شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علل خارش زیرگلو

1. سلام خسته نباشید
    علل خارش زیرگلوچیه؟آیامی تونه مشکل از تیروئیدباشه ومشکلات هورمونی ؟لطفاراه درمانش رو هم بگیدو بگیدبایدبه چه دکتری مراجعه بشه؟

2. Ms_khadije نوشته است: سلام خسته نباشید
    علل خارش زیرگلوچیه؟آیامی تونه مشکل از تیروئیدباشه ومشکلات هورمونی ؟لطفاراه درمانش رو هم بگیدو بگیدبایدبه چه دکتری مراجعه بشه؟

با سلام

دوست عزیز بهتره که به متخصص گوش وحلق وبینی مراجعه کنید.

موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام .

حدود یک هفته هست که احساس زخم در گلوم میکنم که بیشتر زمانی که میخوام بخوابم یا اینکه زمان بیداری از خواب مانند صبح ها این احساس رو دارم و وقتی آب دهانم رو قورت میدم انگار گلوم زخم هست . آبریزش بینی هم داشتم کهع خدا را شکر داره خوب میشه .

خیلی می ترسم . تو سایتی خوندم ممکنه علائم انفلونزا باشه و شاید بخاطر کم شدن گلولبولهای سفید ! این یعنی علائن نزدیک به Hiv ! حتی تو یه سایتی خوندم این ممکنه یکی از علایم ایدز باشه !

بخدا دارم منفجر میشم . خیلی می ترسم .

4. سلام اگر رابط پر خطر نداشتی از بیماری ایدز نترس ضمنا این علامت شما می تونه نشانه یه سرما خوردگی شدید باشه که چیز مهمی نیست با چند روز پرهیز خوب میشه ضمنا انفولانزا اونقدر که شما تصور می کنی مخصوصا در سن شما خطر ناک نیست

5. kaivan110 نوشته است: سلام اگر رابط پر خطر نداشتی از بیماری ایدز نترس ضمنا این علامت شما می تونه نشانه یه سرما خوردگی شدید باشه که چیز مهمی نیست با چند روز پرهیز خوب میشه ضمنا انفولانزا اونقدر که شما تصور می کنی مخصوصا در سن شما خطر ناک نیست

رفتار پر خطر داشتم ، حدود 11 ماه پیش یه خانومی آلت منو برا چند ثانیه تو دهنش گرفت و من ارضا شدم ! البته تو این 11 ماه حدود 15 الی 20 آزمایش دادم که آخریش مال ماه 10 ام از رابطه بود که رفتم انتقال خون و منفی بود !
    خیلی می ترسم ، با توجه به این تعداد آزمایش بازم باید ربطش بدم به ایدز ؟

6. نه احتمالا نود در منفی است میدونه یه اسپاسم باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید