شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزش در آلت

1. با عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر صادقی
    جوانی 20 ساله هستم که حدود 6ماه است که در آلت و زیر بیضه من سوزش وجود دارد  که در اوایل آلت کوچک و سفت می شد و سوزش شدیدی داشت و با لمس آلت احساس جنب شدن به من دست می داد  و آزمایش ادرار هم دادم ولی علائمی از عفونت وجود نداشت  البته قبل از اتفاق این موضوع آلت یک بار بعد از ادرار درد گرفت و در این مدت در خواب زیاد جنب می شدم حدود 20 رور بعد به پزشک عمومی مراجعه کردم که پزشک گفت حساسیت است چند روز بعد به متخصص کلیه و مجاری ادرار مراجعه کردم  که قرص های سیپروفلوکساسین تجویز کردند و گفتند که  باید ازدواج کنی و هفته ای 2 بار نزدیکی داشته باشی و  پروستات است ولی مصرف دارو های عفونت و حساسیت تاثیر چندانی نداشت پس از مدتی به پزشک عمومی مراجعه کردم که قرص های کلماستین و فلوکستین با مصرف عرق کاسنی + عسل در یک ماه تجویز کردند که با مصرف این داروها کمی بهتر شدم و در این مدت جنب نشدم ولی هنوز زمانی که آلت را فشار می دهم کمی سوزش و درد می گیرد البته این سوزش گاهی مواقع به مقعد هم می رسد که با خارش همراه است می خواستم ببینم آیا عفونت است یا خیر اگر امکان دارد مرا راهنمایی کنبد و علت چیست؟در ضمن متذکر شوم که در اوایل تکرر ادرار هم داشم الان کمتر شده است.
    با تشکر

2. 2048 نوشته است: با عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر صادقی
    جوانی 20 ساله هستم که حدود 6ماه است که در آلت و زیر بیضه من سوزش وجود دارد  که در اوایل آلت کوچک و سفت می شد و سوزش شدیدی داشت و با لمس آلت احساس جنب شدن به من دست می داد  و آزمایش ادرار هم دادم ولی علائمی از عفونت وجود نداشت  البته قبل از اتفاق این موضوع آلت یک بار بعد از ادرار درد گرفت و در این مدت در خواب زیاد جنب می شدم حدود 20 رور بعد به پزشک عمومی مراجعه کردم که پزشک گفت حساسیت است چند روز بعد به متخصص کلیه و مجاری ادرار مراجعه کردم  که قرص های سیپروفلوکساسین تجویز کردند و گفتند که  باید ازدواج کنی و هفته ای 2 بار نزدیکی داشته باشی و  پروستات است ولی مصرف دارو های عفونت و حساسیت تاثیر چندانی نداشت پس از مدتی به پزشک عمومی مراجعه کردم که قرص های کلماستین و فلوکستین با مصرف عرق کاسنی + عسل در یک ماه تجویز کردند که با مصرف این داروها کمی بهتر شدم و در این مدت جنب نشدم ولی هنوز زمانی که آلت را فشار می دهم کمی سوزش و درد می گیرد البته این سوزش گاهی مواقع به مقعد هم می رسد که با خارش همراه است می خواستم ببینم آیا عفونت است یا خیر اگر امکان دارد مرا راهنمایی کنبد و علت چیست؟در ضمن متذکر شوم که در اوایل تکرر ادرار هم داشم الان کمتر شده است.
    با تشکر

سلام،
    با توجه به شرح حالی که دادید، بیشتر به نظر می رسد که عفونت مطرح باشد، آزمایشهای منفی کمی این تشخیص را زیر سوال می برد ولی ممکن است آزمایشهای اختصاصی برای برخی عوامل عفونی لازم باشد تا در صورت لزوم داروهای مناسب برای رفع آن داده شود. به نظر من درمان را زیر نظر یک پزشک ادامه دهید تا نتیجه بهتری بگیرید. در نهایت و پس از رد عوامل عفونی ممکن است عفونت یا مشکلات روانی در ایجاد این علایم نقش داشته باشند.

3. با عرض سلام و تشکر از راهنمایی خوبتون
    یک سوال داشتم
    آیا عفونت هایی در دستگاه تناسلی وجود دارند که با آزمایش ادرار مشخص نشوند من شنیده ام که بعضی عفونت ها در ادرار مشخص نمی شوند آیا این مطلب صحت دارد

4. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    بله-برخی عوامل میکروبی در ادرار در محیطهای معمولی آزمایشگاه رشد نمیکنند و عملیات ختصاصی لازم دارند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید