شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چسباندن موی طبیعی روی سر!

1. با سلام
    من حدود یک ساله که به دلیل مسائل روحی و همین طور ارثی موهام به صورت خیلی شدید شروع به ریزش پیدا کردن و خوب طبیعتا از این مسئله خیلی ناراحتم،آخه تازه 21 سالمه.
    در عرض همین یک سال طوری موهام ریخته که تقریبا همه اتفاق نظر دارن که اگه تا یکی دو سال دیگه همین طوری بریزه کاملا کچل می شم.
    دیروز وقتی رفتم آرایشگاهی که چند ساله می رم ،آرایشگره گفت که یه روشی اومده من چند نفرو فرستادم همه راضی بودن ازش.
    گفت "شما می ری اون مرکز کاشت مو، روی سرت که ریزش داره(نه دورش) رو با تیغ می زنن و یه چیزی شبیه کلاه گیس کاملا از جنس موی خودت با این تفاوت که موهاش کاملا طبیعیه رو با چسب روی سرت می چسبونن! "
    می گفت " من الان چند تا مشتریام رو فرستادم انجام دادن،میان این جا من واسه شون اتو می کنم،حتی باهاش استخر و حمام هم می رن بدون مشکل! فقط هر از گاهی باید اون قسمت رو بکنی و مجددا تیغ بکشی و دوباره با چسب مخصوصش که قیمتی هم نداره بچسبونی! "

با شنیدن همچین چیزی خیلی خوشحال شدم ولی وقتی بیشتر فکر می کنم می بینم یه جای کار می لنگه!
    با این اوصاف می خواستم نظر دوستان رو در مورد این روش و همین طور صحت گفته های آرایشگرم بدونم.
    ممنون می شم اگه به سوالات زیر هم پاسخ بدین:
    1- اسم این روش چیه؟(چون می خوام در موردش سرچ کنم)
    2- اگه واقعا این روش انقدر خوبه چرا من تاحالا نشنیده بودم و ندیده بودم کسی انجامش بده؟!!!
    3- با توجه به این که چسبیده می شه روی سر آیا مانع رسیدن هوا به پوست سر و التهابش نمی شه؟
    4- در مورد قسمت آخر حرف این آرایشگر ما : یعنی به همین راحتی می شه کند و چسبوندش؟!! اگه این جوریه احتمال این که بر اثر مثلا باد یا هر چیز دیگه ای از روی سر کنده بشه هست؟!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با درود
    شما ميتونيد به كلينيك هاي كاشت موي دائم مراجعه كنيد و موي دائم قابل رشد بكاريد. اين پيشنهادي كه آرايشگرتون داده مشخصه كه كار جالبي نيست.

3. سلام
    دوست عزیز به این روش میگن ترمیم مو.اون مو که  استفاده میشه رو میرن از ارایشگاههای زنانه میخرن.بعد روی یه چیز کلاه  توری مانند میچسبونن.به سرتون یه ماده خاص میزنن و موها رو میچسبونن. اون موها رشد نمی کنن .اگر رنگ کنید توی افتاب به قرمزی میزنن.همیشه به همون رنگ اولیه میمونن.باید سالی یه بار به اون مرکز ترمیم مراجعه کتید.اون چسب مقاومه و  کنده نمیشه.
    در مورد روشهای کاشت مو در مورد روشهای FIT و FUT تحقیق کنید .
    پیشنهاد میکنم ابتدا به یک دکتر پوست و مو مراجعه کنید.در مورد روشها  چون خودم اینکارو انجام دادم  باز هم کمک خواستید من در خدمتم

4. mor1357 نوشته است: سلام
    دوست عزیز به این روش میگن ترمیم مو.اون مو که  استفاده میشه رو میرن از ارایشگاههای زنانه میخرن.بعد روی یه چیز کلاه  توری مانند میچسبونن.به سرتون یه ماده خاص میزنن و موها رو میچسبونن. اون موها رشد نمی کنن .اگر رنگ کنید توی افتاب به قرمزی میزنن.همیشه به همون رنگ اولیه میمونن.باید سالی یه بار به اون مرکز ترمیم مراجعه کتید.اون چسب مقاومه و  کنده نمیشه.
    در مورد روشهای کاشت مو در مورد روشهای FIT و FUT تحقیق کنید .

پیشنهاد میکنم ابتدا به یک دکتر پوست و مو مراجعه کنید.در مورد روشها  چون خودم اینکارو انجام دادم  باز هم کمک خواستید من در خدمتم

ممنون از پاسختون دوستان
    -----------
    این سالی یه بار مراجعه که گفتین به خاطر چیه؟

یعنی اصلا معلوم نمی شه که اینا موی خود آدم نیست؟!

بعد یه سوال دیگه.با توجه به این که این موها طبیعین آیا بعد از مثلا چند ماه خراب نمی شن؟! مثلا رنگشون خراب بشه یا مثلا حالت پوسیدگی به خودشون بگیرن؟!

ضمنا در مورد معایبش چیزی نگفتید.

5. اگر اشتباه نکنم اون چسب تجدید میشه.یعنی کلاه رو بر میدارن و دوباره می چسبونن.
    چرا اگر دقت کنید مشخصه چون خیلی پرپشت میشه .
    نه فکر نمی کنم خراب بشه .چند نفر رو دیدم که بعد از چند سال تغییر نکرده.
    معایب که خودتون باید تشخیص بدید.ولی در کل روش نسبتا ارزونیه.ولی به نظر من زیاد قشنگ نمی شه.

6. سلام دوست عزیز خوب چه کاریه یه باره برو موی طبیعی بکار که مجبور نشی هی بری تیغ بکشی رو سرت و هی بری ترمیمش کنی. روش کاشت موی طبیعی خیلی بهتره بشرطی که به مراکز کاشت مو مراجعه کنی دردسرش خیلی کمتر از این که هرچند وقت یک بار بری برا ترمیم بعدشم فکر نمی کنی وقتی مو بکاری حس بهتری داری؟

7. بله ولی خوب اونطوری میری آرایشگاه کوتاهش می کنی واقعا حس می کنی موی خودتونه. اره حتما پیش مشاور برین و برای گذاشتن مو پیش متخصص مورد اعتماد برین که خدایی نکرده دچار بیماری نشین؟ انشالله موفق باشین

8. mor1357 نوشته است: اگر اشتباه نکنم اون چسب تجدید میشه.یعنی کلاه رو بر میدارن و دوباره می چسبونن.
    چرا اگر دقت کنید مشخصه چون خیلی پرپشت میشه .
    نه فکر نمی کنم خراب بشه .چند نفر رو دیدم که بعد از چند سال تغییر نکرده.

معایب که خودتون باید تشخیص بدید.ولی در کل روش نسبتا ارزونیه.ولی به نظر من زیاد قشنگ نمی شه.

والا این جور که این می گفت.خودمون چسبشو عوض می کنیم!!
    اگه واقعا تغییر نکنه که خیلی خوبه!
    البته خوب می شه گفت زیاد پر پشت نباشه.اونش فک کنم دست خودمون باشه.
    حالا من یه مشاوره اون جا می رم ببینم دقیقا چی می گه.
    tahorajoon نوشته است: سلام دوست عزیز خوب چه کاریه یه باره برو موی طبیعی بکار که مجبور نشی هی بری تیغ بکشی رو سرت و هی بری ترمیمش کنی. روش کاشت موی طبیعی خیلی بهتره بشرطی که به مراکز کاشت مو مراجعه کنی دردسرش خیلی کمتر از این که هرچند وقت یک بار بری برا ترمیم بعدشم فکر نمی کنی وقتی مو بکاری حس بهتری داری؟

نه دیگه.هی نیست.فقط تیغ زدنش تکراریه وگرنه ترمیمش که یه باره فقط.
    خوب کاشتن فک کنم دوباره می ریزه.چون همون طور که گفتم ارثی هم هست.
    نه راستش با موی کاشته شده اصلا احساس بهتری ندارم.چون آدم کلی پول خرجش کرده هی باید نگرانش باشه.ولی این طوری هر بلایی آدم دلش خواست سرش میاره بعد از چند سال هم اگه خراب شد می اندازه اونور یکی دیگه شو می خره! آدم یه جور احساس راحتی و آرامش خاصی باش می کنه Smile

البته همه ی اینا مشروط به اینه که واقعا تا چندسال خراب نشه یا مثلا حالت و رنگشو از دست نده به اضافه ی این که عوارض خاصی ایجاد نکنه!

9. از صاحب این تایپک به شدت معذرت می خوام. به خدا شرمنده ام اگه بحثت رو خراب می کنم . اما چون سوالم خیلی فوری بود مجبور شدم اینجا بنویسم. بازم یه دنیا معذرت.
    من پسر هستم. 18سال و 3ماه سن دارم. به دلیل شرایط خانواده درباره مشکلم نمیتونم با خانواده صحبت کنم و همین طور به پزشک مراجعه کنم. لطفا شما کمکم کنید.
    از اوایلی که به سن بلوغ رسیدم بسیار دیر به دیر اما منظم در خواب محتلم میشدم.( حدودا هر ماه یک بار)
    با عرض شرمندگی حدود یک سال و نیم است که که متاسفانه خودارضایی می کنم.(حدودا هر هفته یک بار و گاهی بیشتر)
    و اکنون حدود یک سال است که دیگر در خواب محتلم نشدم ؛ حتی یک بار. (از سه ماه بعد از شروع خودارضایی تا کنون)
    خوراک ، میزان تحریک در روز ، طرز خوابیدن و ... نیز به هیچ وجه تاثیری نداشته است. یک بار حدود 16 روز این عمل را کنار گذاشتم ، با وجود آنکه به شدت زیر فشار جنسی بودم اما باز هم محتلم نشدم.
    تا به حال چندین بار تصمیم به ترک این عمل گرفته ام. اما موفق نبوده ام. البته این را نیز بگویم احساس می کنم همراه ادرارم منی دفع می کنم( مایعی غلیظ و از هر نظر شبیه منی البته بدون نعوظ و ... کاملا شبیه دفع ادرار)
    اکنون احساس می کنم اگر راهی باشد که در خواب محتلم شوم راحت تر میتوانم این عمل را ترک کنم.
    از شما خواهشمندم راهنمایی کنید چگونه می توانم حداقل هفته ای یک بار مثل آدمای معمولی محتلم شوم.
    بازم معذرت فراوان

10. آقا من امروز رفتم اون مرکز مو واسه مشاوره .تقربا هرچیزی که یادم بود رو پرسیدم .اطلاعاتی که گرفتم رو این جا می ذارم شاید به درد یکی دیگه هم خورد:

اول این که خود اون دکتره موهاش از همینا بود.خلاصه این که من رفتم حسابی دست کردم تو موهاش Smile گرفتم کشیدم ، شونه کردم، خیسش کردم و... موها کاملا طبیعی بود و اصلا نمی شد فهمید که موهای خود آدم نیست.فقط اگه موها رو خیس کنین و کاملا بینشو باز کنین به دلیل این که شبکه ی اون موها منظم کار شده از همین نظمش می شه شک کرد که بله یه کلکی تو کاره،که البته اونم واقعا یارو باید بی کار باشه که بیاد این طوری تو موهاتون دقت کنه!
    در مورد چسبش هم خود من تا الان فکر می کردم باید یه جور چسب مایع باشه ولی چسبه دقیقا مثل یک نوار چسب بود.دور سر(نه اون طوری که من فکر می کردم کل سر!) یه نوار نسبتا نازک از این چسب زده می شه و اون شبکه ی موها روی اون قرار می گیره.
    فرآیند باز کردنش هم با خودمونه.کافیه به اون چسب ها الکل بزنیم .
    لازمه هر دو هفته یکبار باز بشه و سرتون مجددا تیغ کشیده بشه.
    هر 6 ماه هم بهتره که یه بار رنگ یشه.
    عمر مفیدش هم این طور که این می گفت 2 ساله(البته من شخصا فکر می کنم بیشتر از ایناست!) ،یعنی بعد از 2 سال باید عوضش کنیم که البته می گفت با نصف قیمت اولیه این کارو می کنیم.
    در مورد قیمت هم حرف از حدود یک میلیون و دویست -سیصد تومن هست.

خلاصه اش این که من خوشم اومده و احتمال زیاد انجامش می دم.فقط در مورد اون عمرش یه کم نگرانم ! اگه واقعا 2 سال باشه که نمی ارزه ،هر دو سال یه بار آدم بخواد 500-600 تومن واسه مو بده... زوره خداییش!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید