شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. alma28 نوشته است: سوالي داشتم اگه ربطه بعد از 4 روز از زمان اتمام پريود باش و مني دوبار در واژن تخليه شده باشه چند درصد احتمال بارداري هست؟
    پريود 7 روز طول ميكشه و زمان بين پريود 21 روز است ممنون ميشم جواب منو بديد

سلام دوست عزیز

شما در زمان تخمک گذاری نبودی ولی احتمال بارداری وجود داره عزیزم اینکه بخوایم درصدشو بگیم کار سختیه ولی غیرممکن نیست.

موفق باشی.

2. frglm نوشته است:
    sogol_my نوشته است:
    frglm نوشته است:
    halmat نوشته است:
    frglm نوشته است: سلام من در روز دوم پریودم  رابطه ای داشتم که  شلوارم پام بود و نامزدم هم اصلا  به ارگاسم نرسید و لباسش تنش بود. اتفاقی که منو به شدت نگران کرده اینه که نامزدم نمیدونم چرا اما 1ثانیه  دستش رو کرد تو شلوارش وبعد از چند دقیقه فقط دستش رو به باسنم زد . ای اتفاق ساعت 12 ظهر افتاد من ساعت 12 شب رفتم حمام حالا نگرانم که نکنه دستش خیس بوده باشه و  وقتی که من رفتم حمام از طریق اب حمام من باردار شده باشم؟ خودش میگه من اصلا دستم خیس نبوده و حتی پیش اب هم از من خارج نشده  اما من شنیدم که وقتی پیشاب میاد خود  اقایون نمیفهمند.ایا ممکنه اگر دستش خیس بوده (من خودم هی خیسی احساس نکردم) و به روی باسنم برخورد کرده باشه من باردار بشم؟ اخه شنیدم در پریود هم بارداری اتفاق می افتد؟ ایا در طول این 12 ساعت که من برم حمام ممکنه چیزی وارد واژنم شده باشه؟ مثلا لیز خورده باشه ؟و اینکه این خیسی به شرتم منتقل شده باشه و وقتی رفتم حمام اب که بهش برخورد کرده من باردار شده باشم؟ الان 3روز گذشته . من همون روز کامل خونریزی داشتم اما فردا و پس فرداش که روز 3 و 4 پریودم بود بسیار کم شده بود خونریزی. ببخشید زیاد سوال پرسیدم حالم خیلی بده خیلی زیاد

سلام. با اجازه اساتید محترم...
    من خودم خییییلی وسواس هستم و شاید بعضی از دوستان منو بشناسند اما الان فهمیدم از منم وسواستر هم هستش.  
    با شرح حالی که شما فرمودین ، اصلا نباید فکر احتمال بارداری رو هم بکنید و کاملا جزو محالات هستش و کوچکترین شکی هم نکن.
    من چندین بار با نامزدم در زمان پرخطر( تخمک گذاری) رابطه طولانی داشتیم و بعضی وقتا پیشاب هم با سطح خارجی واژن تماس داشته اما مشکلی پیدا نکردیم البته بگم منم هیچ وقت دخولی انجام ندادم .....
    باور کنید نامزدم عین خیالش نیست و من که پسرم بیشتر وسواسی دارم...

یعنی جواب همه ی سوالات من منفی هست؟؟ من در روز دوم پریود بودم.الان 5 روز گذشته. یعنی خیالم راحت باشه؟؟؟ یعنی هیچ کدوم از حالات که گفتم امکان پذیر نیست؟ لطفا کسی که مطمئن هست جواب بده.خواهش میکنم
    نامزدم میگه به خدا من هیچی ازم خارج نشد. اما من میگم حالا اگر 1 درصد  پیشاب اومده باشه و نفهمیده باشه با توجه به شرایطی که گفتم امکان بارداری وجود نداره؟

با درود
    خيلتون راحت باشه براي شما يك در ميليون هم احتمال بارداري وجود نداره.

سلام من 1 این ماه پریود شدم و رابطه ام هم طبق شرح بالا بود. اما امروز یه لک کمرنگ قهوه ای یا صورتی دیدم.ممکنه مربوط به لانه گزینی باشه؟ اگر اینطور باشه چه حالتایی داره؟ من الان 18 روز از روز اول پریودم و 17 روز از رابطه ام میگذره.ممکنه مربوط به پریود باشه؟ لطفا جوابمو بدید

سلام کسی جواب پست منو که دیروز گذاشتم نداد.ممنون میشم جواب بدید. من 1 این ماه پریود شدم و 2 این ماه رابطه ام به شرح بالا بود. و دیروز که 19 بود لک دیم و ازمایش خون دادم که منفی بود این لکه بینی امروزم بود. اما یکم بیشتر از دیروز. ایا این پریود یا لکه بینی لانه گزینی؟؟؟؟؟ لطفا جواب منو بدید. ایا ازمایش رو در وقت درستی دادم؟  اگر پریود هست چرا اینقدر زود ؟ یا اینکه چرا خونریزیم کم هست؟خیلی استرس دارم

3. من هنوز پریود نشدم این چند روزه هم فقط کارم شده گریه گوشی را هم روی نامزدم جواب نمیدم با همه هم دعوام میشه
    تورو خدا تو هر کی میپرستید کمکم کنید ؟

4. frglm نوشته است:
    frglm نوشته است:
    sogol_my نوشته است:
    frglm نوشته است:
    halmat نوشته است:
    frglm نوشته است: سلام من در روز دوم پریودم  رابطه ای داشتم که  شلوارم پام بود و نامزدم هم اصلا  به ارگاسم نرسید و لباسش تنش بود. اتفاقی که منو به شدت نگران کرده اینه که نامزدم نمیدونم چرا اما 1ثانیه  دستش رو کرد تو شلوارش وبعد از چند دقیقه فقط دستش رو به باسنم زد . ای اتفاق ساعت 12 ظهر افتاد من ساعت 12 شب رفتم حمام حالا نگرانم که نکنه دستش خیس بوده باشه و  وقتی که من رفتم حمام از طریق اب حمام من باردار شده باشم؟ خودش میگه من اصلا دستم خیس نبوده و حتی پیش اب هم از من خارج نشده  اما من شنیدم که وقتی پیشاب میاد خود  اقایون نمیفهمند.ایا ممکنه اگر دستش خیس بوده (من خودم هی خیسی احساس نکردم) و به روی باسنم برخورد کرده باشه من باردار بشم؟ اخه شنیدم در پریود هم بارداری اتفاق می افتد؟ ایا در طول این 12 ساعت که من برم حمام ممکنه چیزی وارد واژنم شده باشه؟ مثلا لیز خورده باشه ؟و اینکه این خیسی به شرتم منتقل شده باشه و وقتی رفتم حمام اب که بهش برخورد کرده من باردار شده باشم؟ الان 3روز گذشته . من همون روز کامل خونریزی داشتم اما فردا و پس فرداش که روز 3 و 4 پریودم بود بسیار کم شده بود خونریزی. ببخشید زیاد سوال پرسیدم حالم خیلی بده خیلی زیاد

سلام. با اجازه اساتید محترم...
    من خودم خییییلی وسواس هستم و شاید بعضی از دوستان منو بشناسند اما الان فهمیدم از منم وسواستر هم هستش.  
    با شرح حالی که شما فرمودین ، اصلا نباید فکر احتمال بارداری رو هم بکنید و کاملا جزو محالات هستش و کوچکترین شکی هم نکن.
    من چندین بار با نامزدم در زمان پرخطر( تخمک گذاری) رابطه طولانی داشتیم و بعضی وقتا پیشاب هم با سطح خارجی واژن تماس داشته اما مشکلی پیدا نکردیم البته بگم منم هیچ وقت دخولی انجام ندادم .....
    باور کنید نامزدم عین خیالش نیست و من که پسرم بیشتر وسواسی دارم...

یعنی جواب همه ی سوالات من منفی هست؟؟ من در روز دوم پریود بودم.الان 5 روز گذشته. یعنی خیالم راحت باشه؟؟؟ یعنی هیچ کدوم از حالات که گفتم امکان پذیر نیست؟ لطفا کسی که مطمئن هست جواب بده.خواهش میکنم
    نامزدم میگه به خدا من هیچی ازم خارج نشد. اما من میگم حالا اگر 1 درصد  پیشاب اومده باشه و نفهمیده باشه با توجه به شرایطی که گفتم امکان بارداری وجود نداره؟

با درود
    خيلتون راحت باشه براي شما يك در ميليون هم احتمال بارداري وجود نداره.

سلام من 1 این ماه پریود شدم و رابطه ام هم طبق شرح بالا بود. اما امروز یه لک کمرنگ قهوه ای یا صورتی دیدم.ممکنه مربوط به لانه گزینی باشه؟ اگر اینطور باشه چه حالتایی داره؟ من الان 18 روز از روز اول پریودم و 17 روز از رابطه ام میگذره.ممکنه مربوط به پریود باشه؟ لطفا جوابمو بدید

سلام کسی جواب پست منو که دیروز گذاشتم نداد.ممنون میشم جواب بدید. من 1 این ماه پریود شدم و 2 این ماه رابطه ام به شرح بالا بود. و دیروز که 19 بود لک دیم و ازمایش خون دادم که منفی بود این لکه بینی امروزم بود. اما یکم بیشتر از دیروز. ایا این پریود یا لکه بینی لانه گزینی؟؟؟؟؟ لطفا جواب منو بدید. ایا ازمایش رو در وقت درستی دادم؟  اگر پریود هست چرا اینقدر زود ؟ یا اینکه چرا خونریزیم کم هست؟خیلی استرس دارم

دوست عزیز چند بار به سوال شما در مورد احتمال بارداری جواب داده شده. با توجه به شرایطی که ذکر کردید به هیچ عنوان احتمال بارداری وجود نداره و دلیل لکه بینی هم که دارید اضطراب و نگرانیه. ارامشتون رو حفظ کنید و مطمئن باشید دلیلی برای نگرانی وجود نداره.

5. Clooney نوشته است:
    mah2i2 نوشته است: با سلام
    من و نامزدم حدود 3ماه پیش از پشت نزدیکی کردیم  و مایع منی درون مقعد تخلیه شد
    ولی کمی از آن هم روی لبهای بیرونی واژن ریخت که من زود پاکشون کردم
    ایشون برای احتیاط از روش اورژانسی استفاده کردن ولی بعدا فهمیدم که درست نخوردن
    زمان گذشت و ایشون در موعد مقررشون پریود نشدن
    رفتن آزمایش HCG گرفتن منفی بود>عدد HCG 0.9 ولی دکتر گفته بود که دوباه آزمایش رو بگیر
    تو آزمایش بعدی عددHCG 26 شد- فاصله بین آزمایشها 20 روز بود وما تو این مدت هیچ رابطه جنسی نداشتیم
    استرس و نگرانی گرفتیم دوتامونو گرفته
    به فکر راهی برای سقط بودیم که امروز بعد از گذشت نزدیک به 3ماه از آخرین نزدیکی؛ که شرح دادم
    ایشون گفتن که پریود شدن

آیا میشه پریود ایشونو نشونه این دونست که حاملگی منتفیه؟؟

با توجه به آزمایش و منفی بودنش و تکرار آن بارداری منتفیه نگران نباشید

پریود شدن ایشون هم بارداری رو نفی میکنه

ممنون از جوابتون - ولی برای اطمینان دوتا سوال داشتم
    1- اینکه میشه پریود رو نشانه قطعی عدم بارداری دونست؟
    2- تاریخ آزمایش دوم که عدد hcg26 رو نشون میده مربوط به یک ماه بعد از آخرین تماس بدنی ما بوده
    آیا این عدد درسته و یا جواب مثبت آزمایش کاذب بوده؟؟
    >>> دوستان ممنون میشم مطلبو خوب بخونید و پاسخ بدین<<<

6. سلام.
    من حدود 3 ماه پیش حامله شدم ولی چون در دوران نامزدی هستیم تصمیم به سقط گرفیم و 26 بهمن سقط انجام دادم، و چند روز پیش دوباره با نامزدم رابطه داشتم و همون شب قرص ضد بارداری رو مصرق کردم (قرص لونژیل) اما قرص دوم رو 2 ساعت دیر تر از زمانش خوردم. می خواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره.
    چون یه بار این اتفاق برام افتاده خیلی نگرانم.
    ممنون میشم کمکم کنین.

7. mah2i2 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    رفتن آزمایش HCG گرفتن منفی بود>عدد HCG 0.9 ولی دکتر گفته بود که دوباه آزمایش رو بگیر
    تو آزمایش بعدی عددHCG 26 شد- فاصله بین آزمایشها 20 روز بود وما تو این مدت هیچ رابطه جنسی نداشتیم
    به فکر راهی برای سقط بودیم که امروز بعد از گذشت نزدیک به 3ماه از آخرین نزدیکی؛ که شرح دادم
    ایشون گفتن که پریود شدن

2- تاریخ آزمایش دوم که عدد hcg26 رو نشون میده مربوط به یک ماه بعد از آخرین تماس بدنی ما بوده

با درود

دوست عزیز شروع پریود=عدم بارداری

موفق باشی.

8. بابا تو رو خدا جواب منو بدین

9. rmqkr نوشته است: سلام
    روز چهار شنبه نزدیکی داشتم با نامزدم
    مایع منی فکر میکنم خارج از بدنم تخلیه شد کامل ولی مزی را خیر !
    خیلی استرس دارم ....
    امروز خودم برای اولین بار قرص اورژانسی از داروخانه گرفتم که خیالم راحت بشه
    تا حالا هم نخورده بودم و دفعه ی اولم بود
    اسم قرص لونژیل بود اگه اشتباه نکنم
    و دکتر داروخانه با ویتامین برام نوشت و گفت 1 عدد کافی هستش
    من هم همون یک عدد را مصرف کردم
    ساعت حدود 6 امروز ولی هر جا میخونم توی اینترنت میگن باید 2 عدد خورد با فاصله 12 ساعت ؟

ضمنا نزدیکی 1 روز بعد از روز آخر پریودیم و به اصطلاح پاک شدنم انجام شده

احتمال حاملگیم چقدر هست ؟ من در دوران نامزدی هستم اگه بفهمن همه چیز خراب میشه و ... خودم و نامزدم خیلی شدید استرس داریم
    چکار کنم ؟ آزمایش هم میخواد بدم ؟ کی ؟

راستی با خوردن این قرص دوباره پریود میشم ؟

اگه آره ؟ چند روزه ؟ من دل درد و ... هم دارم همیشه ؟ واقعا موندم چکار کنم
    مادرم اگه ببینه دوباره پریود شدم چی میگه تورو خدا کمکم کنید
    ممنون از همگی

درسته كه مايع مزي يا همون پيشاب ممكنه حاوي اسپرم باشه اما اونم شرايط خاص خودش رو داره، مثلا اگه بعد از يك بار انزال ، مرد بخواد براي بار د.م ارضا بشه بايد حتما بره دسشويي و ادرار كنه تا اسپرم باقيمانده رو از بين ببره اما اگه نامزدتون فقط يك دفعه خودش رو ارضا كرده باشه ، احتمال اينكه مايع پيشاب حاوي اسپرم باشه خيييييلي كمه ، پس بيخودي استرس نداشته باش و خيالت راحت باشه. بعدشم فك كنم شما فرمودين در روز 6 پريود رابطه داشتين كه در اين روز اصلا تخمكي وجود نداره تا بتونه بارور بشه ، پس از هر جهت خيالتون راحت باشه كه باردار نيستين و اين لكه و.... همش از استرست هست و هيچ مشكلي نيست . بهتره كه از نامزدت و اطرافيانت عذرخواهي كني و دوباره دلشون رو بدست بياري . من و نامزدم بعد از مدت ها تونستيم كه بر اين استرس لعنتي غلبه كنيم و واقع بينانه تر باشيم و بيخودي ذهنمون رو مشغول اين قضيه( احتمال بارداري) نكنيم خيالت راحته راحت باشه و استرس رو از خودت دور كن و مطمعن باش سر موعدت پريود ميشي.

10. سلام بچه هابلاخره از استرس بیرون اومدم ازمایش بتا منفی بود ولی نمی دونم چرا پریود نمیشم چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

11. pat_mat161 نوشته است:
    Royakhanum نوشته است: با سلام من 25 سالمه و باکره هستم رابطه ی محافظت نشده ای داشتم که آلت نامزدم تا نیمه وارد آلت من شد اما منی کاملا خارج از آلتم تخلیه شد
    نزدیکی در روز 3 قاعدگی رخ داد 45 ساعت بعد قرص HD مصرف کردم
    که بعد از 3 روز مقدار کمی خونریزی (در حد لک بینی)داشتم بعد از 3روز از لک درد قاعدگی داشتم و خونریزی مثل پریود همیشگیم داشتم که البته به جای 25 اسفند 15 اسفند شروع شد
    آیا این پریود بوده یا تاثیرات قرص؟
    احتمال بارداری وجود دارد؟
    ممنون میشم کمکم کنید

با سلام

ببینید دوست عزیز زمانی که آلت نامزدتون وارد واژن شما شده پس دیگه باکره بودن معنایی نداره.ورود آلت مردانه=ازبین رفتن

بکارت.اگر منی خارج از واژن تخلیه شده بارداری امکان پذیر نیست از این به بعد بهتره که از کاندوم هم استفاده کنید تا احتمال

بارداری در شما به حداقل برسه.این خونریزی همون پریود شماست که با مصرف قرص ضد بارداری دستخوش تغییرات شده که و

باعث شده شما دیرتر یا زودتر با خونریزی کم یا زیاد پریود بشین جای نگرانی نیست.

موفق باشی.

مرسی از جوابتون.با اینکه شما گفتین بارداری امکان پذیر نیست اما هنوز نگرانم.یعنی دیگه لازم نیست از بیبی چک یا آزمایش بتا استفاده کنم؟؟آخه زیر دلم یه احساس درد خفیف دارم

12. سلام
    من و همسرم 12/6 با هم نزدیکی داشتیم و همسرم 11/19 پریود شده بود
    دست همسرم که اغشته به منی بوذ با عالت تماس پیدا کرد و همون موفع عالت را شستشو داد
    همون روز هم 2 فرص HD و 12 ساعت بعد 2 قرص
    4 روز بعد 12/9 شک کردیم که قرص ها hd بوذه یا ld
    برای اطمینان بیشتر 4 قرص ld و 12 ساعت بعد 4 قرص دیگه مصرف کرد
    فردای ان روز ببی چک گرفتیم و جواب منفی بود
    3 روز بعد 12/13 هم دوباره ببی چک گرفتیم و منفی بود
    همسرم 12/18 پریود شد و کمی خیالمان راحت شد
    ولی امروز از کسی شنیدیم که با وجود اینکه تا 3 ماه پریود شده ولی بعد 4 ماه فهمیدن باردارن

میخواستم بدونم ایا احتمال بارداری هست؟

13. popo307 نوشته است: سلام
    من و همسرم 12/6 با هم نزدیکی داشتیم و همسرم 11/19 پریود شده بود
    دست همسرم که اغشته به منی بوذ با عالت تماس پیدا کرد و همون موفع عالت را شستشو داد
    همون روز هم 2 فرص HD و 12 ساعت بعد 2 قرص
    4 روز بعد 12/9 شک کردیم که قرص ها hd بوذه یا ld
    برای اطمینان بیشتر 4 قرص ld و 12 ساعت بعد 4 قرص دیگه مصرف کرد
    فردای ان روز ببی چک گرفتیم و جواب منفی بود
    3 روز بعد 12/13 هم دوباره ببی چک گرفتیم و منفی بود
    همسرم 12/18 پریود شد و کمی خیالمان راحت شد
    ولی امروز از کسی شنیدیم که با وجود اینکه تا 3 ماه پریود شده ولی بعد 4 ماه فهمیدن باردارن

میخواستم بدونم ایا احتمال بارداری هست؟

به هیچ عنوان احتمال بارداری وجود نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. pat_mat161 نوشته است:
    mah2i2 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    ایشون گفتن که پریود شدن

با درود

دوست عزیز شروع پریود=عدم بارداری

موفق باشی.

ولی من هنوز استرس و نگرانم-این چند روزم وقت نشد بریم یه آزمایش جدید بگیریم!
    دوستانی که میتونن پاسخ بدن لطفا متن سوال منو بادقت بخونین
    -
    از پاسخ دوستان من تا الان فهمیدم که پریود نشانه عدم بارداریه
    ولی آیا ممکنه خونریزی فوق پریود نباشه! و دلیل دیگه ای داشته باشه
    -
    اگه مسئله پریود رو ندید بگیریم
    چون من تو مطالب خوندم که هورمون hcg هرروز افزایش پیدا میکنه

خواهش میکنم یه جواب بهم بدین که دیگه جای شک نداشته باشه
    ممنون از سایت خوبتون

15. سلام
    لطفا راهنمایی کنید دوستان خیلی نگرانیم:
    دوست دختر من دوماه قبل 18ام و ماه قبل(آخرین پریودی) 14ام پریود شد
    روز 16و17ام این ماه نزدیکی داشتیم(آب منی داخل واژن تخلیه شد) حداکثر بعداز 30تا35 ساعت بعداز اولین نزدیکی قرص به روش اورژانسی مصرف شد
    امروز که 23ام هست هنوز خبری از پریودی نیست

دوست دخترم دیروز سردرد داشت،شکمش هم میگه بزرگ شده،دوروزه ام که ترشح کم داره(میگه این علایم رو همیشه قبل از پریود شدن هام دارم)
    دوره های پریودی منظمی ام داره(معمولا 28تا30روزه است)
    چیکار کنیم دوستان ؟؟؟؟نیازی هست آزمایش بده؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 132
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید