شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. mahanRp نوشته است: با سلام
    خواهش میکنم کمکم کنین.
    من با نامزدم رابطه ای پیشگیری شده داشتیم ولی پس از خارج شدن منی فهمیدم که کاندوم سوراخ شده و تمامش به داخل واژن ریخته شده ولی به سرعت بعد از 1 الی 2 ساعت 2عدد قرص لونژیل استفاده کرد و 12 ساعت بعد 2عدد . فقط رابطمون جوری بود که باید تا 2روز دیگه پریود میشد.
    همین باعث استرس خیلی زیادی به من شده.

احتمال حاملگی کاملا از بین رفته ؟

شما قرص رو درست مصرف کردید پس احتمال بارداری خیلی خیلی ضعیفه
    این جمله تون کمی مبهمه! " فقط رابطمون جوری بود که باید تا 2روز دیگه پریود میشد."
    اگه منظورتون این بوده که موعد پریود نامزدتون 2 روز بعد رابطه جنسی شما بوده و بعد2 روز پریود نشدن؛ باید بگم تاخیر چند روزه پریود میتونه طبیعی باشه و دلیلی بر حاملگی نیست.

نگران نباشید و به نامزدتون هم بگید استرس نداشته باشن تا زودتر پریود شن.

2. سلام  

لطفا زود جواب بدید دارم از استرس میمیرم
    هفته پیش یعنی 5 روز مونده به پریودم با نامزدم رابطه جنسی داشتم دخولی صورت نگرفت ولی احتمالا پیشابش...

الان 3روز از زمان پریودم میگذره ولی هنوز خبری نیست.با توجه به اینکه 5روز به پریودم مونده بود احتمال بارداری هست؟

3. ARAM700 نوشته است: سلام  

لطفا زود جواب بدید دارم از استرس میمیرم
    هفته پیش یعنی 5 روز مونده به پریودم با نامزدم رابطه جنسی داشتم دخولی صورت نگرفت ولی احتمالا پیشابش...

الان 3روز از زمان پریودم میگذره ولی هنوز خبری نیست.با توجه به اینکه 5روز به پریودم مونده بود احتمال بارداری هست؟

با درود
    شما در روزهاي پرخطر نبوديد و احتمال بارداري كمه. هر چند براي اطمينان بايستي بگيد سيكاتون چند روزست؟ آيا اساسا منظمه يا نه؟ آيا ميدونيد غالبا تخمك گذاريتون در روز چندم سيكلتون اتفاق ميافته؟ همينطور بگيد منظورتون از دخول صورت نگرفته احتمالا پيشاب... چيه؟ شما در اين مورد بايستي پرسشتون رو كامل بپرسيد و شرح حالتون رو كامل بديد چرا كه كاربران كه علم غيب ندارند.

4. باسلام
    اونطور که گفتین 2 روز دیگه زمان پریودی خانومتون بوده درسته؟ پس جای نگرانی نیست. اونطور که پزشکم به من گفته بود خانومها بعد پرودی شون و زمان تخمک گذاریشون اگه رابطه داشته باشن باردار میشن ولی بعد اینکه تخمک ازاد شد یعنی از اون دوره تخمک گذاری گذشت زن دیگه تخمک نداره و شما هر چقدر اقدام کنین زن باردار نمیشه. شما هم نگران نباشین انشاالله نامزدتون باردار نیست
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. mmtt نوشته است:
    fatemehvh نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    fatemehvh نوشته است: با سلام
    من دوره ماهیانم نامنظمه، طول دوره 35 روز به بالاست. گاهی 40 45 روزه هم میشه. 6 یا 7 روز دورم طول میکشه. آخرین پریودم 12/12/91 بود.در تاریخ 23/12/91 با نامزدم رابطه داشتم که از حفاظتش مطمئن نیستم. بعد رابطه تا الان کمی احساس سنگینی تو شکمم دارم و کمی کمردرد. در تاریخ 21/1/92 یعنی 28 روز بعد از رابطه تست خون بارداری دادم که مقدار بتا صفر بود. آیا به نتیجه آزمایش با توجه به زمان انجامش میشه اعتماد کرد؟ هنوز پریود نشدم. به شدت استرس دارم و گاهی زیر شکم و تخمدانم درد خفیف داره. و توی دهنم مزه فلز دارم. اینا میتونه از تلقین و استرس باشه؟ و نیازه که دوباره آزمایشو تکرار کنم؟

سلام

تست بتا فرض باردار بودن شما رو منتفی می‌کنه.
    سیکل‌تون نامنظمه و این میتونه عدم وقوع پریود رو توجیه کنه
    برای منظم کردن سیکل قاعدگی به متخصص زنان مراجعه کنید و
    توصیه‌ی اکیدی دارم که اگر اضافه وزن دارید سعی کنید اونو کاهش بدبد و به BMI مطلوب برسید.

ممنون از پاسختون. ببخشید که تاکید میکنم خیلی نگرانم. نیازی نیست دوباره آزمایش بدم و همون قابل اعتماده؟

دوباره آزمايش دادن مشكلي نداره ولي زماني كه شما آزمايش دادين زمان مناسبي بوده و ميشه گفت 100 درصد ميشه به جواب آزمايش اول اطمينان كرد ولي اگر باز هم استرس دارين دوباره آزمايش بدين...

ببخشید یه سوال دیگه. آیا در بارذاری خارج رحمی تست خون مثبت میشه؟ با توجه به زمانی که من آزمایشو انجام دادم. نمیدونم از تلقینه یا چیز دیگه. از دیشب کتف چپم درد مضمن داره. شایدم عصبیه Sad

6. سلام، من پاسخم را گرفتم سوال دیگه داشتم خواهشم میکنم جواب دهید خیلی استرس دارم  اگه دست آلوده به اسپرم به لباس زیر زده شود با وجود اینکه من در تاریخ 18 فروردین پریود شدم  به مدت 4 روز آیا احتمال بارداری هست در بدترین شرایط ؟؟؟چون من نمی فهمم چرا دو بار در ماه فروردین پریود شدم آیا ب دلیل استرس است با این توضیحاتی که در زیر گفتم ؟؟؟
    من 25سال سن دارم :
    1 - قاعدگی نامنظم دارم. 2 - طول دوره 26 روز است. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 18-1-92 خونریزی من شروع شد فقط 4 روز بود. 5 - در تاریخ 17-1-92 یک رابطه ای  در حد اغوش و بوس داشتم که هر دو هم با لباس زیر بودیم  آیا امکان دارد منی داخل واژن من تخلیه شده باشد باتوجه به اینکه من 1-11-91 بعد 3-12-91 وبعد 29-12-91 و بعد هم که 18-1-92 دلیل دو بار پریود شدن را می خواستم بدونم  چیست ؟؟؟؟

7. nahidnasiri1nah نوشته است: سلام، من پاسخم را گرفتم سوال دیگه داشتم خواهشم میکنم جواب دهید خیلی استرس دارم  اگه دست آلوده به اسپرم به لباس زیر زده شود با وجود اینکه من در تاریخ 18 فروردین پریود شدم  به مدت 4 روز آیا احتمال بارداری هست در بدترین شرایط ؟؟؟چون من نمی فهمم چرا دو بار در ماه فروردین پریود شدم آیا ب دلیل استرس است با این توضیحاتی که در زیر گفتم ؟؟؟
    من 25سال سن دارم :
    1 - قاعدگی نامنظم دارم. 2 - طول دوره 26 روز است. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 18-1-92 خونریزی من شروع شد فقط 4 روز بود. 5 - در تاریخ 17-1-92 یک رابطه ای  در حد اغوش و بوس داشتم که هر دو هم با لباس زیر بودیم  آیا امکان دارد منی داخل واژن من تخلیه شده باشد باتوجه به اینکه من 1-11-91 بعد 3-12-91 وبعد 29-12-91 و بعد هم که 18-1-92 دلیل دو بار پریود شدن را می خواستم بدونم  چیست ؟؟؟؟

سلام
    بارداري زماني رخ مي دهد كه شما در زمان تخمكگذاري باشيد و مني تخليه شود نه اينكه لباش تنتون باشه
    دو بار پريود شدن نشانه خيلي چيز ها ميتونه باشه از جمله استرس
    پيشنهاد ميكنم به يك دكتر زنان مراجعه كنيد
    شما باردار نيستيد

8. fatemehvh نوشته است:
    mmtt نوشته است:
    fatemehvh نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    fatemehvh نوشته است: با سلام
    من دوره ماهیانم نامنظمه، طول دوره 35 روز به بالاست. گاهی 40 45 روزه هم میشه. 6 یا 7 روز دورم طول میکشه. آخرین پریودم 12/12/91 بود.در تاریخ 23/12/91 با نامزدم رابطه داشتم که از حفاظتش مطمئن نیستم. بعد رابطه تا الان کمی احساس سنگینی تو شکمم دارم و کمی کمردرد. در تاریخ 21/1/92 یعنی 28 روز بعد از رابطه تست خون بارداری دادم که مقدار بتا صفر بود. آیا به نتیجه آزمایش با توجه به زمان انجامش میشه اعتماد کرد؟ هنوز پریود نشدم. به شدت استرس دارم و گاهی زیر شکم و تخمدانم درد خفیف داره. و توی دهنم مزه فلز دارم. اینا میتونه از تلقین و استرس باشه؟ و نیازه که دوباره آزمایشو تکرار کنم؟

سلام

تست بتا فرض باردار بودن شما رو منتفی می‌کنه.
    سیکل‌تون نامنظمه و این میتونه عدم وقوع پریود رو توجیه کنه
    برای منظم کردن سیکل قاعدگی به متخصص زنان مراجعه کنید و
    توصیه‌ی اکیدی دارم که اگر اضافه وزن دارید سعی کنید اونو کاهش بدبد و به BMI مطلوب برسید.

ممنون از پاسختون. ببخشید که تاکید میکنم خیلی نگرانم. نیازی نیست دوباره آزمایش بدم و همون قابل اعتماده؟

دوباره آزمايش دادن مشكلي نداره ولي زماني كه شما آزمايش دادين زمان مناسبي بوده و ميشه گفت 100 درصد ميشه به جواب آزمايش اول اطمينان كرد ولي اگر باز هم استرس دارين دوباره آزمايش بدين...

ببخشید یه سوال دیگه. آیا در بارذاری خارج رحمی تست خون مثبت میشه؟ با توجه به زمانی که من آزمایشو انجام دادم. نمیدونم از تلقینه یا چیز دیگه. از دیشب کتف چپم درد مضمن داره. شایدم عصبیه Sad

در اكثر موارد جواب آزمايش در صورت بارداري خارج ار رحم مثبت است سونوگرافي معمولا بارداري خارج رحم را نشان ميدهد احتمال بارداري خارج رحم از هر 1000 نفر يك نفر است تلقين نكنيد.

9. samira_n

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    samira_n نوشته است:
    samira_n نوشته است:
    mah2i2 نوشته است:
    samira_n نوشته است: با سلام
    اکانت قبلی که به دلایلی بسته شد از مدیریت محترم هم عذر خواهی میکنم بابتش

ولی یکبار دیگه از اول شرح خودم را میگم امیدوارم کمکم کنید و جواب کامل بگیرم و از استرس و ... رها بشم ! چون واقعا دارم دیوونه میشم

من 3 شنبه 15 اسفند پاک شدم
    4 شنبه 16 اسفند طرف های ظهر نزدیکی محافظت نشده با نامزدم داشتم ولی فکر میکنم مایع منی کاملا بیرون از من تخلیه شدش
    جمعه 18 اسفند برای اولین بار توی عمرم  ! به داروخانه مراجعه و قرص ld یا hd میخواستم چون از دوستانم شنیده بودم داروخانه قرصی به نام لونژیل به من معرفی کرد و یک قرص ویتامین ب 6
    من هم جعبه ی قرص و .. را دور انداختم وقتی به خونه رسیدم ویتامین ب 6 را خوردم و نیم ساعت بعدش هم لونژیل را خوردم (عصر بود تقریبا) بعدش هر جا سرچ کردم نوشته بود باید دو عدد خورده بشه
    وقتی دوباره به داروخانه مراجعه کردم و گفتم گفتند همین 1 عدد کافی هست !!!!

خلاصه تا دیروز صبر کردم (28 اسفند) و اثری از پریود شدنم ندیدم
    و به آزمایشگاه مراجعه کردم و گفتم میخوام تست بارداری بدم
    ساعت 11 صبح از من تست گرفتن و 1 جواب دادن وقتی جواب را گرفتم بهم گفت بارداری !!!!
    داشتم دیوونه میشدم که با نامزدم تماس گرفتم بهم گفت یه بار دیگه برو بپرس وقتی دوباره پرسیدم گفت باردار نیستی ! خلاصه گیج ترم کرد

این جواب آزمایشم ( نمیدونم چرا کامل انگلیسی نمیاد فارسیش میکنم ببخشید)

beta-HCG : 1 U/L

<10> 30 positive

بتا اچ سی جی : 1 یو/ال
    کوچکتر از 10 نگاتیو
    10 تا 30 بوردرلاین
    بزرگتر از 30 پزتیو

ممنونم میشم کمکم کنید و نجاتم بدید

هم در مورد روش اورژانسی که استفاده کردم بگید
    واین که چرا هنوز پریود نشدم مگه نباید نهایت 10 روز بعد از مصرف لونژیل پریود بشم ؟
    جواب آزمایشم چی میگه ؟ و قابل اطمینان هستش یا باز هم آزمایش بدم ؟
    و این که باردار میشم یا نه خیالم راحت باشه

بازم ممنونم از همه ی اساتید محترم

با اطلاعاتی که شما درباره آزمایش بتا داید
    احتمال بارداری صفر هست- ولی اگه پریودتون عقب افتاده پیشنهاد میکنم این آزمایش رو به فاصله چند روز بعد دوباره بگیرید.

برای اطلاع :
    ارزیابی حاملگی از روی مقدار هورمون
    اگر مقدار هورمون BhCG کمتر از ۱۰ باشد شخص باردار نیست
    اگر مقدار هورمون BhCG بیشتر از ۲۵ باشد فرد باردار است
    اگر مقدار هورمون BhCG بین ۱۰ تا ۲۵ باشد نمی توان با قاطعیت گفت شخص باردار است ویا خیر

mmtt نوشته است:
    samira_n نوشته است:
    mah2i2 نوشته است:
    samira_n نوشته است: با سلام

اکانت قبلی که به دلایلی بسته شد از مدیریت محترم هم عذر خواهی میکنم بابتش

ولی یکبار دیگه از اول شرح خودم را میگم امیدوارم کمکم کنید و جواب کامل بگیرم و از استرس و ... رها بشم ! چون واقعا دارم دیوونه میشم

من 3 شنبه 15 اسفند پاک شدم
    4 شنبه 16 اسفند طرف های ظهر نزدیکی محافظت نشده با نامزدم داشتم ولی فکر میکنم مایع منی کاملا بیرون از من تخلیه شدش
    جمعه 18 اسفند برای اولین بار توی عمرم ! به داروخانه مراجعه و قرص ld یا hd میخواستم چون از دوستانم شنیده بودم داروخانه قرصی به نام لونژیل به من معرفی کرد و یک قرص ویتامین ب 6
    من هم جعبه ی قرص و .. را دور انداختم وقتی به خونه رسیدم ویتامین ب 6 را خوردم و نیم ساعت بعدش هم لونژیل را خوردم (عصر بود تقریبا) بعدش هر جا سرچ کردم نوشته بود باید دو عدد خورده بشه
    وقتی دوباره به داروخانه مراجعه کردم و گفتم گفتند همین 1 عدد کافی هست !!!!

خلاصه تا دیروز صبر کردم (28 اسفند) و اثری از پریود شدنم ندیدم
    و به آزمایشگاه مراجعه کردم و گفتم میخوام تست بارداری بدم
    ساعت 11 صبح از من تست گرفتن و 1 جواب دادن وقتی جواب را گرفتم بهم گفت بارداری !!!!
    داشتم دیوونه میشدم که با نامزدم تماس گرفتم بهم گفت یه بار دیگه برو بپرس وقتی دوباره پرسیدم گفت باردار نیستی ! خلاصه گیج ترم کرد

این جواب آزمایشم ( نمیدونم چرا کامل انگلیسی نمیاد فارسیش میکنم ببخشید)

beta-HCG : 1 U/L

<10> 30 positive

کوچکتر از 10 نگاتیو
    10 تا 30 بوردرلاین
    بزرگتر از 30 پزتیو

ممنونم میشم کمکم کنید و نجاتم بدید

هم در مورد روش اورژانسی که استفاده کردم بگید
    واین که چرا هنوز پریود نشدم مگه نباید نهایت 10 روز بعد از مصرف لونژیل پریود بشم ؟
    جواب آزمایشم چی میگه ؟ و قابل اطمینان هستش یا باز هم آزمایش بدم ؟
    و این که باردار میشم یا نه خیالم راحت باشه

بازم ممنونم از همه ی اساتید محترم

با اطلاعاتی که شما درباره آزمایش بتا داید
    احتمال بارداری صفر هست- ولی اگه پریودتون عقب افتاده پیشنهاد میکنم این آزمایش رو به فاصله چند روز بعد دوباره بگیرید.

برای اطلاع :
    ارزیابی حاملگی از روی مقدار هورمون
    اگر مقدار هورمون BhCG کمتر از ۱۰ باشد شخص باردار نیست
    اگر مقدار هورمون BhCG بیشتر از ۲۵ باشد فرد باردار است
    اگر مقدار هورمون BhCG بین ۱۰ تا ۲۵ باشد نمی توان با قاطعیت گفت شخص باردار است ویا خیر

ممنونم
    اساتید دیگه هم لطفا راهنمایی کنن
    اگه میشه سوالاتم تک تک جواب داده بشه بی زحمت خیلی بهتر هستش

قرص لونژیل يا لونرژسترول اگر 75. باشد بايد دوبار با فاصله 12 ساعت مصرف شود اگر 1.5 باشد همون يكي كافيه نتايج آزمايش كاملا نشان دهنده اين است كه در شما بارداري رخ نداده و همين نگراني و استرس و مصرف قرص باعث عقب افتادن پريود شما ميشه ولي اگر اين استرس زياده دوباره آزمايش بديد ولي اگر نگرانيتان را كنار بگذاريد و آروم باشيد زودتر پريود ميشين.
    در ضمن شما كه 15 اسفند خون ريزيتون به پايان رسيده ميشه نتيجه گرفت كه 9 يا 8 اسفند پريود شديد پس خيلي زود منتظر پريود شدن دوبارتونين و اينكه 10 روز پس از مصرف قرص پريود شيد هم هيچ منبع علمي نداره من بارها مشاهده كردم كه پريود تا 10 روز هم عقب ميوفته.

نگران نباشيد

سلام

امروز 14 فروردین هستش و من هنوز پریود نشدم و باز هم بسیار نگرانم
    10 فروردین دوباره آزمایش دادم و جواب این بود

کوچکتر از 10 نگاتیو
    10 تا 30 بوردرلاین
    بزرگتر از 30 پزتیو

و گفت که باردار نیستی ؟
    اگه باردار نیستم چرا پریود نمیشم ؟

ممنون میشم کمکم کنید ؟

سلام 18 فروردین رفتم دکتر زنان
    بهم گفت از منشی یک دستگاه یکبار مصرف بگیر فکر کنم اسمش اسکلوپ یا همچین چیزی بود دستگاه را توی واژنم کرد
    و بعد با چراغ قوه دید و گفت دهانه ی رحمت سالم و تمیز هست و احتمال بارداری دیده نمیشه !
    ولی گفت ترشح زیادی داری
    و گفت احتمال کیست های ریز هست یه سونوگرافی از تحم دانهایت بکن (هنوز نرفتم) و ازم پرسید خارش داری منم گفتم دارم
    برام قرض <a>فلوکونازول</a> نوشت و گفت هفته ای 1 عدد بخورم کلا هم 3 تا قرص هست
    ضمنا یک پماد هم با نام کتوکونازول بهم داد و گفت واژنت را تمیز و خشک کن و بعد روزی 2 مرتبه پماد را دور آلتت بمال !!!؟

برای این هم که هنوز پریود نشدم 2 تا آمپول پرژسترون نوشت و گفت با هم دیگه بزن بعد از دو هفته پریود میشی
    ولی من هنوز نزدم ؟؟ میترسم راستش ؟ عوارضش چی هست ؟ حتما پریود میشم ؟

چرا هنوز پریود نشدم آیا باردارم دوباره برم آزمایش بدم ؟

راستی 4 شنبه ی هفته ی پیش یک نزدیکی آنال با نامزدم داشتم و آلتش هم با آلتم تماس داشت ولی آب منی حتی در مقعد همخالی نشده ؟

اساتید دیگه هم نظر بدن لطفا کامل
    ممنونم

10. دکتر عزیز امکان بارداری بدون دخول و با معاشقه به صورتی که تنها آلت را به بدن زن از پشت و جلو بمالیم و قبل از هر رابطه ادارار کرده باشیم و آلت را با آب و صابون بشوریم و در لحظه ی ارگاسم از بدن دختر فاصله بگیریم و منی را در دستمال کاغذی خالی کنیم چقدر است ؟ فرض بر این که در روز های 13 و 14 بوده باشیم؟

در بعضی سایت ها نوشتن که واژن مکش داره آیا چنین چیزی علمی هست؟
    الان نامزدم روز 28 پریودش تموم شده و حالت گلو درد و سرما خوردگی داره آیا امکانش هست حاملخ شده باشه ؟ من قبلا سابقه مصرف سیتالوپرام و فولکستن را به خار تهوع ناشی از استرس داشتم می ترسم دوباره قرصی بشم...دارم می میرم دکتر

11. soozheh نوشته است:
    دکتر عزیز امکان بارداری بدون دخول و با معاشقه به صورتی که تنها آلت را به بدن زن از پشت و جلو بمالیم و قبل از هر رابطه ادارار کرده باشیم و آلت را با آب و صابون بشوریم و در لحظه ی ارگاسم از بدن دختر فاصله بگیریم و منی را در دستمال کاغذی خالی کنیم چقدر است ؟ فرض بر این که در روز های 13 و 14 بوده باشیم؟

در بعضی سایت ها نوشتن که واژن مکش داره آیا چنین چیزی علمی هست؟
    الان نامزدم روز 28 پریودش تموم شده و حالت گلو درد و سرما خوردگی داره آیا امکانش هست حاملخ شده باشه ؟ من قبلا سابقه مصرف <a>سیتالوپرام</a> و فولکستن را به خار تهوع ناشی از استرس داشتم می ترسم دوباره قرصی بشم...دارم می میرم دکتر

سلام

محیط واژن لزج ماننده و در صورتی که منی و پیشاب روی واژن ریخته بشه مانعی سر راه اسپرم‌ها برای رسیدن به محیط داخلی رحم وجود نداره.
    اگر که رابطه در روز 13 - 14 سیکل پارتنرت بوده چون این ایام روزهای پرخطر محسوب میشن و اگر که پیشاب (مایع قبل از انزال = Pre Semen) هم با واژن تماس داشته احتمال بارداری وجود داره.
    میتونید تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید تا از بارداری یا عدم بارداری مطمئن بشید.

12. سلام
    من ٦روز بعد نزديكي آزمايش بتا دادم ٠.١ بود و دو روز بعد يعني ٨ روز بعد از نزديكي هم آزمايش بتا رو تو يه آزمايشگاه ديگه دادم عدد ٢ شد
    من ٦ ساعت بعد از نزديكي قرص لونژيل و ١٢ ساعت ديگه يكي ديگه خوردم
    ولي چون تا زمان پريودم خيلي مونده،استرس دارم
    اين أعداد بتا ممكنه اشتباه شده باشه؟ممكنه تو ٢ روز ٢٠ برابر شده باشه
    ضمن اينكه تو يه آزمايشگاه گفته زير ١٠ منفي و بالاي ٥٠ مثبت و اون يكي گفته زير ٩ منفي و بالاي ٢٥ مثبت
    الان كدوم دقيقه؟
    خواهش ميكنم كمكم كنيد خيلي استرس دارم

13. mahn

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .ممکنه بی بی  چک بعد از گذشت 1 ماه از نزدیکی جوابو منفی نشون بده؟؟؟

14. mmtt نوشته است:
    nahidnasiri1nah نوشته است: سلام، من پاسخم را گرفتم سوال دیگه داشتم خواهشم میکنم جواب دهید خیلی استرس دارم  اگه دست آلوده به اسپرم به لباس زیر زده شود با وجود اینکه من در تاریخ 18 فروردین پریود شدم  به مدت 4 روز آیا احتمال بارداری هست در بدترین شرایط ؟؟؟چون من نمی فهمم چرا دو بار در ماه فروردین پریود شدم آیا ب دلیل استرس است با این توضیحاتی که در زیر گفتم ؟؟؟
    من 25سال سن دارم :

سلام
    بارداري زماني رخ مي دهد كه شما در زمان تخمكگذاري باشيد و مني تخليه شود نه اينكه لباش تنتون باشه
    دو بار پريود شدن نشانه خيلي چيز ها ميتونه باشه از جمله استرس
    پيشنهاد ميكنم به يك دكتر زنان مراجعه كنيد
    شما باردار نيستيد

با سلا م و سپاس لطفا جواب بدید من استرس زیادی دارم Sad

سوال دیگه1) اینکه من تکرار ادرار و کمر درد دارم زدن دست آلوده به اسپرم به لباس زیر باعث حاملگی  نمی شود ؟؟؟؟و سوال دیگه 2)من به دکتر رفتم که دو بار پریود شدم البته بار دوم که در تاریخ 18 فروردین بود به مدت 4 روز و خونریزی کم بود دکتر قرص مدروکسی پرژسترون داد که باید پس از 14 روز از سیکل به مدت 10 شب خورده شود الان با این توضیحات من در اردیبهشت چه تاریخی باید عادات ماهانه شم ؟؟؟

15. Fazeli1991 نوشته است: سلام
    من ٦روز بعد نزديكي آزمايش بتا دادم ٠.١ بود و دو روز بعد يعني ٨ روز بعد از نزديكي هم آزمايش بتا رو تو يه آزمايشگاه ديگه دادم عدد ٢ شد
    من ٦ ساعت بعد از نزديكي قرص لونژيل و ١٢ ساعت ديگه يكي ديگه خوردم
    ولي چون تا زمان پريودم خيلي مونده،استرس دارم
    اين أعداد بتا ممكنه اشتباه شده باشه؟ممكنه تو ٢ روز ٢٠ برابر شده باشه
    ضمن اينكه تو يه آزمايشگاه گفته زير ١٠ منفي و بالاي ٥٠ مثبت و اون يكي گفته زير ٩ منفي و بالاي ٢٥ مثبت
    الان كدوم دقيقه؟
    خواهش ميكنم كمكم كنيد خيلي استرس دارم

شما باردار نیستید
    جواب آزمایش قابل اطمینان است
    به خودتون استرس وارد نکنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 34 از 132
رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید