شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه های سفید بر روی آلت

1. با سلام
    من 31 سال سن دارم حدود دو ماه پیش با افزایش دفعات ادرار و احساس فشار در ناحیه مثانه به پزشک مراجعه کردم که پس از آزمایش سنوگرافی از قسمت لگن کلیه قسمت ها را سالم اعلام نمودند و دو دوره آنتی بیوتیک تجویز نمودند اما در پایان مصرف هنوز مشکل باقی بود که دکتر بیماری را التهاب پروستات تشخیص دادند با گذشت حدود یک ماه الان دفعات تکرار کاهش پیدا کرده است اما ادرارم غلیظ و بد بو شده است همچنین لکه های سفید و قرمزی بر روی آلت و اطراف آن به وجود آمده است و بیشتر اوقات نوک آلت قرمز میباشد ولی زخم نمیشود آیا این نشانه ها از اثرات داروها میباشد یا دلیل دیگری دارد البته این قرمزی با نزدیکی تشدید میگردد.با تشکر

2. سلام آقاي دكتر رهام
    يه وضعيتي به وجود اومده كه خيلي سريع به جوابش نياز دارم.
    الان حدود دو روزه زير كلاهك آلتم يني زير همون فرو رفتگي دور آلت كه كلاهت آلت رو جدا ميكنه،زير پوستم يه چيز لوله مانندي باد كرده و سفت شده،اين حالت كمتر نشده كه بيشتر شده.ميخوام بدونم اين چيه؟؟من چي كار بايد بكنم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. feri_seven نوشته است: سلام آقاي دكتر رهام
    يه وضعيتي به وجود اومده كه خيلي سريع به جوابش نياز دارم.
    الان حدود دو روزه زير كلاهك آلتم يني زير همون فرو رفتگي دور آلت كه كلاهت آلت رو جدا ميكنه،زير پوستم يه چيز لوله مانندي باد كرده و سفت شده،اين حالت كمتر نشده كه بيشتر شده.ميخوام بدونم اين چيه؟؟من چي كار بايد بكنم؟

بهتره هر چه سریعتر به پزشک متخصص اورولوژی (کلیه و مجاری ادراری) مراجعه کنی تا با معاینه نوع بیماری رو مشخص کنه. این مسائل رو اصلا دست کم نگیر اگه مسائلی مثل زگیل تناسلی باشه ممکنه درمانش طولانی باشه و اگر هم عفونت قارچی باشه روی نزدیکی شما با شریک جنسیت تاثیر منفی میزاره و ممکنه زگیل یا عفونت به ایشون هم منتقل بشه.
    هر چه سریعتر به پزشک متخصص مراجعه کن

4. سلام دوستان
    باعرض معذرت روی آلت همسرم قسمت پایین چند لکه سفید زده می خواستم بدونم این لکه های سفید چیه؟
    همسرم  برای معاینه پیش چه پزشکی باید برن؟ ممنون میشم راهنماییم کنید؟

5. tahorajoon نوشته است: سلام دوستان
    باعرض معذرت روی آلت همسرم قسمت پایین چند لکه سفید زده می خواستم بدونم این لکه های سفید چیه؟
    همسرم  برای معاینه پیش چه پزشکی باید برن؟ ممنون میشم راهنماییم کنید؟

سلام
    1- در مورد سوال اولتون اون لکه ها فقط با معاینه بالینی مشخص میشن که دقیقا چی میتونن باشن. احتمالات مختلفی هست مثل جوش پوستی، حساسیت پوستی و ....
    2- در مورد سوال دومتون ایشون باید برای تشخیص به متخصص اورولوژی مراجعه کنند.
    3- با توجه به اینکه ماهیت اون لکه های سفید مشخص نیست بهتره هر چه سریعتر ایشون به پزشک مراجعه کنه. چون ممکنه از طریق تماس جنسی به شما هم منتقل بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید