شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روش انتقام همسرم

1. سلام به همه دوستان. مدت 3 ساله ازدواج کردم از همون اول هر وقت با خانومم دعوام میشد یا بحث میکردیم تا مدتی من هر وقت میخواستم نزدیکی کنم نمیذاشت میگفت باید ادب بشی منم که غرورم نمیذاشت بیخیال نزدیکی میشدم ولی چند بار خیلی تو فشار بودم گفتم باشه دیگه دعوا نمی کنم ولی من که نمیخوام دعوا کنم تو دعوا هم که حلوا خیرات نمی کنند! یکی من میگم یکی اون میگه میشه بحث و دعوا... متأسفانه همسرم همون رفتارش رو هنوز حفظ کرده ... باید مثل بچه ها که مودب میشن باباشون بهشون قول دوچرخه میده من هم همیشه باب میل اون باشم که باهام نزدیکی کنه که همیشه مشکل دارم و بحث و دعوا بین همه زن و شوهرها هست. یعنی همه خانوم ها رفتارشون همین جوریه؟ این روش درستیه واسه انتقام؟

2. سلام
    به نظرم شما باید ریشه مشکل را حل کنید
    هنگامی که عصبانی هستید هم دیگر را تنها بگذارین و هنگامی که ارام شدین با منطق مشکلتان را حل کنید و حرف منطقی و حق را بپذیرین نه که به خاطر حفظ غرور و خود خواهی حق را به خودتون بدین
    دوستانه مشکل را حل کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. باسلام
    بسیاری از جوانان تصور می‌کنند که زندگی مشترک وشرایط به وجود آمده در زمان ازدواج مانند شرایطی است که در زمان دوستی یا نامزدی بین دو طرف حاکم بوده است و مقایسه بین این دو شرایط برای تعدادی از زوج ها باعث شده تا بدبینی خاصی نسبت به زندگی مشترک داشته باشند .
    دنیای دوستی دنیای رویاها و ایده آل هاست در حالی که زندگی مشترک دنیایی  کاملا حقیقی و ملموس است . دنیایی که در آن خوبی ها و بدی ها در کنار  یکدیگر است و تنها می‌توان با تلاش و کوشش و صبوری دنیای ایده آلی ساخت .  دنیای دوستی سراسر شیرینی ، امید و شرایط مطلوب است . اینجا مرد مورد  علاقه ات کاملا در اختیار توست . برای با تو بودن به اندازه کافی فرصت  دارد تنها به تو می‌اندیشد و به همه خواسته هایت تن در می‌دهد . زن مورد  علاقه ات به همان گونه است که تو می‌خواهی ، تنها به فکر توست و برای  رضایت و خوشنودیت تلاش می‌کند
    در زمان دوستی از گذشته خود به راحتی صحبت می‌کردی ، از همه خواسته هایت  بی پرده سخن به میان می‌آوردی و احساس می‌کردی که گذشته و حالت از خودت  می‌باشد . و آزاد هستی تا در انتخاب خود تجدید نظر کنی . همه چیز را  عاشقانه می‌نگریستی و از کمی ها و کاستی ها به راحتی می‌گذشتی چون باور  داشتی که باید این زندگی رویایی را شیرین نگاه داشت و برای شیرین بودن آن  باید از عیب ها گذشت . اما همین که وارد زندگی مشترک می‌شوی شرایط کاملا  تغییر می‌کند . اینجا دیگر صحبت از تحمل کردن است . اینجا صحبت از یک عمر  زندگی است . اینجا خوبی و بدی، شیرینی و تلخی و زشتی ها و قشنگی ها در  کنار همدیگر است . در دنیای دوستی محبوب تو خود را به شکلی ایده ال به تو  ارایه می‌کرد اما در زندگی مشترک تو باید از او یاری ایده آل بسازی
    دوست خوبم سعی کن صبور باشی - خانم ها بسیار حساس و زود رنج هستند.

4. سلام دوست عزیز ،  شما در هنگام بحث و دعوا روش درست و سیاست مدارانه ای رو در پیش نمیگیری عزیز من ، درست وسط دعوا حلوا خیرات نمیکنن ولی این شخص همسر شماست و با شما داره زندگی میکنه پس مطمعنا شما رو دوست داره ، حالا اینکه از پس زدن شما هنگام نزدیکی و یا تنبیه استفاده میکنن ، این وسیله به عنوان ابزار برای پیشبرد کارهاشون به کار میره ، که فشار عصبی که حاصل از نیاز به نزدیکی همه به دوش خودتونه ... بجای اینکه بحث و مجادله که یکی همسرتون بگن یکی شما ، بنده به شما خونسردی رو پیشنهاد میکنم و بجای اینکه جوابهای تند بدی و صدای خودتو بالا ببری خیلی آروم و بیخیال جواب بدی به طوری که لحن صحبت تند نباشه .
    شما که این همه طاقت آوردی ، یکم دیگه هم طاقت بیار و بجای درخواست برای نزدیکی ، حس حسادت همسرت رو به جوش بیار و اگه نیاز به نزدیکی برای شما باشه ، برای ایشون هم هست.
    کمی صبوری کن ، به دنبال چیزهایی که همسرتون دوست دارن باش ، در زمان مناسب اقدام به نزدیکی کن ، شک نکن دست رد به سینت نمیزنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با سلام.دوست عزیز به خانوم ها هرچی بی توجه تر باشی بیشتر به سمتت جذب میشن.یه مدت طاقت بیار و بی توجه باش خودش درست میشه.البته توی دعوا هم کوتاه بیا دیگه.موفق باشید.

6. با سلام.دوست عزیز به خانوم ها هرچی بی توجه تر باشی بیشتر به سمتت جذب میشن.یه مدت طاقت بیار و بی توجه باش خودش درست میشه.البته توی دعوا هم کوتاه بیا دیگه.موفق باشید.

7. سلام دوست عزیز به نظر من شما قبل از اینکه بعد از هر دعوا خواسته ای از همسرتون داشته باشید بهتره اول مشکل پیش اومده رو حل کنید اینجوری همسر شما به قول خودتون از این راه حل برای ادب کردن شما استفاده نمیکنه در ثانی شما هم نمیتونین از همسرتون توقع داشته باشید که باهاش بد رفتاری که میشه نادیده بگیره و زود ببخشه بهتره بهش فرصت بدین و اینکه این راه انتقامو خیلی از خانوم ها استفاده میکنن فک نکنید فقط همسر شما اینکاررو برای اذیت کردن شما انجام میده موفق باشید

8. aclin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من برعکس این شوهرمه که توی دعوا قهرمیکنه وکلا برنامه نزدیکی روتا1-2هفته کنسل میکنه.به منم فشارمییاد نمیدونم چه کنم؟

9. با سلام آکلین عزیز این مهمه که همه آدما برای به دست آوردن خواسته هاشون نجنگن اونو بدست بیارن شما به همسرت احتیاج داری تا نیازاتو برآورده کنه توام باید به اون توجه کنی وقتی دعوایی پیش میاد اگه مقصر شمایید بهتره غرورو بذارید کنار ازش معذرت بخوایین مطمئن باشید بعد از این کاراون به خواسته های شما پاسخ مثبت میده البته برعکسشم برای شوهرتونم هست

10. با سلام خدمت دوست خوبم

به نظرم شما هم مقصر هستيد چون در هر دعوايي و بگو و مگويي اين دو طرف هستند كه بهش سمت و سو ميدن شما توي حرفاتون نگفتيد بر سر چه مسائلي دعوا ميكنيد و كي شروع كننده دعواست؟ريشه ها را بيابيد و با هم حلش كنيد درغير اينصورت اين اخلاق شما و به قول شما انتقام همسرتون يه عادت ميشه كه ريشه عميقي تو زندگيتون پيدا ميكنه و حل شدني نيست.هيچ چيز مثل صبوري كردن محبت كردن درك متقابل نميتونه زندگيو شيرين كنه.موفق باشيد

11. maede_s

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    hani1985 نوشته است: سلام به همه دوستان. مدت 3 ساله ازدواج کردم از همون اول هر وقت با خانومم دعوام میشد یا بحث میکردیم تا مدتی من هر وقت میخواستم نزدیکی کنم نمیذاشت میگفت باید ادب بشی منم که غرورم نمیذاشت بیخیال نزدیکی میشدم ولی چند بار خیلی تو فشار بودم گفتم باشه دیگه دعوا نمی کنم ولی من که نمیخوام دعوا کنم تو دعوا هم که حلوا خیرات نمی کنند! یکی من میگم یکی اون میگه میشه بحث و دعوا... متأسفانه همسرم همون رفتارش رو هنوز حفظ کرده ... باید مثل بچه ها که مودب میشن باباشون بهشون قول دوچرخه میده من هم همیشه باب میل اون باشم که باهام نزدیکی کنه که همیشه مشکل دارم و بحث و دعوا بین همه زن و شوهرها هست. یعنی همه خانوم ها رفتارشون همین جوریه؟ این روش درستیه واسه انتقام؟

شما میتونید با خانومتون در این مورد صحبت کنید و از ایشون بخواین رویه ی خودشون رو عوض کنن و مسائلو با هم قاطی نکنن. به نظر بنده صحبت با خودشون در درجه اول و در درجه ی دوم یه مشاوره ی خوب میتونه کمکتون بکنه
    موفق باشید

12. مرسی از همه دوستان که پاسخ هاتون رو گفتید. در خصوص کامنت nazemam باید بگم دعوامون همیشه سر موضوع خاصی نیست هر چیزی که باعث از کوره در رفتن یکیمون بشه.شروع کننده هم بعضی اوقات خانوممه بعضی وقتام من. درباره کامنت maede_s باید بگم بارها و بارها باهاش صحبت کردم و گفتم این راه درستی واسه انتقام نیست و چندین مقاله دراین باره براش بردم ولی تاحالا فایده ای نداشت واقعا نمی دونم این رفتار یعنی چی..

13. [خدا شانس بده شوهر من بعد دعوا میره پشت سرشم نگاه نمیکنه هد وقت من مقصر باشم که کوتاه میام روز خدا نکنه اون مقصر باشه دیگه مییییییییره من موندم روش فشار نمیاره ...که اصلا مثل آقا هانی بیاد بگه ؟

14. hani1985 نوشته است: مرسی از همه دوستان که پاسخ هاتون رو گفتید. در خصوص کامنت nazemam باید بگم دعوامون همیشه سر موضوع خاصی نیست هر چیزی که باعث از کوره در رفتن یکیمون بشه.شروع کننده هم بعضی اوقات خانوممه بعضی وقتام من. درباره کامنت maede_s باید بگم بارها و بارها باهاش صحبت کردم و گفتم این راه درستی واسه انتقام نیست و چندین مقاله دراین باره براش بردم ولی تاحالا فایده ای نداشت واقعا نمی دونم این رفتار یعنی چی..

والله چي بگم فقط ميتونم از خدا براتون سلامتي و تندرستي و البته حل شدن اين مشكل مسئلت كنم.ولي چيزي كه هست و بنظرم مياد اينه كه چه چيزي همسرتونو رنج ميده يكم باهاش حرف بزنيد ببينيد چي ميخواد؟اين موضوع رو بايد با صبوري و مهرو محبت ازش بخواين وقتايي كه هر دو خوش اخلاقين و روال زندگيتون عاديه بهش نزديكتر از اين شو سعي كن به ته قلبش راه پيدا كنيد ببينيد چي ميخواد ازت؟اصلا شايد مشكلي داره كه بهتون نميگه.بنظرم اين شايد بتونه كمكتون كنه.درضمن از اينكه ميبينم به اين مسائل اهميت ميدي وقت ميذاري خيلي خوشحالم برات دعا ميكنم زودتر مشكلتون حل و فصل بشه.و خبراي خوش برامون بياري

15. سلام
    فکر کنم این مسایل بشدت در زندگی شما تاثیر منفی میذاره
    دعوا درسته همیشه هست اما خوب راه های واسه کم کردن اثراتش هست
    بنظرم یک لحظه سکوت و کوتاه اومدن میتونه مشکل را حل کنه و اگر نشد باید جدی با همسرتون در این مورد صحبت کنید و با هم یک راه حل واسه این موضوع پیدا کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید