شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. mehrnoush_s نوشته است: سلام
    من 19 اسفند ماه اخرین روز پریودیم بود.همون روز با نامزدم از پشت نزدیکی داشتم اما نامزدم ارضا نشد.الت رو خارج کرد اونو شست و من بوسیله ی خوردن ارضاش کردم و اسپرم رو توی دستمال ریختیم.از اون روز هیچ رابطه ای نداشتیم تا 4 روز پیش که الت ها رو به هم مالیدیم و نامزدم اسپرم رو روی شکم من خالی کرد و سریعا با دستمال پاکش کرد.هیچ دخولی انجام نشد.امروز 20 فروردین و من هنوز پریود نشدم.ایا احتمال بارداری وجود داره؟؟؟

سلام

احتمال بارداری با توجه به توضیحات شما کمه
    4 - 5 روز دیگه منتظر بمونید اگه خونریزی شروع نشد تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.

2. با سلام . من دیشب با نامزدم رابطه و معاشقه طولانی داشتم و با توجه به اینکه در دوران پر خطر هستش من جوانب احتیاط رو کاملا رعایت کردم و هیچ گونه شکی از خودم  بابت بارداریی ندارم اما امروز صبح که نامزدم از خواب بیدار شد کلا کسل بود و نمیتونست خوب راه بره و ضعف شدیدی کرده و کلا میخوایه، صبحانه و نهارم نخورده، مرتب از واژنش آب به مقدار زیاد میاد و جوری شده که پوشاک گذاشته.  میترسه باردار شده باشه چون بهم میگه توی دلم احساس سنگینی و ناخوشی میکنم و احساس میکنه یه چیزی توی دلش یا شکمش هست من که از حرفاش سردرنمیارم و گیجم کرده. اما از بابت خودم اطمینان کامل دارم چون رابطمون کاملا محافظت شده بود. البته اینم بگم دیشب برای اولین بار رکورد شکست و 5 بار ارضا شد هر چند گفتم بده ، اما قبول نمیکرد.
    حالا به نظر شما علت این کسلی و ضعف و آب واژنش و.... چی میتونه باشه؟ خیلی نگرانشم. چطوری خوب میشه؟

3. halmat نوشته است: با سلام . من دیشب با نامزدم رابطه و معاشقه طولانی داشتم و با توجه به اینکه در دوران پر خطر هستش من جوانب احتیاط رو کاملا رعایت کردم و هیچ گونه شکی از خودم  بابت بارداریی ندارم اما امروز صبح که نامزدم از خواب بیدار شد کلا کسل بود و نمیتونست خوب راه بره و ضعف شدیدی کرده و کلا میخوایه، صبحانه و نهارم نخورده، مرتب از واژنش آب به مقدار زیاد میاد و جوری شده که پوشاک گذاشته.  میترسه باردار شده باشه چون بهم میگه توی دلم احساس سنگینی و ناخوشی میکنم و احساس میکنه یه چیزی توی دلش یا شکمش هست من که از حرفاش سردرنمیارم و گیجم کرده. اما از بابت خودم اطمینان کامل دارم چون رابطمون کاملا محافظت شده بود. البته اینم بگم دیشب برای اولین بار رکورد شکست و 5 بار ارضا شد هر چند گفتم بده ، اما قبول نمیکرد.
    حالا به نظر شما علت این کسلی و ضعف و آب واژنش و.... چی میتونه باشه؟ خیلی نگرانشم. چطوری خوب میشه؟

اون ضفعشون به خاطره ارضا شدن زیادشون بوده و فعالیت جنسی.چون منم به طور مداوم چند بار ارضا بشم هموین حالت رو دارم.
    و اب از واژن هم احتمال ترشحات واژن هستش احتمالا در زمان تخمک گذاری هستن و ترشحات زیاد و بسیار رقیق میشن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. حالا به نظر شما ارضا شدن مکرر در یک رابطه جنسی به بدن آسیب وارد میکنه؟
    الان نامزدم حرفای عجیب غریبی میزینه!!!!! میگه که احساس میکنم دلم افتاده و دلم سنگینی میکنه... نمیدونم واقعا اینجوری هستش یا میخواد که نازش رو بکشم چون منم همش میگم تقصیر خودته و چند بار بهت گفتم که زیاد ارضا نشو.... در کل ارضا شدنه مکرر در یک رابطه ، چه برای زن و چه برای مرد ممکنه خطرساز باشه؟

5. mahn

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 20/11 بهمن پریود شده بودم  و پریودمم خیلی نامنظمه. 10/12 یه رابطه حفاظت نشده داشتم که مطمئن نیستم منی با واژنم در تماس بوده یا نه 17/12 به مدت 3 روز خونریزی داشتم  معمولا هم 4 روز خونریزی دارم  .ولی نمیدویم مال پریودی بود یا نه اخه درد نداشتم  هنوز پریود نشدم  داشتم دوره هایی که تا50 روز هم پریود نشدم  این ماهم خیلی اسنرس داشتم  درضمن من بعد اون  از 28/12 به مدت 11 روز کمردرد داشتم که خوب شد کاملا به نظرتون ممکنه من حامله باشم؟ اگه الان از بی بی چک استفاده کنم جواب مطمئن هست؟خیلی استرس دارم میشه جوابمو بدید؟

6. با سلام فکر نکنم باردار باشین چون زمان نزدیکیتون 6 روز از زمان تخمک گذاریتون گذشته بوده یعنی زمان پر خطر نبوده. برای اطمینان بهتره یه بی بی چک بدین. موفق باشین

7. mahn نوشته است: سلام من 20/11 بهمن پریود شده بودم  و پریودمم خیلی نامنظمه. 10/12 یه رابطه حفاظت نشده داشتم که مطمئن نیستم منی با واژنم در تماس بوده یا نه 17/12 به مدت 3 روز خونریزی داشتم  معمولا هم 4 روز خونریزی دارم  .ولی نمیدویم مال پریودی بود یا نه اخه درد نداشتم  هنوز پریود نشدم  داشتم دوره هایی که تا50 روز هم پریود نشدم  این ماهم خیلی اسنرس داشتم  درضمن من بعد اون  از 28/12 به مدت 11 روز کمردرد داشتم که خوب شد کاملا به نظرتون ممکنه من حامله باشم؟ اگه الان از بی بی چک استفاده کنم جواب مطمئن هست؟خیلی استرس دارم میشه جوابمو بدید؟

یا سلام
    از اونجایی که پریود شما نامنظمه نمیشه دقیق گفت که تاریخ نزدیکی شما در زمان تخمک گذاری بوده یا نه
    خونریزی ای که داشتید هم میتونه پریود باشه (که در اینصورت بارداری منتفیه) هم میتونه خونریزی لانه گزینی باشه
    ولی خونریزی پریود و لانه گزینی باهم متفاوت و قابل تشخیص هستند
    دراین باره تاپیک های زیر رو بخونید
    خونریزی لانه گزینی یا پریود
    خون پریود یا خون لاته گزینی جنین ؟

شما میتونید از بی بی چک استفاده کنید ولی اگه جواب مطمئن میخواید آزمایش hcg بدین بهتره

8. halmat نوشته است: حالا به نظر شما ارضا شدن مکرر در یک رابطه جنسی به بدن آسیب وارد میکنه؟
    الان نامزدم حرفای عجیب غریبی میزینه!!!!! میگه که احساس میکنم دلم افتاده و دلم سنگینی میکنه... نمیدونم واقعا اینجوری هستش یا میخواد که نازش رو بکشم چون منم همش میگم تقصیر خودته و چند بار بهت گفتم که زیاد ارضا نشو.... در کل ارضا شدنه مکرر در یک رابطه ، چه برای زن و چه برای مرد ممکنه خطرساز باشه؟

دوست عزیز، زن میتونه در یک رابطه چندبار ارضاء بشه و به ارگاسم برسه ؛ بدون هیچ مشکلی
    ولی اگه ارضاء مکرر به دفعات زیاد رخ بده میتونه بدن رو از لحاظ انرژی تحلیل بده

به نظر من همونطور که شما خودتون اشاره کردید نامزد شما از شما طلب محبت و تجه بیشتر رو دارن
    و حتی درخواستشون برای ارضاء های زیاد هم همینه
    بهتره بیشتر به مسائل احساسی و عشقولانه توجه کنید و تمرکزتونو فقط روی اعمال جنسی نذاری
    چرا که ارضاء روحی همراه با ارضاء جنسی میتونه رضایت کامل رو درنامزدتون ایجاد کنه.

ولی درمرود سوال آخرتون ؛ بله - افراط در هر کاری درست نیست و افراط در اعمال حنسی هم میتونه بدن رو تحلیل بده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. كار بر mahn

براي چندمين بار خون ريزي به قول آقاي دكتر يعني عدم بارداري

10. 1 - قاعدگی نامنظم دارم. ( گاهی 35 روز - گاهی 42 روز - گاهی 31 روز ) 2 - دوره خونریزی 5 روز است. 4 - آخرین بار 6-1-92 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 17-1-92 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی بیرون تخلیه شد اما قبل از آمدن منی ( حدود بیست دقیقه قبل ) دست آلبوده به پیشاب با آلت تماس پیدا کرد . 7- تقریبا دو روز بعد 4 عدد ال دی و 12 ساعت بعد از آن 4 عدد ال دی دیگر مصرف شد ( قبل از 72 ساعت )
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

11. golnaz_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام . من حدود 3 الی 4 روز بعد از پریود نزدیکی بدون دخول داشتم با نامزدم . سعی کرد منی رو روی شکم من بریزه و همون موقع هم احتمال ندادیم که روی واژن ریخته باشه . اما ماه بعدش که اسفند باشه باید 20 پریود میشودم ولی هنوز پریود نشدم
    شاید تا الان 15 تا چک بیبی استفاده کردم و همه منفی
    زمانی که 7 روز عقب افتاده بودم یعنی 27 اسفند آزمایش خون دادم و منفی بود اما هنوز نشدم
    امروز دوباره رفتم آزمایش دادم و جوابشو فردا میدن
    ممکن این آزمایش بارداریو نشون بده ؟
    اگه این آزماش هم ه با 15 روز عقب افتادن داده شده  منفی باشه دیگه امکان باردار بودن وجود نداره و باید منتظر پریود باشم یا باز هم خطر وجود داره ؟
    منون مسشم جواب کاملی بهم بدین تا از استرس خلاص بشم
    من همین الان دوباره چک بیبی گذاشتم و منفی بود....
    این پست قبلی منه که گذاشته بودم . الان 1 ماه که عقب افتادم . آزمایش خون دومم که 15 روز عقب افتاده بودم منفی بود . اما نمیدونم چرا پریود نمیشم
    زعفران هم مرتب میخورم
    آیا ممکن باردار باشم با توجه به آزمایشا و گفته هام ؟

12. golnaz_2 نوشته است: سلام . من حدود 3 الی 4 روز بعد از پریود نزدیکی بدون دخول داشتم با نامزدم . سعی کرد منی رو روی شکم من بریزه و همون موقع هم احتمال ندادیم که روی واژن ریخته باشه . اما ماه بعدش که اسفند باشه باید 20 پریود میشودم ولی هنوز پریود نشدم
    شاید تا الان 15 تا چک بیبی استفاده کردم و همه منفی
    زمانی که 7 روز عقب افتاده بودم یعنی 27 اسفند آزمایش خون دادم و منفی بود اما هنوز نشدم
    امروز دوباره رفتم آزمایش دادم و جوابشو فردا میدن
    ممکن این آزمایش بارداریو نشون بده ؟
    اگه این آزماش هم ه با 15 روز عقب افتادن داده شده  منفی باشه دیگه امکان باردار بودن وجود نداره و باید منتظر پریود باشم یا باز هم خطر وجود داره ؟
    منون مسشم جواب کاملی بهم بدین تا از استرس خلاص بشم
    من همین الان دوباره چک بیبی گذاشتم و منفی بود....
    این پست قبلی منه که گذاشته بودم . الان 1 ماه که عقب افتادم . آزمایش خون دومم که 15 روز عقب افتاده بودم منفی بود . اما نمیدونم چرا پریود نمیشم
    زعفران هم مرتب میخورم
    آیا ممکن باردار باشم با توجه به آزمایشا و گفته هام ؟

شما باردار نيستيد به دليلي كه فقط دكتر متخصص با معاينه شما متوجه ميشه پريودتون عقب افتاده مثلا وجود كيست يا.... پس به دكتر مراجعه كنيد آزمايشها هم همراهتون باشه...
    موفق باشيد

13. arianoo نوشته است: 1 - قاعدگی نامنظم دارم. ( گاهی 35 روز - گاهی 42 روز - گاهی 31 روز ) 2 - دوره خونریزی 5 روز است. 4 - آخرین بار 6-1-92 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 17-1-92 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی بیرون تخلیه شد اما قبل از آمدن منی ( حدود بیست دقیقه قبل ) دست آلبوده به پیشاب با آلت تماس پیدا کرد . 7- تقریبا دو روز بعد 4 عدد ال دی و 12 ساعت بعد از آن 4 عدد ال دی دیگر مصرف شد ( قبل از 72 ساعت )

رابطه شما در زمان خطرناكي و به نحو خطرناكي انجام شده و احتمال بارداري هست ولييييي با مصرف درست قرص (اورژانسي) بارداري در شما منتفي است (98 درصد مواقع روش اورژانسي مانع بارداري ميشه) هرچه قرص را زودتر مصرف كرده باشين احتمال بارداري را كاهش داده ايد.اين نكته هم در نظر داشته باشين بي شك زمان پريودتون تغيير خواهد كرد.

14. arianoo نوشته است: 1 - قاعدگی نامنظم دارم. ( گاهی 35 روز - گاهی 42 روز - گاهی 31 روز ) 2 - دوره خونریزی 5 روز است. 4 - آخرین بار 6-1-92 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 17-1-92 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی بیرون تخلیه شد اما قبل از آمدن منی ( حدود بیست دقیقه قبل ) دست آلبوده به پیشاب با آلت تماس پیدا کرد . 7- تقریبا دو روز بعد 4 عدد ال دی و 12 ساعت بعد از آن 4 عدد ال دی دیگر مصرف شد ( قبل از 72 ساعت )

با سلام و سپاس از توضیحات درست و کاملتون

احتمال وجود تخمک در زمان رابطه جنسی شما خیلی کمه - چرا که شما 6فروردین خونریزیتون شروع شده و  اگه خونریزی طبق گفته خودتون5 روز ادامه داشته؛ پس در زمان آمیزش شما(17فروردین) تازه چند روز بوده که پاک شده بودید.
    از طرفی شما از روش اورژانسی درست استفاده کردید

پس نگران نباشید .  احتمال بارداری در شما صفره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. سلام . اگه یادتون باشه مشکلم را در پست 438 مطرح کردم. نامزدم دیروز بعد از استراحت حالش خوب شد و کسلیش و ضعفش تموم شد. امروزم حالش کاملا خوب بود اما الان میگه توی دلم احساس سنگینی میکنم و هی بهم میگه که میترسه باردار باشه... راستش من رو هم ترسونده و من رو هم روی این مسله حساس کردم . ما در طی هفته پیش 3 بار با هم رابطه داشتیم و ایشون الان در زمان تخمک گذاری قرار دارن و منم به این خاطر کاملا از رابطمون اطمینان دارم و محافظت شده بود.
    حالا واقعا اگه خانومی باردار بشه توی دلش احساس سنگینی میکنه؟ نامزدم میگه این اولین باریه که اینجوری شدم. لطفا ما رو از نگرانی دربیارید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 30 از 132
رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید