شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال جنسی در مورد نا متقارن بودن بیضه ها و استمنا بدون انزال و عوارض آن

1. علت سوزش بیضه و بعضا نوک الت بعد از تحریک طولانی مدت و بدون انزال چی هست؟

2. با سلام
    حدود 2 هفته پیش مشکلی در دفع ادرار داشتم که با مراجعه به دکتر ارولوژیست و با دادن چند قرص در مدت 1 هفته کمی مشکلم بر طرف شده
    البته مصرف قرص ها رو باید سه هفته دیگه ادامه بدم و دوباره به پزشک مربوطه مراجعه کنم
    سوال من مربوط به اینه که بعد مصرف قرص ها آب منی از من خارج نمی شه
    پس از جستجو در سایت مفیدتون به پاسخی رسیدم که فرموده بودند :  مصرف داروهای خاص مثل  مسدودکننده های آلفا ممکن باعثش باشه
    قرص های تجویز شده به من : gemifloxaci - celecoxib - tamsulosin - detrusitol 2mg هستش
    آیا مصرف این قرص ها باعث عدم خروج منی شده یا مشکل جدیدی پیدا کردم

3. malaki_mall نوشته است: علت سوزش بیضه و بعضا نوک الت بعد از تحریک طولانی مدت و بدون انزال چی هست؟

دوست عزیز
    معمولا در اثر تجمع منی و عدم تخلیه حالت درد به صورت گسترده و عمقی پیش میاد که کاملا طبیعیه و بعد از مدتی از بین میره اما  حالت سوزش رو در این شرایط معمولا نشنیدم.معمولا حالت سوزش رو در مواقع عفونت اداری داریم .
    آیا شما در مواقع دفع ادرار هم سوزش دارید؟یا دفع ادرارتون با مشکل نیست یعنی کمی دردناک و یا دچار تکرر ادار نیستید؟؟؟
    بهتر نظر سایر کاربران رو هم بگیرید اما در کل توصیه میکنم به پزشک مراجعه کنید و با دادن شرح حالتون یه تست ادرار انجام بدید تا مطمئن بشید که عفونتی در کار نیست.

4. sepideh90 نوشته است:
    malaki_mall نوشته است: علت سوزش بیضه و بعضا نوک الت بعد از تحریک طولانی مدت و بدون انزال چی هست؟

دوست عزیز
    معمولا در اثر تجمع منی و عدم تخلیه حالت درد به صورت گسترده و عمقی پیش میاد که کاملا طبیعیه و بعد از مدتی از بین میره اما  حالت سوزش رو در این شرایط معمولا نشنیدم.معمولا حالت سوزش رو در مواقع عفونت اداری داریم .
    آیا شما در مواقع دفع ادرار هم سوزش دارید؟یا دفع ادرارتون با مشکل نیست یعنی کمی دردناک و یا دچار تکرر ادار نیستید؟؟؟
    بهتر نظر سایر کاربران رو هم بگیرید اما در کل توصیه میکنم به پزشک مراجعه کنید و با دادن شرح حالتون یه تست ادرار انجام بدید تا مطمئن بشید که عفونتی در کار نیست.

البته بیشتر سوزش بیضه هست.

در دفع ادرار معمولا مشکل خاصی ندارم.

5. malaki_mall نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    malaki_mall نوشته است: علت سوزش بیضه و بعضا نوک الت بعد از تحریک طولانی مدت و بدون انزال چی هست؟

دوست عزیز

البته بیشتر سوزش بیضه هست.

در دفع ادرار معمولا مشکل خاصی ندارم.

با سلام
    دوست عزیز،این قضیه دقیقاً به دلیل تحریک شدن و ارضا نشدن رخ میده!کافیه خودتونو تحریک نکنید تا دچار اینگونه دردها نشید!اگر نمیتونید!بهتره که این محرکات همراه با انزال باشه تا به بیضه ها و مجاری ادراری و خروج منی،فشار بی جهت نیاد!
    موفق باشید.

6. sasi06

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    دوست دخترم حدود 10 باری خود ارضایی کرده که اصلا به سوراخ و پرده اش دست نزده و فقط قسمت بالایی رو مالش داده
    چند باری هم تو جکوزی آلتش رو جلوی آب گرفته با فشار
    خیلی نگرانه پرده خودش هست
    که باعث شده با آینه لبه های آلتش رو کنار بزنه که پردش رو ببینه ولی میگه فقط سوراخش رو دیده
    در ضمن میگه لبه های برجسته شده و داخل لبه ها تیره شده.
    میترسه بره دکتر بگه پرده نداره لطفا راهنممایش کنید تا از نگرانی در بیاد.

ببخشید که در انجمن تخصصی سوال نکردم چون همگی بسته بودند

7. sasi06 نوشته است: با سلام
    دوست دخترم حدود 10 باری خود ارضایی کرده که اصلا به سوراخ و پرده اش دست نزده و فقط قسمت بالایی رو مالش داده
    چند باری هم تو جکوزی آلتش رو جلوی آب گرفته با فشار
    خیلی نگرانه پرده خودش هست
    که باعث شده با آینه لبه های آلتش رو کنار بزنه که پردش رو ببینه ولی میگه فقط سوراخش رو دیده
    در ضمن میگه لبه های برجسته شده و داخل لبه ها تیره شده.
    میترسه بره دکتر بگه پرده نداره لطفا راهنممایش کنید تا از نگرانی در بیاد.

ببخشید که در انجمن تخصصی سوال نکردم چون همگی بسته بودند

سلام
    تغییر رنگ و سیاه شدنی که تو آلتش میبینه به دلیل خودارضاییش هست. خود ارضایی در خانمها باعث تغییر فرم، سیاه شدن و یا حتی آویزون شدن لبه های آلت تناسلی میشه. اگه چیزی وارد نکرده مطمئنا پردش هم سالم هست و آسیبی به بکارتش وارد نشده. خودارضایی آسیبی به پرده وارد نمیکنه. در کل برای اینکه به نگرانی و استرسش خاتمه بده مراجعه به متخصص زنان و معاینه میتونه کمکش کنه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. [RIGHT CLASS=MSONORMAL ALIGN=RIGHT]با سلام ، من 30 سالمه و مجرد هستم . سوالاتی راجع به بیضه ها داشتم که شاید مرتبط با این تاپیک باشه بهمین خاطر اینجا مطرح کردم : [/RIGHT CLASS]
    [RIGHT CLASS=MSONORMAL ALIGN=RIGHT]1- آیا اندازه بیضه ارتباطی با جثه و فیزیک بدنی فرد داره ؟ (من 174 سانتیمتر قد و وزنم 62 کیلوگرم و لاغر اندام هستم) اندازه بیضه های من البته با اندازه گیری با خط کش طول بیضه ام حدود 4 سانتیمتر و عرض آن حدود 2.5 سانتیمتر می باشد) آیا بیضه های من در رنج نرمال هستند؟[/RIGHT CLASS]
    2- آیا خودارضایی و یا نزدیکی با شریک جنسی در طول سال ها تاثیری در اندازه بیضه های شخص خواهد داشت؟(منظورم اینه که در یک زندگی زناشویی معمولی با گذشت سال های طولانی آیا بیضه های مرد با وجود فعالیت در طی سال ها به همان اندازه باقی می ماند؟)

9. amir914 نوشته است: [RIGHT CLASS=MSONORMAL ALIGN=RIGHT]با سلام ، من 30 سالمه و مجرد هستم . سوالاتی راجع به بیضه ها داشتم که شاید مرتبط با این تاپیک باشه بهمین خاطر اینجا مطرح کردم : [/RIGHT CLASS]
    [RIGHT CLASS=MSONORMAL ALIGN=RIGHT]1- آیا اندازه بیضه ارتباطی با جثه و فیزیک بدنی فرد داره ؟ (من 174 سانتیمتر قد و وزنم 62 کیلوگرم و لاغر اندام هستم) اندازه بیضه های من البته با اندازه گیری با خط کش طول بیضه ام حدود 4 سانتیمتر و عرض آن حدود 2.5 سانتیمتر می باشد) آیا بیضه های من در رنج نرمال هستند؟[/RIGHT CLASS]
    2- آیا خودارضایی و یا نزدیکی با شریک جنسی در طول سال ها تاثیری در اندازه بیضه های شخص خواهد داشت؟(منظورم اینه که در یک زندگی زناشویی معمولی با گذشت سال های طولانی آیا بیضه های مرد با وجود فعالیت در طی سال ها به همان اندازه باقی می ماند؟)

سلام
    1- بله. طبیعتا اندازه بیضه با جثه و فیزیک بدن ارتباط مستقیم داره.
    2- اندازه گیری با خط کش اونهم توسط خود شخص ابعاد دقیقی بدست نمیده. ولی این ابعادی که شما گفتید ابعادی منطقی هستن. اگه میخاید سایز دقیق بیضه هاتونو بدونید میتونید با انجام یه سونوگرافی بیضه این ابعاد رو بفهمید.
    3- خیر. اگه اینطوری بود تمام مردها از یک سنی به بعد دیگه بیضه نمیداشتند. البته بیضه ها هم مثل بقیه اندام بدن با کهولت سن کاراییشون کمتر میشه. قدرت اسپرم سازی و فعالیت بیضه در یک پیرمرد 70 ساله مطمئنا با یه جوون 20 ساله زمین تا آسمون فرق میکنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید