شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارتباط بین ریزش مو و کیست های رحمی!!!!!

1. mishijan

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    عرض سلام و وقت بخیرحقیقت اینکه بنده وکالت خوندم و سر رشته ای از پزشکی ندارم ، ممنون میشم جناب آقای دکتر و همچنین دیگر دوستانی که در این خصوص آگاهی دارند راهنمایی بفرمایند.
    مدتیه که بین دوستانم موضوعی رو متوجه شدم که شاید اغلب پزشکان متخصص مو به این قضیه توجه ندارن !
    مدتی پیش یکی از دوستانم گفتن که ریزش موهاشون شدید بوده و به  پزشک های زیادی مراجعه کرده ، ولی بعد از مدتی با مراجعه به پزشکی  در خصوص عدم تنظیم عادت ماهیانشون و اینکه کیست داشتند و مصرف دارو های این خانم دکتر ریزش موهاشون هم از بین رفته و هم مشکل عادت ماهیانشون حل شده و همچنین مساله ریزش موهاشون !!!
    توی این مدت دختر های زیادی در خصوص این قضیه با من صحبت کردن و بدون استثناء تمامشون علاوه بر ریزش مو سیکل عادت ماهیانه شون منظم نبوده!
    جالب اینکه یکی از اونها با نگرانی برای من گفتند  که بخاطر موهاشون  حدود 6 ماه پیش داروهایی رو مصرف میکردن که هر دونش 700 تومان بوده و اون پزشک روی سرشون هم آمپولهای تقویتی رو زده بوده که ریزش موهارو کاهش بده  یا از بین ببره!!حتی یک باراین  پزشک  آزمایش سنو گرافی رو براشون تجویز نکرده بودن، با من که صحبت کردن من راهنماییشون کردم که به پزشک متخصص زنان مراجعه کنن مشکل موهاشون هم حل میشه!! این قضیه رو واقعا بین چند تا از دوستانم تجربه کردم هر کس ریزش مو داشته در خصوص عادت ماهیانه اش هم مشکل داشته !!! سوالم اینجاست که این موضوع میتونه نسبت به خانم ها صحت داشته باشه ؟ و اینکه چرا اغلب پزشکان به این مورد توجه نمیکنن؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید