شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. mah2i2 نوشته است: با سلام
    من و نامزدم حدود 3ماه پیش از پشت نزدیکی کردیم  و مایع منی درون مقعد تخلیه شد
    ولی کمی از آن هم روی لبهای بیرونی واژن ریخت که من زود پاکشون کردم
    ایشون برای احتیاط از روش اورژانسی استفاده کردن ولی بعدا فهمیدم که درست نخوردن
    زمان گذشت و ایشون در موعد مقررشون پریود نشدن
    رفتن آزمایش HCG گرفتن منفی بود>عدد HCG 0.9 ولی دکتر گفته بود که دوباه آزمایش رو بگیر
    تو آزمایش بعدی عددHCG 26 شد- فاصله بین آزمایشها 20 روز بود وما تو این مدت هیچ رابطه جنسی نداشتیم
    استرس و نگرانی گرفتیم دوتامونو گرفته
    به فکر راهی برای سقط بودیم که امروز بعد از گذشت نزدیک به 3ماه از آخرین نزدیکی؛ که شرح دادم
    ایشون گفتن که پریود شدن

آیا میشه پریود ایشونو نشونه این دونست که حاملگی منتفیه؟؟

با توجه به آزمایش و منفی بودنش و تکرار آن بارداری منتفیه نگران نباشید
    پریود شدن ایشون هم بارداری رو نفی میکنه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. بیبی چک از چه زمانی جواب درست میده؟ میشه به پست قبلیه من هم جواب بدین؟

3. ziba71 نوشته است: بیبی چک از چه زمانی جواب درست میده؟ میشه به پست قبلیه من هم جواب بدین؟

سلام دوست عزیز

بهتره که آزمایش بتا هم بدهید چراکه هم مطمئن تر وهم قطعی تر است.تست بتا معمولا بین7 تا10 روز بعد از رابطه قابل

اطمینانه.

موفق باشی.

4. ما دوباره تست بارداری دادیم.جواب اون باز هم 0.1 شده. .تست خون بارداری 42 روز بعد از رابطه نتیجش قطعیه؟ یعنی اینکه هیچ امکانی برای بارداری وجود نخواهد داشت؟
    نامزد من بعد از رابطه مقعدی که داشت از اون موقع همش درد زیر شکم و درد کمر و حالت تهوع داره. آیا ممکنه با وجود نتیجه منفی آزمایش خون بعد از 42 روز از اون رابطه باز هم امکان بارداری وجود داشته باشه؟

5. سلام.
    من حدود 3 ماه پیش حامله شدم ولی چون در دوران نامزدی هستیم تصمیم به سقط گرفیم و 26 بهمن سقط انجام دادم، و چند روز پیش دوباره با نامزدم رابطه داشتم و همون شب قرص ضد بارداری رو مصرق کردم (قرص لونژیل) اما قرص دوم رو 2 ساعت دیر تر از زمانش خوردم. می خواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره.
    چون یه بار این اتفاق برام افتاده خیلی نگرانم.
    ممنون میشم کمکم کنین.

6. با سلام من 25 سالمه و باکره هستم رابطه ی محافظت نشده ای داشتم که آلت نامزدم تا نیمه وارد آلت من شد اما منی کاملا خارج از آلتم تخلیه شد
    نزدیکی در روز 3 قاعدگی رخ داد 45 ساعت بعد قرص HD مصرف کردم
    که بعد از 3 روز مقدار کمی خونریزی (در حد لک بینی)داشتم بعد از 3روز از لک درد قاعدگی داشتم و خونریزی مثل پریود همیشگیم داشتم که البته به جای 25 اسفند 15 اسفند شروع شد
    آیا این پریود بوده یا تاثیرات قرص؟
    احتمال بارداری وجود دارد؟
    ممنون میشم کمکم کنید

7. سلام
    مشکل بنده هم مثل raha121 هست
    رابطه سطحی بوده بدون استفاده از کاندوم و دخول صورت نگرفته,ایشون باکره هم هستن.تا اونجایی که یادمه منی با واژن تماسی نداشته ولی کاملا خیس بود.پیشاب تو این شرایط تاثیری داره؟
    دوره ی پریودشون نا منظم بوده و طبق گفته ی خودشون همون زمان رابطه بوده تو اون حول حوش باید میبوده که الان با گذشت تقریبا بیشتر از 20 روز همچنان پریود نشدن.
    استرس زیادی داره و قبلا از قرصهای مشابه LD استفاده میکرده واسه کنترل کیست.
    ازمایشی که امروز داده واسم اینجوری شرح داده که مثلا اگه بین 200 تا 300 نشانگر بارداریه واسه ایشون الان نزدیک 200 هست.
    اگه میشه راهنمایی کنین که احتمال بارداری هست و آیا نتیجه ی آزمایش نرماله؟
    ممنون.

8. با سلام
    من 30 بهمن پریود شدم و روز 5 تا 9 کلومیفن خوردم
    و روز 11 و 13 و 15 و 16 رفتم واسه اقدام ولی از روز 14ذزیر دلم درد میکرد تا 19 پریود که درد ان غیر قابل تحمل بود رفتم سونو دادم همه چیز نرمال بود غیر از اینکه
    در کول دو ساک خلفی مایع ازاد قابل مشهود است یعنی چی؟
    ممکنه 19 روز تخمک گذاریم بوده باشه؟
    یعنی من باردار نشدم؟

9. Royakhanum نوشته است: با سلام من 25 سالمه و باکره هستم رابطه ی محافظت نشده ای داشتم که آلت نامزدم تا نیمه وارد آلت من شد اما منی کاملا خارج از آلتم تخلیه شد
    که بعد از 3 روز مقدار کمی خونریزی (در حد لک بینی)داشتم بعد از 3روز از لک درد قاعدگی داشتم و خونریزی مثل پریود همیشگیم داشتم که البته به جای 25 اسفند 15 اسفند شروع شد
    ممنون میشم کمکم کنید

با درود
    دوست عزيز در مورد شما بارداري بطور قطع منتفيه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. generos نوشته است: ما دوباره تست بارداری دادیم.جواب اون باز هم 0.1 شده. .تست خون بارداری 42 روز بعد از رابطه نتیجش قطعیه؟ یعنی اینکه هیچ امکانی برای بارداری وجود نخواهد داشت؟
    نامزد من بعد از رابطه مقعدی که داشت از اون موقع همش درد زیر شکم و درد کمر و حالت تهوع داره. آیا ممکنه با وجود نتیجه منفی آزمایش خون بعد از 42 روز از اون رابطه باز هم امکان بارداری وجود داشته باشه؟

با درود
    دوست عزيز با اين تفاصيل ايشون قطعا باردار نيستن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. raz_sh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    دکتر من دوتا سئوال از خدمتتون داشتم:
    1.شوهر من علاقه اي به استفاده از کاندوم و...نداره، ميخواستم بدونم اگر مني بيرون تخليه بشه اما بلافاصله بعد از تخليه مني، دو باره نزديکي ادامه پيدا کنه امکان بارداري هست؟
    2.آيا زمان مشخصي هست که اگر مني در داخل تخليه بشه امکان بارداري وجود نداشته باشه؟

12. Royakhanum نوشته است: با سلام من 25 سالمه و باکره هستم رابطه ی محافظت نشده ای داشتم که آلت نامزدم تا نیمه وارد آلت من شد اما منی کاملا خارج از آلتم تخلیه شد
    ممنون میشم کمکم کنید

با سلام

ببینید دوست عزیز زمانی که آلت نامزدتون وارد واژن شما شده پس دیگه باکره بودن معنایی نداره.ورود آلت مردانه=ازبین رفتن

بکارت.اگر منی خارج از واژن تخلیه شده بارداری امکان پذیر نیست از این به بعد بهتره که از کاندوم هم استفاده کنید تا احتمال

بارداری در شما به حداقل برسه.این خونریزی همون پریود شماست که با مصرف قرص ضد بارداری دستخوش تغییرات شده که و

باعث شده شما دیرتر یا زودتر با خونریزی کم یا زیاد پریود بشین جای نگرانی نیست.

موفق باشی.

13. raz_sh نوشته است: با سلام
    دکتر من دوتا سئوال از خدمتتون داشتم:
    1.شوهر من علاقه اي به استفاده از کاندوم و...نداره، ميخواستم بدونم اگر مني بيرون تخليه بشه اما بلافاصله بعد از تخليه مني، دو باره نزديکي ادامه پيدا کنه امکان بارداري هست؟
    2.آيا زمان مشخصي هست که اگر مني در داخل تخليه بشه امکان بارداري وجود نداشته باشه؟

با سلام

وقتی بلافاصله بعداز انزال نزدیکی صورت بگیره ممکنه پیشاب مرد حاوی اسپرم باشه که داخل مجرا باقی مونده باشه وممکنه

باعث بارداری شه.

تا اونجایی که بنده میدونم زمان مشخصی برای باردار نشدن به طور قطعی وجود نداره فقط درصد بارداری کمتر میشه مثلا اگه در

زمان تخمک گذاری باشه احتمال بارداری خیلی بالاست.امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

موفق باشی.

14. alma28

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سوالي داشتم اگه ربطه بعد از 4 روز از زمان اتمام پريود باش و مني دوبار در واژن تخليه شده باشه چند درصد احتمال بارداري هست؟
    پريود 7 روز طول ميكشه و زمان بين پريود 21 روز است ممنون ميشم جواب منو بديد

15. alma28 نوشته است: سوالي داشتم اگه ربطه بعد از 4 روز از زمان اتمام پريود باش و مني دوبار در واژن تخليه شده باشه چند درصد احتمال بارداري هست؟
    پريود 7 روز طول ميكشه و زمان بين پريود 21 روز است ممنون ميشم جواب منو بديد

سلام دوست عزیز.
    اینطوری که شما گفتید و اگه درست متوجه شده باشم نزدیکی در روز 11 پریود بوده. چون این روز نزدیک به تایم تخمک گذاریه میشه گفت که احتمال بارداری وجود داره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 132
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید