شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ماساژ و تحریک زیاد آلت تناسلی و ایجاد درد و عدم نعوظ

1. marimari نوشته است: مرسی از جوابتون .
    من خیلی واسم مهمه که نامزدم از رابطه جنسیش راضی باشه .
    هر چند ما الان به طور کامل رابطه نداریم .
    ولی خوب چون مدت نامزدیم طولانیه این مسئله واسم مهمه .
    و راستش نمی دونم باید چی کار بکنم . یه سری چیزهای کلی رو می دونم و انجام می دم ولی افقه نمی کنه .
    آخه نامزدم دیرررررررررررر ارضا می شه .
    می شه من و راهنمایی کنید ؟
    من جستجو هم کردم ولی جیزی دستگیرم نشد .
    اگه تاپیک مفیدی هم هست معرفی کنین بهم .
    چون فکر کنم جفتمون در عین اینکه یه سری چیزهایی کلی رو می دونیم ، نمی دونیم چه جوری می تونیم بدون دخول از واژن همدیگر و ارضا کنیم  .
    ممنون .

دوست عزیز
    آموزش های مختلفی در اینترنت در این زمینه وجود داره که می تونید از اونها استفاده کنید
    متاسفانه شاید قوانین اجازه نده بطور واضح در این مورد صحبت کرد
    اما بهترین پیشنهاد من برای شما اینه که در این زمینه با نامزدتون صحبت کنید و نقاط حساس همدیگه رو پیدا کنید
    می تونید از آزمون و خطا هم کمک بگیرید
    نگران نباشید بعد از گذشت مدتی هم هچیز رو بخوبی فرا خواهید گرفت
    در مورد رابطه مقعدی هم احتمالا بخاطر استفاده از بی حسی آلت ایشون نعوظش رو از دست داده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. marimari نوشته است: سلام .
    ببخشید اگر سوالم و جای نادرستی مطرح می کنم .
    من و نامزدم بعد از یک معاشقه تصمیم گرفتیم برای اولین بار رابطه مقعدی داشته باشیم .
    تا قبل از رابطه همه چی اوکی بود و نامزدم کاملا تحریک شده بود آلتش تو حالت نعوظ قرار داشت .
    ما رابطه مقعدی رو شروع کردیم در حین رابطه اولش باز همه چیز خوب بود ولی بعد از چند دقیقه به جای اینکه ایشون به حالت انزال نزدیک شن ازین حالت دور می شدن .
    یعنی رابطه خییییلی طولانی شد و هیچ کدوم ما به اوج لذت جنسی نرسیدیم و آلت همسرم هم از حالت نعوظ خارج شد طوری که تصمیم گرفتیم رابطه رو قطع کنیم .
    این موضوع خیلی باعث نگرانی ما شد . (البته نامزدم از کاندوم استفاده کرد و واسه جلوگیری از درد من هم از ژل بی حسی)
    ما حدس زدیم دلیل همین 2 مورد بوده باشه و اینکه استرس ناشی ازین قضیه .
    ولی خیلی ناراحت شدیم به خصوص من که نامردم از رابطش با من به لذت نرسید .
    چه علتی می تونه داشته باشه و چی کار باید بکنیم ؟؟؟

نقل قول:
    مرسی از جوابتون .
    و راستش نمی دونم باید چی کار بکنم . یه سری چیزهای کلی رو می دونم و انجام می دم ولی افقه نمی کنه .
    چون فکر کنم جفتمون در عین اینکه یه سری چیزهایی کلی رو می دونیم ،نمی دونیم چه جوری می تونیم بدون دخول از واژن همدیگر و ارضا کنیم  .
    ممنون .

سلام

برای شما حرفهای زیادی می شه زد، که فکر می کنم اینجا جاش نیست، چون توی بحث های مرتبط در همین سایت بارها و بارها مسائل مشابه مطرح شده و حسابی بحث بالا گرفته، بهتره یه گشت کوچولو توی آرشیو سایت و موضوعاتی از این دست بزنید تا از چیزهایی بیشتری مطلع بشید.

شما هم از کاندوم استفاده کردین هم ژل بی حسی؟ چه خبره مگه؟ رابطه ی مقعدی درد داره اما نه اونقدری که بخواین این همه محافظه کاری کنید و با تجهیزات ایمنی پیش برید! شما دو نفر تا رابطه ی مقعدی رو بلد نباشید نه تنها نمی تونید به خوبی انجامش بدین بلکه هیچ کدومتون هم لذتی نمی بره و دقیقا می رسید به حرف خودتون که: "این موضوع خیلی باعث نگرانی ما شد"
    نامزد شما به حد کافی دیر ارضا می شن، دیگه چه نیازی به کاندوم و ژل بی حسی هست؟ می خواین چند ساعت طول بکشه مگه؟ استفاده از اینا به شدت توی روند ارضای نامزد شما تاثیر می زاره و دیرتر ارضا می شن و شاید شما توی یه ربع اول خوشتون بیاد اما این مساله خسته تون می کنه و واقعا ناخوشاینده، چون رابطه مقعدی هست و روی شما فشار زیادی وارده!

پیشنهاد نمی کنم که توی دوران نامزدی دخول کامل رو تجربه کنید، چون به فردای هیچ رابطه ای اطمینانی نیست توی این دنیا، اما اگه دارین عذاب می کشید و می خواین به هر شیوه ای شده رابطه ی جنسی موفق داشته باشید و هردوتون ارضا بشین خب چرا لقمه رو دور سرتون می چرخونید؟ دخول کامل رو تجربه کنید و بزارین که راحت بشین!
    اما اگه واقعا دنبال راهی جز دخول کامل و رابطه ی واژنی هستید برای ارضا شدن جفتتون، اول بهتون پیشنهاد می کنم دور رابطه ی مقعدی رو خط بکشید. رابطه ی مقعدی زمانی می تونه براتون جالب باشه که شما پوزیشن مناسبی رو رعایت کنید و نامزد شما به خوبی مسلط باشه و بدونه باید چه جوری وارد بشه و چه جوری ادامه بده و چه جوری تمومش کنه تا هم خودش ارضا بشه و هم اینکه با تماس فیزیکی دستش با آلت تناسلی شما موجبات ارضای شما رو هم فراهم کنه چون به طور یقین متوجه ی این قضیه هستید که رابطه ی مقعدی به تنهایی و فقط با ارتباط از مقعد، به هیچ وجه نمی تونه شما رو ارضا کنه، درد و چیزای دیگه رو هم که بزاریم کنار...شما فقط از رابطه خوشتون می یاد و اصلا امکان نداره به ارضا دست پیدا کنید مگر اینکه نامزد شما در حین رابطه ی مقعدی با آلت تناسلی شما هم ارتباط داشته باشه، البته نه با آلتش، چون آلت ایشون وقتی وارد مقعد شما می شه و تماس بعدیش با ورودی واژن شما می تونه سبب عفونت ها و چیزهای دیگه برای شما بشه، اگه حال و حوصله و وقت دارین ایشون می تونن رابطه ی مقعدی رو انجام بدن و ارضا بشن بعد آلتشونو شستشو بدن و باز توی همون پوزیشن با واژن شما هم ارتباط داشته باشن تا بتونن با شیوه هایی مثل (واقعا عذر می خوام) لاپایی یا همچین چیزایی شما رو ارضا کنند، یعنی بدون اینکه آلتشون رو وارد واژن شما بکنند تا از سد بکارت رد بشه فقط با قرار دادن آلت بین ران های شما و بازی با آلتتون با دستش، و همچنین تماس سطحی آلتها روی هم در پوزیشن هایی که برای شما بیشترین سرخوشی رو فراهم می یاره، می تونین به انتهای خوبی توی رابطه ی جنسیتون برسین.
    یه مساله ی دیگه رو هم بگم که به نامزدتون اتیکت دیر ارضا شدن نزنید! شاید نحوه ی رابطه ی نصفه نیمه ی شما که فقط شاید در حد عشق بازی باشه ایشون رو توی محدودیتی قرار می ده که جلوی ارضا شدنشون رو بگیرن!
    یه چیز دیگه هم اینکه، عادت کردن مردها به رابطه ی مقعدی اصلا خوب نیست. وقتی مزه ی لذتش بره زیر دندونشون، دیگه همیشه می خوان به این رابطه ادامه بدن، چون تنگی ورودی مقعدی و فشاری که به آلتشون می یاره براشون لذت بخش تره و دیگه کمتر سراغ رابطه ی واژنی می رن!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    برای مشکل شما دکتر جراح عمومی کمک شایانی شاید نتونه بکنه چون که مشکل شما فقط به متخصص اورولوژیست مربوط میشه و ایشون از روی معاینه و انجام آزمایشات لازم میتونن نظر و تشخیص درست رو اراىه بدن.

4. دوست عزیز

باتشکر از توضیحات کامل و خوبی که haale خانم دادن میخوام یه چیزایی بهش اضافه کنم.
    شما باید حتما قبل از هرنوع رابطه ای چه واژنی چه مقعدی یک سری کارها و به قول بچه ها دست بازی ها انجام بدین مثلا از بوسه ولمس صورت شروع کنین بعد به نقاط حساس همدیگه دست بزنین و اونارو مالش بدین.میتونین از رابطه جنسی دهانی هم استفاده کنین(که البته توضیحات داره)
    به نظر منم بیخیال رابطه مقعدی باشین و از طریق لمس و (عذرمیخوام) لاپایی سعی در ارضا کردن طرف مقابل داشته باشین.اگه همسرتون دیر ارضا میشن دیگه نیازی به استفاده از بی حس کننده نیست و چون قرار نیست دخول واژنی انجام بشه نمیخواد از کاندوم هم استفاده کنن.سعی کنین بجای نگرانی از ارضا نشدن خودتون و همسرتون تمرکز بیشتری روی احساسی و عاشقانه تر بودن رابطون داشته باشین و اصلا استرس به خودتون راه ندین چون حتما ارضا میشین و به ارگاسم خواهین رسید.
    یه نکته دیگه اینکه همسرتون سعی کنن با دستاشون بیشتر الت تناسلی تون رو تحریک کنه مخصوصا کلیتورستون رو که نوک آلتتون هست و شما هم به همین منوال ادامه بدین و سر آلت همسرتون رو بیشتر تحریک و مالش بدین اونم به شیوه ی درست....
    امیدوارم مشکلتون حل بشه....

خوش بگذره.......................

5. مهدی جان سلام
    اصلا ناراحت نباش این وضعیت تو کاملا طبیعیه.نعوظ آلت تناسلی در مردان یه چیز طبیعی و بستگی به میزان شهوت و عطش جنسی اونا و میزان هورمون های جنسیشونه. اون مایعی هم که خارج میشه اسمش مذی یه و در اثر تحریک شدن قبل از ارضا خارج میشه که جای نگرانی نیست. من قبلا از چندتا پزشک پرسیدم جای نگرانی نداره حالا اگه زیادی هم نگرانی میتونی بری پیش یه متخصص اورولوژی تا نظر بده.....

خودارضایی عوارض زیادی داره که در بعضی افراد هم بسته به فیزیولوژی بدنشون میتونه باعث لاغری هم بشه و معمولا در افراد باعث جوشهایی در صورت نیز میشه.........
    پس نتیجه ی اخلاقی داستان: سعی کن خودارضایی رو ترک کنی دوست عزیز.
    موفق و موید باشی........

6. مرسی از جوابتون .
    چون فکر کنم جفتمون در عین اینکه یه سری چیزهایی کلی رو می دونیم ، نمی دونیم چه جوری می تونیم بدون دخول از واژن همدیگر و ارضا کنیم  .
    ممنون .

سلام عزیزم راههای زیادی برای ارضای زوجین بدون دخول وجود داره، مثلا تحریک کلیتوریس به وسیله دست همسر برای خانم و ماساژ آلت برای اقا .
    راستی کلید واژه ( ماساژ جنسی ) رو جستجو کن فکر کنم کمکت کنه . موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید