شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. دوستان سلام.یک سوال داشتم از کسانی که میتونن کمک کنن و ممنونم پیشاپیش Smile
    من چند وقت پیش با یکی از دوستانم رابطه واژینال داشتیم که این رابطه خیلی دردناک بود برای خانم(میگفتن که اولین بارشونه),منتهی من قبل از این اتفاق انگشتم رو به طور کامل وارد واژن ایشون کرده بودم و ارضا شدن ایشون(در این حالت دردی نداشتن ولی فقط وقتی با انگشت این کار رو میکردم درد نداشتن و هیچ خونی هم خارج نشد,برای خودشون هم جای سوال داشت که انگشت من چطور وارد شده) پس از اینکه دخول با درد شدید انجام گرفت خون کمی خارج شد,بعد از این و بعد از حدود 20 دقیقه دوباره رابطه جنسی داشتیم و اینبار هم با درد و سوزش شدید همراه بود برای خانم بعد از این اتفاقات پریودشون هم شروع شد.
    نظر من اینه که خونی که خارج شده بوده ازشون بخاطر پریود شدن بوده ولی ایشون میگن که نه,بکارتشون از بین رفته.نکته اینجاست که درد زیاد وجود نداشته و بیشتر سوزش بوده و خونی که خارج شده چون کمی کمرنگ بوده فکر میکنن که خون بکارت بوده نه پریودی(در حالی که من فکر میکنم خون پریودی اوایلش یعنی لک بینیش خون کمرنگی داره),حالا اگر قرار بوده بکارت از بین بره نباید همون اول از بین میرفت؟

2. night_moon نوشته است: دوستان سلام.یک سوال داشتم از کسانی که میتونن کمک کنن و ممنونم پیشاپیش Smile
    من چند وقت پیش با یکی از دوستانم رابطه واژینال داشتیم که این رابطه خیلی دردناک بود برای خانم(میگفتن که اولین بارشونه),منتهی من قبل از این اتفاق انگشتم رو به طور کامل وارد واژن ایشون کرده بودم و ارضا شدن ایشون(در این حالت دردی نداشتن ولی فقط وقتی با انگشت این کار رو میکردم درد نداشتن و هیچ خونی هم خارج نشد,برای خودشون هم جای سوال داشت که انگشت من چطور وارد شده) پس از اینکه دخول با درد شدید انجام گرفت خون کمی خارج شد,بعد از این و بعد از حدود 20 دقیقه دوباره رابطه جنسی داشتیم و اینبار هم با درد و سوزش شدید همراه بود برای خانم بعد از این اتفاقات پریودشون هم شروع شد.
    نظر من اینه که خونی که خارج شده بوده ازشون بخاطر پریود شدن بوده ولی ایشون میگن که نه,بکارتشون از بین رفته.نکته اینجاست که درد زیاد وجود نداشته و بیشتر سوزش بوده و خونی که خارج شده چون کمی کمرنگ بوده فکر میکنن که خون بکارت بوده نه پریودی(در حالی که من فکر میکنم خون پریودی اوایلش یعنی لک بینیش خون کمرنگی داره),حالا اگر قرار بوده بکارت از بین بره نباید همون اول از بین میرفت؟

با سلام

دوست عزیز با وارد کردن انگشتتون داخل واژن ممکنه بکارت آسیب دیده باشه وبا دخول کامل بکارت ازبین رفته باشه به احتمال زیاد اون سوزش وخون قهوه ای رنگ مربوط به ازبین رفتن بکارت ایشون هستش.اگه قبل از دخول معاشقه به اندازه کافی باشه که واژن ترشحات لازم را کرده باشه نزدیکی بدون درد خواهد بود.

موفق باشی.

3. با سلام
    10روزه که ازدواج کردم قبلا پیش متخصص رفتم گفت نوع پردم حلقوی هست و ممکنه خونریزی نداشته باشم. تو این 10 روز نتونستم موفق به رابطه جنسی کامل بشم درد خیلی زیادی دارم میترسم نیاز به جراحی داشته باشم. لطفا بهم بگین در چه مواردی جراحی لازمه و کرم روان کننده و اسپری بی
    حسی بهم معرفی کنین که از داروخانه تهیه کنم.

با تشکر

4. r_mitra نوشته است: با سلام
    10روزه که ازدواج کردم قبلا پیش متخصص رفتم گفت نوع پردم حلقوی هست و ممکنه خونریزی نداشته باشم. تو این 10 روز نتونستم موفق به رابطه جنسی کامل بشم درد خیلی زیادی دارم میترسم نیاز به جراحی داشته باشم. لطفا بهم بگین در چه مواردی جراحی لازمه و کرم روان کننده و اسپری بی
    حسی بهم معرفی کنین که از داروخانه تهیه کنم.

با تشکر

باسلام

اول ازهمه بخاطر ازدواجتون بهتون تبریک میگم

دوست عزیز قبل از انجام دخول باید معاشقه به اندازه کافی صورت بگیره تا واژنتون ترشحات لازم را داشته باشه که باعث میشه

هنگام دخول دردی احساس نشه یا باعث کمترشدن درد میشه.کرم بیحسی واسپری هم میتونید از داروخانه تهیه کنید.مثل

اسپری لیدوکائین یا ژل لوبریکانت.اگر از کاندوم استفاده میکنید از ماده دیگری برای بیشترچرب شدن کاندوم استفاده نکنید که

باعث آسیب به بافت کاندوم میشه.

موفق باشی.

5. سلام خسته نباشید من  یه سوال دارم

من و خانمم یک ساله نامزدیم دخول انجام ندادیم خانم من قبل من 2 تا نامزد داشته و زمان خواستگار به گفته های ایشون با نامزدا رابطه نداشته فقط دستشو گرفته  تا این حد بوده منم قبول کردم و بش اطمینان دارم فقط مساله شب زفاف هست که خانواده ها منتظر دستمال خونی هستند این شده استرس اون و من بنظرتون باید چیکار کنم؟برم گواهی سلامت بگیرم از پزشکی قانونی؟پرده ایشون حلقوی ارتجاعی هست که تو برگه سلامت ایشون دیدم که از دکتر مامایی اوایل نامزدی گرفته بودند من به عنوان مرد باید چیکار کنم ؟

6. loveforlove نوشته است: سلام خسته نباشید من  یه سوال دارم

من و خانمم یک ساله نامزدیم دخول انجام ندادیم خانم من قبل من 2 تا نامزد داشته و زمان خواستگار به گفته های ایشون با نامزدا رابطه نداشته فقط دستشو گرفته  تا این حد بوده منم قبول کردم و بش اطمینان دارم فقط مساله شب زفاف هست که خانواده ها منتظر دستمال خونی هستند این شده استرس اون و من بنظرتون باید چیکار کنم؟برم گواهی سلامت بگیرم از پزشکی قانونی؟پرده ایشون حلقوی ارتجاعی هست که تو برگه سلامت ایشون دیدم که از دکتر مامایی اوایل نامزدی گرفته بودند من به عنوان مرد باید چیکار کنم ؟

سلام دوست عزیز

ببین دوست خوبم تنها کاری که شما میتونی انجام بدی اینه که بری وبشینی با خانوادت صحبت کنی .واقعا بعضی از این رسم ورسوما کاملا اشتباهه ولزومی برای انجام انها نیست.درضمن پرده حلقوی ارتجاعی ممکنه هنگام دخول دچار خونریزی نشه .این نشون دهنده اطلاعات کم خانواده هامونه چون صد در صد داشتن بکارت=با خونریزی داشتن نیست  پرده بکارت چند نوع داره که لزوماً با خونریزی همراه نیست برای اطمینان بیشتر میتونی گواهی سلامت بگیری به شرطی که با دیدن گواهی دیگه منتظر دستمال خونی نباشن.

موفق باشی.

7. loveforlove نوشته است: سلام خسته نباشید من  یه سوال دارم

سلام

موارد مشابه شما انقدر داشتیم که حد نداره!
    شما خانمتونو پیش چند تا پزشک دیگه که ببرید متوجه می شین نظرات متفاوتی رو حتی راجع به نوع پرده ی ایشون به شما ارائه می دن. چون همیشه بین پزشکان این اختلاف نظر وجود داره و جالب اینجاست که همه شون هم تاکید دارن که نظر و حرف خودشون درست تره.
    شما باید حقیقت ها رو بدونید و بعد با خودتو و رسم و رسومات کنار بیاین
    این گواهی سلامت ایشون واسه چه زمانی هست؟ اوایل نامزدی با شما؟ خب اگه ایشون سالم هستن و تایید شده که بکارتشون سالمه، پس نگران هیچی نباشید و سراسر وجودتون رو تبدیل به اطمینان به ایشون کنید. بعدشم، اصلا فرض کنید ایشون با نامزدهایی که قبل از شما داشتن هم یه کوچولو رابطه داشتن! اول اینکه هر رابطه ای بنا نیست بکارت رو از بین ببره، دوم اینکه هر انسانی حق داره روابط جنسی داشته باشه (حالا به هر نوعی) و کسی نمی تونه بیاد دیگران رو نقد و تفسیر کنه و بگه تو قبل از ازدواج با من اینحوری بودی پس دیگه بهت اعتباری نیس! سوم اینکه هزاران هزار بار گفته شده که همه ی پرده ها زمان ازاله حتما به مرحله ی خونریزی و راه افتادن یه دریای خون برای تولید اون دستمال خونی کذایی نخواهند رسید. نوع پرده هر چی که می خواد باشه، این دلیلی برای درد و خونریزی زمان ازاله نیست. فیزیک آلت تناسلی، بافت ماهیچه ها، پوزیشن زمان ازله ی بکارت، قطر و طول آلت مرد، و چیزهای دیگه می تونه توی خونریزی داشتن یا نداشتن تاثیر بزاره. لزوما اگه شما دستمال خونی گیر نیارین اون شب، نمی تونین بگید که همسرتون باکره نبوده! اینو هم برای خودتون تفهیم کنید و هم برای خانواده های گرامی منتظر!
    کاری به روابط جنسی آزاد یا مخفی در زمان مجردی هیچ کسی ندارم اما بیچاره دخترها که همیشه باید عذاب و استرس این دستمال خونی مسخره رو داشته باشن. بابا یه کم خودتون و خانواده هاتونو روشن کنید که هر دستمال خونی سند بکارت و سلامت دختر نیست و هر دستمال عاری از خون سندی برای فساد و باکره نبودن دختر!
    لطفا البته!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. night_moon نوشته است: دوستان سلام.یک سوال داشتم از کسانی که میتونن کمک کنن و ممنونم پیشاپیش Smile

سلام

ورود هر شیء به درون واژن سبب آسیب و یا ازاله ی پرده ی بکارت می شه
    حالا اگه شما می خواین اون خون رو ربط بدین به پریودی ایشون دیگه من نمی دونم! اما قرار نیست که با پاره شدن یا آسیب رسیدن به پرده ی بکارت شما خون ببینی و درد کشیدن طرفتون رو هم متوجه بشید و همینطور هم اینکه کی گفته اوایل پریودی لک بینی کمرنگ اتفاق می افته؟ شما یه چیزایی رو شنیدین و اونو برای خودتون کردین قانون!
    زحمت بکشید یه نگاهی به آرشیو سایت و موضاعات مرتبط بزنید
    و اینکه، شریک جنسیتونو برای معاینه ببرید پیش پزشک. مشخص می کنن که بکارتشون کی از بین رفته!

9. سلام من یه سوال دارم نمیدونم اینجا باید مطرح کنم یا خیر
    در دوران عقد هستم رابطه نزدیکی با الت همسرم ندارم.با واردن کردن انگشت همسرم ارضا میشم همسرم وقتی انگشتشو وارد میکنه میگه وسطش یه غده انگار در واژنم احساس میکنه وقتی هم به شدت انگشتتشو حرکت میده بعدش مقداری خون میاد هر وقت با شدت اینکارو انجام بده خون میاد میخوام بدونم این غده طبیعیه؟ تو سایت های دیگه خوندم میگفتن طبیعیه وبا نزدیکی رفع میشه بازم خیالم راحت نشد ممنون میشم راهنماییم کنید

10. haale نوشته است:
    loveforlove نوشته است: سلام خسته نباشید من  یه سوال دارم

سلام

شما خانمتونو پیش چند تا پزشک دیگه که ببرید متوجه می شین نظرات متفاوتی رو حتی راجع به نوع پرده ی ایشون به شما ارائه می دن. چون همیشه بین پزشکان این اختلاف نظر وجود داره و جالب اینجاست که همه شون هم تاکید دارن که نظر و حرف خودشون درست تره.
    این گواهی سلامت ایشون واسه چه زمانی هست؟ اوایل نامزدی با شما؟ خب اگه ایشون سالم هستن و تایید شده که بکارتشون سالمه، پس نگران هیچی نباشید و سراسر وجودتون رو تبدیل به اطمینان به ایشون کنید. بعدشم، اصلا فرض کنید ایشون با نامزدهایی که قبل از شما داشتن هم یه کوچولو رابطه داشتن! اول اینکه هر رابطه ای بنا نیست بکارت رو از بین ببره، دوم اینکه هر انسانی حق داره روابط جنسی داشته باشه (حالا به هر نوعی) و کسی نمی تونه بیاد دیگران رو نقد و تفسیر کنه و بگه تو قبل از ازدواج با من اینحوری بودی پس دیگه بهت اعتباری نیس! سوم اینکه هزاران هزار بار گفته شده که همه ی پرده ها زمان ازاله حتما به مرحله ی خونریزی و راه افتادن یه دریای خون برای تولید اون دستمال خونی کذایی نخواهند رسید. نوع پرده هر چی که می خواد باشه، این دلیلی برای درد و خونریزی زمان ازاله نیست. فیزیک آلت تناسلی، بافت ماهیچه ها، پوزیشن زمان ازله ی بکارت، قطر و طول آلت مرد، و چیزهای دیگه می تونه توی خونریزی داشتن یا نداشتن تاثیر بزاره. لزوما اگه شما دستمال خونی گیر نیارین اون شب، نمی تونین بگید که همسرتون باکره نبوده! اینو هم برای خودتون تفهیم کنید و هم برای خانواده های گرامی منتظر!
    کاری به روابط جنسی آزاد یا مخفی در زمان مجردی هیچ کسی ندارم اما بیچاره دخترها که همیشه باید عذاب و استرس این دستمال خونی مسخره رو داشته باشن. بابا یه کم خودتون و خانواده هاتونو روشن کنید که هر دستمال خونی سند بکارت و سلامت دختر نیست و هر دستمال عاری از خون سندی برای فساد و باکره نبودن دختر!
    لطفا البته!

ممنون از پاسخ همیه این گفته ها قبول من 100% میپذیرم ولی خوب وقتی میدونم پشت در گوش  جتی ممکنه واستند تو اون شرایط باید چیکار کنم  دستمال  رنگی خونی بهشون بدم؟  

والا من گیج شدم

11. سلام
    حدود 3 سال پیش با پسری رابطه داشتم و بکارتم و از دست دادم و حالا بعد از سه سال آقا می فرمایند از کجا معلوم من این کار رو کردم قصدش این نیست که من و از سرش باز کنه مطمئنم ولی شک کرده آخه قبل از اون من با یک نفر دیگر نامزد بودم ولی حتی دست همدیگرم نگرفته بودیم.
    دفعه اولی که با ایشون رابطه داشتم حتی خونم اومد زیاد نبود و من اصلا احساس درد و خون ریزی شدید نداشتم و حالا به شک افتاده .
    آیا راهی هست که بتونم نشون بدم و ثابت کنم من فقط با ایشون رابطه داشتم و ایشون اولین کسی بودن که باهاشون رابطه داشتم
    آیا پزشکی قانونی می تونه تخیص بده ؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید خیلی برام مهمه.

12. moteghazi نوشته است: سلام
    حدود 3 سال پیش با پسری رابطه داشتم و بکارتم و از دست دادم و حالا بعد از سه سال آقا می فرمایند از کجا معلوم من این کار رو کردم قصدش این نیست که من و از سرش باز کنه مطمئنم ولی شک کرده آخه قبل از اون من با یک نفر دیگر نامزد بودم ولی حتی دست همدیگرم نگرفته بودیم.
    دفعه اولی که با ایشون رابطه داشتم حتی خونم اومد زیاد نبود و من اصلا احساس درد و خون ریزی شدید نداشتم و حالا به شک افتاده .
    آیا راهی هست که بتونم نشون بدم و ثابت کنم من فقط با ایشون رابطه داشتم و ایشون اولین کسی بودن که باهاشون رابطه داشتم
    آیا پزشکی قانونی می تونه تخیص بده ؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید خیلی برام مهمه.

با سلام امکان اینکه از روی بکاررت آسیب دیده شما شخص فاعل رو پیدا کنند وجود نداره!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. loveforlove نوشته است:
    haale نوشته است:
    loveforlove نوشته است: سلام خسته نباشید من  یه سوال دارم

سلام

لطفا البته!

ممنون از پاسخ همیه این گفته ها قبول من 100% میپذیرم ولی خوب وقتی میدونم پشت در گوش  جتی ممکنه واستند تو اون شرایط باید چیکار کنم  دستمال  رنگی خونی بهشون بدم؟  

والا من گیج شدم

سلام

شما مثل اینکه اصلا متوجه ی حرفهای من نشدین آقا
    بعضی از پرده ها اصلا خونریزی نخواهند داشت وقتی ازاله می شن. خب؟ حالا شما می خواین کجای بدن خودتون یا همسرتون رو برش بزنید تا خون بریزه روی اون دستمال معروف تا نشون همه بدین؟ اصلا چرا می خواین اجازه بدین پشت در گوش بایستند؟ چرا حاضرید توی این شرایط اون شب رو سپری کنید؟ خیلی ها رو دیدم و شنیدم که حتی شب عروسیشون حاضر نیستن رابطه ای رو با عروس خانم داشته باشن و می خوان این رابطه رو زمانی انجام بدن که هر دوشون آمادگی کافی داشته باشن و یه خاطره ی خوب رو برای عروس خانم رقم بزنن. اگه قضیه ی شما انقدر حاد هست که می خوان پشت در بمونن و از زیر در نگاه کنن و تا ریختن خون روی دستمال رو به چشم خودشون نبینن شب راحت نخوابن!!!! بهتره که یه فکر دیگه بکنید! اگه امکانش هست رابطه ی جنسی تون رو قبل از عروسی و بدون اطلاع خانواده ها انجامش بدین و بعد هم بهشون بگید که شما دخول کامل داشتین و پرده ی همسرتونو خودتون پاره کردین!!! یا اصلا بزارین چند روزی از مراسمتون بگذره و اینکار رو انجامش بدین. یا همون شب عروسی مثل فیلم هندی ها فرار کنید از دست همه و برید مسافرت تا تنها باشید و بدون هیچ استرسی رابطه تون رو انجامش بدین.
    ولی لطفا قبل از هر کاری برای خانواده ها جا بندازین که چشم انتظار دستمال خونی نباشن! اگه بکارت همسر شما از نوعی باشه که بدون حتی یه قطره خون، ازاله بشه می خواین چی کار کنید؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. واي از اين افكار مردم كه معلوم نيست افكارشون كدوم سمت و سو داره ديگه دوران گذشته گذشت نه اينكه عقايد و باورهامون هم گذشت بلكه علم مردم زياده و با توجه به گفته هاي دوستان خوبم قديميها بخاطر عدم اگاهي هزارتا برچسب ميزدن به دختري كه موقع ازدواج خونريزي نداشت ولي نميدونستن كه دليلش چيه پس شايد گناهي بر اونا نباشه اما الان ديگه هر كسي ميدونه نوع هايمن چيه و ممكنه خونريزي نداشته باشه .پس به جاي پذيرفتن تفكرات كهنه بيايم يكم علمي تر و با فكر بازتر زندگي كنيم حيف نيست اوقات خوشتونو دارين خراب ميكنيد؟اما نكته مهم اگه واقعا داراي شك و ترديد هستيد نسبت به همسرتون همين حالا تمومش كنيد چون شك مثل خوره ميمونه زندگيتونو خراب ميكنه.با اعتماد به پيش بريد واسواس بيهوده نداشته باشد.ببخشيد قصد نصيحت نبود ولي لزم به ذكر بود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. با سلام و خسته نباشید من3و4 ماه پیش با نامزدم رابطه داشتم بعد الان میخواهیم ازدواج و رسمی کنیم ولی 1 مشکل داریم که نمیخواهیم کسی متوجه شود ما رابطه داشتیم حالا مادرش هم گیر داده باید برید دکتر و ازمایش و . . . . سوال اصلیم اینه که آیا اگه مدتی بگذره بازم متوجه میشن که با چه کسی رابطه داشتی پردت از بین رفته

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 31
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید