شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. Royakhanum نوشته است:
    pat_mat161 نوشته است:
    Royakhanum نوشته است: با سلام من 25 سالمه و باکره هستم رابطه ی محافظت نشده ای داشتم که آلت نامزدم تا نیمه وارد آلت من شد اما منی کاملا خارج از آلتم تخلیه شد
    نزدیکی در روز 3 قاعدگی رخ داد 45 ساعت بعد قرص HD مصرف کردم
    که بعد از 3 روز مقدار کمی خونریزی (در حد لک بینی)داشتم بعد از 3روز از لک درد قاعدگی داشتم و خونریزی مثل پریود همیشگیم داشتم که البته به جای 25 اسفند 15 اسفند شروع شد
    آیا این پریود بوده یا تاثیرات قرص؟
    احتمال بارداری وجود دارد؟
    ممنون میشم کمکم کنید

با سلام

ببینید دوست عزیز زمانی که آلت نامزدتون وارد واژن شما شده پس دیگه باکره بودن معنایی نداره.ورود آلت مردانه=ازبین رفتن

بکارت.اگر منی خارج از واژن تخلیه شده بارداری امکان پذیر نیست از این به بعد بهتره که از کاندوم هم استفاده کنید تا احتمال

بارداری در شما به حداقل برسه.این خونریزی همون پریود شماست که با مصرف قرص ضد بارداری دستخوش تغییرات شده که و

باعث شده شما دیرتر یا زودتر با خونریزی کم یا زیاد پریود بشین جای نگرانی نیست.

موفق باشی.

مرسی از جوابتون.با اینکه شما گفتین بارداری امکان پذیر نیست اما هنوز نگرانم.یعنی دیگه لازم نیست از بیبی چک یا آزمایش بتا استفاده کنم؟؟آخه زیر دلم یه احساس درد خفیف دارم

من بیبی چک استفاده کردم و نتیجه منفی بود الان یعنی دیگه نباید نگران باشم؟؟؟

2. سلام
    من دارای دوره پریود منظم البته 29 تا 35 روزه هستم  در این دوره در روز هشتم پریود رابطه بدون دخول با همسرم داشتم البته هردو با لباس زیر بودیم  و من حتی نوار بهداشتی هم داشتم ولی متوجه شدم لباس زیر ایشان خیس بوده  ولی به دلیل اینکه مشکوک هستم شاید نوار بهداشتی و لباس زیر م  جابه جا شده باشند و در موقعیت مناسب نبوده باشند  یک روز پس ار رابطه از قرص لونژیل یک و نیم  استفاده کردم و به دلیل اینکه یک ونیم میکروگرمی بود همان یک عددی که در بسته بود را مصرف کردم و از بد روزگار فراموش کرده بودم که من در حال خوردن پنی سیلین خوراکی نیز بودم
    پس از گذشت چهارروز یادم افتاد که من شاید دوز قرص را اضافه می کردم حال با توجه به اینکه پیشگیری اورژانس من احتمال اثربخشی کمی خواهد داشت  امکانی برای خامله بودن وجود دارد یا نه؟
    با تشکر

3. SabaIrani نوشته است: سلام
    من دارای دوره پریود منظم البته 29 تا 35 روزه هستم  در این دوره در روز هشتم پریود رابطه بدون دخول با همسرم داشتم البته هردو با لباس زیر بودیم  و من حتی نوار بهداشتی هم داشتم ولی متوجه شدم لباس زیر ایشان خیس بوده  ولی به دلیل اینکه مشکوک هستم شاید نوار بهداشتی و لباس زیر م  جابه جا شده باشند و در موقعیت مناسب نبوده باشند  یک روز پس ار رابطه از قرص لونژیل یک و نیم  استفاده کردم و به دلیل اینکه یک ونیم میکروگرمی بود همان یک عددی که در بسته بود را مصرف کردم و از بد روزگار فراموش کرده بودم که من در حال خوردن پنی سیلین خوراکی نیز بودم
    پس از گذشت چهارروز یادم افتاد که من شاید دوز قرص را اضافه می کردم حال با توجه به اینکه پیشگیری اورژانس من احتمال اثربخشی کمی خواهد داشت  امکانی برای خامله بودن وجود دارد یا نه؟
    با تشکر

سلام دوست عزیز.
    شما با یه سرچ کوچیک توی سایت میتونستید جواب سوالتون رو پیدا کنید.
    با توجه به توضیحاتی که دادید به هیچ عنوان امکان بارداری وجود نداره و نیازی هم به مصرف دارو نبوده.

4. سلام من 23سالمه.با پریود تقریبا منظم.10 روز قبل پریودم بانامزدم رابطه داشتم.اگه منیش رو دستم ریخته باشه بعد دستمو پاک کردم ودست من با واژنم برخورد کرد.10روز بعد پریود شدم ولی به جای خونریزی همیشگی اینبار خون قهوه ای و تیره بود.حالا هم که 15روز از اتمام پریودم میگذره لکه های قهوه ای روشن ازم خارج میشه.آیا احتمال بارداریه؟؟مشکلم چیه؟؟

5. سلام
    من حدود4ماه پیش پریود نامنظم داشتم که با مراجعه به دکتر منظمش کردم.
    این ماه باید از 20 پریود میشدم امااز هجدهم قرص ال-دی خوردم تا عقب بندازم4روزخوردم وروز اخر یه رابطه داشتم (ازروی لباس بود امالباسم خیس شده بود)بامراجعه به مرکز درمانی قرص اورژانس گرفتم بهم گفتن 5روز بعدرابطه وقت داری بخوری من روز چهارم خوردم اما هنوز پریود نشدم( الان 2روزه که قرص خوردم)بنظرشما احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خواهش میکنم زود جواب بدین ممنون

6. alma28

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بعد از جواب سوال از داروخانه قرص واژينال گرفته و هر شب استفاده ميكنه ايا مانعي نيست كه در زمان مصرف نزديكي هم صورت بگيره

7. Royakhanum نوشته است:
    Royakhanum نوشته است:
    pat_mat161 نوشته است:
    Royakhanum نوشته است: با سلام من 25 سالمه و باکره هستم رابطه ی محافظت نشده ای داشتم که آلت نامزدم تا نیمه وارد آلت من شد اما منی کاملا خارج از آلتم تخلیه شد
    نزدیکی در روز 3 قاعدگی رخ داد 45 ساعت بعد قرص HD مصرف کردم
    که بعد از 3 روز مقدار کمی خونریزی (در حد لک بینی)داشتم بعد از 3روز از لک درد قاعدگی داشتم و خونریزی مثل پریود همیشگیم داشتم که البته به جای 25 اسفند 15 اسفند شروع شد
    آیا این پریود بوده یا تاثیرات قرص؟
    احتمال بارداری وجود دارد؟
    ممنون میشم کمکم کنید

با سلام

ببینید دوست عزیز زمانی که آلت نامزدتون وارد واژن شما شده پس دیگه باکره بودن معنایی نداره.ورود آلت مردانه=ازبین رفتن

بکارت.اگر منی خارج از واژن تخلیه شده بارداری امکان پذیر نیست از این به بعد بهتره که از کاندوم هم استفاده کنید تا احتمال

بارداری در شما به حداقل برسه.این خونریزی همون پریود شماست که با مصرف قرص ضد بارداری دستخوش تغییرات شده که و

باعث شده شما دیرتر یا زودتر با خونریزی کم یا زیاد پریود بشین جای نگرانی نیست.

موفق باشی.

مرسی از جوابتون.با اینکه شما گفتین بارداری امکان پذیر نیست اما هنوز نگرانم.یعنی دیگه لازم نیست از بیبی چک یا آزمایش بتا استفاده کنم؟؟آخه زیر دلم یه احساس درد خفیف دارم

من بیبی چک استفاده کردم و نتیجه منفی بود الان یعنی دیگه نباید نگران باشم؟؟؟

با سلام

دوست عزیز جای نگرانی نیست ولی اگه هنوز خیالتون راحت نشده برای اطمینان بیشتر تست بتا بدید.

موفق باشید.

8. tenten نوشته است: سلام
    من حدود4ماه پیش پریود نامنظم داشتم که با مراجعه به دکتر منظمش کردم.
    این ماه باید از 20 پریود میشدم امااز هجدهم قرص ال-دی خوردم تا عقب بندازم4روزخوردم وروز اخر یه رابطه داشتم (ازروی لباس بود امالباسم خیس شده بود)بامراجعه به مرکز درمانی قرص اورژانس گرفتم بهم گفتن 5روز بعدرابطه وقت داری بخوری من روز چهارم خوردم اما هنوز پریود نشدم( الان 2روزه که قرص خوردم)بنظرشما احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خواهش میکنم زود جواب بدین ممنون

با سلام

طبق گفته خودتون رابطه با لباس بوده ودخولی صورت نگرفته پس بارداری منتفیه جای نگرانی نیست با مصرف قرص پریودتون عقب خواهد افتاد .واین کاملاً طبیعیه.

موفق باشی.

9. سلام من با نامزدم از عقب رابطه داشتم منی داخل بدنم تخلیه شد ولی نامزدم موقع خارج شدن التش حس کرد مقداری منی رو وازن من ریخته شده من باکره هستم سریع پاک کردم و فرداش از روش اورزانسی استفاده کردم الان 7روز گذشته از مصرف قرص ولی پریود نشدم علت چیست؟

10. mah2i2 نوشته است: سوالمو جور دیگه مطرح میکنم
    نامزد من دوبار آزمایش hcg دادن
    که بار اول  منفی بود>عدد HCG 0.9 ولی دکتر گفته بود که دوباه آزمایش رو بگیر
    تو آزمایش بعدی عددHCG 26 شد
    فاصله بین آزمایشها 20 روز بود و زمان آزمایش دوم حدود یک ماه بعد از آخرین تماس بدنی ما بود

آیا این عدد درسته و یا ممکنه جواب مثبت آزمایش کاذب بوده باشه؟؟

چون من تو مطالب خوندم که هورمون hcg هر72ساعت دوبربار میشه

ممنونم میشم جواب بدین و منو از استرس بیرون بیارین

دوستان سوالم موند!
    ترسیدم فراموش بشه . . .
    ممنونم میشم جواب بدین و منو از استرس بیرون بیارین

11. تا به حال جواب این سوالو در هیچ سایتی پیدا نکردم چون به ذهن کسی نرسیده اگه میشه توضیح بدید : روش اورژانسی اصولا برای مواقعی است که دخول صورت گرفته و مایع منی مستقیما به داخل واژن ریخته میشه یعنی اسپرم بلافاصله شروع به شنا کردن می کنه و خودشو به رحم می رساند ولی اگر مقدار کمی از منی فقط روی آلت زن ریخته بشه که به آن سرعت نمیته به سمت رحم حرکت کنه درسته؟ یعنی زمان بیشتری لازم داره پس اگر همان لحظه از روش اورژانسی استفاده بشه اثر بخش نخواهد بود چون ممکنه اسپرم بعد از 1 روز خودشو به رحم برسونه و تازه اون موقع باید از روش اورژانسی استفاده کرد درسته؟

12. سلام من حدود یک ماه پیش با نامزدم اولین نزدیکی رو داشتم از ان روز به بعد پریود نشدم الانم خیلی استرس دارم ممکنه حامله شده باشم؟

13. MERLN نوشته است: سلام من حدود یک ماه پیش با نامزدم اولین نزدیکی رو داشتم از ان روز به بعد پریود نشدم الانم خیلی استرس دارم ممکنه حامله شده باشم؟

اگه رابطه محافظت نشده در روزهای تخم گذاری داشتید و پریودتون هم منظمه احتمالش هست
    بهتره آز خون بتا بدید تا مطمئن بشید

14. vahidpsr نوشته است: تا به حال جواب این سوالو در هیچ سایتی پیدا نکردم چون به ذهن کسی نرسیده اگه میشه توضیح بدید : روش اورژانسی اصولا برای مواقعی است که دخول صورت گرفته و مایع منی مستقیما به داخل واژن ریخته میشه یعنی اسپرم بلافاصله شروع به شنا کردن می کنه و خودشو به رحم می رساند ولی اگر مقدار کمی از منی فقط روی آلت زن ریخته بشه که به آن سرعت نمیته به سمت رحم حرکت کنه درسته؟ یعنی زمان بیشتری لازم داره پس اگر همان لحظه از روش اورژانسی استفاده بشه اثر بخش نخواهد بود چون ممکنه اسپرم بعد از 1 روز خودشو به رحم برسونه و تازه اون موقع باید از روش اورژانسی استفاده کرد درسته؟

دوست عزیز
    مکانیسم عملکرد قرص اورژانسی از طریق تاثیر بر مخاط داخلی رحم ،جلوگیری از تخمک گذاری و اختلال در حرکت لوله هستش
    در ضمن لازم نیست شما بلافاصله بعد از رابطه از قرص استفاده کنید تا 72 ساعت وقت هست که هرچه سریعتر انجام بشه اثر پذیری بیشتری داره
    و آخر اینکه اسپرم در بیرون از رحم عمر چندانی نداره و از میلیونها اسپرمی که در رحم خالی میشه فقط چندتاشون به نقطه پایان میرسند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. pari121 نوشته است: سلام من با نامزدم از عقب رابطه داشتم منی داخل بدنم تخلیه شد ولی نامزدم موقع خارج شدن التش حس کرد مقداری منی رو وازن من ریخته شده من باکره هستم سریع پاک کردم و فرداش از روش اورزانسی استفاده کردم الان 7روز گذشته از مصرف قرص ولی پریود نشدم علت چیست؟

سلام

در صورت استفاده‌ی روش اورژانسی به طور صحیح، از بارداری پیشگیری خواهد شد.
    یکی از عوارض روش اورژانسی ایجاد اختلال هورمونیه و ممکنه در پریود تاخیر بیفته یا ممکنه خونریزی زودتر از موعد شروع بشه
    بنابراین
    منتظر پریود بمونید؛ جای نگرانی وجود نداره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 132
رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید