شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موهای بسیار کم پشت

1. با سلام خدمت دوستان عزیز من از بچه گی موهای کم پشت و نازکی دارم و حدود 6 -7 سال که موهام خیلی کم شده به طوری که کف سرم مشخص البته به صورت یک دست تمام سرم خالی شده  قرص ز ینک پلاس محلول سینره و یکمحلول ساختگی دیگه 3-4سال پیش دکتر بهم داد خودم محلول ماینوکسیدیل و داروهای گیاهی زیادی استفاده کردم 1سال پیش هم آزمایش دادم پرولاکتین بالا بود البته دوباره آزمایش دادم نرمال بود و دکتر اسپیرونولاکتون و سیپروترون تجویز کرد 6ماه مصرف کردم تاثیر چشم گیری ندیدم و به علت عوارضش 1ماهی هست نمیخورم که ریزش موهام خیلی شدید شده و پوست سرم شوره داره و چرب خواهش میکنم کمکم کنید چه درمانی وجود داره؟ البته استرس و فشار درسی هم دارم . لطفا در مورد شانه لیزری و کاشت مو هم برام توضیح بدین. متشکرم

2. سلام دوست عزیز یکی از علت های ریزش مو وجود شوره سر است که میتونه همراه با خارش باشه شما اول به فکر درمان شوره سر باشید که پیشنهاد میکنم یه مدت شبها غذا سبک واماده مثل نون وپنیر وسبزی استفاده کنید و کل در رژیم غذای سبزی جات ومصرف میوه را بیشتر کنید ضمنا از یه شامپو ضد شوره استفاده کنید نوع این شامپو به میزان شوره سر بستگی دارد در س خواندن عالیه وسلامتی از اون مهمتره پس سعی کنید با ارامش درس بخوانید و از درس خواند لذت ببرید نه اینکه باعث استرس در شما بشه موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. yasmangola نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز من از بچه گی موهای کم پشت و نازکی دارم و حدود 6 -7 سال که موهام خیلی کم شده به طوری که کف سرم مشخص البته به صورت یک دست تمام سرم خالی شده  قرص ز ینک پلاس محلول سینره و یکمحلول ساختگی دیگه 3-4سال پیش دکتر بهم داد خودم محلول ماینوکسیدیل و داروهای گیاهی زیادی استفاده کردم 1سال پیش هم آزمایش دادم پرولاکتین بالا بود البته دوباره آزمایش دادم نرمال بود و دکتر <a>اسپیرونولاکتون</a> و <a>سیپروترون</a> تجویز کرد 6ماه مصرف کردم تاثیر چشم گیری ندیدم و به علت عوارضش 1ماهی هست نمیخورم که ریزش موهام خیلی شدید شده و پوست سرم شوره داره و چرب خواهش میکنم کمکم کنید چه درمانی وجود داره؟ البته استرس و فشار درسی هم دارم . لطفا در مورد شانه لیزری و کاشت مو هم برام توضیح بدین. متشکرم

با درود
    شانه ليزري چيزي بهتر از داروهايي كه مصرف كرديد نيست و در نهايت تاثير مورد انتظارتون رو نداره. اما كاشت موي دائم و قابل رشد ميتونه بطور كامل مشكلتون رو حل كنه.

4. Helena1d

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من ریزش مو هام خیلی زیاده میخواستم بدونم ممکنه دلیلش به خاطر نرم کننده ی موی سر باشه چون من موقع حمام کردن از نرم کننده ی موی سر( آلو ورا )استفاده میکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. سلام بله نرم کننده باعث ریزش مو میشه بهتر فقط ساقه موهاتو با نرم کننده بشویی نه ریشه موهاتو

6. Helena1d نوشته است: سلام من ریزش مو هام خیلی زیاده میخواستم بدونم ممکنه دلیلش به خاطر نرم کننده ی موی سر باشه چون من موقع حمام کردن از نرم کننده ی موی سر( آلو ورا )استفاده میکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

دوست عزیز شما مشکل کم خونی نداری چون کم خونی باعث ریزش مو میشه بهتره که به متخصص مراجعه کنی تا این مسئله مورد بررسی قرار بگیره .طبق گفته دوستمون بهتره که نرم کننده به ساقه مو زده بشه .

موفق باشی.

7. سلام دوست عزیز
    ریزش مو دلایل زیادی داره که بهترین کار برای تشخیص علت آن مراجعه به متخصص پوست و مو است چون راهکارهایی که دوستان میدن به طور کلی و جمعی ست نه بطور اختصاصی.
    وراثتٰ؛ژنتیک؛استرس؛استفاده از مواد شوینده نامتناسب؛تغذیه و چندین علت دیگه وجود داره که براساس آزمایشات دکتر متخصص نظر درست و متناسب رو بهتون خواهد داد.
    امیدوارم هرچی زودتر مشکلتون حل بشه...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید