شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. toranjema نوشته است:
    haale نوشته است:
    toranjema نوشته است: سلام.من تو دوران کودکی تقریبا 4-5 سالگی اتفاقی برام افتاد.یه آقایی بهم نزدیک شد و چیزی که یادم میاد این بود که این آقا با دهنش آلتو منو میمکید.چون اون موقع خیلی کوچیک بودم چیز بیشتری یادم نمیاد.و به خاطر ترس به کسی هم چیزی نگفتم .از اون به بعد تا حالا با هیچکس هیچ نوع رابطه ای نداشتم.ولی الان به شدت نگرانم که نکنه اون موقع اون آقا به پرده بکارتم آسیب زده باشه.چون تو سن ازدواج هستم مدام نگران این مسئله هستم که به گناه نکرده آبروم بره.پیش دکتر هم میترسم برم.از ترس اینکه کسی چیزی بفهمه.سوالم اینه که برای دادن گواهی سلامت میتونن متوجه شن که پرده چند سالگی پاره شده؟

سلام

خدا لعنت کنه آدمای مریض رو

خواهر من امیدوارم که سالم باشی و هیچ آسیبی به بکارتت وارد نشده باشه
    تا چیزی رو وارد واژن نکنی، با هر تماس سطحی، بکارت صدمه نمی بینه. مثلا با روابط جنسی سطحی که بدون دخول هستند و یا با خود ارضایی که آلت رو مالش می دن (حالا یا به شیوه های دیگه خود ارضایی رو انجام می دن) و با خورده شده آلت توسط کسی، هیچ آسیب به بکارت وارد نمی شه مگر اینکه چیزی وارد واژن بشه. توی اینجور روابط اگه به طور مستمر و زیاد انجام بشن فقط طراوت و تازگی آلت از بین می ره و یه جورایی حالت لهیدگی یا تیرگی داره، یا یه جوری می شه ظاهرش که معلومه دست کاری شده، فقط همین!
    برای آرامش افکارت هم که شده برو و برای معاینه اقدام کن. هیچی هم برای دکتر نگو که بچه بودی چی شده و اینا. وقتی جوابشو شنیدی ازش بخواه برات گواهی سلامت هم صادر کنه. اما اگه دیدی دکتره داره با اما و اگه و شاید راجع به پرده ات نظر می ده بهش بگو که قلبنا برات چه اتفاقی افتاده..تا با توجه به اون نظر قطعی تر رو بده، البته نظر پزشکا در زمینه ی معاینه ی بکارت مثل هم نیس و هر کس یه چیزی می گه.
    این از این!
    فقط پزشکی قانونی می تونه تشخیص بده چه مدت پیش پرده پاره شده...اونم فکر نمی کنم روز و لحظه ی دقیقشو بگن یا فرد عامل رو پیداش کنن. فقط اینکه با معاینه می تونن تشخیص بدن ازاله ی بکارت چه زمانی اتفاق افتاده
    امیدوارم که شروع سال نو برات همراه با این خبر خوب باشه که بکارتت سالم هست و برای ازدواجت نه مشکلی داری و نه نیاز به نگرانی هست.
    شاد باشی

سلام.با وجود اینکه خیلی میترسیدم برم دکتر ولی بالاخره دیروز این ترسو گذاشتم کنار و رفتم.دکتر گفت که پرده کاملا سالم هست.البته من شنیده بودم که برای مشاهده پرده رو صندلی مخصوص باید نشست.ولی من روی تخت معمولی دراز کشیدم.ممکنه دکتر اشتباه کنه تو تشخیصش؟!
    15 سال استرس و نگرانی کشیدم به خاطر این مسئله،خیلی از موقعیتای خوب ازدواجمو به خاطرش رد کردم !اگه میدونستم مراجعه به دکتر اینقد راحت و بدون ترسه زودتر مراجعه میکردم.

دوست عزیز
    کار خوبی کردی که به استرست پایان دادی
    لاگه پیش متخصص رفتی که درست تشخیص داده
    من نمیدونم چرا دختر خانوما از این معاینه می ترسن!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    من رابطه ای داشتم که البته بدون دخول بوده و ما هر دو لباس زیر داشتیم
    فقط نامزدم با التش روی الت من کشید البته بهنظرم فشار هم اورد
    من 1 ساعت بعد رابطه خون دیدم و چندین ساعت بعد هم لک دیدم
    ایا به پرده ام اسیب وارد شده ؟با وجود اینکه لباس زیر هم داشتیم ؟؟؟

3. sohajoon_2 نوشته است: سلام

نه!
    وقتی چیزی وارد نشده چطوری آسیب دیده باشه؟
    با فشار اینجوری هم آسیب نمیبینه نگران نباش

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. badomak نوشته است:
    sohajoon_2 نوشته است: سلام

نه!

پس دلیل خونی که بعد از یک ساعت دیدم چی بوده؟؟

5. sohajoon_2 نوشته است:
    badomak نوشته است:

نه!

سلام

وقت پریودت نیس؟
    با آلتش ضربه وارد نکرد به ورودی واژنت؟
    درسته که با لباس زیر احتمال پارگی پرده ی بکارت و احتمال بارداری کاملا منتفی خواهد بود اما خب مگه لباس زیر چقدر ضخیمه؟ اگه قرار باشه با لباس زیر هم آلت ها به هم محکم برخورد داشته باشن و فشار وارد بشه می تونه به پرده آسیب برسونه
    شما برای راحت شدن فکرت، برای معاینه اقدام کن. اونم فقط توسط پزشک!

6. sohajoon_2 نوشته است:
    badomak نوشته است:

نه!

به نظر من چون لباس زیر تنتون بوده و پارچه روی پوست آلتتون کشیده شده ایجاد خراش کرده و این دلیل خونریزی هست که مشاهده کردید.

7. elinaze نوشته است:
    sohajoon_2 نوشته است:
    badomak نوشته است:

نه!

به نظر من چون لباس زیر تنتون بوده و پارچه روی پوست آلتتون کشیده شده ایجاد خراش کرده و این دلیل خونریزی هست که مشاهده کردید.

درست
    ولی مگه نباید خون همون لحظه که پرده پاره میشه بیاد ؟؟؟
    من یه ساعت بعد خون دیدم

8. درست
    ولی مگه نباید خون همون لحظه که پرده پاره میشه بیاد ؟؟؟
    من یه ساعت بعد خون دیدم[/quote]

خیر لزوما همون لحظه نیست. احتمال آسیب به بکارت خیلی کمه مگر اینکه فشار در حدی بوده باشه که با وجود دو لایه پارچه بازهم آلت وارد واژن شده باشه تا حد کمی!!!

9. سلام
    یه ســـوال!
    با توجه به صحبت هایی که با نامزدم داشتم میدونم که پرده بکارتش در محل ورودی واژنش قرار نداره!

امکانش هست پرده بکارتش داخل واژنش باشه مثلا پنج سانت بالا تر؟!

من نگران این آزمایش که خانوادم فکر کنم موقع عقد پیگیرش باشن هستم.آزمایش تاییدیه وجود پرده!

ممنون می شم راهنماییم کنید.

10. پارگی جزئی اندازه 1-2میلیمتری در ساعت 3 باعث عدم ارائه ی گواهی سلامت از سوی پزشکی قانونی میشه؟؟؟
    قبلا هم سوال کردم!منو بیرون نندازید!ولی ایندفعه به طور تخصصی خودمو معاینه کردم! من با نامزدم رابطه از طریق انگشت داشتم در حالت عادی وقتی التمو تو اینه دیدم یه سوراخ کوچک بود وقتی با دستام بازش میکنم یک مقدار بزرگتر میشه وشکل هفت باز میشه و وقتی بیشتر بازش میکنم تقریبا شکل u میشه یک مقدار حالت گرد بودن هم پیدا میکنه وپارگی کوچیک به اندازه 1-2 میلیمتری تو ساعت 3 میبینم.حالا این پارگی باعث عدم باکره بودن من میشه؟امکان داره از نامزدم جدا شم و نوع طلاق من بستگی به مدخوله بودن یا نبودن من داره  و رابطه با انگشت بوده ایا پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده رابطه با الت نبوده؟؟؟

11. اقای sabzabi با توجه به سایت های پزشکی که رفتم  و مطالب هشون رو خوندم پرده بکارت دقییییییییییییقا در نزدیکی واژن وجود داره . اگه اون خانم رابطه ای نزدیکی نداشته پس بکارتش سالمه

12. sabzabi نوشته است: سلام
    یه ســـوال!
    با توجه به صحبت هایی که با نامزدم داشتم میدونم که پرده بکارتش در محل ورودی واژنش قرار نداره!

امکانش هست پرده بکارتش داخل واژنش باشه مثلا پنج سانت بالا تر؟!

من نگران این آزمایش که خانوادم فکر کنم موقع عقد پیگیرش باشن هستم.آزمایش تاییدیه وجود پرده!

ممنون می شم راهنماییم کنید.

سلام
    نامزدتون از کجا میدونن هایمنشون در ورودی واژن نیست؟ تنها در صورت معاینه پزشک میشه این مسئله رو متوجه شد.
    گواهی سلامت رو تمام متخصصین زنان میتونن تایید کنن. اگه خودتوندوست ندارید گواهی سلامت بگیرید با خانواده تون صحبت کنید و حلش کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. sarina_69 نوشته است: پارگی جزئی اندازه 1-2میلیمتری در ساعت 3 باعث عدم ارائه ی گواهی سلامت از سوی پزشکی قانونی میشه؟؟؟
    قبلا هم سوال کردم!منو بیرون نندازید!ولی ایندفعه به طور تخصصی خودمو معاینه کردم! من با نامزدم رابطه از طریق انگشت داشتم در حالت عادی وقتی التمو تو اینه دیدم یه سوراخ کوچک بود وقتی با دستام بازش میکنم یک مقدار بزرگتر میشه وشکل هفت باز میشه و وقتی بیشتر بازش میکنم تقریبا شکل u میشه یک مقدار حالت گرد بودن هم پیدا میکنه وپارگی کوچیک به اندازه 1-2 میلیمتری تو ساعت 3 میبینم.حالا این پارگی باعث عدم باکره بودن من میشه؟امکان داره از نامزدم جدا شم و نوع طلاق من بستگی به مدخوله بودن یا نبودن من داره  و رابطه با انگشت بوده ایا پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده رابطه با الت نبوده؟؟؟

مثل اینکه دخترای این سایت قصد ندارن دست از آینه بازی بردارن، حالا هرچقدر هم ما بگیم که این کار رو شما خودت نمیتونی انجام بدی به خرج کسی نمیره و باز یه آینه میگیرن دستشون و بسم ا....
    عزیز من شما در اون حالتی که قرار داری هرگز نمیتونی هایمن رو درست ببینی. در هر صورت هرگونه آسیب دیدگی توسط پزشکی قانونی قابل تشخیصه. برای اطمینان قبل از پزشکی قانونی به یک متخصص حاذق مراجعه کن و ببین که تشخیصش چیه.

14. فدات شم من اگه میخواستم دکتر برم که مرض نداشتم بیام اینجا.پس این سایت رو واسه چی گذاشتن؟! که هرکی سوال پرسید یه جواب داده بشه بعد بگید برو دکتر؟؟ بعدشم چرا نمیشه دید وقتی روش معاینه رو بدونی دیگه کور که نیستیم پرده هم که دیگه تو واژن نیست که دیده نشه .حالا من اسیب دیدگی رو دیدم سوالمو پرسیدم حالا شما میدونی جواب بده نمیدونی چرا منو میزنی؟؟!!!  بعدشم با توجه به پست هایی که خوندم و بچه ها چند تا دکتر رفتن جواب قطعی نگرفتن خب من چند تا دکتر برم که به جواب قطعی برسم؟!

15. sarina_69 نوشته است: فدات شم من اگه میخواستم دکتر برم که مرض نداشتم بیام اینجا.پس این سایت رو واسه چی گذاشتن؟! که هرکی سوال پرسید یه جواب داده بشه بعد بگید برو دکتر؟؟ بعدشم چرا نمیشه دید وقتی روش معاینه رو بدونی دیگه کور که نیستیم پرده هم که دیگه تو واژن نیست که دیده نشه .حالا من اسیب دیدگی رو دیدم سوالمو پرسیدم حالا شما میدونی جواب بده نمیدونی چرا منو میزنی؟؟!!!  بعدشم با توجه به پست هایی که خوندم و بچه ها چند تا دکتر رفتن جواب قطعی نگرفتن خب من چند تا دکتر برم که به جواب قطعی برسم؟!

من اگه جواب شما رو نمیدونستم چیزی نمیگفتم، شما هم دقت نکردی که جوابتو تو پست قبلی پیدا کنی: پزشکی قانونی هرگونه آسیب دیدگی رو تشخیص میده و درصورت داشتن پارگی گواهی سلامت نمیده. این از این...
    در ضمن چیزی که نیاز به معاینه بالینی داشته باشه رو نمیشه در فضای مجازی به پاسخ قطعی راجع بهش رسید پس اینجا دنبال میزان پارگی هایمن نباش. هرچندتا دکتر که میخوای میتونی بری و ممکنه نظرات متفاوت باشه اما میتونی بری پیش متخصصی که تجربه بالایی در این زمینه داره و مسلما تجربه ش از خود شما که با آینه خودتو معاینه کردی بیشتره. ما برای خودتون میگیم این کارو نکنید، شما ممکنه با بازکردن بیش از اندازه و نور ناکافی برای معاینه بیشتر از قبل به خودت آسیب زده باشی. حالا دیگه صلاح کار خویش خسروان دانند.
    موفق و خوشبخت باشی...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 31
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید