شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کسی هست با این شرایط ازدواج کرده باشه لطفا هم اقایون جواب بدن هم خانومها

1. سلام
    ممنون میشم هم اقایون نظر بدن هم خانومها
    پرمویی خانوم میتونه مشکل ساز بشه؟
    من هم پرمویی دارم هم تخمدان پلی کیستیک .ایا خانومی هست که این شرایطو داشته باشه و باز هم بچه دار شده باشه بدون دردسر  ؟یا اینکه پرمویی زندگی خصوصیش مشکلی ایجاد کرده باشه؟من پاهام خیلی مو داره واقعا نگرانم و از ازدواج میترسم به خاطر این مسائل.جدای از درمانهای موجود ممنون میشم نظر بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mary2011 نوشته است: سلام
    ممنون میشم هم اقایون نظر بدن هم خانومها
    پرمویی خانوم میتونه مشکل ساز بشه؟
    من هم پرمویی دارم هم تخمدان پلی کیستیک .ایا خانومی هست که این شرایطو داشته باشه و باز هم بچه دار شده باشه بدون دردسر  ؟یا اینکه پرمویی زندگی خصوصیش مشکلی ایجاد کرده باشه؟من پاهام خیلی مو داره واقعا نگرانم و از ازدواج میترسم به خاطر این مسائل.جدای از درمانهای موجود ممنون میشم نظر بدید

سلام دوست عزیز

اصولا وجود مو مشکلی بوجود نمیاره مخصوصا درحال حاضرکه روش های مختلفی برای ازبین بردن موها وجود داره پس جای نگرانی نیست ومطمئن باش مشکلی درزندگی خصوصیت پیش نمیاد.

موفق باشی.

3. با سلام

من فکر می کنم این مساله بیشتر باید برای آقایونی که پرمویی دارن جای نگرانی داشته باشه، نظر شخصی خودمه ولی خب فکر می کنم مردی که بخواد موهای دستاشو یا پاهاشو بزنه، دیگه بدنش زنونه می شه! جذابیت نداره، و اگه پرمویی (از نوع واقعا زیاد) هم داشته باشه ممکن هست توی ذوق همسرش بخوره
    ولی خب، برای شما نباید جای نگرانی باشه
    پرمویی شما احتمالا نباید سراسر بدنتون به یک اندازه باشه چون شما فقط از پرمویی پاهاتون گله کردین، هر چقدر هم که شما پرمو باشید و موها زبر و خشن و مشکی باشن، بهترین راه شیو موها با روشهای مناسبی هست که الان خیلی هم رواج پیدا کرده، لیزر می تونه بهترین گزینه باشه واسه شما ولی خب از میزان هزینه ها باید آگاه باشید! اپیلاسیون کل بدن رو توی یه مرکز معتبر و کار درست، انجام بدین. تا یکی دو ماه از موها خبری نیس و شما از این نگرانی دور می شید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. alborz_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پر مویی یا هیرسوتیزم یکی از مسائلی که کلا در نژاد مدیترانه‌ای (که ما هم تقریبا در این طبقه بندی محسوب میشیم) دیده میشه جای نگرانی نداره خیلی از افراد مثل شما به اون مبتلا هستند حتی شدت اون در بعضی خانومها بخصوص در قسمت صورت و لبها باعث پایین اومدن اعتماد به نفسشون میشه برای یک مرد سخاوت اخلاق و بلندای روح خیلی بیشتر ارزش داره متاسفانه در نسل جدید(بعد از خودم) میبینم که توجه به مسائل ظاهری خیلی زیاد شده می دونید که کلا جذابیت آدمها به قدرت روحیشون مربوط میشه نه مشخصات جسمی نگران نباشید جذب کردن مردها و تو دلشون قرارگرفتن اصلا سخت نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. دوست عزیز
    قبل از نگرانی به یک متخصص پوست و بهتر از اون غدد مراجعه کنید
    خیلیا رو بدتر از شما دیدم که درمان شدند و ازدواج کردند و الان هم نوه دارن!
    نگران نباشید

6. سلام دوست عزیز از این که انقدر به فکر اینده و شرکت زندگی خود هستی جای تقدیر وتشکر داره به نظر من همین روحیه شما برای یک مرد کافیه است ومطمئا باشه اگر در تمام زندگی این روحیه را حفظ کنید اصلا پر موئی شما به چشم مرد نمیاد چه برسه به اینکه بخواد مشکلی به وجود بیاره ضمن اینکه شما میتونی به خاطر اینکه به زیبای فکر خودتون زیبای بدن را اضافه کنید از همین داروی های مو بر موجود استفاده کنی و مطمئا باش اصلا جای نگرانی نیست موفق باشی

7. سلام عزیزم

خواهرم هم مثل شما این مشکل رو داشت هم موی زائد داشت هم تخمدانش کیست داشت

الان 6 ماهه عروسی کرده و خدا رو هزار بار مرتبه شکر بدون اینکه به دکتر مراجعه کنه و یا اینکه مشکلی واسش به وجود اومده باشه حامله شده

فقط دکتر بهش گفته بود که اصلا نباید از قرص های ضد بارداری استفاده کنه

شما هم خیالدون راحت انشالله مشکلی ندارین

8. سلام عزیزم. پرمویی در صورتی که بخاطر وجود هورمون های مردانه نباشه جای نگرانی نیست. می تونین به متخصص غدد مراجعه کنی تا دچار مشکل نشی. پرمویی در ناحیه دست و پا که جای نگرانی نداره خوب میشه به هر روشی اصلاحش کرد درسته خیلیا از اینکه بدن خودشون یا همسرشون مو داره اذیت بشن خوب اگه نمی تونی لیذرش کنی هربار که در اومد اصلاحش کن. موفق باشی

9. سلام.
    برای مشکل پرمویی خودتون که میتونید لیزر کنید.اما میتونم یه راهنمایی برای موقعی که بچه دار شدید. مخصوصا اگر دختر بود بکنم که اون دیگه به این مشکل برنخوره.اونم اینه که: وقتی بچه به دنیا اومد. چند روز که از تولدش گذشت.به بدنش روغن مورچه بزنید(چند روز) که اصلا مو در نیاره.
    وقتی که بزرگ شد میبینید که بدنش عاری از مو هست.(این نسخه مجرب است)

10. سلام روز خوش
    من يه ماده اي ديدم مثل اينكه اسمش موم هست ميزنن به جايي كه مو زياد داره و پارچه ميزارن روش تا بچسبه بهش بعد يه دفعه پارچه رو بلند ميكنن مو كنده ميشه اگه اين كار رو چند باري بكني بدونه نياز به ليزر ريشه موها از بين ميره ولي درد داره كه بايد تحمل كني يه خانوم اينكارو كرده بود من ديدم واقعا موي پاش كم تر شده بو خيلي كم

11. i_ali

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزيز
    اگه خيلي اذيتت ميكنه برو ليزر بنداز خيلي خوب هم هست ديگه نيازي نيست كلي خودتو اذيت بكني و زمان صرف كني در ضمن درمورد موي بدن اگه همسرتون بفهمه اصلا موضوع مهمي نيست فقط كافيه بريد با ليزر بسوزونيدش همين
    خيلي ها هستن كه اينكارو كردن من پسرم حتي دوستامم كه ميان باشگاه اينكارو ميكنن براي رشد عضلاتشون

12. سلام من هم مثل شما خیلی پر مو هستم و بابت این موضوع خیلی غصه میخوردم و گاهی بعد از اصلاح صورت گریه میکردم و حتی خیلی ها هم مستقیما بهم میگفتن چقد مو داری و این بیشتر اذیتم میکرد ولی الان بی خیال شدم دیگه حوصله ندارم واسه این مسائل غصه بخورم

13. دوست عزیز چون ازدواج نکردین فکر میکنین این مسایل چقدر بعد ازدواج مهمه ....اما باور کنین زندگی اینقدر مشکلات داره که به این مساله مشکل نمیشه گفت.... اما بهترین راه شما اپلاسیون کل بدنه و حتما متخصص زنان با دادن دارویی مثل اسپیرونولاکتون میتونه موهای بدنتونو کم کنه اصلا جای نگرانی نیست به فکر درمان باشین

14. با سلام
    ازآنجایی که آقایان هم دارای موهای زیاد در قسمت های مختلف بدن هستند فکر نکنم برای ازداوج مشکل جدی داشته باشید.در ضمن با مراجعه به دکتر پوست و مو می توان مشکل را حل نمود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید