شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عمل در آوردن رحم

1. سلام بچه ها
    مدت چند ساله که مادرم رحمشونو درآوردن
    مهمتر عارضه ی اون گر گرفتگیه
    دکتر یه سری دارو بهشون دادن که تاثیر زیادی نداشته
    راهی میتونید پیشنهاد بدید که این عوارض کمتر بشه؟؟ مثلا دارویی که اثر داشته باشه
    یا داروهای گیاهی
    ایشون واقعا از این مسئله عذاب میکشن
    لطفا راهنمایی کنید

2. مادرتون چند سالشونه ؟
    رحم همراه با تخمدانها خارج شده یا فقط رحم ؟
    بیماری فشارخون بالا یا دیابت ندارند؟
    وزن و قد ایشون چقدر است؟

3. حدود 55 سال
    فکر میکنم فقط رحم
    فشارشون یکمی بالاست و یه مقدار خیلی کمی هم قندشون بالاست
    وزنشون 65 قدشون هم 1.63

4. سلام خدمت دوستان عزیز

مادر من سال 90 رحمشو عمل کرده و درآورده (60سالش بود قندش کمی بالا بود قبل عمل )، و الان که آزمایش داد چربی و قندش بالا رفته میخواستم بدونم اینا از عوارض درآوردن رحم هست یا نه؟ و باید چیکار کنه که به نرمال برسه؟
    آیا میتونن تخمدان رو هنگام عمل در نیارن ؟
    من الان نمیدونم مال مادرم رو درآوردن یا نه چیکار کنم تا بفهمم؟

5. rayeh نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیز

مادر من سال 90 رحمشو عمل کرده و درآورده (60سالش بود قندش کمی بالا بود قبل عمل )، و الان که آزمایش داد چربی و قندش بالا رفته میخواستم بدونم اینا از عوارض درآوردن رحم هست یا نه؟ و باید چیکار کنه که به نرمال برسه؟
    آیا میتونن تخمدان رو هنگام عمل در نیارن ؟
    من الان نمیدونم مال مادرم رو درآوردن یا نه چیکار کنم تا بفهمم؟

با سلام بالا رفتن قند وچربی از عوارض عمل خارج کردن  رحم نیست بلکه به خاطر کم تحرکی و رژیم غذایی نا مناسب و.. هست مادرتون باید تحت نظر پزشک متخصص داخلی قند وچربیشون رو پایین بیاورند وهم چنین رزیم غذایی مناسبی رو داشته باشند واز پزشکشون بخواین که بهتون دستور رژیم غذایی بدن .لازمی نیست که شما برسی کنید تا ببینید مادرتون تخمدان شون رو در اوردن یا نه .وبه احتمال زیاد مادرتون تخمدان هاشون خارج شده  با سونوگرافی میشه فهمید ولی بازم میگم لازم نیست که تجسس کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. برای گرگرفتگی میتونن حجامت کنن و برای بقیه عوارضی هم که دارن به پزشکای طب سنتی مراجعه کنن تا براشون دارو تجویز کنن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید