شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. ashina

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و سپاس
    من در روز سوم پریودم رابطه سطحی داشتم که فقط یکی دوبار تماس آلت داشتیم که ممکن است پیشاب بهم برخورد کرده باشه (منی جای دیگه تخلیه شد) بعد از رابطه چهار روز دیگه هم خونریزی داشتم و پریودم به طور کامل و مثل همیشه تموم شد ، شریک جنسی ام هم بیماری واریکوسل داشتن که عمل کردن و هنوز اسپرماشون به طورکامل بهبود نداشتن، من از اونجاییکه در دوران پرخطر نبودم از روش اورژانسی استفاده نکردم،آیا اشتباه کردم؟؟ آیا احتمال حاملگی هست؟ چندروزه که ترشحاتم زیاد شده و تکرر ادرار هم دارم Sad
    ممنونم از راهنماییهاتون

2. ashina نوشته است: با سلام و سپاس
    من در روز سوم پریودم رابطه سطحی داشتم که فقط یکی دوبار تماس آلت داشتیم که ممکن است پیشاب بهم برخورد کرده باشه (منی جای دیگه تخلیه شد) بعد از رابطه چهار روز دیگه هم خونریزی داشتم و پریودم به طور کامل و مثل همیشه تموم شد ، شریک جنسی ام هم بیماری واریکوسل داشتن که عمل کردن و هنوز اسپرماشون به طورکامل بهبود نداشتن، من از اونجاییکه در دوران پرخطر نبودم از روش اورژانسی استفاده نکردم،آیا اشتباه کردم؟؟ آیا احتمال حاملگی هست؟ چندروزه که ترشحاتم زیاد شده و تکرر ادرار هم دارم Sad

ممنونم از راهنماییهاتون

با شرایطی که گفتید جای نگرانی نیست
    وقتی پریود شدید یعنی حاملگی منتفیه.
    چون خونریزی داشتید و محتویات رحم تخلیه شده

فقط یک سوال:
    الان چند روز از آون روز میگذره؟
    چون تکرر ادارار موقعی میتونه از علائم بارداری باشه که کیسه جنینی شکل گرفته باشه و جنین قدری رشد کرده باشه
    و این اتفاق نمی افته مگر در هفته چهرم پنجم به بعد. . .

3. RIGHT]سلاممن سه روز پیش با یک خانمی نزدیکی کردم البته من از کاندم استفاده کردم ولی در اطراف الت من یک زخم جوش بوده ایا امکان دارد به خاطر ترشحات مهبلی من به ایدز الوده بشم

• HORYYEH نوشته است: RIGHT]سلاممن سه روز پیش با یک خانمی نزدیکی کردم البته من از کاندم استفاده کردم ولی در اطراف الت من یک زخم جوش بوده ایا امکان دارد به خاطر ترشحات مهبلی من به ایدز الوده بشم

دوست عزیز اگه اون خانم مبتلا به ایدز بودن و ترشحاتشون با زخم آلت شما تماس پیدا کرده امکان انتقال هست
    ولی اگر مطمئن نیستید که ایشون مبتلا هستند و کاندوم جوری بوده که روی زخم رو پوشونده ،پس جای نگرانی نیست.

هرچند خودتون اینو میدونید ولی به عنوان برادر کوچکتر توصیه میکنم از برقراری رابطه با افراد مشکوک بپرهیزید چون اتفاق یکبار میوفته
    و ممکنه از طریق بزاق یا زخم سطحی که شما متوجهش نیستید یا شکل های دیگه اتفاقی بیوفته که باعث پشیمونی بشه . . .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  • mah2i2 نوشته است:
    HORYYEH نوشته است: RIGHT]سلاممن سه روز پیش با یک خانمی نزدیکی کردم البته من از کاندم استفاده کردم ولی در اطراف الت من یک زخم جوش بوده ایا امکان دارد به خاطر ترشحات مهبلی من به ایدز الوده بشم

دوست عزیز اگه اون خانم مبتلا به ایدز بودن و ترشحاتشون با زخم آلت شما تماس پیدا کرده امکان انتقال هست
    ولی اگر مطمئن نیستید که ایشون مبتلا هستند و کاندوم جوری بوده که روی زخم رو پوشونده ،پس جای نگرانی نیست.

هرچند خودتون اینو میدونید ولی به عنوان برادر کوچکتر توصیه میکنم از برقراری رابطه با افراد مشکوک بپرهیزید چون اتفاق یکبار میوفته
    و ممکنه از طریق بزاق یا زخم سطحی که شما متوجهش نیستید یا شکل های دیگه اتفاقی بیوفته که باعث پشیمونی بشه . . .

تنها راه اطمينان اينكه برين براي hiv آزمايش خون بدين...كسي نميتونه احتمالي مشخص كنه

• سلام دوستان
    من مشکلم چند بار نوشتم اما جواب دقیق نگرفتم

من چند ماه پیش رابطه داشتم  
    بعدش پریود شدم
    اما  ماه بعدش یا در حد لک بسیار خفیف پریود بودم که اونقدر ادامه پیدا کرد که رسید به ماه بعدی و در ماه جدید یه روز خون میدیدم که در حد پریودی بود و یه روز نمیدیدم

تا اینکه دکتر برا پریودی نامنظم قرص دیان 35 رو دادن که از شب دوم پریودی بخورم
    خوردم یه دوره هم پریود شدم اما الان یه هفته هست که پریودیم تمام شده اما هنوز لک میبینم با اینکه دارم قرص دیان رو میخورم

البته یادم رفت بگم من ازمایش هورمونی دادم هورمون مردونم بالا بود !
    و سونو هم رفتم حدودا 6 یا 7 بعد رابطه که گفت تنبلی تخم دان دارم
    بنظر شما با توجه به اینایی که گفتم احتمال بارداری هست ؟؟؟؟؟

• sohajoon_2 نوشته است: سلام دوستان

بعدش پریود شدم

اما  ماه بعدش یا در حد لک بسیار خفیف پریود بودم که اونقدر ادامه پیدا کرد که رسید به ماه بعدی و در ماه جدید یه روز خون میدیدم که در حد پریودی بود و یه روز نمیدیدم

خوردم یه دوره هم پریود شدم اما الان یه هفته هست که پریودیم تمام شده اما هنوز لک میبینم با اینکه دارم قرص دیان رو میخورم

تمام پاسخ شما توی همون دو جمله‌ای که مشخص کردم هست.
    بعد از رابطه پریود شدید پس بارداری با احتمال صد هزار درصد منتفیه.
    مسائل مربوط به قرص و پریود نامنظم موضوع دیگه‌ایه.

• iman_prs نوشته است:
    sohajoon_2 نوشته است: سلام دوستان

بعدش پریود شدم

درسته ولی اخه میگن کسایی هم هستن که باردار هستن اما پریود میشن من شکم رو این مورد هست ؟؟

• sohajoon_2 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    sohajoon_2 نوشته است: سلام دوستان

بعدش پریود شدم

درسته ولی اخه میگن کسایی هم هستن که باردار هستن اما پریود میشن من شکم رو این مورد هست ؟؟

خیلیا خونریزی لانه گزینی رو با پریود اشتباه میگیرن و این اصلی ترین دلیل این شایعه پریود شدن در زمان بارداریه. به این مباحث بی پایه و اساس توجه نکنید.

• سلام . من تقریبا پرید منظمی دارم.الان حدود 3 ساله که ازدواج کردم. و همیشه از روش طبیعی استفاده می کنم.ماه گذشته 2 اسفند پرید شدم.در طول ماه هم چندین بار رابطه داشتم.این ماه هنوز پرید نشذم و تقریا 11.12 روز که عقب افتاده.چند روز پیش یکم خونریزی داشتم که فکر کردم پرید شدم.اما قطع شد و فقط ترشح خون آبه ای دارم. آیا من باردارم؟ ضمنا همه ی علایم پریدم دارم از 27 28 اسفند ماه و هنوز م دارم

• سلام
    بهترین کار اینکه یه تست بتا بدین تا مطمین شین باردارین یا خیر
    موفق باشین

• nozhan نوشته است: سلام . من تقریبا پرید منظمی دارم.الان حدود 3 ساله که ازدواج کردم. و همیشه از روش طبیعی استفاده می کنم.ماه گذشته 2 اسفند پرید شدم.در طول ماه هم چندین بار رابطه داشتم.این ماه هنوز پرید نشذم و تقریا 11.12 روز که عقب افتاده.چند روز پیش یکم خونریزی داشتم که فکر کردم پرید شدم.اما قطع شد و فقط ترشح خون آبه ای دارم. آیا من باردارم؟ ضمنا همه ی علایم پریدم دارم از 27 28 اسفند ماه و هنوز م دارم

دوست عزیز با توضیخاتی کهع دادی احتمال بارداری زیاده
    ولی شما به راحتی میتونید با یه آزمایش beta hcg از بارداری یا عدم بارداری مطمئن بشید
    همونطور که دوستمون elinaze در پست قبل گفتن ممکنه خونریزی که میگید مربوط به لانه گزینی باشه.

• sogol67 نوشته است: با سلام

دوره های پریود من گاهی 30 - 35  و اخرین بار 37 روز طول کشید من 7 فروردین پریود شدم 11 فروردین با نامزدم رابطه داشتم یعنی روز 5 پریود بعد از انزال نامزدم اشتباها با دستمال  که یه کم از منی ایشون به دستمال خورده بود  به واژنم زدم  و بعد از انزال شستشو الت ایشون با التم تماس داشت  میخوام ببینم با توجه به دوره های پریود ، روز رابطه و نوع رابطه چقدر احتمال بارداری  هست در ضمن من باکرم هستم ؟ ممنونم

احتمال بارداري وجود نداره...نه رابطه شما دليلي بر بارداري ميتونه باشه نه در دوران تخمك گذاري شما بوده پس بارداري منتفي است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  • mahn

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    salam man 22salame va bakere hastam periodamam namonazame ya rabeteye hefazat nashode az rahe maghad dashtam  7rooz bad be modate 3rooz khoonrizi dashtam ke nemidoonam perios shodam ya na alanam yekam kamardard daram momkemnehamele basham? torokhoda sari javabamo bedid

• سلام.آیا احتمال بارداری با مصرف قرص های ضد بارداری همزمان با قرص آزیترومایسین در روزهای 24 و 25 دوره قاعدگی وجود دارد؟(قرص آزیترومایسین رو یک روز در میان یک عدد مصرف می کنم )

• تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
    صفحه 25 از 132
    رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
    شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
    شما نمی توانید در این بخش رای دهید