شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم خواب مناسب و بیدار شدن زیاد در خواب

1. با سلام
    من 26 سالمه و یه مشکلی که تازه حدود 2 ماهه بهش دچار شدم اینه که اصلا از خواب شبم احساس رضایت نمیکنم. در طول شب زیاد از خواب بیدار میشم. و صبح احساس میکنم خواب خوبی نداشتم. من در طول روز اصلا نمیخابم و شبها ساعت 11/5 میخابم و زودهم خواب میرم اما زیاد از خواب بیدار میشم. صبح ها هم ساعت 6/5 از خواب بیدار میشم و دیگه هم نمیخابم. ضمن اینکه محیط هم خیلی آروم و ساکته. خواستم ببینم عامل این مشکل چیه و باید چیکار کنم؟ من حدود 2 ماه هست که به این مشکل دچار شدم. البته مشغله درسی زیادی هم دارم و خیلی درس میخونم. کنارش هم مشغله پیدا کردن کار و ازدواج رو هم دارم. اما به نظرم نباید اینقدر روم اثر بزاره که هر شب چند بار از خواب بیدار شم. اگه دوستان پیشنهادی دارن ممنون میشم لطف کنن.

با تشکر

2. سلام این مشکل به علت فشارهای عصبی ایجاد میشه پیشنهاد میکنم قبل از خواب حتما یه دوش بگیرید و شب را زودتر میل کنید مثلا حدود ساعت هشت همرا ه باشام دوغ فراموش نشه

3. یکی از علت هایی که باعث میشه شما از خواب بپرید فکر و خیال هستش که خودتون هم بهش اشاره کردید
    به نظرم تا زمانیکه کاملا خسته نشدی و خوابت نگرفته توی رختخواب نرو که بخوای بزور بخوابی
    ورزش می تونه بهت کمک کنه.می تونی از یه مشاور هم برای مشکلاتت کمک بخوای تا تو رو راهنمایی کنه
    و در آخر اینکه مشکلات حاضر برای همه هست شما زحمتت خودت رو بکش و نگران آینده نباش!

4. سلام
    منم دقیقامشکل شما روداشتم به پزشک مراجعه کردم گفتن ازلحاظ درسی خیلی استرس دارم برای همین خواب راحت ندارم گفتن فکرتو کم کن شبا درصورت امکان ماست بخورخوابت بهترمیشه خداراشکرالان بهترم
    بازم بهتره به پزشک مراجعه کنید
    موفق باشید

5. سلام
    شوهر منم دقیقا همین مشکل و داره. ن 3سالو 6 ماه که  18 روزه که زندگیمون وارد 4 سال شده. الان 3سالو 6 ماه که از ساعت 5 غروب سر کامپیوتره تا 3 صبح و گاها تا 5 صبح و این مسئله باعث شده زندگیمون سرد بشه تو این ساعات اصلا با من حتی حرف نمی زنه انگار من وجود ندارم تا حرفی میزنم دعوامون میشه. پیش دکتر نمیاد چون معتقد چیزیش نیست دچار افسردگی شدم. بگین چکار کنم؟ راهنماییم کنین؟ نه خودش پیش مشاور میاد نه میزاره من برم. کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درضمن بچه هم نداریم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید