شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشح سبز رنگ بدون خارش و سوزش و بو

1. manizh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من 4 روزه که ترشح سبز رنگی دارم که شبیه عفونت بینی زمان سرماخوردگیه و زیاد هستش. حالتش هم فرق میکنه مثل ترشح معمولی لزج نیست و حالت قطره قطره های تقریبا بزرگ خارج میشه. اصلا احساس درد یا سوزش و خارش ندارم. و ترشحاتم بو ندارند. حتما باید به پزشک مراجعه کنم؟میتونم با همسرم نزدیکی داشته باشم؟ یا امکان داره درد داشته باشم یا اینکه به اون هم منتقل بشه؟

2. manizh نوشته است: من 4 روزه که ترشح سبز رنگی دارم که شبیه عفونت بینی زمان سرماخوردگیه و زیاد هستش. حالتش هم فرق میکنه مثل ترشح معمولی لزج نیست و حالت قطره قطره های تقریبا بزرگ خارج میشه. اصلا احساس درد یا سوزش و خارش ندارم. و ترشحاتم بو ندارند. حتما باید به پزشک مراجعه کنم؟میتونم با همسرم نزدیکی داشته باشم؟ یا امکان داره درد داشته باشم یا اینکه به اون هم منتقل بشه؟

با سلام

دوست عزیز قبل از هرکاری بهتره که به 1متخصص مراجعه کنید تا مورد بررسی قراربگیریدچون ترشحات سبز رنگ طبیعی نیست.

موفق باشی.

3. سلام . امروز نامزدم گفت كه ترشحات سفيد رنگ و لزج داشته كه بدون بو و بيرنگ بوده و خييلي هم زياد بوده و تنها مشكلش اينه كه : ميگه يكم خارش دارم. حالا به نظرتون مشكلش چيه؟
    البته اينم بگم كه با هم مرتب رابطه و نزديكي داشتيم و نامزدم زياد ارضا ميشه و الانم كه موقع تخمك گذاري هستش. ممكنه به خاطر اينا هم باشه؟ با تشكر

4. halmat نوشته است: سلام . امروز نامزدم گفت كه ترشحات سفيد رنگ و لزج داشته كه بدون بو و بيرنگ بوده و خييلي هم زياد بوده و تنها مشكلش اينه كه : ميگه يكم خارش دارم. حالا به نظرتون مشكلش چيه؟
    البته اينم بگم كه با هم مرتب رابطه و نزديكي داشتيم و نامزدم زياد ارضا ميشه و الانم كه موقع تخمك گذاري هستش. ممكنه به خاطر اينا هم باشه؟ با تشكر

سلام دوست گرامی

همون طور که فرمودین تو تاریخ تخمک گذاری هستن
    پس این ترشحات طبیعیه
    شاید خارش ایشون بخاطر نزدیکی های پیاپی باشه
    نگران نباشید و اگر ادامه پیدا کرد به پزشک متخصص مراجعه کنند .

موفق و خوشبخت باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    من 31 سال دارم و برای اولین بارداری اقدام کرده ام. ترشحات سبز (کم )رنگ بدون بو دارم. ایا برای بارداری مشکل ایجاد می کند؟ یا عوارضی خواهد داشت؟
    می خواهم زودتر باردار بشم. لطفا مرا راهنمایی کنید...

6. farfar61 نوشته است: سلام
    من 31 سال دارم و برای اولین بارداری اقدام کرده ام. ترشحات سبز (کم )رنگ بدون بو دارم. ایا برای بارداری مشکل ایجاد می کند؟ یا عوارضی خواهد داشت؟
    می خواهم زودتر باردار بشم. لطفا مرا راهنمایی کنید...

سلام

این ترشحات نرمال نیست و عفونت رحمی محتمل‌ترین نشخیصی هست که در این مورد گذاشته میشه و شما باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا در این مورد با معاینه‌ی بالینی تشخیص قطعی رو بذاره و با درخواست آنتی بیوتیک مشکل رو مرتفع کنه.
    تا برطرف شدن کامل عفونت برای بارداری اقدام نکنید.

7. سلام من  کمی ترشحات زرد کمرنگ دارم و هیچ مشکلی از نظر بو و خارش ندارم میشه راهنمایی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید