شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ورم واژن بعد از نزدیکی

1. سلام با تشکر از سایت خوبتون
    من چهار ماهی میشه که ازدواج کردم و هربار که نزدیکی من با همسرم خیلی طولانی میشه بعد از نزدیکی قسمت  

پایین واژنم ورم میکنه و قرمز میشه بطوریکه نمیتونم ادرار کنم چون باعث سوزش اون قسمت متورم میشه.البته این مشکل بیشتر حوالی روزهای قاعدگی اتفاق می افته.ترشح مشکوک به عفونت هم ندارم
    ممنون میشم کمکم کنید

2. سلام

من فکر می کنم چیز خاصی نیست و به خاطر اینه که زیادی با آلت تناسلی شما بازی می شه. شما نوک انگشت رو هم بزارین داخل دهان و یه ربع میک بزنید ظاهری غیرطبیعی پیدا می کنه. خودتونم که گفتین وقتی زمان رابطه تون طولانی می شه اینجوری می شین. خب احتمالا زیادی روی آلت تناسلی شما کار می کنند ایشون. نه که بد باشه! اما خب به درد بعدش نمی ارزه چون حتما شما به راحتی هم نمی تونید تا چند ساعت بعدش بنشینید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام از آنجایی که تازه ازدواج کرده اید سعی کنید زیاد تحت فشار قرار نگیره و حد نرمال را رعایت کنید تا دچار درد و ناراحتی نشوید

4. با سلام، پیشنهاد می کنم پوزیشن برقراری رابطه رو عوض کنید و ببینید آیا باز هم این اتفاق روی می دهد.

5. سلام دوست عزیز

انشالله که زندگی خوبی داشته باشید
    ببین کلا بعد از رابطه واژن حالت ملتهب و قرمز پیدا می کنه ، چون خون رسانی به این ناحیه برای ایجاد اورگاسم زیاد می شه
    با این توضیحات فکر کنم حالت شما طبیعی باشه
    تنها چیز آزار دهنده طولانی بودن قضیه ست ، که باید سعی کنید فشار رو کمتر کنید تا کمتر اذیت بشید

انشالله خوشبخت باشید

6. سلام دکتر من یک بار با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم بعد که دکتر رفتم فتم گفت پرده نداری. خلاصه واسه اطمینان پیشه یه جراحه زنان و زایمان رفتم گفت داری اما ساییده شده حالا نظر شما چیه من دو ساله که دیگه رابطه جنسی ندارم یعنی از اون جریان به بعد؟ شما چی میگید؟؟؟؟!!!! خیلی نگرانم

7. helkil نوشته است: سلام دکتر من یک بار با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم بعد که دکتر رفتم فتم گفت پرده نداری. خلاصه واسه اطمینان پیشه یه جراحه زنان و زایمان رفتم گفت داری اما ساییده شده حالا نظر شما چیه من دو ساله که دیگه رابطه جنسی ندارم یعنی از اون جریان به بعد؟ شما چی میگید؟؟؟؟!!!! خیلی نگرانم

اگر دخول داشتید بکارت آسیب دیده
    اگر مالش یا هرگونه رابطه شدید داشتید بکارت آسیب دیده باز
    در صورت اینکه شما دخول نداشته باشید بکارت شما حادثه دیده تشخیص داده میشه و گواه بر سلامت اما اگر دخول بوده برای شما سلامت بکارت تایید نمیشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید