شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. 100af

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید من سوالاتی دارم که اگر ممکن باشه جواب من را بدهید....

1.من در یک روز خودارضایی داشتم صبح که از خواب پا شدم موقع ادرار دچار سوزش بودم من هیچ وقت چیزیو داخل واژنم نکردم  به صورت مالش قسمته فوقانی ارضا مبشدم آیا ممکن است پرده ی من آسیب دیده باشه و این سوزش برای آن باشد؟

2.همون طور که گفتم دچار خودارضایی هستم اگر یه نفر پشت سر هم چند بار خودارضایی کند و همون طور که گفتم چیزیو داخل نکرم همیشه به صورت مالش بوده احتمال داره پردم آسیب دیده باشه...

کمکم کنید

2. saeed114

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    100af نوشته است: با سلام و خسته نباشید من سوالاتی دارم که اگر ممکن باشه جواب من را بدهید....

1.من در یک روز خودارضایی داشتم صبح که از خواب پا شدم موقع ادرار دچار سوزش بودم من هیچ وقت چیزیو داخل واژنم نکردم  به صورت مالش قسمته فوقانی ارضا مبشدم آیا ممکن است پرده ی من آسیب دیده باشه و این سوزش برای آن باشد؟

2.همون طور که گفتم دچار خودارضایی هستم اگر یه نفر پشت سر هم چند بار خودارضایی کند و همون طور که گفتم چیزیو داخل نکرم همیشه به صورت مالش بوده احتمال داره پردم آسیب دیده باشه...

کمکم کنید

اگر چیزی وارد نشده باشه لازم نیست نگران باشی. در این موارد باید بهداشت رو کاملا رعایت کنی چون دستگاه جنسی بسیار حساسه و ممکنه دچار عفونت و یا حساسیت بشه. در ضمن همیشه به یاد داشته باش که افراط و تفریط در هر کاری اشتباهه. ادامه دادن این کار که توصیه نمیشه... ولی شما حتی اگر دوست داری این کار رو ادامه بدی سعی کن افراط نکنی.

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم.
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. 100af

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    یعنی با تکرار پشت سر هم حتی اگر چیزی وارد نکرده باشم احتمال آسیب هست؟یا نه؟ممنونم

4. 100af نوشته است: یعنی با تکرار پشت سر هم حتی اگر چیزی وارد نکرده باشم احتمال آسیب هست؟یا نه؟ممنونم

دوست عزیز همونطور که کاربر گرامی saeed114 گفتن اگه چیزی وارد وازن نشه پرده آسیب نمیبینه
    ولی امکان داره با تکرار زیاد خودارضایی شکل کلیتوریس از حالت طبیعی خارج بشه

پیشنهاد میکنم برای  اطلاعت بیشتر تاپیک های زیر رو مطالعه کنی
    خود ارضایی دختران
    خود ارضایی و احتمال آسیب به پرده بکارت
    کمک در مورد ترک خود ارضایی دختر 22 ساله

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام.

آیا ضربه به آلت تناسلی زنونه دردناکه؟ منظورم از ضربه لگد یا برخورد به به یک جسم خارجیه!

6. mojtabasb نوشته است: سلام.

آیا ضربه به آلت تناسلی زنونه دردناکه؟ منظورم از ضربه لگد یا برخورد به به یک جسم خارجیه!

بله - چراکه پوست اون ناحیه بسیار حساسه و دارای حسگرهای عصبی بسیار زیادیه

برای شما مطالعه تاپیک های زیر رو پشنهاد میکنم
    ضربه محکم اتفاقی به آلت زنانه
    ضربه و مالش کلیتوریس

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام
    من برای معاینه پرده بکارت پیش دکتر رفتم و ایشون گفتن پرده ات سالمه و نوعش حلقویه و شب عروسی خون میبینی اما خیلی کم .سوال من اینه که آیا برای رابطه جنسی با این مشخصات مشکلی پیش نمیاد و پرده با ورود ناگهانی آلت به واژن به طور کامل ازله می شود ؟من شنیدم کسانی که پرده حلقوی دارن با زایمان طبیعی مشکل دارن آیا درسته؟

8. azams نوشته است: سلام
    من برای معاینه پرده بکارت پیش دکتر رفتم و ایشون گفتن پرده ات سالمه و نوعش حلقویه و شب عروسی خون میبینی اما خیلی کم .سوال من اینه که آیا برای رابطه جنسی با این مشخصات مشکلی پیش نمیاد و پرده با ورود ناگهانی آلت به واژن به طور کامل ازله می شود ؟من شنیدم کسانی که پرده حلقوی دارن با زایمان طبیعی مشکل دارن آیا درسته؟

با درود
    در زمان زايمان طبيعي بر اثر فشار قطر لوله ي رحم به اتدازه ي عرض شونه ي بچه باز ميشه. با اين حال به نظر شما يك پوست نازك ممكنه ايجاد مشكل بكنه؟

9. سلام من دختری 20ساله هستم و با نامزدم چند باری رابطه داشتم.اما در این رابطه دخول نداشتیم و فقط همسرم آلتشو به روی واژن من می مالید و هیچ درد و خونی هم نداشتم اما حالا که برای معاینه پیش دکتر زنان رفتیم. میگه که پرده دچار خراش شده و راه ترمیم هم وجود نداره.آیا این خراش همیشه میمونه؟ راه ترمیم نداره؟ با توجه اینکه بین خونوده هامون اختلاف افتاده،اگه از هم جدا شیم و من دوباره ازدواج کنم، یعنی دیگه من باکره نیستم؟ پیش اونا و خانوادم چی بگم؟توروخدا یک راه حل بهم بگید.

10. سلام
    ببخشیدمیخواستم بدونم احتمال آسیب دیدگی پرده بکارت باخودارضایی به صورت فشاردادن ران هابروی هم (البته فشاربرروی قسمت بالای آلت واردمیشه)تاچه حدمیتونه باشه ؟
    آیااحتمال خراشیدگی یایه آسیب کوچیک وجودداره؟

11. سلام.ترشحات واژن طبیعی است.ولی اینکه از شما قهوه ای بوده غیر طبیعی ست.ترشحات واژن یک فرد سالم باید سفید یا بی رنگ و بدون بو باشد.

12. سلام
    من وقتي 8 سالم بود بهم تجاوز شده و الان نامزدم .با نامزدم نزديكي داشتم ولي به طور كامل فرو نميكرد تو همه نزديكيا دردم احساس ميكردم، وقتي به دكتر مراجعه كردم گفت پرده ندارم و پردم از نوع حلقوي ارتجاعي و همچنين گفتن درون واژنم اثري از خون مردگي نيست ايشون به من گفتن اگه بهم نميگفتي بهت تجاور شده من فكر ميكردم نامزدت پاره كرده و يه گواهي به من دادن كه نوشتن داراي پرده بكارت حلقوي ارتجاعي هستم و ممكن است در هنگام نزديكي خوني ديده نشود سوالي كه از دوستان دارم اينه كه ميتونيد بگيد پرده ي من در اثر تجاوز پاره شده يا در حين نزديكي و يه سوال ديگه اي كه داشتم اين كه آيا پزشك قانوني ميتونه نظر دقيقي بده؟
    چون ميخام به چند تا دكتر ديگه سر بزنم.
    ممنونم

13. mohsen5274 نوشته است: سلام من دختری 20ساله هستم و با نامزدم چند باری رابطه داشتم.اما در این رابطه دخول نداشتیم و فقط همسرم آلتشو به روی واژن من می مالید و هیچ درد و خونی هم نداشتم اما حالا که برای معاینه پیش دکتر زنان رفتیم. میگه که پرده دچار خراش شده و راه ترمیم هم وجود نداره.آیا این خراش همیشه میمونه؟ راه ترمیم نداره؟ با توجه اینکه بین خونوده هامون اختلاف افتاده،اگه از هم جدا شیم و من دوباره ازدواج کنم، یعنی دیگه من باکره نیستم؟ پیش اونا و خانوادم چی بگم؟توروخدا یک راه حل بهم بگید.

سلام
    صد در صد چیزی وارد واژن شده که به پرده آسیب رسیده. یک امکان دیگه هم این هست که اون متخصص اشتباه کرده باشه. اگه مطمئنید حتی انگشت هم وارد واژنتون نشده برای اطمینان به متخصص دیگه ای مراجعه کنید.

14. AREZO545 نوشته است: سلام
    ببخشیدمیخواستم بدونم احتمال آسیب دیدگی پرده بکارت باخودارضایی به صورت فشاردادن ران هابروی هم (البته فشاربرروی قسمت بالای آلت واردمیشه)تاچه حدمیتونه باشه ؟
    آیااحتمال خراشیدگی یایه آسیب کوچیک وجودداره؟

سلام
    در این حالت احتمال آسیب وجود نداره.

15. 1SABA1 نوشته است: سلام
    من وقتي 8 سالم بود بهم تجاوز شده و الان نامزدم .با نامزدم نزديكي داشتم ولي به طور كامل فرو نميكرد تو همه نزديكيا دردم احساس ميكردم، وقتي به دكتر مراجعه كردم گفت پرده ندارم و پردم از نوع حلقوي ارتجاعي و همچنين گفتن درون واژنم اثري از خون مردگي نيست ايشون به من گفتن اگه بهم نميگفتي بهت تجاور شده من فكر ميكردم نامزدت پاره كرده و يه گواهي به من دادن كه نوشتن داراي پرده بكارت حلقوي ارتجاعي هستم و ممكن است در هنگام نزديكي خوني ديده نشود سوالي كه از دوستان دارم اينه كه ميتونيد بگيد پرده ي من در اثر تجاوز پاره شده يا در حين نزديكي و يه سوال ديگه اي كه داشتم اين كه آيا پزشك قانوني ميتونه نظر دقيقي بده؟
    چون ميخام به چند تا دكتر ديگه سر بزنم.
    ممنونم

سلام
    هایمن حلقوی ارتجاعی به همین سادگی پاره نمیشه. اگه گواهی دارید و با نامزدتون هم مشکلی ندارید چرا دنبال پرسش از چند پزشکید؟!!!
    و در جواب سوالتون بله پزشکی قانونی میتونه بگه پارگی تازه ست یا به سالها قبل برمیگرده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 31
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید