شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال از اقایون با تجربه یا متاهل تشریف بیارین لطفا

1. سوال از  اقایون با تجربه  یا متاهل  تشریف بیارین

لطفا <xml><o></o>

سلام <o></o>

من دختری 28 ساله  در استانه ازدواج هستم و فکر میکنم هیچی به اندازه  شناخت عمومی جنس مخالف نمیتونه کمکم کنه تا دراین راه موفق باشم.<o></o>

لطفا در صورت امکان به سولات بنده پاسخ بدین هم اقایون و هم خانوم ها  <o></o>

<o> </o>

1-     

گفته شده در دسترس بودن خانوم برای اقا همیشه جالب  نیست ایا شما موافقین؟ برای من نا مفهومه اگه ممکنه توضیح بدین با مثال (مثلا در مورد رابطه جنسی چطور هم نیاز رو برطرف کنی هم یه جورایی دردسترس نباشی؟)<o></o>

2-     

از اونجایی که اولین رابطه ها همیشه به یاد میمونه به نظرتون در اولین ارتباط های بعد از عقد و  با هم بودن ها ،به طور عمومی چه چیزی هایی بیشتر به چشم یه اقا میاد ، یعنی مسایل جسمی خانوم یا رفتارش برای اقا مهم میشه؟ <o></o>

3-     

من یه مشکلی هم دارم اونم هیروتیسم (پرمویی) است و با اینکه مو زدایی کردم اما همه پاهام لک شده و منظره بدی داره(امکان لیزر ندارم و درمانهای موجود رو هم انجام دادم اما نشد که نشد) .ایا ممکنه در اولین رابطه ها به چشم بیاد و یه ذهنیت بدی واسه نامزدم ایجاد بشه؟<o></o>

از اینکه تجربه تون رو در اختیار من و دوستان قرار میدین پیشاپیش سپاسگذارم.<o></o>

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. aseman6411 نوشته است:
    سوال از  اقایون با تجربه  یا متاهل  تشریف بیارین

لطفا <xml><o></o>

سلام <o></o>

من دختری 28 ساله  در استانه ازدواج هستم و فکر میکنم هیچی به اندازه  شناخت عمومی جنس مخالف نمیتونه کمکم کنه تا دراین راه موفق باشم.<o></o>

لطفا در صورت امکان به سولات بنده پاسخ بدین هم اقایون و هم خانوم ها  <o></o>

<o> </o>

1-     

گفته شده در دسترس بودن خانوم برای اقا همیشه جالب  نیست ایا شما موافقین؟ برای من نا مفهومه اگه ممکنه توضیح بدین با مثال (مثلا در مورد رابطه جنسی چطور هم نیاز رو برطرف کنی هم یه جورایی دردسترس نباشی؟)<o></o>

2-     

از اونجایی که اولین رابطه ها همیشه به یاد میمونه به نظرتون در اولین ارتباط های بعد از عقد و  با هم بودن ها ،به طور عمومی چه چیزی هایی بیشتر به چشم یه اقا میاد ، یعنی مسایل جسمی خانوم یا رفتارش برای اقا مهم میشه؟ <o></o>

3-     

من یه مشکلی هم دارم اونم هیروتیسم (پرمویی) است و با اینکه مو زدایی کردم اما همه پاهام لک شده و منظره بدی داره(امکان لیزر ندارم و درمانهای موجود رو هم انجام دادم اما نشد که نشد) .ایا ممکنه در اولین رابطه ها به چشم بیاد و یه ذهنیت بدی واسه نامزدم ایجاد بشه؟<o></o>

از اینکه تجربه تون رو در اختیار من و دوستان قرار میدین پیشاپیش سپاسگذارم.<o></o>

سلام

من می خوام پاسخ شما رو بدم، ولی متاسفانه یا خوشبختانه، نه آقا هستم نه متاهلم و نه تجربه دارم!

راستی چقدر فاصله گذاشتین بین خطوط؟

یعنی چی که هیچی به اندازه ی شناخت عمومی جنس مخالف نمی تونه کمکتون کنه؟ شناخت جنس مخالف برای آدم سخت هست ولی نه اونقدری که جای نگرانی داشته باشه. یه کمی که توی رفتار و برخورد و معاشرت های هر آدمی دقیق بشید، وقتی بتونید اعتقادات زندگی و علائق و تمایلات ذهنی و قلبی و احساسیشو درک کنید و بفهمید، کم کم می تونید این جنس مخالف رو بشناسید. این برای همه عمومیت داره البته.

1. در دسترس بودن خانم برای آقا همیشه جالب نیس
    می دونید چرا؟
    شما بستنی دوست دارین، خیلی هم دوست دارین. خب وقتی هر بار که در فریزرتون رو باز می کنید و با انبوه بستنی روبرو می شین، چه احساسی دارین؟ آره خب، این خوبه که چیزی که شما دوستش دارین دم دستتونه اما کم کم براتون عادی نمی شه این بودن همیشگی بستنی توی خونه تون؟ اگه یه چند روزی بستنی نباشه و شما برای به دست آوردنش و خرید اون اشتیاق داشته باشین و یه کمی (حتی خیلی کوچولو) براش زحمت بکشید از خوردنش هم لذت بیشتری نخواهید برد؟ به طور حتم که باید همین طور باشه. وقتی یه زن همیشه دم دست همسرش باشه، همیشه لخت و آماده دراز بکشه تا همسرش بره باهاش رابطه داشته باشه، خب برای چند دفعه برای آقا جالب و قشنگه، بعد کم کم تکراری می شه! یه زن باید همیشه این امکان رو فراهم کنه که همسرش برای یه نوازش بدنش یه کمی سعی کنه و اشتیاق نشون بده و برای این نوازش و لمس حریص باشه. وقتی همیشه دم دستش باشین، همیشه آماده ی رابطه ی جنسی باشین، همیشه اندام های جنسی تون رو عریان کنید تا براش جلب توجه کنه، اینا کم کم اشتیاق آقا رو کم می کنه. نمی گم توی خونه که هستین خودتونو پشت نقاب مخفی کنید تا بیاد نقاب رو کنار بزنه و شما رو ببینه! می گم براش تنوعی داشته باشید که برای دیدن و لمس بدنتون بی تاب باشه، طمع داشته باشه که خودش بیاد لباساتونو کنار بزنه و بدن لختتونو ببینه، حریص باشه که دنبال شما باشه تا یه جا شما رو توی آغوشش حبس کنه و باهاتون عشق بازی کنه. منظورم از دنبالتون کنه مسابقه ی دو نیس توی خونه! می گم همش نشینید دم دستش و بگید عزیزم بیا رابطه داشته باشیم! از دستش فرار کنید، یه کم باهاش ور برید و برید سراغ کارهای خونه. بزارین بیقرار برگشتن شما پیش خودش باشه.
    این می شه همون حرفی که در دسترس بودن خانم همیشه برای آقا جالب نیس. در تنوع طلبی هیچ مردی شک و تردیدی وجود نداره. هیچ مردی نمی تونه بیاد اظهار کنه من تنوع طلب نیستم و تنوع رو دوست ندارم. وقتی برای یه آقا، روابط جنسیش، همسرش، و تمام چیزهای مرتبط که براش جلب توجه می کنه و دوستشون داره، وقتی اینا براش عادت بشه و هر روز تکرار روز قبل باشه...کم کم جرقه ی تنوع طلبیشون توی ذهنشون اونا رو متمایل می کنه به تجربه ی چیزها و آدمها و روابط و برخوردهای جدید به دور از همسر خودشون. چرا؟ چون این همسر دیگه هیچ تنوعی رو برای آقا نداره. همیشه روابط توی رختخواب صورت می گیره. همیشه شبها باید این کار انجام بشه. همیشه با بدن کثیف و بوی عرق این کار انجام می شه تا یه تیر و دو نشون کنند و بعد از رابطه برن حموم تا تمیز بشن و برن از خونه بیرون. همیشه لباسای خانم یه جور و یه طرح و یه رنگ ثابتیه. همیشه خانم برای رابطه یا آرایش نداره چون همسرش آرایششو می خوره و یا اینکه همیشه یه جور آرایش تکراری و ساده رو داره برای رابطه. همیشه از ترس بیدار شدن بچه و شنیده نشدن سر و صداشون توسط افراد دیگه این رابطه رو سریع و در شرایط پر از تنش انجام می دن. همیشه این رابطه پر از استرس باردار شدن هست. همیشه آقا شروع کننده ی رابطه است و خانم هیچ وقت سمت آقا نمی ره و تمایلات جنسیشو بروز نمی ده. همیشه پوزیش سنتی و سفارش شده توسط خانواده ها برای رابطه در نظر گرفته می شه چون فکر می کنن اگه پوزیشن رو تغییر بدن طرف مقابلشون فکر می کنه که این چقدر توی رابطه تبحر داشته و رو نمی کرده، نکنه قبل از من با کسی بوده!
    این "همیشه ها" باعث تکرار و عادت می شن که جذابیت زن رو برای مرد کم و کمتر می کنن

2. اولین رابطه های بعد از عقد
    سعی کنید شروع کننده نباشید. آقا باید اقدام کنه اما شما هم خشک نباشید و بهش این حس رو ندین که داره کار اشتباهی می کنه. وقتی سمتتون می یاد با تمام احساستون پذیرای اون باشید و بهش اجازه بدین بدن شما و حس جنسی تون رو کشف کنه. توی روابط اول بعد از عقد هر دو طرف نباید سریع برن سراغ آلت تناسلی همدیگه. بهتره بیشتر در حد بازی و نوازش و لمس و نوازش باشه. کم کم وقتی همه چیز برای یه رابطه ی خوب فراهم بود می تونید برای ارضا کردن هم اقدام کنید. معمولا افراد زیاد به بدن طرف مقابل در اوایل عقد توجه نمی کنن چون این حس انتقال پیدا می کنه که از اندام های من خوشش نیومده حتما! بیشتر با لمسشون سعی می کنند بدن طرف مقابل رو کشف کنند و در بین رابطه یه نگاه سطحی هم دارن تا بفهمند بدن طرفشون از لحاظ فیزیکی چه جوریه. اما بیشترین چیزی که برای هر دو نفر جلب توجه  می کنه احساس جنسی و نحوه ی برقرار کردن رابطه است. اگه خیلی سریع اقدام کنه و جلو بره خب تصورات مثبتی به وجود نمی یاد. اگه مثل عروسک بشینه تا طرفش همه کار رو بکنه خب بازم اون طرف از رابطه "زده" می شه چون انتظار داشته با ازدواجش رابطه ی رضایت بخشی رو هم تجربه کنه. اگه به ارضا شدن خودشون اهمیت بدن، و این هم خیلی بد خواهد بود که اصلا به این فکر نباشن که طرفشون تو این رابطه چه حسی رو تجربه کرده و اصلا ارضا شده یا نه

3. پیشنهاد می کنم که هر روز در حمام، بدنتون رو با کیسه و صابون (کیسه ی آغشته به کف) بشورید. به مرور شاهد تاثیر مثبتش خواهید بود
    می تونید از روشهایی استفاده کنید که در روابط اول، مثلا لک های پاهاتون زیاد به چشم نیاد، مثلا از جورابهای بلند که تا زانو هستن استفاده کنید. البته خوشگل و شیک! این جور لباس پوشیدن ها آقا رو بیشتر تحریک می کنه...مطمئن باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. باسلام
    1- من موافق این حرف نسیتم - زیرا در دسترس بودن نه تنها بد نیست بلکه می تواند بسیار خوب هم باشد.از آنجایکه زن و مرد می توانند در تمام امورات زندگی به عنوان مکمل همدیگر باشند.
    2- بستگی به خلق و خویی طرف مقابل دارد.البته هم جسم و تن زن برای مرد مهم است و هم اخلاق و رفتار او و صد البته رفتار بسیار مهمتر از جسم و تن می باشد برای یک مرد.
    3- برای مردان زیاد مهم نیست .برای اینکه مردان اکثرا پر مو هستند و به این موضوع عادت کرده اند.
    شما هم نباید زیاد خودتان را برای این موضوع ناراحت کنید به خدا توکل کنید و امیدتان را هیچ وقت از دست ندهید که یاور همیشگی اوست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. yousef2013 نوشته است: باسلام
    1- من موافق این حرف نسیتم - زیرا در دسترس بودن نه تنها بد نیست بلکه می تواند بسیار خوب هم باشد.از آنجایکه زن و مرد می توانند در تمام امورات زندگی به عنوان مکمل همدیگر باشند.
    2- بستگی به خلق و خویی طرف مقابل دارد.البته هم جسم و تن زن برای مرد مهم است و هم اخلاق و رفتار او و صد البته رفتار بسیار مهمتر از جسم و تن می باشد برای یک مرد.
    3- برای مردان زیاد مهم نیست .برای اینکه مردان اکثرا پر مو هستند و به این موضوع عادت کرده اند.
    شما هم نباید زیاد خودتان را برای این موضوع ناراحت کنید به خدا توکل کنید و امیدتان را هیچ وقت از دست ندهید که یاور همیشگی اوست.

سلام

این خیلی طبیعی هست که افراد در تمام دنیا نظرات متناقضی رو داشته باشن، ولی واقعا نمی دونم منظورتون از حرفتون چیه؟ زن در دسترس مرد باشه فقط به خاطر اینکه می تونن در امورات زندگی مکمل هم باشن؟ یعنی چی؟ فکر می کنم این حرفتون شامل دو تا مبحث کاملا جدا از هم هست. مکمل بودن زن و مرد برای هم در تمام زندگی، و دسترس داشتن زن و مرد به همدیگه برای روابط جنسی!

5. alborz_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    به نظرمن وضعیت و شرایط هرکسی با بقیه فرق می کنه من خودم متاهلم(7 ساله ازدواج کردم) و از خدامه که همیشه همسرم در دسترسم باشه افرادی که گرم مزاج و تمایلات جنسیشون زیاده  هرچقدر گیرشون بیاد خدا‌ رو شکر میکنند بعدشم اگر کسی کس دیگه ای رو دوست داشته‌باشه  (منظورم ارتباط روحیه ) دیگه دنبال این چیزا نمی‌گرده.
    عصری که ما درش زندگی می کنیم معروفه به عصر انفجار اطلاعات متاسفانه این زیادی اطلاعات بعضامارو در دالانهای زندگی گمراه کرده مگه قدمیا که هیچ کدوم از این چیزا رو بلد نبودن و نمی دونستند توی زندگیشون لذت و محبت و ... نبود.
    دل رو باید بدست آورد اونهم با کرامتهای اخلاقی و درک متقابل
    نوروزتان پیروز

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید