شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. marzi_znu نوشته است: سلام
    ممکنه جواب آزمایش بتا اشتباه باشه؟ من آزمایش دادم جوابش این بود:
    Beta HCG result <2.00

ولی آخه قبلش بیبی چک گذاشتم که دو خط نشون داده بود (البته تو ادرارم لکه خون بود)

احتمال اشتباه آزمایش hcg بسیار بسیار پایینه مگر اینکه در آزمایشگاه سهل انگاری رخ داده باشه
    ولی جواب آزمایش hcg خیلی مطمئن تر از بی بی چک هستش.
    با توجه به عدد آزمایش شما-بارداری رخ نداده

برای اطمینان کامل میتونید دوباره آزمایش hcg رو بدید.

2. tinas28

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من نمي دونم كه باردارم يا نه فكر مي كنم هفته آينده بتونم بفهمم.ولي الان 11 روزه كه سينه هام درد مي كنند مخصوصا نوك سينه هام خيلي حساس شدن و گاهي خارش مي گيرن و گاهي هم تير مي كشن.از ديشب هم زير دلم يعني بالاي استخوان شرمگاهي گهگاه درد خفيف يا تير كشيدگي پراكنده حس مي كنم.به نظر شما اينا مي تونن علائمي از بارداري باشند و آيا در صورت بارداري اين درد ها مخصوصا زير دل طبيعيه؟
    اگه نظري دارين خوشحال مي شم بدونم
    با تشكر

3. با سلام من 2 ماه و 3 روز پیش با همسرم نزدیکی داشتم و 47 روز بعد آز خون دادم که بتا کمتر از یک دهم بود چون نگران بودم 1 هفته بعد از آز اول دوباره آز دادم که باز هم منفی بود.سونوی رحم هم دادم چیزی دیده نشد.طی این مدت2 بار پریود هم شدم منتها پریودم مثل سابق نیست از 7 روز تبدیل به 3 روز شده.سینم درد داره و حساسه احساس میکنم سینم پره و یه چیزی شبیه شیر میاد بیرون پروکلاتینم هم 5 بود.در قسمت چپ شکمم نزدیک ناف یه توده احساس میکنم.زیر شکمم درد داره و شونه ی چپم هم درد میکنه تا اون جایی که من اطلاع دارم اینها از عوارض حاملگی خارج رحمیه.من ایران نیستم و مشکل زبان دارم.آیا ممکنه که آزمایش خون حاملگی رو تشخیص نده؟آیا من باردارم؟اگه نه پس این علایم چی میتونه باشه؟تو رو خدا کمکم کنید دارم از استرس میمیرم.میترسم دیر بشه و دچار عواقبش بشم

4. سلام من پریود شدم و خونریزی خیلی شدیدی دارم
    حالا می توانم خیالم راحت باشه که باردار نیستم
    چون شنیدم بعضی ها هستند که هم باردار هستند و پریود هم میشن

5. سلام من با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم محافظت نشده وقتی دخول میخواست صورت بگیره چندبار آلتشون به واژن من برخورد کرد ولی منی بیرون تخلیه شد و حتی پشتم هم نریخت ولی من از پیشاب میترسم که نکنه وقتی میخاسته دخول کنه و به واژنم برخورد کرده پیشاب هم وجود داشته
    دوره یریودیم منظم 28 روزه هست و الان تقریبا 16 روز از آخرین پریودیم میگذره
    از رابطه هم 30 ساعتی گذشته از استرس دارم سکته میزنم آخه ما الان صیغه ایم حتی عقد هم نکردیم چه برسه به بارداری و بچه و این حرفا
    الان یعنی امکان بارداری هست؟؟؟
    از روش اورژانسی استفاده کنم؟؟
    چیکار کنم تورو خدا کمک کنین

6. sarina_69 نوشته است: سلام
    دختر عمه ی من دو روز مونده به پریودیش با همسرش رابطه داشته که منی در واژنش ریخته شده. حالا باردار شده.پریودی هاشم منظم بوه. سوال من اینه که دو روز مونده به پریودی ایا تخمکی وجود داره؟؟؟؟

اولين نكته اين كه هيچ چيز در علم صد در صد نيست پس احتمال بارداري در اون زمان چيزي شبيه صفره نه صفر ...دوم اينكه احتمال زياد دختر عمه شما در زماني غير از زمان ذكر شده (در دوران تخمك گذاري) رابطه داشتن ولي به نظر خودشون مني تخليه نشده ولي بي احتياطي كردن....

7. setareh0halioo نوشته است: سلام من پریود شدم و خونریزی خیلی شدیدی دارم
    حالا می توانم خیالم راحت باشه که باردار نیستم
    چون شنیدم بعضی ها هستند که هم باردار هستند و پریود هم میشن

دوست عزيز پريود شدن آن هم به قول خودتون اگر با خون ريزي شديد باشد شك نكنيد كه باردار نيستيد اون موضوعي كه ذكر كرديد چيزي شبيه لكه بيني است كه دلايل خودش داره...شما باردار نيستيد.

8. fati369 نوشته است: سلام من با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم محافظت نشده وقتی دخول میخواست صورت بگیره چندبار آلتشون به واژن من برخورد کرد ولی منی بیرون تخلیه شد و حتی پشتم هم نریخت ولی من از پیشاب میترسم که نکنه وقتی میخاسته دخول کنه و به واژنم برخورد کرده پیشاب هم وجود داشته
    دوره یریودیم منظم 28 روزه هست و الان تقریبا 16 روز از آخرین پریودیم میگذره
    از رابطه هم 30 ساعتی گذشته از استرس دارم سکته میزنم آخه ما الان صیغه ایم حتی عقد هم نکردیم چه برسه به بارداری و بچه و این حرفا
    الان یعنی امکان بارداری هست؟؟؟
    از روش اورژانسی استفاده کنم؟؟
    چیکار کنم تورو خدا کمک کنین

دوست عزيز اگر نظر من رو ميخواهيد احتمال بارداري در شما بسيار كمه ولي با اين حالت روحي شما بهتره روش اورژانسي استفاده كنيد تا استرس زياد مشكل ساز نشه براتون فقط توجه كنيذ استفاده از روش اورژانسي باعث تغيير در زمان پريدتون ميشه...

9. tani121 نوشته است: با سلام من 2 ماه و 3 روز پیش با همسرم نزدیکی داشتم و 47 روز بعد آز خون دادم که بتا کمتر از یک دهم بود چون نگران بودم 1 هفته بعد از آز اول دوباره آز دادم که باز هم منفی بود.سونوی رحم هم دادم چیزی دیده نشد.طی این مدت2 بار پریود هم شدم منتها پریودم مثل سابق نیست از 7 روز تبدیل به 3 روز شده.سینم درد داره و حساسه احساس میکنم سینم پره و یه چیزی شبیه شیر میاد بیرون پروکلاتینم هم 5 بود.در قسمت چپ شکمم نزدیک ناف یه توده احساس میکنم.زیر شکمم درد داره و شونه ی چپم هم درد میکنه تا اون جایی که من اطلاع دارم اینها از عوارض حاملگی خارج رحمیه.من ایران نیستم و مشکل زبان دارم.آیا ممکنه که آزمایش خون حاملگی رو تشخیص نده؟آیا من باردارم؟اگه نه پس این علایم چی میتونه باشه؟تو رو خدا کمکم کنید دارم از استرس میمیرم.میترسم دیر بشه و دچار عواقبش بشم

من تنها در مورد چند موضوع ميتونم كمكتون كنم...پريود شدن چه 3 روز خون ريزي چه 7 روز يعني بارداري منتفيه به علاوه اينكه شما دوبار آزمايش خون داديد و منفي بوده پس تا اينجا مطمئنيم شما باردار نيستيد ولي بارداري خارج از رحم تست بارداري را مثبت نشان نميدهد و چون بارداري خارج از رحم خطر ناك بوده پيشنهاد ميكنم حتما به دكنر متخصص مراجعه كنيد (شرايطي كه ذكر كرديد تا حدودي شبيه بارداري خارج از رحم است) با انجام سونوگرافي مطمئن خواهيد شد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام خدمت دوستان  عزيز
    1.من ديشب رابطه محافظت نشده داشتم . اما همسرم خيلي سري آلت خودش رو كشيد بيرون ولي خيلي كم مايعه مني به داخل ريخت من بلافاصله 2 قرص ldخوردم نميدونستم بايد 4 بخورم الان فهميدم با خوندن مطالب.حالا  تا 12 ساعت بعدي  4 ساعت مانده ايا اثري داره ؟؟؟اگه سر 12 ساعت 4 بخورم بارداري كنسل ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    2.دكتر براي من ازمايش پرو لاكتين نوشته  چون قبلا پرو لاكتينم بالا بود و قرص مصرف ميكردم الان قرص قط شده دباره ازمايش نوشته الان كه من قرص ldدارم ميخورم 6 تا تاثير ميزاره اكه برم آزمايش؟؟؟ من چند روز بعد خوردن قرص ميتونم برم آزمايش بدم رو هرمون هام تاثير نميزاره زياد نشون نميده هرمونو ؟؟؟؟
    خواهشا جواب بدين دارم ديونه ميشم و وقطي هم نيست تا 4  ساعت ديگه واسه قرصا.

11. سلام من عضو جديد هستم ببخشيد اگه اينجا سوالم و مطرح ميكنم.
    من بانامزدم رابطه محافظت نشده داشتم و قرص اورژانس خوردم البته در بسته يك عدد بود كه دوزش معادل 2قرص بود بعد از چند روز دوباره رابطه داشتيم يك قرص ديگه خوردم. حدود 12روز بعد از پريودم لكه هاي سياه ميديدم كه مقدارش زياد نبود و تقريبا چهارروز طول كشيد اين نشانه پريود شدنه؟من بايد ششم فروردين پريود ميشدم ولي نشدم 13روزه عقب افتاده از بي بي چك استفاده كردم جواب منفي بود آيا احتمال بارداري وجود داره؟اون لكه هلي سياه نشونه پريود بودنه؟دوباره كي پريود ميشم؟خيلي نگرانم لطفا كمكم كنيد.

12. saharjavid نوشته است: سلام من عضو جديد هستم ببخشيد اگه اينجا سوالم و مطرح ميكنم.

من بانامزدم رابطه محافظت نشده داشتم و قرص اورژانس خوردم البته در بسته يك عدد بود كه دوزش معادل 2قرص بود بعد از چند روز دوباره رابطه داشتيم يك قرص ديگه خوردم. حدود 12روز بعد از پريودم لكه هاي سياه ميديدم كه مقدارش زياد نبود و تقريبا چهارروز طول كشيد اين نشانه پريود شدنه؟من بايد ششم فروردين پريود ميشدم ولي نشدم 13روزه عقب افتاده از بي بي چك استفاده كردم جواب منفي بود آيا احتمال بارداري وجود داره؟اون لكه هلي سياه نشونه پريود بودنه؟دوباره كي پريود ميشم؟خيلي نگرانم لطفا كمكم كنيد.

سلام
    دوست عزیز توضیحات شما قدری ناقص است
    اینکه رابطه محافظت نشده شما در دوره تخمک گذاری بوده یا نه مهمه
    و اینکه ایا منی داخل یا روی واژن تخلیه شده ؟
    چون ممکنه در رابطه شما احتمال بارداری وجود نداشته و شما بیهوده از قرصهای ورمونی استفاده کردید
    استفاده این قرصها باعث بهم خوردن نظم پریود میشه و ممکنه تاخیر زمان پریود شما همین باشه

ولی اگر زمان رابطه شما درمحدوده تخمک گذاری بوده و یا منی داخل یا روی واژن تخلیه شده ؛ پیشنهاد میکنم آزمایش hcg  بدین تا باردرای یا عدم باردرای بصورت مطمئن مشخص بشه.

13. Heliasetareh نوشته است: سلام خدمت دوستان  عزيز
    1.من ديشب رابطه محافظت نشده داشتم . اما همسرم خيلي سري آلت خودش رو كشيد بيرون ولي خيلي كم مايعه مني به داخل ريخت من بلافاصله 2 قرص ldخوردم نميدونستم بايد 4 بخورم الان فهميدم با خوندن مطالب.حالا  تا 12 ساعت بعدي  4 ساعت مانده ايا اثري داره ؟؟؟اگه سر 12 ساعت 4 بخورم بارداري كنسل ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    2.دكتر براي من ازمايش پرو لاكتين نوشته  چون قبلا پرو لاكتينم بالا بود و قرص مصرف ميكردم الان قرص قط شده دباره ازمايش نوشته الان كه من قرص ldدارم ميخورم 6 تا تاثير ميزاره اكه برم آزمايش؟؟؟ من چند روز بعد خوردن قرص ميتونم برم آزمايش بدم رو هرمون هام تاثير نميزاره زياد نشون نميده هرمونو ؟؟؟؟

خواهشا جواب بدين دارم ديونه ميشم و وقطي هم نيست تا 4  ساعت ديگه واسه قرصا.

سلام
    متاسفانه من فقط میتونم به سوال اولتون جواب بدم ولی چون برای شما زمان مهمه پستتونو جواب دادم
    بله اگه4 عدد قرص رو بخوربد بارداری کنسل میشه - نگران نباشید همین الان هم 2عدد قرص رو بخورید دیر نیست.

14. mahn

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. من یه رابطه حفاظت نشده داشتم که مطمئن نیستم  منی روی واژنم ریخته شده یا نه پریودهای نامنظم دارم  اما 7 روز بد اون من 3 روز خونریزی داشتم  که مطمئن نیستم پریود شده بودم یا نه  بعد از اونم حدود 10 روز کمردرد داشتم که البنه خوب شد به نظرنون من حاملم؟ خیلی میترسم

15. mahn نوشته است: سلام. من یه رابطه حفاظت نشده داشتم که مطمئن نیستم  منی روی واژنم ریخته شده یا نه پریودهای نامنظم دارم  اما 7 روز بد اون من 3 روز خونریزی داشتم  که مطمئن نیستم پریود شده بودم یا نه  بعد از اونم حدود 10 روز کمردرد داشتم که البنه خوب شد به نظرنون من حاملم؟ خیلی میترسم

با درود
    دوست عزيز خدا هم الان نميتونه بگه شما بارداريد يا خير. شما هيچ اطلاعاتي در مورد اينكه نزديكي روز چندم سيكلتون بوده و اون سه روز خونريزي چه روزي بوده و اينكه منظورتون از نا مرتب بودن پريودتون چيه و اساسا سيكلتون چند روزست و ... نداديد. بجز اينها بايستي بگيد خونريزيتون زياد بوده يا كم و خونريزي پريودتون معمولا كمه يا زياد. در اين صورت خيلي از كاربرها ميتونند پاسختون رو بدند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 28 از 132
رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید