شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کرم های موبر

1. با سلام
    بنده در سایت کمی سرچ کردم و سوالا جسته و گریخته ای را که در رابطه با کرم های موبر پرسیده شده بود را دیدم ، ولی به نظرم آمد که بهتر است همه آن ها در یکجا جمع باشند.
    برای همین میخواستم یکی از دوستان به این سوالات پاسخ دهد:
    آیا کرم های موبر دائمی هستند یا موقتی هم دارد؟
    آیا این کرم ها باعث تشدید رشد موها و ضخیم شدن آن میشود؟
    و اینکه آیا برای بدن ضرر هم دارد؟
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Gnesh نوشته است: با سلام
    بنده در سایت کمی سرچ کردم و سوالا جسته و گریخته ای را که در رابطه با کرم های موبر پرسیده شده بود را دیدم ، ولی به نظرم آمد که بهتر است همه آن ها در یکجا جمع باشند.
    برای همین میخواستم یکی از دوستان به این سوالات پاسخ دهد:
    آیا کرم های موبر دائمی هستند یا موقتی هم دارد؟
    آیا این کرم ها باعث تشدید رشد موها و ضخیم شدن آن میشود؟
    و اینکه آیا برای بدن ضرر هم دارد؟
    ممنون

سلام

1. تقریبا همه ی روش ها به جز الکترولیز (به شرطی که درست انجام بشه) موقتی هستن و فقط بازه ی زمانی رشد مجدد مو متفاوته.
    2. خیر، با استفاده ی کرم موبر معمولا رشد مجدد مو دیرتر اتفاق میفته.
    3. در نواحی موضعی ضرری نداره و پرواضحه که اگه کرمو سر آلتت بزنی! یا جایی از بدنت که جراحتی داره یا ... اونوقت عواقبش گریبان گیرت خواهد کرد.

3. سلام
    ممنون از جوابتون
    يه سوال ديگه هم داشتم
    آيا كسي كه ورزش ميكنه موي هاي زايد مثلا پا يا دستش باعث جلوگيري از رشد آن عضله ميشود؟

4. Gnesh نوشته است: سلام
    ممنون از جوابتون
    يه سوال ديگه هم داشتم
    آيا كسي كه ورزش ميكنه موي هاي زايد مثلا پا يا دستش باعث جلوگيري از رشد آن عضله ميشود؟

سلام

تا جایی که من میدونم رفرنس پزشکی بین المللی و معتبری مبنی بر اینکه "مو جلوی رشد عضله رو می گیره" وجود نداره. اما تا دلت بخواد در بادی بیلدینگ، شیو کردن موها توسط دکتر جکول های اون جا توصیه میشه.
    مثال هایی رو خودت میتونی ببینی که اون جمله ی داخل دابل کوتیشن رو نقض میکنه یعنی کسی که بدن پر مویی داره عضلات قلنبه ای هم داره! و همینطور برعکس. اینکه در این ورزش (و ورزش های مشابه و پخش زنده) موهای بدن شیو میشه دلیلش واضحه و به خاطر بهتر دیده شدن عضلاته.    
    رشد عضلات به فاکتورهای مهم دیگه ای بستگی داره:

- وراثت
    - ژنتیک
    - تغذیه
    - انجام ورزش
    - و ...

5. من داداشم رو میبینم که ورزشکاره دو و میدانی و معمولا موی تنش رو با ماشین میزنه
    و مشکلی نداره

6. خيلي ممنون از دوستاني كه اطلاعاتشون رو در اختيار بنده گذاشتن.
    اگه ميشه يه مارك خوب كرم هاي موقتي موبر هم معرفي كنيد.

7. Gnesh نوشته است: خيلي ممنون از دوستاني كه اطلاعاتشون رو در اختيار بنده گذاشتن.
    اگه ميشه يه مارك خوب كرم هاي موقتي موبر هم معرفي كنيد.

سلام دوباره

دوست من، معرفی برند خاص تبلیغات محسوب میشه و خلاف قوانین سایته
    اما برای اینکه کارت راه بیفته من لوسیون ها (افتر شیو، پری شیو و ...) و کرم های ساخت کشور آلمان رو پیشنهاد میدم (برندش خیلی معروفه اصلش رو تهیه کن).

8. سلام

یه سوال در مورد نوع مصرف کرم های موبر یا پودرهای موبر داشتم ، توی بروشور بعضی هاشون نوشته وقتی بدن خشک هست استفاده کنید بعضی دیگه چیزی ننوشته بعضی هم گفته خیس باشه!!!! بالاخره من به کدوم اعتماد کنم؟ اصلا این خشک یا خیس بودن مگه چه فرقی داره؟

9. domad

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام موقعی که بدن خشک هست باید استفاده کرد.

10. سلام ایا درسته که پودرهای موبر باعث خشکی رحم میشه و همچنین باعث نابروری ؟

11. ziba71 نوشته است: سلام ایا درسته که پودرهای موبر باعث خشکی رحم میشه و همچنین باعث نابروری ؟

سلام

ما مشکلی تحت عنوان "خشکی رحم" نداریم! اون چیزی که وجود داره "خشکی واژن" هست و پودرهای موبر، صابون و ... در صورتی که وارد واژن بشه بر عملکرد غدد بارتولن تاثیر سوئی میذاره و ممکنه خشکی واژن رو نتیجه بده.
    بنابراین، مادامیکه از پودرهای بهداشتی به صورت خارجی استفاده میشه اتفاق خاصی رخ نخواهد داد.
    مصرف این پودرها با ناباروری هم رابطه‌ی خاصی نداره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید