شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش های زیاد در بدن

1. با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    حدود20 روزه که تمام قسمت های پام از نوک انگشتان تا روی ران پام وهمچنین ناحیه شکم وکمرم پشت سر هم جوش های بزرگی میزنه که فوق العاده هم خارش داره و واقعا کلافم کرده هر کدوم از جوش ها به مدت 2 روز حدودا هستند بعد از بین رفته وجاشون میمونه ودوباره سری جدید میزنه!!!!!
    واقعا نمیدونم علتش چیه و  در حال حاضر بسیار بیشتر هم شده طوری که اصلا کفش نمیتونم بپوشم چون واقعا اذیتم میکنه!وداره تمام بدنم پر جوش میشه
    اگه علتشو بهم بگید ممنون میشم!
    یک دکتر هم رفتم متوجه نشد فقط قرص انتی هیستامین داده که فقط خارشو کم میکنه اما همچنان من دارم جوش میزنم!
    البته بیشتر شبیه کهیر میمونه و وقتی که خارش میگیره خیلی بزرگ و متورم میشه و خیلی خیلی قرمز میشه!ویه دمای اون قسمت بدنم فوق العاده بالا میره

ممنون از راهنماییتون

2. VORUJAKjoon نوشته است: با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    حدود20 روزه که تمام قسمت های پام از نوک انگشتان تا روی ران پام وهمچنین ناحیه شکم وکمرم پشت سر هم جوش های بزرگی میزنه که فوق العاده هم خارش داره و واقعا کلافم کرده هر کدوم از جوش ها به مدت 2 روز حدودا هستند بعد از بین رفته وجاشون میمونه ودوباره سری جدید میزنه!!!!!
    واقعا نمیدونم علتش چیه و  در حال حاضر بسیار بیشتر هم شده طوری که اصلا کفش نمیتونم بپوشم چون واقعا اذیتم میکنه!وداره تمام بدنم پر جوش میشه
    اگه علتشو بهم بگید ممنون میشم!
    یک دکتر هم رفتم متوجه نشد فقط قرص انتی هیستامین داده که فقط خارشو کم میکنه اما همچنان من دارم جوش میزنم!
    البته بیشتر شبیه کهیر میمونه و وقتی که خارش میگیره خیلی بزرگ و متورم میشه و خیلی خیلی قرمز میشه!ویه دمای اون قسمت بدنم فوق العاده بالا میره

ممنون از راهنماییتون

با درود
    به احتمال قوي شما آلرژي داريد. پزشكتون هم درست تشخيص دادن؛ اما احتمالا شما نياز به داروهايي مثل بتامتازون داريد كه البته با توجه به عوارض مصرف كورتون، مصرف پماد بتامتازون و فلوئوسينولون و ... بهتر از تزريقه.
    نكته مهم اينجاست كه كورتون ها تنها شبيه به مسكن عمل ميكنند و تا زماني كه عامل اصلي آلرژي رو پيدا نكنيد همچنان اون جوشها روي بدنتون ظاهر ميشن.
    با توجه به محل آلرژي، من حدث ميزنم يا به جنس پارچه يك شلوار كه با اون نواحي در تماسه حساسيت داشتيد. البته ممكنه بر اثر خوردن غذاهاي آلرژي زا هم اين نوع واكنش ها در بدن رخ بده.
    تا اونجايي كه من ميدونم (با توجه به مطالعات زيادي كه در مورد آلرژي دارم و تونستم مشكل شديد آلرژي در خودم رو در حد بالايي كنترل كنم) هيچ نوع آزمايشي براي تشحيص عامل آلرژي وجود نداره؛ و تنها خودتون هستيد كه با آزمون و خطا ميتونيد اون عامل رو كشف كنيدو به محض قطع عامل آلرژي زا بلافاصله اون جوشها و حارشها رفع ميشه و در صورتي كه مجددا در تماس با اون عامل قرار بگيريد باز هم ظاهر ميشه.
    استفاده از پمادهاي موضعي كورتون ميتونه منجر به كاهش و سرعت بخشيدن به روند بهبود علائم بشه.

3. سلام احتمالا به چیزی حساسیت دارید یا غذای خوردین مثل باقلای که خیلی ها به اون حساسیت دارند اگر خیلی اذیت هستید به جای انتی هستامین ،هیدروکسی زین مصرف کن

4. اخه مشکل اینجاست که من الان حدود سه هفتس مداوم دارم میزنم و خوب میشه و دوباره سری جدید میزنه!حتی اگه به چیزی هم حساسیت داشتم دیگه سه هفته طول نمیکشید!
    من اصلا باقالی دوست ندارم و نمیخورم!!!!!
    الانم تو این سه هفته هیچ چیز الرزی زا نخوردم که به بدن من حساس باشه
    تنها چیزی که بدن من به اون حساسه گوجه سبزه که الان فصلش نیست!

5. سلام دوست عزیز ممکن عطر یا کرم ویا یه قلم از لوازم ارایش خودتون توی این سه هفته تغییر داده باشید حتی ممکنه به یه دارو مثل یه مسکن ویا قرص دیگری باشه یه مورد من دیدیم به بدالجات حساسیت داشت

6. سلام صورت من شدیدا مو داره و زمانیکه اصلاح میکنم جوش زیادی میزنه با بند بیشتر نمیدونم چیکارکنم بعد از اصلاح هم لوسیون مخصوص میزنم ولی فایده نداره پوستم خیلی خوب بود ولی الان پراز لک و جوش شده چیکار کنم؟ کدوم راههای اصلاح را پیشنهاد میکنین تیغ. شمع. یا بند ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. ziba71 نوشته است: سلام صورت من شدیدا مو داره و زمانیکه اصلاح میکنم جوش زیادی میزنه با بند بیشتر نمیدونم چیکارکنم بعد از اصلاح هم لوسیون مخصوص میزنم ولی فایده نداره پوستم خیلی خوب بود ولی الان پراز لک و جوش شده چیکار کنم؟ کدوم راههای اصلاح را پیشنهاد میکنین تیغ. شمع. یا بند ؟

سلام

شما اصلاح کردن با تیغ رو که به طور کل فراموش کن. توی آرایشگاه ها دیدم خانم ها می شینن تا آرایشگر با یه تیغ دور تا دور صورتشونو می تراشه و خط می اندازه. انگار دارن خط ریش طراحی می کنند! تیغ همزمان که داره موها رو بر می داره یه لایه هم از پوست شما رو برمی داره و این باعث می شه پوستتون بسیار نازک بشه. در ضمن، اصلاح کردن هر جای بدن با تیغ همون لحظه ی اولشه که قشنگ و سفیده، یعنی چند ساعت هم نمی گذره که موها در می یان باز!
    شمع، یا همون وکس صورت هم که بیشتر برای بعد از اصلاح با بند استفاده می شه، تا موهای ریز و پرزهایی که مونده به طور کامل برداشته بشن. اینم به مرور زمان می تونه روی پوست صورت ایجاد لک کنه
    بهترین گزینه برای اصلاح صورت همون بند انداختنه. شما قبل از بند انداختن از آرایشگرت بخواه که به صورتت الکل بزنه. ممکنه بگن الکل رو بعدا بزن چون موها سفت می شن و اینا! اما اینا بهونه است! بگو همون اول کار برات الکل بزنن. بعد از تموم شدن هم به صورتت لوسیون بعد از اصلاح بزن، مارک های خوبی هستن که برعکس قیمتشون کیفیت بالایی دارن. بند و تیغ و متعلقات یه اصلاح رو هم با خودت ببر آرایشگاه تا با لوازم شخصیت کار رو انجام بدن. وقتی هم اومدی خونه، صورتت رو با آب خنک و ژل های شستشوی صورت بشور. سعی کن زمان اصلاح صورتت آرامش افکارتو حفظ کنی، فکرهای پر از تشویش، می تونه خیلی تاثیر بذاره روی ظاهر پوستت چون چیزی که درون ماست باید بیرون ریخته بشه و اولین جایی که خودشو نشون می ده روی پوست صورتمونه.

8. kaivan110 نوشته است: سلام دوست عزیز ممکن عطر یا کرم ویا یه قلم از لوازم ارایش خودتون توی این سه هفته تغییر داده باشید حتی ممکنه به یه دارو مثل یه مسکن ویا قرص دیگری باشه یه مورد من دیدیم به بدالجات حساسیت داشت

سلام!!!!نه عطرمو عوض کردم نه مواد ارایشیمو!بعد کی به کف پاش مواد ارایشی میزنه؟؟؟
    نه اتفاقا این چند وقته هیچ نوع قرصی نخوردم بدلایلی!اما همچنان در حال جوش زدنم
    دیگه خسته شدم!

9. البته این مشکلو تنها من تو خونه پیدا نکردم برادر کوچکترم هم داره همزمان با من این جوش هارو میزنه و واقعا هر دو خسته شدیم
    یه چیزیم هست نمیدونم مهم باشه یا نه 1اطراف جوش ها دمای خیلی بیشتری نسبت به بقیه پوست داره و وقتی که میخارونم خیلی خیلی بیشترمیشه ودورش خیلی قرمز میشه

10. سلام دوست عزیزخوب با توجه بهگفته شما حساسیت به این مشکل رد میشه اما دلیل نداره لوازم ارایشی در همان مکان استفاده بشه  خوب باتوجه به این دما اوننقطه بالاتر میره و برادرتون هم دچار همین مشکل شده امکان گزش پیش میاد خوب بادقت به وسط جوش نگاه کن ببین دو تاسوراخ خیلی ریز کنارهم نمیبینی که به صورن دونقطه خیای ریز مثل جای سوزن باشه

11. سلام زیبا خانم شما بعد از اصلاح از کرم بعد ازاصلاح استفاده کن ضمنا اگر صورت شما هنوز دارای خوش است پوست دراون جاها نازک شده وتوصیه هیچ چیزی نمی شه ولی اگر توی صورت جوش نداره وجای جوشها تیر شده میتونی از یه کرم لایه بردار ی که حاوی ترتینوئن باشه استفاده کنی

12. علت کهیر فقط حساسیت به بعضی خوراکی هاست
    اونطوری که من میدونم بعضی از خوراکی ها مثل گوجه فرنگی، بادمجان و گردو میتونه باعث کهیر تو افراد حساس بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید