شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روده یاتخمدان متورم

1. maria65

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خانم 26ساله ایم حدود25روزه سمت چپ پایین شکم زیر نافم درد دارم همچنین این قسمتو میتونم بادست لمسش کنم که متورم شده 7ماه پیش هم همینجور شده بودم دکتر رفتم کولونوسکوپی نوشت که ازترسم نرفتم بعد 1ماه خودبخود خوب شد
    حالامیخواستم برم دکتر که فهمیدم باردارم (هفته5 بارداری) به نظرتون چیکار کنم؟ این علایم ناشی از چیه؟ یبوست 4ساله دارم کم خونی ندارم تب کمی دارم باراه رفتن هم تورم هم دردش بیشتر میشه کمکم کنید؟نکنه بیماری مهمیه به بچه آسیب بزنه؟

2. maria65 نوشته است: با سلام خانم 26ساله ایم حدود25روزه سمت چپ پایین شکم زیر نافم درد دارم همچنین این قسمتو میتونم بادست لمسش کنم که متورم شده 7ماه پیش هم همینجور شده بودم دکتر رفتم کولونوسکوپی نوشت که ازترسم نرفتم بعد 1ماه خودبخود خوب شد
    حالامیخواستم برم دکتر که فهمیدم باردارم (هفته5 بارداری) به نظرتون چیکار کنم؟ این علایم ناشی از چیه؟ یبوست 4ساله دارم کم خونی ندارم تب کمی دارم باراه رفتن هم تورم هم دردش بیشتر میشه کمکم کنید؟نکنه بیماری مهمیه به بچه آسیب بزنه؟

سلام

ابتدا در مورد تاپیک ارزیابی نازایی چند ساله این رو بگم که اون پست خلاف قوانین بود! و کسی اجازه‌ی پاسخگویی به سوال شما رو نداشت و همچنان هم نداره!
    ما تاپیکی تحت عنوان پرسش و پاسخ برای باردار شدن موفق و بالا بردن احتمال حاملگی داریم که کسانی که قصد بارداری دارند باید سوالاتشون رو اونجا مطرح کنن.

اما پاسخ سوال فعلی

با توجه به توضیحات تون من دو احتمال رو براتون می‌نویسم:

- IBS (سندروم روده‌ی تحریک پذیر) که یبوست و نفخ و ورم از علائم اونه
    - Peptic Ulcer (زخم گوارشی) که در ناحیه‌ی شکم درد ایجاد میکنه

و ای کاش کولونوسکوپی تشخیصی رو انجام می‌دادید تا مشکل بررسی می‌شد و درمان صورت می‌گرفت
    در حال حاضر شما باید به متخصص بیماری‌های گوارشی مراجعه کنید تا با معاینه‌ی بالینی، انجام تست، آندوسکوپی یا کولونوسکوپی و ... تشخیص مناسب گذاشته بشه و درمان مناسب صورت بگیره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید