شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد قسمت راست شکم

1. با سلام

یکی از نزدیکانم حدود یک سال و نیم دو سال پیش رفت دکتر یه سونو داد به صورت اتفاقی متوجه شد کبدش چرب هست و دکتر گفت خفیفه و داروی خاصی جز فعالیت نداره.
    حالا گاهی میگه وقتی بد میشینم سمت راست شکمم درد میگیره خیلی زیاد نیست اما گاهی تا قسمت رونم تیر میکشه.

تصمیم داره باز بره سونو برای کبد.
    اما این درد ممکنه از کبد باشه؟
    ضمناً ایشون خانم هستن و سال قبل فتق شکمی داشتن که عمل کردن و مش داخل بدن همون قسمت راست و نزدیک کبد هست.

منتظر پاسخ هستم
    پیروز باشید

2. سلام
    پست قبل رو که کسی جواب نداد.

بیمار مورد نظر برای سونو گرافی کبد ( غشا داخلی و خارجی ) و کیسه صفرا اقدام کرد.
    در جواب سونو همه چی خوب بود ، سایز اندام ها نرمال بود ،سنگ کیسه صفرا مشاهده نشد و کبد مانند قبل چربی خفیف داشت.

با توجه به اینکه شخص آپاندیس رو هم سابق عمل کردن ، این درد سمت راست برای چی میتونه باشه؟
    ممکنه مش که بعد از عمل فتق شکمی در بدن قرار داده شده جابجا شده باشه ؟
    یا فتق دوباره برگشته باشه؟

باتشکر

3. سلام من هنگام نزدیکی وقتی به پشت می خوابم وپاهام بالاست هنگام دخول وخروج زیردلم سمت راست تیرمیکشه آیامشکلی هست؟

4. sara365 نوشته است: سلام من هنگام نزدیکی وقتی به پشت می خوابم وپاهام بالاست هنگام دخول وخروج زیردلم سمت راست تیرمیکشه آیامشکلی هست؟

سلام

اگه در حوالی ایام تخمک گذاری قرار ندارید
    اگه از عدم وجود کیست تخمدان مطمئن هستید
    اگه نزدیک به تایم پریود نیستید
    اگه ...

خلاصه
    اگه همه چیز اوکی هست اونوقت
    انقباضات رحم ناشی از ارگاسم، میتونه این درد در ناحیه‌ی شکم رو توجیه کنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید