شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. halmat نوشته است: سلام . اگه یادتون باشه مشکلم را در پست 438 مطرح کردم. نامزدم دیروز بعد از استراحت حالش خوب شد و کسلیش و ضعفش تموم شد. امروزم حالش کاملا خوب بود اما الان میگه توی دلم احساس سنگینی میکنم و هی بهم میگه که میترسه باردار باشه... راستش من رو هم ترسونده و من رو هم روی این مسله حساس کردم . ما در طی هفته پیش 3 بار با هم رابطه داشتیم و ایشون الان در زمان تخمک گذاری قرار دارن و منم به این خاطر کاملا از رابطمون اطمینان دارم و محافظت شده بود.
    حالا واقعا اگه خانومی باردار بشه توی دلش احساس سنگینی میکنه؟ نامزدم میگه این اولین باریه که اینجوری شدم. لطفا ما رو از نگرانی دربیارید.

سلام
    خیر با بارداری از همون ابتدا همچین احساسی وجود نداره، این حس میتونه ناشی از تلقین یا استرس باشه. اگه انقدر استرس دارید چرا آزمایش خون نمیدن نامزدتون تا خیالتون راحت شه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. elinaze نوشته است:
    halmat نوشته است: سلام . اگه یادتون باشه مشکلم را در پست 438 مطرح کردم. نامزدم دیروز بعد از استراحت حالش خوب شد و کسلیش و ضعفش تموم شد. امروزم حالش کاملا خوب بود اما الان میگه توی دلم احساس سنگینی میکنم و هی بهم میگه که میترسه باردار باشه... راستش من رو هم ترسونده و من رو هم روی این مسله حساس کردم . ما در طی هفته پیش 3 بار با هم رابطه داشتیم و ایشون الان در زمان تخمک گذاری قرار دارن و منم به این خاطر کاملا از رابطمون اطمینان دارم و محافظت شده بود.
    حالا واقعا اگه خانومی باردار بشه توی دلش احساس سنگینی میکنه؟ نامزدم میگه این اولین باریه که اینجوری شدم. لطفا ما رو از نگرانی دربیارید.

سلام
    خیر با بارداری از همون ابتدا همچین احساسی وجود نداره، این حس میتونه ناشی از تلقین یا استرس باشه. اگه انقدر استرس دارید چرا آزمایش خون نمیدن نامزدتون تا خیالتون راحت شه؟

خیلی ممنون از جوابتون. آخه من از خودم مطمعنم و خیالم راحت هستش که کاری نکردم که حتی احتمال بارداری وجود داشته باشه و ایشون هم میگه خجالت میکشم بیام آزمایش بدم.بازم ممنون

3. سلام، من 24 اسفند با همسرم نزدیکی بدون دخول داشتم، باید 7فروردین پریود می شدم، اما نشد، تست بیبی چک منفی بود، 17فروردین آزمایش خون هم دادم که منفی بود، اما قبل از آزمایش 4تا قرص سیپروترون کامپاند خورده بودم، آیا ممکنه تاثیر گذار بوده باشه؟ اکنون 3 روزه لکه بینی قهوه ای کم رنگ دارم گاهی هم قرمز کم رنگ، دیشب 2تا آمپول پروژسترون زدم، و امروز زیر دلم درد داره، یعنی امکان بارداری هست؟ آیا علایم خطرناکه؟ چه کار کنم؟ خواهش میکنم زود جواب بدین خیلی نگرانم

4. arghavan2013 نوشته است: سلام، من 24 اسفند با همسرم نزدیکی بدون دخول داشتم، باید 7فروردین پریود می شدم، اما نشد، تست بیبی چک منفی بود، 17فروردین آزمایش خون هم دادم که منفی بود، اما قبل از آزمایش 4تا قرص <a>سیپروترون</a> کامپاند خورده بودم، آیا ممکنه تاثیر گذار بوده باشه؟ اکنون 3 روزه لکه بینی قهوه ای کم رنگ دارم گاهی هم قرمز کم رنگ، دیشب 2تا آمپول <a>پروژسترون</a> زدم، و امروز زیر دلم درد داره، یعنی امکان بارداری هست؟ آیا علایم خطرناکه؟ چه کار کنم؟ خواهش میکنم زود جواب بدین خیلی نگرانم

سلام

تست بتا منفی بوده و فرض بارداری رد میشه.
    به جز بارداری و داروهای حاوی هورمون HCG عامل دیگری باعث تغییر در تیتراژ نخواهد شد.
    این لکه بینی به خاطر مصرف سیپروتـرون به وجود اومده.
    با تزریق آمپول پروژستـرون منتظر پریود بمونید؛ جای نگرانی وجود نداره دوست من.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. ممنون، پیرو سوال قبل، چند روز لکه بینی ادامه خواهد داشت؟ و معمولا چند روز بعد از زدن آمپول پری اتفاق می افتد؟

6. سلام،
    من 25سال سن دارم :
    1 - قاعدگی نامنظم دارم. 2 - طول دوره 26 روز است. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 18-1-92 خونریزی من شروع شد فقط 4 روز بود. 5 - در تاریخ 17-1-92 یک رابطه ای  در حد اغوش و بوس داشتم که هر دو هم با لباس زیر بودیم  آیا امکان دارد منی داخل واژن من تخلیه شده باشد باتوجه به اینکه من 1-11-91 بعد 3-12-91 وبعد 29-12-91 و بعد هم که 18-1-92 دلیل دو بار پریود شدن را می خواستم بدونم  چیست ؟؟؟؟
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

7. سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنین من تصمیم به بارداری دارم و 3 ماهه که رابطه محافظت نشده داریم
    تقویم تخمک گذاری رو از سایت گرفتم و تو روزهای مشخص شده رابطه داشتیم پریودم همیشه منظم بوده و الان 5 روز عقب افتاده و تو روز اول تاخیر آزمایش خون دادم اما منفی بوده میشه کمکم کنید؟ امکان داره باردار باشم اما آزمایش نشون نداده باشه؟ لطفا کمکم کنید

8. با سلام
    من دوره ماهیانم نامنظمه، طول دوره 35 روز به بالاست. گاهی 40 45 روزه هم میشه. 6 یا 7 روز دورم طول میکشه. آخرین پریودم 12/12/91 بود.در تاریخ 23/12/91 با نامزدم رابطه داشتم که از حفاظتش مطمئن نیستم. بعد رابطه تا الان کمی احساس سنگینی تو شکمم دارم و کمی کمردرد. در تاریخ 21/1/92 یعنی 28 روز بعد از رابطه تست خون بارداری دادم که مقدار بتا صفر بود. آیا به نتیجه آزمایش با توجه به زمان انجامش میشه اعتماد کرد؟ هنوز پریود نشدم. به شدت استرس دارم و گاهی زیر شکم و تخمدانم درد خفیف داره. و توی دهنم مزه فلز دارم. اینا میتونه از تلقین و استرس باشه؟ و نیازه که دوباره آزمایشو تکرار کنم؟

9. fatemehvh نوشته است: با سلام
    من دوره ماهیانم نامنظمه، طول دوره 35 روز به بالاست. گاهی 40 45 روزه هم میشه. 6 یا 7 روز دورم طول میکشه. آخرین پریودم 12/12/91 بود.در تاریخ 23/12/91 با نامزدم رابطه داشتم که از حفاظتش مطمئن نیستم. بعد رابطه تا الان کمی احساس سنگینی تو شکمم دارم و کمی کمردرد. در تاریخ 21/1/92 یعنی 28 روز بعد از رابطه تست خون بارداری دادم که مقدار بتا صفر بود. آیا به نتیجه آزمایش با توجه به زمان انجامش میشه اعتماد کرد؟ هنوز پریود نشدم. به شدت استرس دارم و گاهی زیر شکم و تخمدانم درد خفیف داره. و توی دهنم مزه فلز دارم. اینا میتونه از تلقین و استرس باشه؟ و نیازه که دوباره آزمایشو تکرار کنم؟

سلام

تست بتا فرض باردار بودن شما رو منتفی می‌کنه.
    سیکل‌تون نامنظمه و این میتونه عدم وقوع پریود رو توجیه کنه
    برای منظم کردن سیکل قاعدگی به متخصص زنان مراجعه کنید و
    توصیه‌ی اکیدی دارم که اگر اضافه وزن دارید سعی کنید اونو کاهش بدبد و به BMI مطلوب برسید.

10. سلام دوره پریودی 28 روزه و منظم با 5-6 روز خونریزی دارم. در روز 10 ام دوره دو رابطه محافظت نشده مقعدی با نامزدم داشتم که به گفته خودشون مواظب بودن که منی به واژن برخورد نکنه و من هم چون دوره بسیار منظمی دارم و برای برهم نخوردن این نظم از خوردن قرص اورژانسی اجتناب کردم .میخواستم بدونم باید میخوردم یا نه؟

11. maede_s

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من در روز 4 بعد از قاعدگی با همسرم رابطه داشتم. به خاطر همین 4 تا قرص اچ دی بعد رابطه و 4 تا هم 12 ساعت بعد مصرف کردم .ولی الان 8 روز از مصرف قرص میگذره و بنده هنوز پریود نشدم. با این اوصاف احتمال بارداری وجود داره؟

12. maede_s نوشته است: با سلام
    من در روز 4 بعد از قاعدگی با همسرم رابطه داشتم. به خاطر همین 4 تا قرص اچ دی بعد رابطه و 4 تا هم 12 ساعت بعد مصرف کردم .ولی الان 8 روز از مصرف قرص میگذره و بنده هنوز پریود نشدم. با این اوصاف احتمال بارداری وجود داره؟

دوست گرامی مصرف قرص اچ دی باعث به تاخیر انداختن دوره قاعده گی می شود بهتر است استرس خود را کم کرده

13. azams نوشته است: سلام دوره پریودی 28 روزه و منظم با 5-6 روز خونریزی دارم. در روز 10 ام دوره دو رابطه محافظت نشده مقعدی با نامزدم داشتم که به گفته خودشون مواظب بودن که منی به واژن برخورد نکنه و من هم چون دوره بسیار منظمی دارم و برای برهم نخوردن این نظم از خوردن قرص اورژانسی اجتناب کردم .میخواستم بدونم باید میخوردم یا نه؟

سلام اگر منی تماسی باواژن شما نداشته پس استرس زیاد علل تاخیر دوره پریودی شما می شود استرس خود را کاهش داده تا پریود شوید

14. roz2421 نوشته است:
    azams نوشته است: سلام دوره پریودی 28 روزه و منظم با 5-6 روز خونریزی دارم. در روز 10 ام دوره دو رابطه محافظت نشده مقعدی با نامزدم داشتم که به گفته خودشون مواظب بودن که منی به واژن برخورد نکنه و من هم چون دوره بسیار منظمی دارم و برای برهم نخوردن این نظم از خوردن قرص اورژانسی اجتناب کردم .میخواستم بدونم باید میخوردم یا نه؟

سلام اگر منی تماسی باواژن شما نداشته پس استرس زیاد علل تاخیر دوره پریودی شما می شود استرس خود را کاهش داده تا پریود شوید

هيچ دليلي براي استفاده از روش اورژانسي نيست

15. roz2421 نوشته است:
    maede_s نوشته است: با سلام

دوست گرامی مصرف قرص اچ دی باعث به تاخیر انداختن دوره قاعده گی می شود بهتر است استرس خود را کم کرده

خيلي زود منتظر پريود شدنتون هستين...معمولا باعث تاخير ميشه اين قرص ها ولي شما زودتر منتظر پريودتون هستين؟ بارداري پس از مصرف قرص منتفي است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 31 از 132
رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید