شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. m885 نوشته است: با سلام
    نامزد من دوره های 28 روزه دارند 21 روز پاکی و 7 روز خونریزی
    آخرین مرتبه 3/1/92 دورشون شروع شد
    امروز16/1/92 ما با هم یک رابطه محافظت شده داشتیم که بعد از ارضا من آلت خودمو کاملا شستم و قبلش هم ادرار کردم که منی داخل آلتم نباشه
    بعد از اینکار من با لباس زیر بودم و و کاملا خشک بود و یک لحظه با آلت خانمم برخورد داشتم که دیدم لباس زیرم خیس شده و مایه لیزی روشه
    واژن خانمم خیس بود و ایشون می گه از من بود خیسی اما من به شک افتادم که این پیشاب من بوده (چون قبلش یکم تحریک شده بودم اما آلتم سفت نشده بود زیاد)یا خیسی از واژن همسرم بوده
    چون در روزهای پر خطر هم هستیم موندم نیازی به استفاده از قرص های اورژانسی هست یانه
    دوره پریود بعدی ایشون 30/1/91  می باشد
    اگر قرص مصرف کنه و 7 روز بعد پریود بشه و 7 روز طول بکشه به تاریخ پریود اصلی خودشون می رسه و ممکنه بیشتر از 10 روز طول بکشه و این یکم نگرانم میکنه
    چون قبلا هم چنین سابقه ای داشتند
    ممنون میشم تمام دوستان نظراتشونا زود بدند  تا بهتر بتونیم تصمیم بگیریم
    با تشکر از شما دوستان عزیز

سلام
    خیلی بعیده که خیسی از پیشاب بوده باشه و بیشترین احتمال به همون ترشحات واژن برمیگرده اما اگه خودتون مطمئنید که ترشح پیشاب داشتید بهتره روش اورژانسی رو بکار بگیرید چون در روزهای پرخطر بودید و نامزدتون هم لباس تنشون نبوده.

2. hrmo نوشته است: با سلام.من و نامزدم دیروز با هم رابطه محافظت نشده داشتیم.آخرین پریودش هم 25 اسفند ماه شروع شد.که تا 14 فروردین میشه 19 روز.
    دیروز دخول انجام شد اما منی اصلا وارد واژن نذاشتم که بشه.راستش از پیشآب میترسم.
    البته از 1 هفته قبل از نزدیکی به روش های دیگه هر روز منو ارضا میکرد.
    آیا احتمال حاملگی هست؟
    خیلی فشار و استرس زیادی رومون هست.

ببینید پیشاب زمانی قابلیت بارداری رو داره که سر راهش اسپرم باشه.یعنی اینکه شما یکبار ارضا شدید حتی با دستمال خودتونو تمیز کرده باشید مجددا ارتباط برقرار کنید اون موقع ممکن پیشاب حاوی اسپرم باشه.

3. sarina_69 نوشته است:
    hrmo نوشته است: با سلام.من و نامزدم دیروز با هم رابطه محافظت نشده داشتیم.آخرین پریودش هم 25 اسفند ماه شروع شد.که تا 14 فروردین میشه 19 روز.
    دیروز دخول انجام شد اما منی اصلا وارد واژن نذاشتم که بشه.راستش از پیشآب میترسم.
    البته از 1 هفته قبل از نزدیکی به روش های دیگه هر روز منو ارضا میکرد.
    آیا احتمال حاملگی هست؟
    خیلی فشار و استرس زیادی رومون هست.

ببینید پیشاب زمانی قابلیت بارداری رو داره که سر راهش اسپرم باشه.یعنی اینکه شما یکبار ارضا شدید حتی با دستمال خودتونو تمیز کرده باشید مجددا ارتباط برقرار کنید اون موقع ممکن پیشاب حاوی اسپرم باشه.

براي رفع استرس و همچنين به دليل وجود رابطه در دوره تخمك گذاري پيشنهاد مي شود از روش اورژانسي استفاده كنيد.
    قرص لوونورژسترول را از داروخانه تهيه كرده (يك بسته حاوي دو عدد قرص) اولين قرص را در اولين فرصت دومين قرص را 12 ساعت بعد مصرف كنيد.توجه داشته باشيد تا 72 ساعت پس از رابطه تاثير قرص ها قابل اطمينان است.

4. سلام دوستان ! سوال من مربوط به حاملگی هست ! ببینید من با دوست دخترم رابطه داشتم و هر بار که ارضا می شدم ، منی خودم رو تو دستمال کاغذی خالی می کردم  و بعد ادرار می کردم ؟ احتمال بارداریش هست ؟

یه بار هم منی ام رو تو حموم رو سینه اش ریختم و همونجا با صابون شستم احتمالش هست که حامله بشه ؟

تو رو خدا جواب بدید من خیلی دوستش دارم و نگران او ن هستم ، در ضمن باکره هم هست

5. soozheh نوشته است:
    سلام دوستان ! سوال من مربوط به حاملگی هست ! ببینید من با دوست دخترم رابطه داشتم و هر بار که ارضا می شدم ، منی خودم رو تو دستمال کاغذی خالی می کردم  و بعد ادرار می کردم ؟ احتمال بارداریش هست ؟

یه بار هم منی ام رو تو حموم رو سینه اش ریختم و همونجا با صابون شستم احتمالش هست که حامله بشه ؟

تو رو خدا جواب بدید من خیلی دوستش دارم و نگران او ن هستم ، در ضمن باکره هم هست

سلام
    اگه پیشاب هم در روزهای پرخطر با واژن ایشون تماس نداشته اصلا امکان بارداری با توصیفات شما نیست.

6. ashina

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mah2i2 نوشته است:
    ashina نوشته است:
    mah2i2 نوشته است:
    ashina نوشته است: با سلام و سپاس
    من در روز سوم پریودم رابطه سطحی داشتم که فقط یکی دوبار تماس آلت داشتیم که ممکن است پیشاب بهم برخورد کرده باشه (منی جای دیگه تخلیه شد) بعد از رابطه چهار روز دیگه هم خونریزی داشتم و پریودم به طور کامل و مثل همیشه تموم شد ، شریک جنسی ام هم بیماری واریکوسل داشتن که عمل کردن و هنوز اسپرماشون به طورکامل بهبود نداشتن، من از اونجاییکه در دوران پرخطر نبودم از روش اورژانسی استفاده نکردم،آیا اشتباه کردم؟؟ آیا احتمال حاملگی هست؟ چندروزه که ترشحاتم زیاد شده و تکرر ادرار هم دارم Sad

ممنونم از راهنماییهاتون

با شرایطی که گفتید جای نگرانی نیست
    وقتی پریود شدید یعنی حاملگی منتفیه.
    چون خونریزی داشتید و محتویات رحم تخلیه شده

فقط یک سوال:
    الان چند روز از آون روز میگذره؟
    چون تکرر ادارار موقعی میتونه از علائم بارداری باشه که کیسه جنینی شکل گرفته باشه و جنین قدری رشد کرده باشه
    و این اتفاق نمی افته مگر در هفته چهرم پنجم به بعد. . .

ممنون از پاسختون
    من روز بیست و چهار اسفند ماه رابطه داشتم، البته تکرر ادرارم خوب شده ولی از دیروز سرگیجه دارم البته سرما هم خوردم و مریض هستم.
    میخواستم بدونم بعد از بیست و یک روز از رابطه آزمایش خون درست جواب میده یا باید پریود عقب افتاده باشه تا درست جواب بده؟؟؟؟

لطفا سریع راهنماییم کنین چون فردا رو فقط میتونم برم آزمایش بدم و استرس زیادی دارم Sad

نگرانی شما قدری بی مورد است چرا که به طور طبیعی شما هنوز به زمان پریود بعدی نرسیده اید
    پس تاخیری نداشتید که بابت اون نگران بشید که احتمال داره بارداری رخ داده باشه
    سردرد شما هم احتمالا به همون سرماخوردگیتون برمیگرده

ولی جواب سوالتون : بله جواب آزمایش خون beta hcg بعد از این مدت قابل اطمینانه و شما میتونید برای اینکه از نگرانی دربیاید این آزمایشو فردا بدید.

گرچه اگر رابطه جنسی شما در21اسفند با اون کیفیت که گفتید آخرین تماس جنسی شما بوده باشه احتمال بارداری در حد صفره .
    موفق و پیروز باشید .

خیلی ممنونم از راهنماییتون
    من دیروز آزمایش دادم وجواب منفی بود ولی اونجا بهم گفتن تا پریودتون عقب نیوفته نمیشه به این جواب اعتماد کرد.
    من گیج شدم، میشه کمکم کنین
    ممنونم

7. ashina نوشته است:
    mah2i2 نوشته است:
    ashina نوشته است:
    mah2i2 نوشته است:
    ashina نوشته است: با سلام و سپاس
    من در روز سوم پریودم رابطه سطحی داشتم که فقط یکی دوبار تماس آلت داشتیم که ممکن است پیشاب بهم برخورد کرده باشه (منی جای دیگه تخلیه شد) بعد از رابطه چهار روز دیگه هم خونریزی داشتم و پریودم به طور کامل و مثل همیشه تموم شد ، شریک جنسی ام هم بیماری واریکوسل داشتن که عمل کردن و هنوز اسپرماشون به طورکامل بهبود نداشتن، من از اونجاییکه در دوران پرخطر نبودم از روش اورژانسی استفاده نکردم،آیا اشتباه کردم؟؟ آیا احتمال حاملگی هست؟ چندروزه که ترشحاتم زیاد شده و تکرر ادرار هم دارم Sad

ممنونم از راهنماییهاتون

با شرایطی که گفتید جای نگرانی نیست
    وقتی پریود شدید یعنی حاملگی منتفیه.
    چون خونریزی داشتید و محتویات رحم تخلیه شده

فقط یک سوال:
    الان چند روز از آون روز میگذره؟
    چون تکرر ادارار موقعی میتونه از علائم بارداری باشه که کیسه جنینی شکل گرفته باشه و جنین قدری رشد کرده باشه
    و این اتفاق نمی افته مگر در هفته چهرم پنجم به بعد. . .

ممنون از پاسختون
    من روز بیست و چهار اسفند ماه رابطه داشتم، البته تکرر ادرارم خوب شده ولی از دیروز سرگیجه دارم البته سرما هم خوردم و مریض هستم.
    میخواستم بدونم بعد از بیست و یک روز از رابطه آزمایش خون درست جواب میده یا باید پریود عقب افتاده باشه تا درست جواب بده؟؟؟؟

لطفا سریع راهنماییم کنین چون فردا رو فقط میتونم برم آزمایش بدم و استرس زیادی دارم Sad

نگرانی شما قدری بی مورد است چرا که به طور طبیعی شما هنوز به زمان پریود بعدی نرسیده اید
    پس تاخیری نداشتید که بابت اون نگران بشید که احتمال داره بارداری رخ داده باشه
    سردرد شما هم احتمالا به همون سرماخوردگیتون برمیگرده

ولی جواب سوالتون : بله جواب آزمایش خون beta hcg بعد از این مدت قابل اطمینانه و شما میتونید برای اینکه از نگرانی دربیاید این آزمایشو فردا بدید.

گرچه اگر رابطه جنسی شما در21اسفند با اون کیفیت که گفتید آخرین تماس جنسی شما بوده باشه احتمال بارداری در حد صفره .
    موفق و پیروز باشید .

خیلی ممنونم از راهنماییتون
    من دیروز آزمایش دادم وجواب منفی بود ولی اونجا بهم گفتن تا پریودتون عقب نیوفته نمیشه به این جواب اعتماد کرد.
    من گیج شدم، میشه کمکم کنین
    ممنونم

دوست عزيز آزمايش خون از يك هفته بعد از رابطه قابل اطمينان هست

8. سلام واقعا اگه این طوری هست پس چرا من پریود نمیشم.
    الان 6روز پریودیم عقب افتاده .
    قرص یا داروی گیاهی هست که مصرف کنم تا بشم
    با تشکر

9. setareh0halioo نوشته است: سلام واقعا اگه این طوری هست پس چرا من پریود نمیشم.
    الان 6روز پریودیم عقب افتاده .
    قرص یا داروی گیاهی هست که مصرف کنم تا بشم
    با تشکر

عزیزم نگران نباش اگه منی رو التت نریخته پس نگرانیت بی مورد مخصوصا اون روزی که شما رابطه داشتید روز بعد از پاکی بوده تخمکی وجود نداشته.الان علایم پریودی رو داری؟ مث کمر درد سینه درد تغییر ترشحات بالا رفتن دما ؟اگه داری  مطمئن باش میشی.به خاطره استرس منم با نامزدم فقط مالش الت ها رو داشتم 18 روز پریودیم عقب افتاد.گل گاو زبان میگن خوبه یا چای زعفران

10. سلام خسته نباشید.اگر زن روی مرد بخوابدوموقع انزال منی زن سریع از روی مرد بلند شود اما کمی مایع منی با واژن زن تماس پیدا کند.و زن بلافاصله محل را با آب بشوید احتمال بارداری وجود دارد یا نه؟

11. karbar0 نوشته است: سلام خسته نباشید.اگر زن روی مرد بخوابدوموقع انزال منی زن سریع از روی مرد بلند شود اما کمی مایع منی با واژن زن تماس پیدا کند.و زن بلافاصله محل را با آب بشوید احتمال بارداری وجود دارد یا نه؟

سلام
    اگه در روزهای پرخطر بوده باشه بله امکان بارداری هست.

12. سلام من 23 سالمه پریودم هم منظمه همیشه 6 تا 8 ام ماه پریود میشدم.توی اسفند روز 6ام با نامزدم  رابطه داشتم البته دخول انجام نشد و آخه من باکره ام هنوز و 8 ام  پریود شدم.این ماه 10 روز از پریودم گذشته ولی هنوز پریود نشدم.دردای قبل پریودم رو دارم  حالت تهوع هم بعضی وقتا بهم دست میده.میترسم حامله شده باشم نامزدم میگه چیزی نیس.خیلی میترسم.کمکم کنین.

13. nasi469 نوشته است: سلام من 23 سالمه پریودم هم منظمه همیشه 6 تا 8 ام ماه پریود میشدم.توی اسفند روز 6ام با نامزدم  رابطه داشتم البته دخول انجام نشد و آخه من باکره ام هنوز و 8 ام  پریود شدم.این ماه 10 روز از پریودم گذشته ولی هنوز پریود نشدم.دردای قبل پریودم رو دارم  حالت تهوع هم بعضی وقتا بهم دست میده.میترسم حامله شده باشم نامزدم میگه چیزی نیس.خیلی میترسم.کمکم کنین.

دوست عزيز شما پريود شديد و بعد از پريودتون هيچ رابطه ايي نداشتين پس چه جور ممكنه شما باردار باشين؟ زماني كه شما پريود مشيد يعني باردار نبوديد.
    دليل تاخير پريود شما ميتونه استرس،تغيير فصل و يا مشكل از اين ها پيچيده تر باشه و اگر تا چند روز ديگه پريود نشديد حتما برين دكتر زنان.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام
    ممکنه جواب آزمایش بتا اشتباه باشه؟ من آزمایش دادم جوابش این بود:
    Beta HCG result <2.00
    ولی آخه قبلش بیبی چک گذاشتم که دو خط نشون داده بود (البته تو ادرارم لکه خون بود)

15. سلام
    دختر عمه ی من دو روز مونده به پریودیش با همسرش رابطه داشته که منی در واژنش ریخته شده. حالا باردار شده.پریودی هاشم منظم بوه. سوال من اینه که دو روز مونده به پریودی ایا تخمکی وجود داره؟؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 27 از 132
رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید