شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دلیل پیریود نشدن؟

1. سلام
    من 22 بهمن پریود شده بودم. پریودم زیاد منظم نیس بین 4-5 روز و تا الان پریود نشدم. 24 اسفند نزدیکی محافظت نشده ای داشتم. از قرص cetirizine استفاده میکنم برا بینی ام. کنکوریم هستم به اندازه کافی استرس دارم و این موضوع هم استرسمو بیشتر کرده. درد کمر هم دارم. آیا این بی نظمی میتونه از قرص یا استرس باشه؟ ؟آیا احتمال بارداری هست؟

2. shhg

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من ماه قبل 26 ام  بهمن پریود شدم،این ماه 22ام رابطه داشتم،واسه اطمینان همون روز از روش جلوگیری اظطراری استفاده کردم ولی الان که 4فروردینه هنوز پریود نشدم،امکان حاملگی وجود داره؟؟؟من کلا پریودم نامنظمه،بعضی وقتا تا 15روز هم عقب افتاده،با توجه به اینکه قرص HD مصرف کردم احتمال حاملگی هست؟؟

3. سلام دوستان
    anajan عزیز پریود نشدن میتونه دلایل زیادی داشته باشه. از جمله عفونت، کیست، تنبلی تخمدان.
    من خودم همین مشکل رو داشتم و یکسال هم قرص سیپروتورن کامپاند مصرف کردم. من تنبلی تخمدان یا همون سندرم تخمدان داشتم و دکتر به من گفت به صورت دائم باید قرص مصرف کنم. تا وقتی این قرصارو مصرف می کردم مشکلم حل شد ولی به محض قطع شدن دوباره مثه اول و چه بسا بدتر!
    استرس خیلی تاثیر بدی روی بدن داره و حتی می تونه دلیل اصلی این مشکل تو همین استرس باشه. من داروهارو قطع کردم و از یه سری عرقیجات ساده ی گیاهی استفاده کردم و مشکلم حل شد و هرموقع بعد از اون سونوگرافی رفتم هیچ مشکلی نداشتم و دوره ی پریودمم منظم شده.
    ضمن اینکه قرص ها تاثیرات بدی روی بدنم داشت از جمله درد سینه،یبوست شدید، حالت های افسردگی و  اضافه وزن به خاطر اینکه اشتهارو خیلی زیاد می کرد که چند وقت بعد از قطع داروها این عوارضم از بین رفت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. zmrk

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

میشه با انجام تمام راه های که برای جلوگیری وجود داره رولی باز هم بارداری اتفاق بیفته

5. zmrk نوشته است: سلام

میشه با انجام تمام راه های که برای جلوگیری وجود داره رولی باز هم بارداری اتفاق بیفته

6. shhg نوشته است: سلام.من ماه قبل 26 ام  بهمن پریود شدم،این ماه 22ام رابطه داشتم،واسه اطمینان همون روز از روش جلوگیری اظطراری استفاده کردم ولی الان که 4فروردینه هنوز پریود نشدم،امکان حاملگی وجود داره؟؟؟من کلا پریودم نامنظمه،بعضی وقتا تا 15روز هم عقب افتاده،با توجه به اینکه قرص HD مصرف کردم احتمال حاملگی هست؟؟

سلام
    تاخیر در پریود از عوارض روش اورژانسیه. احتمال بارداری وجود نداره.

7. inazzzzz نوشته است: سلام
    من 22 بهمن پریود شده بودم. پریودم زیاد منظم نیس بین 4-5 روز و تا الان پریود نشدم. 24 اسفند نزدیکی محافظت نشده ای داشتم. از قرص cetirizine استفاده میکنم برا بینی ام. کنکوریم هستم به اندازه کافی استرس دارم و این موضوع هم استرسمو بیشتر کرده. درد کمر هم دارم. آیا این بی نظمی میتونه از قرص یا استرس باشه؟ ؟آیا احتمال بارداری هست؟

سلام
    شما در روزهای پرخطر نبودید اما هر رابطه محافظت نشده ای میتونه منجر به بارداری بشه. برای دوری از استرس بهتره آزمایش خون بدید.

8. zmrk

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

من دو ماه بود که پریود نمیشدم بعد از مراجعه به پزشک این ماه پریود شدم
    ولی الان دردهای خیلی بدی در زیر شکم و کمر و پا دارم میخوام بدونم علت این دردها چه و چیکار کنم که از بین بره؟
    تو ماه های قبل همچین دردهای را نداشتم و همیشه پریودم سر وقت و منظم بود.

9. سلام
    من خیلی زود به زود پریود میشم مثلا 2 فروردین که شدم 21 فروردین هم شدم
    میشه علتشو توضیح بدید؟

10. zmrk نوشته است: سلام

من دو ماه بود که پریود نمیشدم بعد از مراجعه به پزشک این ماه پریود شدم
    ولی الان دردهای خیلی بدی در زیر شکم و کمر و پا دارم میخوام بدونم علت این دردها چه و چیکار کنم که از بین بره؟
    تو ماه های قبل همچین دردهای را نداشتم و همیشه پریودم سر وقت و منظم بود.

سلام
    زمانی که به پزشک مراجعه کردید علت تاخیرتون رو عنوان نکردند؟ اگه مشکلاتی از قبیل عفونت یا کیست و ... بوده باشه این دردهای غیرطبیعی میتونه ناشی از اونها باشه. با خوردن دمنوش های گیاهی یا مسکن میتونید دردتون رو تسکین بدید. اگه در پریود بعدی هم چنین مشکلی وجود داشت حتما مجددا به پزشک مراجعه کنید.

11. skygirl نوشته است: سلام
    من خیلی زود به زود پریود میشم مثلا 2 فروردین که شدم 21 فروردین هم شدم
    میشه علتشو توضیح بدید؟

سلام
    مسائلی مختلفی در بهم خوردن نظم پریود موثره مثل عفونت، کیست، استرس، بهم خوردن بالانس هورمونی و ...
    تا زمانی که سونو یا تست انجام نشه نمیشه با قطعیت گفت مشکل شما چیه. بهترین راه مراجعه به متخصصه.

12. سلام باتشکر از سایتتان فقط دیدم به برحی سوالها جواب ندادید لطفا جواب بدید من از 14سالگی پریودم نامنظم است البته از دوازده سالگی پریود شدم از چهارده سالگی همش با قرص پریود میشوم ممکن بوه یک چند ماهی بخورم بعدش نخورم خوب باشه دوباره نمیشم وباید بخورم الان شش ماه قبل قرص یاسمین خوردم وخوب بود بعدش دوباره نشدم رفتم طب سوزنی بعد شدم حالا الان از 15دی که زدم دیگه نشدم دکتر زنان قرص پروژسترون ویاسمین داد گفت یکیشو بخور ولی قرص اعصابم میخورم دکتر روانپزشکم گفت نباید این قرصهارو بخوری حالا دکتر زنان گفت قرص اگنوگل بخور خودمم تو مجله پزشکی دیدم قرص ویتاگنوس گفتن حالا دکتر زنانم میگه اگنوگل بخور خودم میخوام ویتاگنوس بخورم یک دکتر طب سنتیم گفت هردوش یکیه ولی ویتاگنوس اثرش بیشتره دکتر اعصابم هردورا قبول کرده حالا میخواستم از شما بپرسم کدوم یکی از قرصهارو بخورم راهنمایی کنید در ضمن من 24سالم است حتما جواب بدهید باتشکر.

13. سلام،

1 - قاعدگی نامنظم دارم. 2 - طول دوره 26 روز است. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 18-1-92 خونریزی من شروع شد فقط 4 روز بود. 5 - در تاریخ 17-1-92 یک رابطه ای  در حد اغوش و بوس داشتم که هر دو هم با لباس زیر بودیم  آیا امکان دارد منی داخل واژن من تخلیه شده باشد و در زمان تخمک گذاری بوده باشم , و احتمال حاملگی است ؟؟باتوجه به اینکه من 1-11-91 بعد 3-12-91 وبعد 29-12-91 و بعد هم که 18-1-92 دلیل دو بار پریود شدن را می خواستم بدونم  چیست ؟؟؟؟ و اینکه ماه اردیبهشت باید چه تاریخی پریود شم ؟؟؟؟

14. sungirls نوشته است: سلام.من با نامزدم تماس محافظت نشده داشتم.به صورت لاپایی آلتهامون با هم در تماس بود ولی عمل دخول صورت نگرفت اما مایع منی نامزدم بیرون ریخته شد الان من خیلی میترسم که نکنه از راه واژن یه مقداری از مایع داخل رفته باشه!بیشتر از سه هفته هم از آخرین پریودیم گذشته بود.پریودی خیلی منظمی ندارم.حالا از حاملگی میترسم نکنه اتفاق بیفته.تروخدا کمکم منید.هیچ قرصی هم استفاده نکردم.البته از پشت هم رابطه داشتیم.ممنون اگه راهنماییم کنید

خانوم sungirl  احتمال بارداری شما خیلی کمه ، استرس زیاد شما ممکن پریود شما رو عقب بندازه ، که البته باعث افزایش استرس شما هم میشه ، با توجه به اینکه هفته 3 بعد از پریود این رابطه رو داشتین از موارد و زمان های کم خطر بوده . نگران نباشید در صورتی که از تاریخ پریودتون گذشت از تست حاملگی خانگی استفاده کنید.

15. سلام ببخشید من جوابی نگرفتم
    1 - قاعدگی نامنظم دارم. 2 - طول دوره 26 روز است. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 18-1-92 خونریزی من شروع شد فقط 4 روز بود. 5 - در تاریخ 17-1-92 یک رابطه ای  در حد اغوش و بوس داشتم که هر دو هم با لباس زیر بودیم توجه به اینکه من 1-11-91 بعد 3-12-91 وبعد 29-12-91 و بعد هم که 18-1-92 دلیل دو بار پریود شدن را می خواستم بدونم  چیست ؟؟؟؟ و اینکه ماه اردیبهشت باید چه تاریخی پریود شم ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 4
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید