شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

1. سلام
    من برای مشکل قلبی به متخصص قلب مراجعه کردم. بعد از اکو و تست ورزش mvr و mr خفیف تشخیص دادن که گفتن اصلا خطری نداره. البته ضربان قلبم گاهی اوقات یکی رو جا میندازه و بعدی رو محکمتر میزنه که دکتر گفت واسه همین شلی درچه هست و اهمیت نده. برای من پروپرانول 10 روزی دو عدد و آلپرازولام 0.5 روزی یک عدد تجویز کزدن که من شبها می خورم. البته باید بگم که کلا خیلی به قلبم فکر می کنم و همیشه فکر میکنم که احتمال ایست قلبی و سکته دارم. الان 5 ماهه که این داروها رو مصرف می کنم، احساس می کنم خیلی به آلپرازولام وابسته شدم که حتی نمی تونم آلپرازولام رو ترک کنم، گاهی اوقات یه شب در میون میخورم و گاهی اوقات اگه نخورم چنان استرسی میگیرم و تپش قلبم میره بالا و سرگیجه و سیاهی چشم میگیرم که فکر میکنم دیگه رفتم. البته این حالات فقط غروب ها و شب ها که میرم خونه واسم پیش میاد و در روز که مشغول کارم کمتر پیش میاد.
    به نظر شما برای ترک آلپرازولام اون رو باچی جایگزین کنم که یواش یواش بذارمش کنار. کلا صبحها ناشتا یک عدد امپرازول ( که 10 عدد بیشتر نمونده ) و روزی دو عدد پروپرانول و شبی یک عدد آلپرازولام مصرف میکنم.
    یه سوال دیگه اینکه من 30 سال سنمه، با توجه به mvr و mr آیا شبی یه دونه آسپیرین بخورم خوبه یا نه.

با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید