شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارج شدن مجرای ادرار از مجرای واژن

1. maede_s

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام. من اخیراً متوجه شدم که مجرای ادرارم از واژن خارج میشه. خواستم بدونم این قضیه برای ازدواجم مشکل ساز خواهد بود؟
    آیا مانعی در برابر بارداری خواهد بود؟
    قبلاً مشابه همین سؤال توی انجمن شده بود ولی آقای دکتر صادقی فقط در مورد تشخیص انواع اون صحبت کرده بودند و در مورد اینکه کدام مورد چه مشکلاتی در ازدواج ایجاد میکنن و یا اینکه چطور برطرف میشن، صحبتی نکرده بودن.
    ممنون میشم جواب کاملی به سؤالم بدین، چون در شرف ازدواجم.
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. maede_s نوشته است: با سلام. من اخیراً متوجه شدم که مجرای ادرارم از واژن خارج میشه. خواستم بدونم این قضیه برای ازدواجم مشکل ساز خواهد بود؟
    آیا مانعی در برابر بارداری خواهد بود؟
    قبلاً مشابه همین سؤال توی انجمن شده بود ولی آقای دکتر صادقی فقط در مورد تشخیص انواع اون صحبت کرده بودند و در مورد اینکه کدام مورد چه مشکلاتی در ازدواج ایجاد میکنن و یا اینکه چطور برطرف میشن، صحبتی نکرده بودن.
    ممنون میشم جواب کاملی به سؤالم بدین، چون در شرف ازدواجم.
    با تشکر

سلام

اگه تشخیص شما درست باشه و محل خروج ادرار واقعا در واژن قرار داشته باشه در صورتی که دخول آلت برای شما و پارتنر شما مشکلی ایجاد نکنه نه برای ازدواج و نه برای بارداری مشکلی وجود نداره.
    فرضا اگه در زایمان طبیعی خطری شما رو تهدید کنه در مورد سزارین بررسی انجام خواهد داشت
    اما اگه دخول آلت ممکن نباشه شما این موضوع رو باید به طرفتون اعلام کنید. هر چند که مسیر بارداری چندان سخت نخواهد بود اما در نزدیکی با مشکل مواجه خواهید شد و طبق خیار عیب این اختیار برای طرفتون هست که شما رو با این شرایط بپذیره یا عقدنامه رو فسخ کنه.

در این مورد توصیه هایی در لینک های زیر شده و برای تشخیص گذاشتن، شما باید به ارولوژیست یا متخصص جراحی یا متخصص زنان مراجعه کنید (به ترتیب اولویت نوشتم).

یکی بودن مجرای ادرار و انتهای آلت تناسلی

افضا شدن

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. maede_s

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ممنون بابت جواب کاملتون

یه سؤال دیگه اینکه آیا روشی که آقای دکتر توی لینک اول بهش اشاره کردن (گذاشتن گلوله های پنبه و...) به پرده ی بکارت بنده آسیب میزنه؟ و در صورت تشخیص هر کدوم از موارد ذکر شده راه درمان چی هست؟

سؤال دوم اینکه چطور میتونم از الان تشخیص بدم که در آینده در روابط جنسی که با پارتنرم دارم دچار مشکل میشم یا نه؟ فقط پزشک میتونه تشخیص بده؟

4. maede_s نوشته است: سلام
    ممنون بابت جواب کاملتون

یه سؤال دیگه اینکه آیا روشی که آقای دکتر توی لینک اول بهش اشاره کردن (گذاشتن گلوله های پنبه و...) به پرده ی بکارت بنده آسیب میزنه؟ و در صورت تشخیص هر کدوم از موارد ذکر شده راه درمان چی هست؟

سؤال دوم اینکه چطور میتونم از الان تشخیص بدم که در آینده در روابط جنسی که با پارتنرم دارم دچار مشکل میشم یا نه؟ فقط پزشک میتونه تشخیص بده؟

سلام

۱. ببین دوست من، اگه واقعا محل ادرار در واژن باشه برای رفع این مشکل شما باید جراحی صورت بگیره و بدیهیه که مانع بکارت باید از سر راه برداشته بشه بنابراین اگه در تشخیص گذاشتن مشکلی وجود داشته باشه بکارت ازاله خواهد شد و بعد پنبه و بقیه داستان ...

۲. شما قادر به تشخیص نیستی! امکان برقراری رابطه رو جراح شما تشخیص خواهد گذاشت.

5. maede_s

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    maede_s نوشته است: سلام
    ممنون بابت جواب کاملتون

سلام

۱. ببین دوست من، اگه واقعا محل ادرار در واژن باشه برای رفع این مشکل شما باید جراحی صورت بگیره و بدیهیه که مانع بکارت باید از سر راه برداشته بشه بنابراین اگه در تشخیص گذاشتن مشکلی وجود داشته باشه بکارت ازاله خواهد شد و بعد پنبه و بقیه داستان ...

۲. شما قادر به تشخیص نیستی! امکان برقراری رابطه رو جراح شما تشخیص خواهد گذاشت.

یعنی میفرمایید امکان نداره همینطوری که وضعیتم هست مشکلی ایجاد نکنه؟  اگه نیاز به جراحی باشه باید بعد ازدواج اقدام کنم یا قبلش؟  با جراحی حتماً مشکلم حل میشه یا اینکه احتمال داره که حل نشه؟
    عذرخواهی میکنم بابت این همه سؤالی که میپرسم  

6. سلام دوست عزیز

خب طبیعتا بهترین جواب رو خود دکتر متخصص اورولوژی میتونه بهتون بدن پس به جای این همه سردرگمی برین پیش متخصص تا راهنمایی کامل بکنه و دیگه ترسی تو دلتون نباشه.......

اشاالله حل میشه نگران نباش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید