شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام من پس از سی روز از رابطه جنسی آزخون دادم و منفی بود درست یک روز قبل از پریودم آیا جواب قطعی بوده؟

2. yas632 نوشته است: سلام من پس از سی روز از رابطه جنسی آزخون دادم و منفی بود درست یک روز قبل از پریودم آیا جواب قطعی بوده؟

بلی
    نگران نباشید

3. arman100 نوشته است: سلام
    لطفا راهنمایی کنید دوستان خیلی نگرانیم:
    دوست دختر من دوماه قبل 18ام و ماه قبل(آخرین پریودی) 14ام پریود شد
    روز 16و17ام این ماه نزدیکی داشتیم(آب منی داخل واژن تخلیه شد) حداکثر بعداز 30تا35 ساعت بعداز اولین نزدیکی قرص به روش اورژانسی مصرف شد
    امروز که 23ام هست هنوز خبری از پریودی نیست

دوست دخترم دیروز سردرد داشت،شکمش هم میگه بزرگ شده،دوروزه ام که ترشح کم داره(میگه این علایم رو همیشه قبل از پریود شدن هام دارم)
    دوره های پریودی منظمی ام داره(معمولا 28تا30روزه است)
    چیکار کنیم دوستان ؟؟؟؟نیازی هست آزمایش بده؟

با توجه به مصرف قرص احتمال بارداری نیست
    ولی با ابن وجود در صورت تاخیر بیشتر یه تست خون بتا بدهند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. ببخشید تست خون بتا رو در چه زمانی باید داد تا قابل اعتماد باشه؟

5. alma28

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سوالم رو صفحه قبل پرسيدم دوستان لطف كردن جواب دادن الان حدود سه روز درد زير شكم همراه با سوزش ادار به صورتي كه موقع دفع ادرار درد شديد در ناحيه واژن داره و احساس دفع ادرار زيادي داره كه فقط احساس ولي دفع ادراري صورت نميگره ايا نشانه هاي بارداري هست يا علت ديگه اي داره ؟

6. یه سوال دیگه ام دارم:
    جواب آزمایش رو همون روز میدن؟

دوستان لطفا سریعتر جواب بدید،خیلی نگرانیم

7. اصولا جواب ازمایش بتا 7 تا 10 روز بعد از رابطه ی محافظت نشده جواب درست میده  درمورد جواب ازمایش اگه به یک ازمایشگاه خصوصی برین احتمالا نیم ساعت بعد جوابشا میدن اما جاهای دولتی چند ساعتی طول میکشه

8. با سلام
    من هفته پیش با دوستم رابطه به صورت لاپایی بدون دخول رابطه داشتم و دوستم اونموقع تاریخ 12/17 پریود بود یعنی به گفته خودش چند قطره خون ازش اومده بوده
    اما12/20 باید پریود میشده الان هم دل درد و پهلو درد داره اما پریود نمیشه ایا امکان حاملگی هست؟

9. raz_sh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من 4روز مونده به شروع پریود برای عقب افتادن پریودم قرص مصرف کردم و تو این 4 روز نزدیکی داشتم (البته مطمئن نیستم که منی داخل تخلیه شده)،فقط دو روز قرص خوردم و سه روز بعد از قطع کردن قرص هم پریود شدم آیا احتمال بارداری هست؟

10. aminxa نوشته است: با سلام
    من هفته پیش با دوستم رابطه به صورت لاپایی بدون دخول رابطه داشتم و دوستم اونموقع تاریخ 12/17 پریود بود یعنی به گفته خودش چند قطره خون ازش اومده بوده
    اما12/20 باید پریود میشده الان هم دل درد و پهلو درد داره اما پریود نمیشه ایا امکان حاملگی هست؟

سلام

اگه منی خارج از واژن تخلیه شده ودخولی صورت نگرفته بارداری ممکن نیست.

ایشون بزودی پریود میشن جای نگرانی نیست.

موفق باشی.

11. alma28 نوشته است: سوالم رو صفحه قبل پرسيدم دوستان لطف كردن جواب دادن الان حدود سه روز درد زير شكم همراه با سوزش ادار به صورتي كه موقع دفع ادرار درد شديد در ناحيه واژن داره و احساس دفع ادرار زيادي داره كه فقط احساس ولي دفع ادراري صورت نميگره ايا نشانه هاي بارداري هست يا علت ديگه اي داره ؟

با سلام

دوست عزیز این نشانه هایی که گفتین بیشتر شبیه به عفونته نه بارداری بهتره که به متخصص مراجعه کنید

تا مورد بررسی قراربگیرید.

موفق باشی.

12. سلام، بابت پاسخ های خوبتان تشکر می کنم، من با همسرم نزدیکی داشتم ولی دخول صورت نگرفت همسرم لباس زیر داشت ولی منی روی پاشون ریخت و مقداری از خیسی منی هم به لباس زیر ایشون رسید و تر شد به همین دلیل تصمیم به استفاده از قرص hd گرفتیم ولی متاسفانه نحوه خوردن قرص اشتباها به این صورت شد که یک قرص تک بعد از 13 ساعت از نزدیکی و 2 قرص همزمان بعد از 24 ساعت از نزدیکی و دو قرص همزمان دیگر بعد از 36 ساعت از نزدیکی خورده شد، به نظر شما این ترتیب مشکلی ایجاد می کنه یا نه؟ آیا بعد از 10 روز نیاز به دادن تست بتا دارد؟ضمنا این نزدیکی 9 روز پس از شروع پریود صورت گرفت

13. سلام.من با نامزدم تماس محافظت نشده داشتم.به صورت لاپایی آلتهامون با هم در تماس بود ولی عمل دخول صورت نگرفت اما مایع منی نامزدم بیرون ریخته شد الان من خیلی میترسم که نکنه از راه واژن یه مقداری از مایع داخل رفته باشه!بیشتر از سه هفته هم از آخرین پریودیم گذشته بود.پریودی خیلی منظمی ندارم.حالا از حاملگی میترسم نکنه اتفاق بیفته.تروخدا کمکم منید.هیچ قرصی هم استفاده نکردم.البته از پشت هم رابطه داشتیم.ممنون اگه راهنماییم کنید

14. vahidpsr نوشته است: سلام، بابت پاسخ های خوبتان تشکر می کنم، من با همسرم نزدیکی داشتم ولی دخول صورت نگرفت همسرم لباس زیر داشت ولی منی روی پاشون ریخت و مقداری از خیسی منی هم به لباس زیر ایشون رسید و تر شد به همین دلیل تصمیم به استفاده از قرص hd گرفتیم ولی متاسفانه نحوه خوردن قرص اشتباها به این صورت شد که یک قرص تک بعد از 13 ساعت از نزدیکی و 2 قرص همزمان بعد از 24 ساعت از نزدیکی و دو قرص همزمان دیگر بعد از 36 ساعت از نزدیکی خورده شد، به نظر شما این ترتیب مشکلی ایجاد می کنه یا نه؟ آیا بعد از 10 روز نیاز به دادن تست بتا دارد؟ضمنا این نزدیکی 9 روز پس از شروع پریود صورت گرفت

سلام
    با توجه به اینکه نامزدتون لباس زیر داشته بارداری ایشون منتفیه و از این بابت نگرانی نداشته باشید.

15. سوالمو جور دیگه مطرح میکنم
    نامزد من دوبار آزمایش hcg دادن
    که بار اول  منفی بود>عدد HCG 0.9 ولی دکتر گفته بود که دوباه آزمایش رو بگیر
    تو آزمایش بعدی عددHCG 26 شد
    فاصله بین آزمایشها 20 روز بود و زمان آزمایش دوم حدود یک ماه بعد از آخرین تماس بدنی ما بود

آیا این عدد درسته و یا ممکنه جواب مثبت آزمایش کاذب بوده باشه؟؟

چون من تو مطالب خوندم که هورمون hcg هر72ساعت دوبربار میشه

ممنونم میشم جواب بدین و منو از استرس بیرون بیارین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 132
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید