شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام خسته نباشی سوالی داشتم من و همسرم در دوران نامزدی هستیم چند روز بعد از پریود رابطه داشتم که باعث پارگی کاندوم شد و کل اسپرم داخل واژن ریخت با اینکه از کاندوم ضد اسپرم استفاده کردم سریع قرص لروژسترول 1.5 میلی گرمی دادم خورد و 12 ساعت بعد یکی دیگه دادم خورد آیا از بارداری صد در صد جلوگیری می کنه خیلی می ترسم؟؟ لطفا کمکم کنید

2. golnaz_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام . من حدود 3 الی 4 روز بعد از پریود نزدیکی بدون دخول داشتم با نامزدم . سعی کرد منی رو روی شکم من بریزه و همون موقع هم احتمال ندادیم که روی واژن ریخته باشه . اما ماه بعدش که اسفند باشه باید 20 پریود میشودم ولی هنوز پریود نشدم
    شاید تا الان 15 تا چک بیبی استفاده کردم و همه منفی
    زمانی که 7 روز عقب افتاده بودم یعنی 27 اسفند آزمایش خون دادم و منفی بود اما هنوز نشدم
    امروز دوباره رفتم آزمایش دادم و جوابشو فردا میدن
    ممکن این آزمایش بارداریو نشون بده ؟
    اگه این آزماش هم ه با 15 روز عقب افتادن داده شده  منفی باشه دیگه امکان باردار بودن وجود نداره و باید منتظر پریود باشم یا باز هم خطر وجود داره ؟
    منون مسشم جواب کاملی بهم بدین تا از استرس خلاص بشم
    من همین الان دوباره چک بیبی گذاشتم و منفی بود....

3. golnaz_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    arespay نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    بنده 2 ماه پیش با نامزدم  رابطه جنسی برقرار کردم  و اب منی خود را داخل واژن تخلیه کردم.ایشان حامله شد و ما تصمیم به انداختن بچه گرفتیم.بعد از انجام این کار.ایشون تصمیم به اخاذی بنده گرفته و میگه اولا رابطه نامزدی رو میخواد به هم بزنه دوما میخواد اخاذی مالی کنه .میخواستم ببینم ایشون تا چه زمانی میتونن ثابت کنن که بنده با ایشون رابطه جنسی داشتم.ایا میتونن از این قضیه سو استفاده کنن؟
    ممنون
    سلام ببخشید میشه بپرسم از چه راهی برای انداختن جنین استفاده کردید ؟

4. IR_hamid_2005 نوشته است: سلام خسته نباشی سوالی داشتم من و همسرم در دوران نامزدی هستیم چند روز بعد از پریود رابطه داشتم که باعث پارگی کاندوم شد و کل اسپرم داخل واژن ریخت با اینکه از کاندوم ضد اسپرم استفاده کردم سریع قرص لروژسترول 1.5 میلی گرمی دادم خورد و 12 ساعت بعد یکی دیگه دادم خورد آیا از بارداری صد در صد جلوگیری می کنه خیلی می ترسم؟؟ لطفا کمکم کنید

با توجه به اطلاعاتی که دادین احتمال بارداری وجود نداره

چرا که در روزی که نزدیکی داشتید احتمال وجود تخمک بسیار پایینه
    از طرفی قرص به روش اورژانسی هم استفاده کردید
    نگران نباشید.

برای اطلاع بیشتر لینک های زیر را بخوانید.

قرص ضدبارداری اورژانسی لونژیل
    زمان تخمک گذاری

5. arespay نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    بنده 2 ماه پیش با نامزدم  رابطه جنسی برقرار کردم  و اب منی خود را داخل واژن تخلیه کردم.ایشان حامله شد و ما تصمیم به انداختن بچه گرفتیم.بعد از انجام این کار.ایشون تصمیم به اخاذی بنده گرفته و میگه اولا رابطه نامزدی رو میخواد به هم بزنه دوما میخواد اخاذی مالی کنه .میخواستم ببینم ایشون تا چه زمانی میتونن ثابت کنن که بنده با ایشون رابطه جنسی داشتم.ایا میتونن از این قضیه سو استفاده کنن؟
    ممنون

دوست عزیز
    اگه ایشون از شما باردار شدن که با آزمایش مشخصه

6. golnaz_2 نوشته است: سلام . من حدود 3 الی 4 روز بعد از پریود نزدیکی بدون دخول داشتم با نامزدم . سعی کرد منی رو روی شکم من بریزه و همون موقع هم احتمال ندادیم که روی واژن ریخته باشه . اما ماه بعدش که اسفند باشه باید 20 پریود میشودم ولی هنوز پریود نشدم
    شاید تا الان 15 تا چک بیبی استفاده کردم و همه منفی
    زمانی که 7 روز عقب افتاده بودم یعنی 27 اسفند آزمایش خون دادم و منفی بود اما هنوز نشدم
    امروز دوباره رفتم آزمایش دادم و جوابشو فردا میدن
    ممکن این آزمایش بارداریو نشون بده ؟
    اگه این آزماش هم ه با 15 روز عقب افتادن داده شده  منفی باشه دیگه امکان باردار بودن وجود نداره و باید منتظر پریود باشم یا باز هم خطر وجود داره ؟
    منون مسشم جواب کاملی بهم بدین تا از استرس خلاص بشم
    من همین الان دوباره چک بیبی گذاشتم و منفی بود....

دوست عزیز
    شما چه اصراری داری بشنوی که بارداری
    حخوب وقتی آز خون و بی بی چک منفی میاد یعنی باردار نیستی دیگه
    باید بری پیش متخصص تا اون با سونو بفهمه مشکل از کجاست که تاخیر داری

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. IR_hamid_2005 نوشته است: سلام خسته نباشی سوالی داشتم من و همسرم در دوران نامزدی هستیم چند روز بعد از پریود رابطه داشتم که باعث پارگی کاندوم شد و کل اسپرم داخل واژن ریخت با اینکه از کاندوم ضد اسپرم استفاده کردم سریع قرص لروژسترول 1.5 میلی گرمی دادم خورد و 12 ساعت بعد یکی دیگه دادم خورد آیا از بارداری صد در صد جلوگیری می کنه خیلی می ترسم؟؟ لطفا کمکم کنید

بلی نگران نباشید

8. badomak نوشته است:
    farid4 نوشته است: با عرض سلام
    در روز 2 اسفند خانم بنده پریود شده بودند ما در 11 اسفند با هم رابطه محافظت نشده در حد لا پایی با آب دهان داشتیم که  منی بنده به آلت تناسلی ایشون برخورد نکرد یا اگرم برخورد کرده خیلی کم بوده در حد یک قطره همراه با آب دهان بوده حدود 116 ساعت بعد 2 تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد هم 2 تا اچ دی مصرف کرد حدود یک هفته بعد از ایشون خونی به رنگ صورتی پر رنگ بدون دردو به مقدار 2یا 3 قاشق  و به مدت یک و نیم  روز اومد با توجه به این که پریود هایی ایشون بی نظم ه(بین 25 و 35روز ) و همیشه همراه با درد شدید بوده و بین 2 روز تا 4 روز هم طول می کشه و سن پایینی هم داره , و ایشون باکره هستند ایشون تا به امروز که 4 فروردین هست پریود نشدن
    آیا اون خون صورتی رنگ همون خون پریود بوده ؟
    اگر نبوده ایشون باید حداکثر تا کی باید پریود بشن ؟
    برای اطمینان دقیق تر ما از کی می تونیم بی بی چک استفاده کنیم ؟

دوست عزیز
    این خون بخاطر مصرف قرص اورژانسی بوده
    نگران نباشید با توجه به مصرف اون قرص ها بارداری رخ نمیده

با توجه به این که  116 ساعت بعد اقدام به مصرف قرص شد باز  هم احتمال بار داری وجود داره ؟

9. tinas28

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    عزيزم من پزشك نيستم و اطلاعي از داروي قابل استفاده در اين مورد ندارم.اما مي خوام خواهرانه توصيه اي بكنم و اون اينكه هرگز دارويي رو بدون مشورت و تجويز پزشك مصرف نكن مخصوصا در اين مورد حساس.موفق باشي
    ببخشيد اگه فضولي كردم!

10. سلام
    ببخشید من 8 اذر رابطه از روی لباس داشتم..که یه ساعتی بعد رابطه اندکی خون دیدم ...که البته بعد یکی دو هفته پریودشدم..
    ماه بعدش پریود نشدم و خیلی کم لک دیدم..
    ماه بعدش هم که پریود شدم اینطوری بود که یه روز خون میدیدم یه روز نمیدیدم تا یکی دو هفته اینطوری بود
    تا اینکه دکتر برا پریودی نا منظمم بهم قرص دیان 35 دادن که از شب دوم پریودی بخورم
    البته حدود 10 هفته بعد رابطه سونو هم برا پریودیم رفتم ولی موردی نداشت
    ازمایش هورمونمم نشون داده هورمون استسترون که مردانه هست در من زیاده
    بنظر شما احتمال بارداری هست ؟؟
    با توجه به اینکه یه بار پریود نشدم

11. با سلام، من پریود نامنظم دارم و دکتر برایم قرص دوفاستون تجویز کرده اند، می خواستم بدونم چند روز بعد از اتمام قرص ها پریود می شوم و چه موقع می توانم از بی بی چک استفاده کنم؟مرسی

12. IR_Negar

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اگه میشه سریع جواب منو بدید.من حدود دوهفته پیش دوشب پشت سرهم(پنج شنبه وجمعه)بادوست پسرم رابطه داشتم.باکره هستم و15سال سن دارم.هیچ دخولی صورت نگرفت.فقط او آلتش را در بین ران های من تکان میداد و پیش آبش بابدنم تماس داشت.اما بعداز15دقیقه خودم را شستم.آیا امکان بارداری وجود دارد؟جواب بی بی چک بعد از 3هفته قابل اطمینان است؟باتشکر

13. IR_Negar نوشته است: سلام اگه میشه سریع جواب منو بدید.من حدود دوهفته پیش دوشب پشت سرهم(پنج شنبه وجمعه)بادوست پسرم رابطه داشتم.باکره هستم و15سال سن دارم.هیچ دخولی صورت نگرفت.فقط او آلتش را در بین ران های من تکان میداد و پیش آبش بابدنم تماس داشت.اما بعداز15دقیقه خودم را شستم.آیا امکان بارداری وجود دارد؟جواب بی بی چک بعد از 3هفته قابل اطمینان است؟باتشکر

بارداری در مورد شما منتفی هستش
    جواب بی بی چک هم بعد سه هفته مورد اطمینان هست

14. sohajoon_2 نوشته است: سلام
    ببخشید من 8 اذر رابطه از روی لباس داشتم..که یه ساعتی بعد رابطه اندکی خون دیدم ...که البته بعد یکی دو هفته پریودشدم..
    ماه بعدش پریود نشدم و خیلی کم لک دیدم..
    ماه بعدش هم که پریود شدم اینطوری بود که یه روز خون میدیدم یه روز نمیدیدم تا یکی دو هفته اینطوری بود
    تا اینکه دکتر برا پریودی نا منظمم بهم قرص دیان 35 دادن که از شب دوم پریودی بخورم
    البته حدود 10 هفته بعد رابطه سونو هم برا پریودیم رفتم ولی موردی نداشت
    ازمایش هورمونمم نشون داده هورمون استسترون که مردانه هست در من زیاده
    بنظر شما احتمال بارداری هست ؟؟
    با توجه به اینکه یه بار پریود نشدم

اگر قرار بود بارداري از روي لباس رخ دهد الان جمعيت كره زمين 200 برابر بود...خير شما باردار نيستيد مشكل پريودهاي شما در جاي ديگريست. به دكتر زنان مراجعه كنيد

15. roze56 نوشته است  }با سلام من 23 سالمه 4 ساله ازدواج کردم بعد از 2 سال متوجه شدم که کیست ریز دارم 7 ماه دارو مصرف کردم کیست هام برطرف شد ولی تخمدان هام تنبل شده بودند دکتر برام 4 مرحله قرص لتروفم وامپول تجویز کرد که قرصو روز سوم پری می خوردم وروز 9 امپولو می زدم وروز 12 سونو . ولی اندازه فولیکول 10.11 بالا تر نمی رفت .پیش دکتر گیاهی رفتم گفت عفونت داری یه سری دارو به هم داد دارو ها رو مصرف بعد از یه هفته درد شدیدی در هر دو طرف تخم دان هام داشتم بعد تبدیل شد به خارش در وازنم بعد به صورت عفونت خارج شد وخوب شدم بعد از برطرف شدن کیستام پری هام مرتب بود ولی الان دو سه ماهه پری هام نا منظمه قبلا 30روزه بود ولی الان 40.21و27 روز شده به نظر شما علتش چیه ؟ می تونه از داروهای گیاهی باشه . یا دلیلی برای حامله شدنه roze 56 نوشته است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 132
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید