دادم ولی حواسم نبوده به جای 12 ساعت بعد 9 ساعت بعد سری دوم قرص رو مصرف کردم. حدود 3.5 ساعت بعد از مصرف سری دوم قرص در اثر تهوع بالا آوردم. با این اوصاف قرص اثر کرده یا نه؟

13. soozheh نوشته است:
    sabamansori نوشته است: با سلام ...لطفا جواب دهید من استرس دارم Sad
    طول عادت ماهانه همیشه 6 روزه و منظم نیست ....سیکل قاعدگی ام 91.11.1و91.12.3.و91.12.29 است  در تاریخ 17 فروردین رابطه داشتم البته هر دو با لباس زیر بودیم و دقیقا همان شب لکه بینی داشتم به مدت 4 روز که خونریزی کمی بود سوالی که داشتم این بود که آیا زدن دست آلوده به اسپرم به مایع خیس در لباس زیر خودم  در هنگام دستشویی رفتن باعث  حاملگی است آیا حامله ام ؟؟؟آیا این لکه به دلیل لانه گذاری است ؟؟؟الان هم پبوست دارم و پا درد و تکرار ادرار هم دارم .....

به هیچ وجه حاملگی با لباس صورت نمی گیرد ، لک بینی هم در همان شب نشانه ی خاصی نیست. نه به هیچ وجه با این شرایط حاملگی رخ نمی دهد. اگه همه نشانه ها هم داشتی امکان حاملگیت صفره. اینقدر استرس اذیتت می کنه برو آزمایش بده وگرنه برو به زندگیت برس.

ببخشید  چند سوال داشتم خیلی استرس دارم
    من در تاریخ 17 فروردین که  رابطه داشتم و در همان شب 17 لکه بینی داشتم در شب 19 یعنی دو شب بعد دو عدد قرص مدروکسی پرژسترون خوردم ولی شب های بعد نخوردم 1)آیا لکه های بعد در روزهای 20 و21 به دلیل قطع این قرص بوده آیا امکان حاملگی است چون از این استرس دارم که دستم به آلت تناسلی خودم خورده باشد یا به مایع خیس در روی لباس زیرم ؟؟؟2)خون لانه گزینی دقیقا چه مدت بعد از رابطه ممکن است در زن باردار ایجاد شود ؟؟3)آیا با سونو گرافی که در تاریخ 31 فروردین انجام دادم یا با آزمایش خون که در تاریخ 29 فروردین انجام دادم  ولی گفته نشود برای بارداری است  چیزی مشخص می شود ؟؟
    ممنون میشم اگه به این 3 سوال جواب بدید تا دیگه استرس نداشته باشم Sad

14. IR_Negar

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من دختری یاکره هستم و 15 سال سن دارم.پریودی هامم مرتبه.با نامزدم معاشقه داشتم ولی هیچ دخولی صورت نگرفت.لباس زیرمم تنم بود اما پیش آب اون روی لباس زیرم ریخت و لباسم که به بدنم چسبیده بود خیس شد.بعد از حدود20 دقیقه خودم رو شستم و لباس زیرمو درآوردم .درضمن این کار(معاشقه) شب قبل از پریودی ام اتفاق افتاد.الآن تقریبا 9روز به پریودی سری بعدم مانده و من کمی لکه به رنگی بین قهوه ای و زرد مشاهده کردم.آیا با وجود اینکه فردای روز معاشقه ام پریود شدم احتمال بارداری وجود داره؟

15. سلام.نه عزیزم.شروع پریود یعنی عدم بارداری.واسه لک بینی هم به دکتر مراجعه کن تا بگه مشکل از کجاست.ممکنه از عفونت باشه.موفق باشی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 37 از 132
رفتن به صفحه :    ... 37 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید