شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2   

راهنمایی در مورد مشکلات جنسی

1. پماد لیدوکائین شاید باعث تاخیر بشه ولی با بی حسی که ایجاد میکنه باعث میشه هم شما وهم طرف مقابل اون احساس را نداشته باشه از طرفی باعث میشه که نعوظ کم بشه واما اون دوستی که از دستگاه برای بزرگ کردن الت پرسید قرص های ویگرا وغیر برای تحریک بیشتر است ودر اندازه الت تاثیری نداره البته چون نعوظ زیاد میشه به نظر میاد الت بزرگتر شده قرص ویگاریکس است که برای اینکاره ولی در بعضیها اثر منفی داره اما دستگاه نامزده من استفاده کرد و بعد از سه ماه فقط حدود دوسانتیمتر به اون اضافه شده یعنی از بیست سانتیمتر به حدود بیست و دوسانتیمتر رسید که حودشمیگفت به دردسرش نمی ارزه

2. سلام . من هیچ تاپیکی راجع به رابطه جنسی خشن پیدا نکردم که  سوالم و بپرسم . ببخشید اینجا مطرح می کنم .
    من هنگام معاشقه با نامزدم جدیدا متوجه شدم که رابطه جنسی خشن رو دوست داره . البته اینم بگم که ما از جلو رابطه نداشتیم . ولی دو سه بار از عقب رابطه داشتیم . از حررفاش و حرکاتش معلومه این نوع رابطه جنسی یعنی خشن رو بیشتر دوست داره . یعنی وقتی من با خشونت و حرس ولع زیاد کارهای لازم رو واسش انجام می دم بیشتر تحریک می شه و ازم می خواد همون طور ادامه بدیم هم آغوشی رو . خودشم همش با حرص ولع این کارها رو می کنه .
    من نمی دونم میزان خشونت و چه جوری توضیح بدم بهتون . درسته تا این حدش باعث اذیت من نشده و من باهاش کنار اومدم ولی حس می کنم هر دفعه داره بیشتر می شه . گرچه خود نامزدم بارها هم در حین کار هم بعدش گفته که همش از عشق و محبت زیادش نسبت به منه .
    نمی دونم چی کار کنم . نمی خوام بیشتر شه ؟؟
    یه مشکل دیگه هم اینکه همسرم دویت داره من انگشتم رو داخل مقعدش بکنم . می دونم لذت اینکار به خاطر تحریک غده ی پروستات هستش ولی فکر می کنم این هم داره بیش از حد می شه . هر دفعه بیشتر و بیشتر این و ازم می خواد . مثلا دو انگشتی .
    چی کار باید بکنم .؟ ممنون می شم راهنماییم کنید . کمی نگرانم .

3. marimari نوشته است: سلام . من هیچ تاپیکی راجع به رابطه جنسی خشن پیدا نکردم که  سوالم و بپرسم . ببخشید اینجا مطرح می کنم .
    من هنگام معاشقه با نامزدم جدیدا متوجه شدم که رابطه جنسی خشن رو دوست داره . البته اینم بگم که ما از جلو رابطه نداشتیم . ولی دو سه بار از عقب رابطه داشتیم . از حررفاش و حرکاتش معلومه این نوع رابطه جنسی یعنی خشن رو بیشتر دوست داره . یعنی وقتی من با خشونت و حرس ولع زیاد کارهای لازم رو واسش انجام می دم بیشتر تحریک می شه و ازم می خواد همون طور ادامه بدیم هم آغوشی رو . خودشم همش با حرص ولع این کارها رو می کنه .
    من نمی دونم میزان خشونت و چه جوری توضیح بدم بهتون . درسته تا این حدش باعث اذیت من نشده و من باهاش کنار اومدم ولی حس می کنم هر دفعه داره بیشتر می شه . گرچه خود نامزدم بارها هم در حین کار هم بعدش گفته که همش از عشق و محبت زیادش نسبت به منه .
    نمی دونم چی کار کنم . نمی خوام بیشتر شه ؟؟
    یه مشکل دیگه هم اینکه همسرم دویت داره من انگشتم رو داخل مقعدش بکنم . می دونم لذت اینکار به خاطر تحریک غده ی پروستات هستش ولی فکر می کنم این هم داره بیش از حد می شه . هر دفعه بیشتر و بیشتر این و ازم می خواد . مثلا دو انگشتی .
    چی کار باید بکنم .؟ ممنون می شم راهنماییم کنید . کمی نگرانم .

سلام

هر کسی یه نوعی از رفتار و حرکات رو توی روابط جنسیش می پسنده و دوسداره اونا رو انجام بده تا راضی بشه و کاملا خالی بشه. به همون نسبتی که افرادی رابطه ی جنسی رمانتیک و آروم و ملایم و بی حرکات اضافی رو می پسندن و همیشه این روند رو دنبال می کنن...افرادی هم هستن که روابط جنسی خشن رو دنبال می کنن و کارهایی رو توی رابطه شون انجام می دن که هر چند کم اما به نوعی جزء خشونت های جنسی محسوب می شه. مثل اینکه بخوای بدن شریک جنسی ات رو گاز بگیری، یا موقع دخول به بدنش ضرباتی مثل سیلی بزنی، یا اینکه سرش داد بزنی و این جور چیزهایی که شاید در دفعات اول، آدم بگه: آخی چقدر دوسم داره که باهام اینجوری می کنه! اما کم کم از این گونه رفتار زده بشه و دلش برای یه رابطه ی جنسی آروم و ملایم و به دور از خشونت لک بزنه اما دیگه دیر شده و با کوتاه اومدن هاش و جواب مثبت دادن به هر خواسته ی شاید نامناسب شریک جنسی اش باعث شده که دیگه به این روند توی روابطشون عادت کنن و اصلا یادشون بره رابطه ی جنسی آروم و ملایم چه جوری بوده
    شما باید یه کمی بیشتر توضیح بدین. ایشون چه کارهایی با شما می کنه و در مقابل از شما انتظار چه جور کارهایی رو داره که شما از اونا به حرص و ولع و خشونت اسم می برید!
    اگه خیلی جزئی و توی یه سری کارا باشه که نباید زیاد مشکل ساز باشه ولی اگه در طول رابطه تون، از اول تا آخر با همین روش جلو می رید سعی کنید به تغییراتی دست بزنید! شما انسانید و به اون حس ملایم عاطفی توی رابطه تون احتیاج دارین. دو نفر هر چقدر هم به همدیگه علاقه داشته باشن آیا باید این علاقه شونو توی خشونت نشون بدن؟ مثل اون دسته از مردهایی که عادت به کتک زدن همسرشون (نه در زمان رابطه ی جنسی) دارن و بعد از اتمام کتک کاری می رن بغلش می کنن می گن عزیزم من دوستت دارم! مثل فیلم "قرمز"...یادتون هست؟ اینجور آدما نرمال نیستن که!
    شما یه کمی برامون از نوع خشونتی که دارین حرف بزنید تا با همکاری بچه های دیگه به جواب درستی برسیم

و در مورد تمایل ایشون به اینکه با انگشت داخل مقعد ایشون کنید و اینا...
    ببینید، خب در اینکه این کار شما ایشونو تحریک می کنه و دوسداره که شکی نیس، اما نزارید به این کار عادت کنه. مثل اینکه یه خانمی روزی یک بار با همسرش رابطه داره و هر روز هم با رابطه ی دهانی که با آلت همسرش داره این آقا رو ارضا می کنه. خب این آقا دیگه اصلا برای دخول واژنی هیچ تلاشی نمی کنه، چون خانم دهانش رو همش در اختیار آلت این آقا گذاشته. نمی گم بده! می گم نباید عادت بشه. یه وقتا باید شریک جنسی رو در کف یه کارایی گذاشت تا وقتی براش انجام می دی تا مدت ها مزه اش براش تازه بمونه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. سلام . اول از همه بايد ببخشيد كه سوالم رو در اينجا مطرح ميكنم چون نزدكترين پست به سوالم همينجا بود.
    بنده وقتي با نامزدم رابطه دارم و از آنجايي كه نامزدم پرده داره ، هيچ دخولي انجام نميدم و نامزدم براي اينكه راحت بشه ، روي من قرار ميگيره تا آلت تناسليمون با هم كاملا تماس داشته باشه و نامزدم ميگه اينجوري بهتر ارضا ميشه چون هميشه ميگه بايد به بدنش فشار بياد تا كامل راحت بشه و اما وقتي كه ارضا شد و كار تموم شد درد شديدي در ناحيه زير شكمش ايجاد ميشه و خيلي ناراحتش ميكنه ، منم خودم احتمال ميدم چون به تخمداناش فشار مياد به اين خاطر درد داره .
    حالا به نظر شما علت اين دردا طبيعيه يا به خاطر ارضا شدنه يا همون فشار به تخمدان ها و.... هست؟
    من خودم از ارضا شدن نامزدم زياد سر در نميارم چون ايشون ميگه بايد به آلتم فشار بياد تا راحت بشم ، خودمم گيج شدم و دوس ندارم با اين كارا و فشار وارد كردن بلايي سرش بياد يا به تخمداناش آسيب وارد بشه.
    لطفا راهنماييم كنيد.
    ببخشيد يه سوال ديگه هم داشتم و شايد زياد درخور اينجا نباشه. ولي كساني كه پرده دارند و نميتونند دخول انجام بدن ، بهترين كار براي ارضا كردنشون چي هست؟

5. با سلام. میزان حساسیت و تحریک پذیری آدما متفاوته. بعضیا با یه نوازش آروم و برعکس بعضیا با مالش محکمتر..
    با وجود پرده می تونین از رابطه جنسی دهانی، مالش و یا مشابه همین روشی که نامزدتون بکار می برن استفاده کنید..

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. یه چیز دیگه که یادم رفت بپرسم: الان نامزدم از واژنش مایع سفید رنگ بدون بو میاد بیرون که مقدارش زیاده و لباسای زیرش رو هم کثیف میکنه و علتش رو هم نمیدونم. البته اینو بگم تا قبل از اینکه با من رابطه داشته باشه هیچ وقت این جوری نبوده اما از اونموقع که با من رابطه داره گاه گاهی در بین سیکل پریودش این مایع ازش میاد بیرون.
    آخرین رابطه ما همین چهارشنبه پیش بود که ایشون 4 بار ارضا شدن.
    لطفا خانوم ها هم کمک کنن که این مایع به خاطر چی هستش و آیا کس دیگری هم این مشکل رو داره.
    خودش میگه نه سوزش و نه بو و نه خارش و... هیچی نداره.

7. halmat نوشته است: یه چیز دیگه که یادم رفت بپرسم: الان نامزدم از واژنش مایع سفید رنگ بدون بو میاد بیرون که مقدارش زیاده و لباسای زیرش رو هم کثیف میکنه و علتش رو هم نمیدونم. البته اینو بگم تا قبل از اینکه با من رابطه داشته باشه هیچ وقت این جوری نبوده اما از اونموقع که با من رابطه داره گاه گاهی در بین سیکل پریودش این مایع ازش میاد بیرون.
    آخرین رابطه ما همین چهارشنبه پیش بود که ایشون 4 بار ارضا شدن.
    لطفا خانوم ها هم کمک کنن که این مایع به خاطر چی هستش و آیا کس دیگری هم این مشکل رو داره.
    خودش میگه نه سوزش و نه بو و نه خارش و... هیچی نداره.

سلام

اگه این ترشحات

رنگ غیرطبیعی
    بوی غیرنرمال
    سوزش
    خارش
    و ... ندارن

میشه با اطمینان خوبی گفت که این ترشحات، حاصل تحریکات هستن که از غدد باتولن واژن خارج میشن
    و مشکل خاصی رو بیان نمیکنن و
    اگه در اواسط سیکل میزان ترشحات بیشتر میشه به خاطر تخمک گذاریه و در این مورد هم جای نگرانی وجود نداره.

اگه در موارد فوق (رنگ، بو، سوزش، خارش و ...) شک دارید به متخصص زنان مراجعه کنید تا تشخیص افتراقی در مورد عفونت رحمی، آندومتریوز و ... گذاشته بشه.

8. چه ترشحاتی طبیعی محسوب می‌شوند؟
    ترشحات طبیعی برای سلامت مهبل زنان ضروری است و خانم‌ها باید حتما ترشح داشته باشند چرا که وجود این ترشحات از غدد تناسلی برای رطوبت دستگاه تناسلی ضروری است. در مهبل باکتری‌های غیربیماری‌زایی هست که وجود آنها از بروز عفونت‌های باکتریایی و قارچی ممانعت به عمل می‌آورد. ترشحی طبیعی محسوب می‌شود که شفاف، شبیه سفیده تخم‌مرغ ، بدون رنگ ، بدون بو و گاهی رقیق و گاه غلیظ بوده و ایجاد سوزش و خارش نکند و این نوع ترشحات معمولا در دورانی ایجاد می‌شود که خانم پاک است و در دوران قاعدگی قرار ندارد. در حین تحمک‌گذاری (دو هفته پس از قاعدگی) ممکن است ترشحات چسبناک و لغزنده دیده شوند اما تغییر در رنگ و میزان ترشح همراه با سایر نشانه‌ها ممکن است علامت عفونت باشد.
    منظور از ترشحات غیرطبیعی چیست؟
    در صورتی که ترشح ایجاد شده دارای رنگ و قوام و بوی نامطبوع و غیرطبیعی باشد (متفاوت از آنچه که گفته شد باشد) و سبب سوزش و خارش ناحیه تناسلی شود غیرطبیعی بوده و نشان‌دهنده وجود عفونت است.
    مشخصه این ترشحات عفونی چیست؟
    از نظر متخصص زنان در صورتی که رنگ ترشح زرد متمایل به سبز باشد ، عفونت به دنبال عامل میکروبی ایجاد شده که با آزمایش و کشت نوع میکروب شخص و درمان خاص آن صورت می‌گیرد و بوی نامطبوع و خارش و سوزش و التهاب از دیگر نشانه‌های این نوع عفونت است. در صورتی که عفونت قارچی یا کلامید یا ایجاد شده باشد، ترشحات سفید رنگ و پنیری ‌شکل در داخل واژن وجود داشته که در این صورت بوی ترشیدگی ایجاد می‌شود و خارش و درد در نواحی تناسلی و دردناک شدن مقاربت از دیگر نشانه‌های این عفونت‌ خواهد بود. اگر عفونت انگلی باشد یعنی عامل تک‌ یاخته به نام تریکومونا آن را ایجاد کرده باشد ، ترشحات کف‌آلود خاکستری ، زرد و یا سبز با بوی نامطبوع ، سوزش و خارش از نشانه‌ های آن است. و بالاخره اگر عفونت ویروسی باشد همانند نوع میکروبی ماهیت ترشح عوض شده و بثورات بدنی به همراه خارش از علایم آن است. این نوع عفونت در میان زنان شایع بوده و به نام تبخال تناسلی معروف است که هیچ احتیاجی به آزمایش‌های تشخیص نیست و زوجین یعنی هم مرد و هم زن باید درمان شوند.در صورتی که این عارضه درمان نشود عود کرده و فرد در معرض سرطان رحم قرار می‌گیرد.
    این ترشحات در چه سنینی شیوع بیشتری دارد؟
    به طور کلی در زنان جوان به خصوص در زنانی که ازدواج کرده‌اند،ترشحات بیشتر است و احتمال عفونت هم در این دوران شایع‌تر است. بنابراین دختران جوان و زنانی که به تازگی ازدواج کرده‌اند باید از نظر بهداشتی بیشتر مراقب خود بوده و نکات بهداشتی را رعایت کنند. روابط زناشویی به طور طبیعی سبب افزایش ترشحات می‌شود اما خانم‌ها باید توجه کنند که نوع و خصوصیت این ترشحات غیرطبیعی نباشد. اما بهداشت نامناسب و پوشش‌های بد و نامناسب در تغییر ماهیت ترشحات طبیعی و غیرطبیعی بسیار موثر است.
    آیا در دوران یائسگی هم ترشح وجود دارد؟
    از سنین 50 به بالا احتمال عفونت و ترشحات غیرطبیعی کم می‌شود و بسیاری از زنان از خشکی واژن و ناحیه تناسلی شکایت دارند. به علت فقر هورمون و کاهش فعالیت‌های غدد جنسی ، خشکی مهبل ایجاد شده بنابراین لازم است برای برطرف شدن این شکل خشکی واژن و کاهش ترشحات طبیعی به پزشک مراجعه کنند.
    چه نکاتی را برای پیشگیری از ایجاد عفونت توصیه می‌کنید؟
    پس از ادرار کردن و اجابت مزاج همیشه از سمت جلو به عقب خود را بشویید که مانع از حرکت باکتری‌ها و میکروب‌ها از مقعد به مهبل می‌شود. در طی روز لباس زیر را عوض کرده و لباسی از جنس الیاف نخی بپوشید. از پوشیدن لباس‌های بدون تهویه مانند لباس‌های نایلونی و تنگ یا سایر الیاف مصنوعی خودداری کنید. از پوشیدن شلوار جین تنگ و جوراب شلواری و مایو به مدت طولانی اجتناب کنید. لباس زیر خود را حتما در هوای آزاد و با نور خورشید خشک کنید و هنگام شستشو از مواد شوینده غیرمعطر و ملایم استفاده کنید. از قرار گرفتن در وان آب داغ یا جکوزی اجتناب کنید. از کاندوم و یا دیافراگم‌هایی که بهداشتی و معتبر نیستند استفاده نکنید چرا که سبب تحریک ناحیه تناسلی شده و احتمال عفونت شدید می‌شود.بعد از فعالیت زناشویی حتما دوش بگیرید.لباس زیر خود را حداقل یک بار در روز تعویض کنید. از پودر تالک در اطراف مهبل استفاده نکنید زیرا این پودر رطوبت را در خود نگه می‌دارد. نوار بهداشتی هر 4 تا 6 ساعت باید عوض شود. قبل و بعد از تمیز کردن بدن خود، دست‌هایتان را بشویید. همیشه اطراف مهبل را خشک و تمیز نگه دارید.رطوبت رشد میکروب‌ها و قارچ‌ها را سرعت می‌بخشد. به طور منظم سطح خارجی مهبل را با آب ولرم شستشو دهید. پس از استحمام با یک حوله نرم دیگر ناحیه تناسلی خود را خشک کنید حتی می‌توانید از سشوار هم استفاده کنید.
    توصیه‌های درمانی
    * بهتر است پس از مشاهده هر گونه ترشح غیرطبیعی با پزشک متخصص زنان مشورت کنید، عواملی که منجر به عفونت می‌شود را شناسایی کنید و آنتی‌بیوتیک‌ها و یا داروهای خاصی که برایتان تجویز می‌شود به طور منظم و طبق دستور مصرف کنید. عفونت‌ها معمولا با آنتی‌بیوتیک درمان می‌شود. دوره درمانی خود را کامل کنید و کرم‌های آنتی‌بیوتیک‌ مهبلی که توصیه می‌شود را به طور مناسب مصرف کنید.
    * خانم‌های باردار و شیرده و کسانی که از قرص‌های ضدبارداری استفاده می‌کنند، به دلیل اینکه دچار تغییر سطح هورمون ‌ها می‌شوند باید بیشتر مراقبت بهداشت فردی خود باشند و در صورت مشاهده هرگونه علامت به پزشک مراجعه کنند. پس از یائسگی با نظر پزشک می‌توان از ژل‌های برطرف کننده خشکی استفاده کرد.
    * معمولا حالاتی که منجربه ترشحات مهبلی می‌شود ، در عرض چند روز به درمان پاسخ می‌دهند. در صورتی که عفونت مکرر ایجاد ‌شود یا بیماری‌ قابل درمان جنسی وجود داشته باشد گاه لازم است همسر نیز درمان شود.
    * اگر مبتلا به دیابت هستید کنترل سطح قندخون می‌تواند به جلوگیری از عفونت‌های مکرر خصوصا عفونت قارچی کمک کند.

9. سلام ببخشید میدونم اینجا جاش نیست
    سایتی میخواستم که توش سخنرانی در مورد بحث های جنسی و پرسش و پاسخ باشه ضمنا فایل صوتی داشته باشه
    اگه کسی داره لطفا به ایمیلم ارسال کنه
    koroush87@yahoo.com

10. arosdarya نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر
    چرا آقایون اینقدر روی سایز آلتشون حساسیت نشون میدن.بخدا واسه خانمها یه رابطه با عشق و علاقه خیلی بیشتر از سایز آلت اهمیت داره

واقا ازتون ممنونم. حرف دل همه خانومها رو زدین.

11. سلام دختری هستم 27 سالمه 9 اسفند پاک شدم10 رابطه جنسی داشتم از معقدبود بعد انزال هیچ رابطه ای بین التها نبود من 29 اسفند ترشحات قهوه ای رنگ و در روزهای بعد خیلی خیلی کم خون دیدم از 20 فروردین دوباره این ترشحات قهوه ای رو دارم ٰتقریبا اواخر ابان هم این ترشحات رو داشتم جدی نگرفتم حالا یعنی من باردارم؟؟؟؟ میدونم برای ترشحاتم باید به دکتر برم ولی میخوام از باردار نبودن مطمئن شم

12. NEDA1392 نوشته است: سلام دختری هستم 27 سالمه 9 اسفند پاک شدم10 رابطه جنسی داشتم از معقدبود بعد انزال هیچ رابطه ای بین التها نبود من 29 اسفند ترشحات قهوه ای رنگ و در روزهای بعد خیلی خیلی کم خون دیدم از 20 فروردین دوباره این ترشحات قهوه ای رو دارم ٰتقریبا اواخر ابان هم این ترشحات رو داشتم جدی نگرفتم حالا یعنی من باردارم؟؟؟؟ میدونم برای ترشحاتم باید به دکتر برم ولی میخوام از باردار نبودن مطمئن شم

دوست گرامی رابطه از مقعد به هیچ وجه باعث بارداری نمیشه مگه اینکه منی با وازن تماس داشته باشه
    از طرفی در زمان رابطه جنسی شما ؛ تخمکی وجود نداشته

پس نگران نباشید

13. Serafini

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    haale نوشته است: ارگاسم یعنی اوج لذتی که فرد توی رابطه ی جنسی بهش می رسه
    خب توی مردها ارضا، انزال و ارگاسم هر سه با هم اتفاق می افته و با خروج منی از آلتشون همه چی تموم می شه و توی زن ها هم اول ارضا شدن رو داریم و بعدش باید اجازه ی رسیدن به انزال رو به خودشون بدن و در همون بین ارگاسم هم اتفاق می افته که یعنی یا قبل از انزاله و یا بعد از اون، و البته هر کسی به این مرحله (ارگاسم) نمی رسه، چون جلوی خودشونو حسشونو می گیرن

ببخشید این قسمت برای من سوال شد!
    من و شریکم دو سالی هست که رابطه داریم و ایشون باکره هم هستن.
    اوج لذت ایشون معمولا قبل از اینکه من به انزال برسم ایجاد میشه و به این صورته که یکهو بدن خودش رو کش میده (شبیه به خستگی در کردن) و بعد دیگه بی حال میشه. هیچ ترشحی هم نداره در این زمان!
    یعنی این واقعا ارگاسم نیست؟

البته حدود یکی دو ساعت بعد مقداری ترشح مشاهده میکنه.

ضمن اینکه بگم ایشون هفت هشت ماهی هست که به آبسه بارتولن دچار شده. البته خیلی وخیم نیست.
    (این آخری رو گفتم چون شاید روی پاسخ شما در مورد ترشحات تاثیر بذاره)

با تشکر از شما

14. Serafini نوشته است:
    خب توی مردها ارضا، انزال و ارگاسم هر سه با هم اتفاق می افته و با خروج منی از آلتشون همه چی تموم می شه و توی زن ها هم اول ارضا شدن رو داریم و بعدش باید اجازه ی رسیدن به انزال رو به خودشون بدن و در همون بین ارگاسم هم اتفاق می افته که یعنی یا قبل از انزاله و یا بعد از اون، و البته هر کسی به این مرحله (ارگاسم) نمی رسه، چون جلوی خودشونو حسشونو می گیرن

اوج لذت ایشون معمولا قبل از اینکه من به انزال برسم ایجاد میشه و به این صورته که یکهو بدن خودش رو کش میده (شبیه به خستگی در کردن) و بعد دیگه بی حال میشه. هیچ ترشحی هم نداره در این زمان!

ضمن اینکه بگم ایشون هفت هشت ماهی هست که به آبسه بارتولن دچار شده. البته خیلی وخیم نیست.

با تشکر از شما

سلام

خیلی خوب حالت شریک جنسیتونو توصیف کردین. این حالتی که شما گفتین همون ارضا شدن ایشون هست. زمان ارضا هیچ مایعی از واژن خانم خارج نمی شه...فقط ایشون کمی بعد به انزال می رسن که در شریک شما حدود یک ساعتی شاید طول بکشه. زمان نرمالی هست و هیچ مشکلی هم نداره
    اگه همون زمان ارضای ایشون، در صورت تمایلشون حرکات جنسیتونو ادامه بدین ارضای ایشون به ارگاسم هم منتهی می شه
    راجع به آبسه هم من اطلاعاتی ندارم اصلا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. Serafini

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    haale نوشته است:
    Serafini نوشته است:

با تشکر از شما

سلام

خیلی خوب حالت شریک جنسیتونو توصیف کردین. این حالتی که شما گفتین همون ارضا شدن ایشون هست. زمان ارضا هیچ مایعی از واژن خانم خارج نمی شه...فقط ایشون کمی بعد به انزال می رسن که در شریک شما حدود یک ساعتی شاید طول بکشه. زمان نرمالی هست و هیچ مشکلی هم نداره
    اگه همون زمان ارضای ایشون، در صورت تمایلشون حرکات جنسیتونو ادامه بدین ارضای ایشون به ارگاسم هم منتهی می شه
    راجع به آبسه هم من اطلاعاتی ندارم اصلا

سلام

ممنون بخاطر پاسختون.

پس با این اوصاف باید ادامه بدیم تا به ارگاسم برسن؟ ارگاسم همون حالت شبیه رعشه و... است دیگه؟ Neutral

مساله دیگه اینه که اگر هر بار فقط به همون ارضا شدن اکتفا کنه بد نیست؟ چون تایم کار رو به ده دقیقه تا بیست دقیقه محدود کرده... یا اینکه چون لذتِ ارگاسم رو درک نکرده به همین مرحله هر دفعه راضیه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 6
رفتن به صفحه :    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید