شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خستگی چشم

1. با سلام مجدد

حدود یک هفته هست چشم راستم گاهی قرمز میشه ،احساس میکنم همش یخ میکنه و میخوام چشم بسته باشه ، مدام احساس خارش ندارم اما گاهی حتی وقتی چشمم رو میبندم احساس خارش ایجاد میشه مثل ایکه یه چیزی توی چشم باشه.
    تاثیری روی دیدم نداشته اما احساس میکنم خسته هست و تمایل به بسته بودن چشم رو دارم.

علت چیه ؟راهکار؟

بخاطر آلودگی هوا و یا سرما میشه باشه؟؟

با تشکر
    پیروز باشید.

2. sima_65 نوشته است: با سلام مجدد

حدود یک هفته هست چشم راستم گاهی قرمز میشه ،احساس میکنم همش یخ میکنه و میخوام چشم بسته باشه ، مدام احساس خارش ندارم اما گاهی حتی وقتی چشمم رو میبندم احساس خارش ایجاد میشه مثل ایکه یه چیزی توی چشم باشه.
    تاثیری روی دیدم نداشته اما احساس میکنم خسته هست و تمایل به بسته بودن چشم رو دارم.

علت چیه ؟راهکار؟

بخاطر آلودگی هوا و یا سرما میشه باشه؟؟

با تشکر
    پیروز باشید.

سلام
    اینی که توضیح دادین به احتمال  زیاد از آلودگیه
    از سرما نمیتونه باشه چشمتون به این ریز گردا حساسیت داره
    حتما به دکتر مراجعه کنین

چشم عضو حساس و مهمیه باید عارضه های اونو جدی گرفت!

3. شما سوالتون یه مقداری ناقص بود. آیا شما زیاد مطالعه داری؟ آیا شما با رایانه زیاد کار میکنید؟ فاصله شما با رایانه حین کار چقدره؟ سوزش چشم عوامل زیادی داره که یکیش کار زیاد با رایانه و مطالعه از نزدیک هست. آلودگی هوا هم ممکنه علتش باشه. در هر حال من توصیه میکنم اولا اگه کارتون با رایانه زیاد هست هر 30 ثانیه یه بار به جایی دیگه نگاه کنید و از خیره شدن به صفحه مانیتور بپرهیزید. و برای مشورت بیشتر حتما به یه متخصص چشم مراجعه کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    ممنون از پاسختون

مشکل چشمم با مصرف قطره نفازولین برطرف شد.
    با رایانه کار میکنم.
    من سابقه عمل لیزیک دارم بخاطر همین یکم وسواس دارم روی چشمامSmile
    انقدر میترسم برم دکتر میترسم خدای نکرده ضعیف بشن در صورتیکه اصلا مشکل دید ندارم. اما برای تمدید گواهینامم 6 ماه کارم ناقص بود بخاطر ترس از معاینه چشمSmile .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Helena1d

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام میخواستم بدونم من به دلیل زدن عینک زیر چشمام سیاه شده وقتی هم پنکک میزنم یک مدتی کمی پوشیده می مونه باید چی کار کنم خوشحال میشم راهنماییم کنین

6. Helena1d نوشته است: سلام میخواستم بدونم من به دلیل زدن عینک زیر چشمام سیاه شده وقتی هم پنکک میزنم یک مدتی کمی پوشیده می مونه باید چی کار کنم خوشحال میشم راهنماییم کنین

سلام
    شما میتونید از خیار یا تی بگ (چای کیسه ای) به عنوان ماسک ضدخستگی چشم استفاده کنید، به این صورت که ناحیه اطراف چشم رو کاملا تمیز کنید و سپس چند حلقه خیار یا دو چای کیسه خنک (بعد از استفاده در استکان چای! Smile به مدت چند دقیقه در یخچال بذارید تا خنک بشه) رو روی چشماتون بذارید و 15 الی 20 دقیقه دراز بکشید بعد با آب ولرم صورتتون رو بشورید. با این کار هم خستگی چشم از بین میره هم به مرور زمان تیرگی دور چشمتون.

7. من  چون زیاد با کامپیوتر کار میکنم مدتی بود که چشمم زود خسته میشد و همراه سوزش به اصطلاح خون می افتاد
    ولی از وقتی کپسول چشم "Vital Augen Kapseln" استفاده میکنم  سوزش و خستگی چشمم برطرف شده
    به دوستانی از چشمشون زیاد کار میکشن پیشنهاد میکنم از این کپسول استفاده کنن چرا که حاوی موادمعدنی و ویتامین های لازم برای چشم هست و از خشکی و سوزش چشم بر اثر کار زیاد جلوگیری میکنه.
    لینک شرکت سازنده : EuRho®Vital Augen Kapseln
    لینک توضیحات فارسی : اوژن (کپسول چشم)

این کپسول از همه داروخانه ها قابل تهیه است.

8. mah2i2 نوشته است: من  چون زیاد با کامپیوتر کار میکنم مدتی بود که چشمم زود خسته میشد و همراه سوزش به اصطلاح خون می افتاد
    ولی از وقتی کپسول چشم "Vital Augen Kapseln" استفاده میکنم  سوزش و خستگی چشمم برطرف شده
    به دوستانی از چشمشون زیاد کار میکشن پیشنهاد میکنم از این کپسول استفاده کنن چرا که حاوی موادمعدنی و ویتامین های لازم برای چشم هست و از خشکی و سوزش چشم بر اثر کار زیاد جلوگیری میکنه.
    لینک شرکت سازنده : EuRho®Vital Augen Kapseln
    لینک توضیحات فارسی : اوژن (کپسول چشم)

این کپسول از همه داروخانه ها قابل تهیه است.

میخوام بدونم آیا این کپسول که ایشون در بالا توصیه کردند صحت دارد و از طرف متخصصین تجویز میشود برای هر شخصی؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید