شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زمان صحیح برای تست بیبی چک

1. 1981

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام ایا بیبی چک در روز36سیکل قاعدگی جواب صحیحی میدهد ممنون

2. اگر از نوع باکیفیت باشه اره

3. 1981 نوشته است: با سلام ایا بیبی چک در روز36سیکل قاعدگی جواب صحیحی میدهد ممنون

سلام دوست عزیز...

تست بارداری از طریق ادرار سه هفته بعد از لقاح میتونه بارداری رو تشخیص بده...
    یعنی شما میتونید سه هفته بعد از نزدیکی از بیبی چک استفاده کنید

4. با سلام من 8 روز از پریودیم گذشته و هنوز پریود نشدم در ضمن من دو ماه هست که دیگه قرص ضد بارداری مصرف نمی کنم قصد باردار شدن هم ندارم حدود  2 هفته ای هم هست که متوجه شدم سنگ کلیه دارم و سونوگرافی دادم تخمدان و رحمم مشکلی نداشت تقریباً یک هفته ای هست که رژیم کم غذا همراه با آب زیاد مصرف می کنم دیشب بی بی چک گرفتم و جوابش منفی بود ممنونم میشم اگه علت این تاخیر رو بگید
    با تشکر

5. 1981

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام وخسته نباشید من حدود 3-4 سال است که در بیشتر مواقع در اواسط سیکل قاعدگی حدود روزهای 13-14 لکه بینی دارم شنیدم که این لکه بینی در زمان تخمک گذاری به علت ضعیف بودن ساختار رحم یا تخمدانهاست من سونو گرافی و ازمایشهای متعدد انجام دادم ومشکل هورمونی نداشتم فقط کیستهای ریز تخمدان داشتم ولی همیشه پریودهام منظم بوده بعضی از پزشکان بهم گفتن این لکه بینی ها مشکلی نیست ولی این حرف و که شنیدم خیلی نگرانم کرد ایا من مشکلی برای بچه دار شدن دارم ؟ البته من یه مدت قرص دیان مصرف کردم والان لکه بینی ندارم .

6. landa_net نوشته است: با سلام من 8 روز از پریودیم گذشته و هنوز پریود نشدم در ضمن من دو ماه هست که دیگه قرص ضد بارداری مصرف نمی کنم قصد باردار شدن هم ندارم حدود  2 هفته ای هم هست که متوجه شدم سنگ کلیه دارم و سونوگرافی دادم تخمدان و رحمم مشکلی نداشت تقریباً یک هفته ای هست که رژیم کم غذا همراه با آب زیاد مصرف می کنم دیشب بی بی چک گرفتم و جوابش منفی بود ممنونم میشم اگه علت این تاخیر رو بگید
    با تشکر

با درود
    با وجود اينكه تاريخ رابطه محافظت نشده احتمالي رو نگفتيد اما براي شما در حال حاضر مي شه روي نتيجه بيبي تست اطمينان كرد.

7. 1981 نوشته است: با سلام ایا بیبی چک در روز36سیکل قاعدگی جواب صحیحی میدهد ممنون

با درود
    دوست عزيز بستگي به اين داره كه شما سيكلاتون چند روزه باشه، تاريخ رابطه محافظت نشدتون چه زماني باشه، پريودتون چند روز عقب افتاده باشه، اصولا سيكلاتون منظم باشه يا خير و ... بنابراين ميبينيد كه پاسخ دادن به پرسش شما كاملا غير ممكنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید