شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با کاندوم بدون مشکل

1. با سلام
    بنده 23 سال دارم / سیکل پریودی نامنظم 29 تا 34 روزه دارم / در روز 25 سیکل پریود با همسرم رابطه ی محا فظت شده با کاندوم داشتم و برا کاندوم هیچ مشکلی از قبیل پاره شدن یا لیز خوردن پیش نیامد / تاریخ پریودیه ماه قبل روز 23 بهمن ماه بود و الان 7 روز از تاریخ پریودم گذشته اما پریود نشده ام / از تست بیبی چک در روز 6م پس از تاخیر استفاده کردم جواب منفی بود ، لطفا راهنماییم کنید ایا امکان بارداری وجود دارد؟

2. shani_1369 نوشته است: با سلام
    بنده 23 سال دارم / سیکل پریودی نامنظم 29 تا 34 روزه دارم / در روز 25 سیکل پریود با همسرم رابطه ی محا فظت شده با کاندوم داشتم و برا کاندوم هیچ مشکلی از قبیل پاره شدن یا لیز خوردن پیش نیامد / تاریخ پریودیه ماه قبل روز 23 بهمن ماه بود و الان 7 روز از تاریخ پریودم گذشته اما پریود نشده ام / از تست بیبی چک در روز 6م پس از تاخیر استفاده کردم جواب منفی بود ، لطفا راهنماییم کنید ایا امکان بارداری وجود دارد؟

با درود
    دوست عزيز اگر رابطه ي محافظت نشده نداشتيد لزومي نداره كه از بيبي چك استفاده كنيد (آدمها كه از طريق گرده افشاني باردار نميشند!) چه بسا به دليل استرس پريودتون عقب افتاده "هر چند اصولا سيكل منظمي نداريد و اين مسئله طبيعيه."
    فكر كنيد ببينيد اگر پيشاب هم وارد رحمتون نشده با خيال راحت صبر كنيد و استرس رو از خودتون دور كنيد تا پريود بشيد.
    نكته اينجاست كه با توجه به نا منظم بودن سيكلتون، تاريخ دقيق تخمك گذاري مشخص نيست؛ بنابراين اگر رابطه ي محافظت نشده داشتيد احتمال ضعيفي براي بارداري وجود داره.

3. با سلام وخسته نباشید یه سوال داشتم من پریودهام منظمه اخرین پریودیم 26 بهمن بوده و الان سه روزه از تاریخ پریودیم میگذره برای بارداری اقدام  داریم ممکنه من باردار باشم دیروز بیبی چک زدم یه خط پررنگ بایه کمرنگ افتاد میشه راهنمایم کنین ممنونم

4. yasamin92 نوشته است: با سلام وخسته نباشید یه سوال داشتم من پریودهام منظمه اخرین پریودیم 26 بهمن بوده و الان سه روزه از تاریخ پریودیم میگذره برای بارداری اقدام  داریم ممکنه من باردار باشم دیروز بیبی چک زدم یه خط پررنگ بایه کمرنگ افتاد میشه راهنمایم کنین ممنونم

با درود
    به احتمال خيلي زياد شما باردار هستيد. يك خط پررنگ در ناحيه ي چك و يك خط كمرنگ در ناحيه ي ديگه نشاندهنده ي بارداريه اما براي اطمينان به آزمايشگاه مراجعه كنيد و تست بتا انجاه بديد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام و تبریک عید
    من بعد از گذشت 5 روز که از پریودیم گذشته  در روز ششم 27 اسفند خونریزی داشتم یعنی مطمئن شدم که پریود شدم اما از بعدازظهر همان روز تا به امروز دیگر هیچ خونریزی ندارم در ماه پیش هم پریودیم حدود 12 روز عقب افتاده بوده چون دیگه از قرص ضد بارداری استفاده نمی کنم . اما ممنون میشم اگه علت این رو برام توضیح بدید که چرا من پریود هستم ولی خونریزی ندارم الان 2 روز است که پریودیم شروع شده اما حتی یک روز کامل هم خونریزی نداشتم و فقط چند ساعت اول خونریزی اونم نه زیاد داشتم که متوجه پریودیم شدم اصلا من پریود هستم یا این خونریزی چیز دیگه ای هست
    ممنون میشم از راهنماییتون

6. سلام
    من و دوست دخترم در 26 اسفند یک رابطه جنسی مشکوک داشتیم
    که احتمال دادم اسپرم من به مقدار خیلی ناچیز به آلت تناسلی او برخورد داشته ( بدونه هیچ دخولی، رابطه جنسی از عقب)
    و بعد از اون به حمام هم رفت، واسه احتیاط 48 ساعت بعد(امروز) 4 قرص ld  خورد احتمالا 12 ساعت بعد 4تای دیگه بخوره!
    اون 17 اسفند پریود شد و گفت 22 اسفند پریودش تمام شد

امکان بارداری وجود داره اصلا؟

اگه به فرض اینکه بعد از حدود 10 تا 14 روز با آزمایش خون بفهمیم که باردار شده، چکار باید کنیم ؟ (لطفا پاسخ رو بدید راجع به این قضیه )
    خواهش میکنم جوابی بدید که کمک کنه، بیشتر از هرچیزی مسئله زندگی آینده هستش
    در صورت لزوم جواب رو به من پیغام خصوصی کنید

7. با سلام
    لطفا کمکم کنید
    من دچار مشکل شدم،مدت ها پیش سه یا چهار ماه پیش من با  نامزدم ارتباط داشتم،بعد مدته طولانی نامزدم احساس کرد که حاملس،بی بی چک را انجام دادیم منفی شد،چندین بار در زمان های مختلف تا اسفند ماه،نزدیک به ده بار،فقط یکبار یک خط پرنگ بود بایک حاله کمرنگ،بعد از اون هم بازم منفی شد،تا اسفند ماه دو دوره منظم داشته و اسفند ماه با دو روز تاخیر،خونریزی هم مدتش خیلی کم شده بود بمدت دو روز،البته تو این ماه خیلی استرس و فشار عصبی داشت که مبادا حامله باشه،تو خودش احساس درد شکم پا .... از علایم حاملگی رو حس میکنه
    در اون ارتباط ما فقط احتمال این را داریم که پیش اب من خارج شده باشه و به واژن خورده باشه فقط همین ،نه انزال،نه دخول. نامزدم دختره هنوز
    ایا احتمال بارداریش وجود داره؟چقدر؟Sad
    لطفا پاسخمو بدین،ممنون

8. bichare_bikas نوشته است: با سلام
    لطفا کمکم کنید
    من دچار مشکل شدم،مدت ها پیش سه یا چهار ماه پیش من با  نامزدم ارتباط داشتم،بعد مدته طولانی نامزدم احساس کرد که حاملس،بی بی چک را انجام دادیم منفی شد،چندین بار در زمان های مختلف تا اسفند ماه،نزدیک به ده بار،فقط یکبار یک خط پرنگ بود بایک حاله کمرنگ،بعد از اون هم بازم منفی شد،تا اسفند ماه دو دوره منظم داشته و اسفند ماه با دو روز تاخیر،خونریزی هم مدتش خیلی کم شده بود بمدت دو روز،البته تو این ماه خیلی استرس و فشار عصبی داشت که مبادا حامله باشه،تو خودش احساس درد شکم پا .... از علایم حاملگی رو حس میکنه
    در اون ارتباط ما فقط احتمال این را داریم که پیش اب من خارج شده باشه و به واژن خورده باشه فقط همین ،نه انزال،نه دخول. نامزدم دختره هنوز
    ایا احتمال بارداریش وجود داره؟چقدر؟Sad
    لطفا پاسخمو بدین،ممنون

بارداری منتفیه
    نگران نباشید

9. RezaN0 نوشته است: سلام
    من و دوست دخترم در 26 اسفند یک رابطه جنسی مشکوک داشتیم
    که احتمال دادم اسپرم من به مقدار خیلی ناچیز به آلت تناسلی او برخورد داشته ( بدونه هیچ دخولی، رابطه جنسی از عقب)
    و بعد از اون به حمام هم رفت، واسه احتیاط 48 ساعت بعد(امروز) 4 قرص ld  خورد احتمالا 12 ساعت بعد 4تای دیگه بخوره!
    اون 17 اسفند پریود شد و گفت 22 اسفند پریودش تمام شد

امکان بارداری وجود داره اصلا؟

اگه به فرض اینکه بعد از حدود 10 تا 14 روز با آزمایش خون بفهمیم که باردار شده، چکار باید کنیم ؟ (لطفا پاسخ رو بدید راجع به این قضیه )
    خواهش میکنم جوابی بدید که کمک کنه، بیشتر از هرچیزی مسئله زندگی آینده هستش
    در صورت لزوم جواب رو به من پیغام خصوصی کنید

اول اینکه با توجه به مصرف قرص اورژانسی امکان بارداری نیست و با پریود شدنشون دیگه باید مطمئن میشدید
    برای دفعه بعد هم از کاندوم استفاده کنید که باعث استرستون نشه

10. با سلام خسته نباشی سوالی داشتم من و همسرم رابطه داشتم ولی به علت اینکه پاره شدن کاندوم اسپرم کامل داخل واژن خالی شد حالا با اینکه در دوران عقد هستیم خیلی می ترسم که باردار نشه با این وجود 2 تا قرص نروژسترول 1.5 طی 12 ساعت خورد لطفا کمک کنید؟

11. IR_hamid_2005 نوشته است: با سلام خسته نباشی سوالی داشتم من و همسرم رابطه داشتم ولی به علت اینکه پاره شدن کاندوم اسپرم کامل داخل واژن خالی شد حالا با اینکه در دوران عقد هستیم خیلی می ترسم که باردار نشه با این وجود 2 تا قرص نروژسترول 1.5 طی 12 ساعت خورد لطفا کمک کنید؟

نگران نباشید
    قرص اورژانسی از بارداری جلوگیری میکنه

12. سلام من در زمان پریود با همسرم به اصرار خودش رابطه داشتم و آب منی هم داخل بدن ایشال خالی شد آیا احتمال بارداری وجود دارد
    موارد:
    سیکل پریودی نامنظمی دارد
    سه روز از زمان پریود میگذشت و خونریزی داشتند الانم دارند

13. باسلام  12 بهمن پریود شدم یک روز بعد از اخرین پریودیم رابطه داشتم که مشکوک بود 11 ساعت بعدش دوتا قرص لوونوزسترول را خوردم بعد از اون رابطه باهمسرم چندین رابطه ی محافظت شده داشتم پریودیهام نامنظمه البته قبلا منظم بود تا اینکه اولین قرص اورزانسی را خوردم تقریبا 8 ماه پیش بعد از اون قرص بازهم به دلیل رابطه های مشکوک قرص اورزانسی خوردم تا الان پریودیهام نامنظم شده چند روز بعد از خوردن قرص لوونوزسترول درد کمر و شکم و سینه داشتم که بر طرف شد الان 4 فروردین هست و هنوزپریود نشدم ازمایش بتا و بیبی چک هم دادم ولی منفی بود از دم کرده ی رازیانه و زعفران خوردم ولی فقط ترشحات سفید رنگی که قبلا به طور طبیعی داشتم بیشتر شده و موقع دخول کمی احساس سوزش دارم ایا لازمه بازهم ازمایش بدم؟میشه راهنماییم کنید خیلی عصبی شدم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید